עיצוב מאופק של אזור הכניסה בחול

עיצוב מאופק של אזור הכניסה בחול

כדי לבחור פתרון פנים רציונלי אדם מבלה הרבה זמן. היכרות עם מעצבים רבים, ביקורים חנויות רהיטים, קורא מאמרים על פתרונות מודרניים מן היתרונות וכן הלאה. השלב הקשה ביותר בעיצוב החלל הוא הבחירה של סגנון כללי מבחר של רהיטים. כיום, אנשים רבים נוטים לספק את בתיהם המקורי ככל האפשר, התבוננות בכללים של גישה בודדת וניואנסים שונים של הדגשה. באותה מגמה - בדיוק מזויפים. לכן, נשקול יותר בפירוט את הסגנון הכי פופולרי כיוונים דקויות של הבחירה ריהוט וגימורים דומים.

 • איזה סגנון לבחור?
 • מרכיבי ריהוט ומגוון
סימטריה וחומרה בקווים בעיצוב מונוכרום

סימטריה וחומרת השורות בעיצוב החד-ממדי של האולם

מתכת בעיטור של האולם יהיה להדגיש את הפונקציונליות ואת דיוק הגיאומטריה

מתכת בעיטור ידגיש את הפונקציונליות שלה דיוק גיאומטריה

Forging - הפתרון הטוב ביותר עבור כל פנים קלאסי

Forging - הפתרון הטוב ביותר עבור כל פנים קלאסי

פנים של אולם קטן

אפשרות לאולם ניאו קלאסי קטן

מדרגות יפות - עיצוב פנים מרהיב בסגנון קלאסי

מדרגות מעוותות - עיצוב פנים מרהיב בסגנון קלאסי

איזה סגנון לבחור במסדרון מזויף?

אם תבחר בסגנון קלאסי או משהו מעודן באלגנטיות, אתה בהחלט לא תצטער על זה. אחרי הכל, כל פרט בחדר יודגש בצורה נכונה ורציונלית. בהתחשב בכיוונים העיקריים של העבודה עם החדר הזה, כדאי לשים לב למספר סגנונות בסיסיים:

 • קלאסיקה. כיוון זה לעולם אינו מיושן ותמיד נשאר במגמה. באמצעות עיצוב מתוכנן באופן רציונלי, אתה יכול להשיג תוצאה באיכות גבוהה תוך זמן קצר. חישול קלאסי משחק תפקיד חשוב, זה דורש את העיצוב של מבנים רבים ואלמנטים. בטיפול מזויף, אפילו את הפרטים הקטנים ביותר משמשים - מ מדפים עד קומה.
 • הבארוק - כיוון סגנון מעודן יותר, המאפשר להשיג את התוצאה האופטימלית בעיצוב החלל. הוא משמש את אנשי הסטטוס הנכבדים, ולאחרונה החל סגנון זה מנוצל על ידי נציגי המעמד הבינוני בשל מגוון רחב של פרטים בטווח.
פנים מפואר בשחור-לבן עם שולחן אלגנטי

עיצוב מפואר בשחור-לבן עם שולחן אלגנטי

פנים בסגנון לופט

פנים בסגנון לופט

אביזרים מעניינים ממתכת לקשט את הפנים

אל תשכחו להשתמש באביזרים ממתכת מקוריים

 • פנים צרפתים. החלטה זו תביא שיק אמיתי לחדר שלך, אם רק אתה עצמך רוצה את זה. בארץ הזאת, על פני המרחבים שבהם מגדלים בגאווה את אחד המגדלים הגבוהים בעולם, חישול שימש במשך שנים רבות. אתה יכול לבחור כל רהיטים לסגנן את החדר על פי שיקול דעתך.

מסדרונות מזויפים - התגלמות החלומות שלך למציאות. הם מתאימים בכל, אפילו את הדירה הקטנה ביותר בבית. נותר רק לבחור רהיטים - וחלומות על בית נעים ויפה יתגשמו!

מרכיבי ריהוט ומגוון

מלאכה עתיקה זו - חישול - קיבל תפוצה רחבה מספיק, וכמה שנים בחזרה אותו כאילו נולד מחדש. בכל עיר יש אדונים העוסקים נפחות, והתוצאות שלה מרשימות לעתים קרובות. לאחר שלמות ארוכה של המיומנות, הם למדו את הייצור היפה של פריטי פנים שונים, אשר אני מרוצה הבעלים במשך שנים רבות. חנויות מודרניות להציע מדפים, קולבים, coasters ומסגרות בכל סגנון. אבל כולם מאוחדים על ידי מה שנעשה על בסיס של אותה טכנולוגיה.

מסדרון פנימי מודרני עם קולב מתכת

מסדרון פנימי מודרני עם קולב מתכת

קולב יפה למסדרון

גרסה קומפקטית יותר - מותקנת על הקיר

מזויפים קולבים בפנים הדירה

בהתאם לשיטת המיקום, האלמנטים בקיר וברצפה נבחרים. אם אתה מחשיב את האפשרויות עבור הגמר, ולאחר מכן להחיל צבעים, מלוטש מוצרים, כמו גם וריאציות עם פטינה. עיצובים כאלה הם ארוכים, אך דורשים שיטות עיבוד מיוחד. בהתאם לתכונות העיצוב, קולבים ניתן לנתק, בשילוב עם מראה, וגם יש חלקים משותפים עם המדפים. עיצוב אמנותי יכול להיות כל דבר. לפי סוג של חומרים, וריאציות משולבים כל מתכת.

כזה קולב מתאים בית כפרי

כזה קולב מתאים בית כפרי

קולב בגדים מודרני קטן

גרסה מודרנית קטנה

מזויפים ווים עבור אלגנטיות בבית

בהתאם החומר המשמש, ווים על בסיס זיוף הם פשוטים ואמנותיים. הקונה יכול להזמין אותם על בסיס סקיצות אישיות. פריטים מזויפים למשוך תשומת לב בעיצוב פנים של כל חדר, ולכן כדאי להיות זהירים לגבי הבחירה שלהם. לרוב, חומרים שונים משמשים בתהליך הייצור שלהם - פליז, נחושת, מתכת שחורה. שיטות חישול קר וחם משמשים באופן מסורתי.

Vintage hooks בעיצוב מודרני

Vintage hooks בעיצוב מודרני

סגנון ו קונסולות עבור סגנון בלעדי

הם מוצרים רגילים מסוג משולב. המסגרת מזויפת והמדפים עשויים מזכוכית. גרסאות עץ משמשים גם. אבל יש יוצאים מן הכלל: המדפים יכולים להיות מורכבים ממתכת ומרכיבים אחרים. על פי המוזרויות של הסדר הפנימי, הם יכולים להיות מותקן על הקיר ועל הרצפה. למעשה, הם יכולים להיות ממוקד אחסון של כובעים, נעליים, דברים קטנים אחרים. הם יכולים להיות כל מתכת, והוא יכול להיות משולב עם אפשרויות אחרות.

מסוף, מראה ונברשת, למרות צורת קישוט שונה, בהרמוניה יחד

מסוף, מראה ונברשת, למרות האופן שונה של הגמר, בהרמוניה מושלמת יחד

אמברלה עומדת

בשנים האחרונות, אלה הרכיבים הרהיטים הפכו פופולריים בשל חיים טובים יותר של אנשים. לכן, אתה יכול לבחור פנים דקורטיביים ממגוון עצום, וכל זה בהחלט יהיה לקשט את החיים שלך. אתם תקבלו את ההזדמנות כדי להזמין מעמד כזה שתאהבו - הם מוצגים במגוון רחב, והסגנון שלהם מייצג ייחוד אמיתי.

מתלה עם מעמד עבור מטריות

מתלה עם מעמד עבור מטריות

מסגרות ומסגרות: עבור מסוגנן ביותר

יותר ויותר אנשים מעדיפים לעשות שולי עבור מוצרים שונים. זה יכול להיות תמונות, תמונות, מראות. אם אתה רוצה ליצור תמונה הרמונית במסדרון שלך, ייתכן שיהיה עליך לקנות כמה פריטים כאלה, ו מסגרת יפה לא הפך למיותר עבור אף אחד. אחרי הכל, פריטים מזויפים - להבטיח את האמינות ואת החיים הארוכה של הבית שלך. כך ניתן לומר על מסגרת התמונות שניתן לייצג במגוון רחב של סגנונות.

אביזרים ותאורה

היום אביזרי מוצגים במגוון רחב, וכל מוצר יכול לקחת חלק ישיר בשיפור איכות הפנים. "הדגשה" אמיתית של הבית שלך יהיה מקורות מעניינים של אור. כמו פריטים מזויפים אחרים, מנורות מוצעים במגוון רחב. חשוב כי הם שונים כל אחד יכול להיות מיוצר על בסיס הזמנות בודדות.

מנורות ברזל קטנות במסדרון מרווח

מנורות ברזל קטנות במסדרון מרווח

שולחנות ו קונסולות

כל אחד מהם, על בסיס בסיס מזויף, יכול להיות מחולק למספר קטגוריות בסיסיות. זה ישירות שולחנות אוכל רגילים, מאמרים בכתבי עת, כמו גם אפשרויות מסוף - שולחנות משולבים עם מדפים. שפע של עיצובים יהיה להדהים את הדמיון שלך, ולכן כדאי להעריך כמה אפשרויות בבת אחת להרים מוצר כי הוא בטוח בבקשה. לאחרונה, בשיא האופנה הם קונסולות פופולרי כי רכשו את מקום הכבוד שלהם בפנים. הם מותקנים ליד הקיר, שם יש מקום פנוי.

שולחן אלגנטי למסדרון

שולחן מתכת אלגנטי למסדרון

שולחן עם רגליים אלגנטיות עשוי מתכת פנים מודרני

שולחן עם רגלי מתכת בתוך פנים מודרני

מתכת וחישול הם אידיאליים עבור כל אפשרויות עיצוב אתני

מתכת וחישול הם אידיאליים עבור כל אפשרויות עיצוב אתני

ארונות וחזה

כמובן, לא תראה אותם בכל מסדרון. אם יש חדר בחדר שלך עבור אותם, אז סביר להניח, אתה ואת האורחים שלך יהיה מרוצה לחלוטין עם החלטה זו. מוצרים יכולים לשמש חנויות, כמו גם לאחסון דברים מסוימים. כדי ליצור תמונה פנים הרמונית, תשומת לב מיוחדת מוקדשת לפרטים. כדי להדגיש את הסגנון הכללי היא לתת עדיפות חבלים. ולתת את המפתח, עשה על בסיס דומה, להיות רגע השיא.

יתרונותיו של ריהוט מזויף למסדרון

באמצעות שימוש במוצרים כאלה בתוך הפנים שלך, אתה יכול להשיג מטרות רבות. בנוסף, לריהוט של תוכנית כזו יש יתרונות רבים:

 • עמידות;
 • אוניברסאליות;
 • כוח;
 • מראה אצילי;
 • ניקיון אקולוגי;
 • יומרות בטיפול;
 • בלעדיות.

גישה רציונלית לעיצוב החלל מבטיחה נוחות, שלווה ואווירה נפלאה במסדרון. אם החלטתם לקשט את כל הפנים בסגנון זה, אתה צריך לתת עדיפות לשירותים של מומחים.

דלת פתוחה למעשה בתוך הפנים בסגנון אקלקטי

דלת פתוחה למעשה בתוך הפנים בסגנון אקלקטי

מסדרונות מזויפים: 75+ פנים נבחרים בצומת התועלתנות והאצולה

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 59 = 60