האמבט בצורת חבית נראה מקורי מאוד

האמבט בצורת חבית נראה מקורי מאוד

גרסה אופנתית של האמבטיה עם הביתן

גרסה אופנתית של האמבטיה עם הביתן

בדרך כלל בית מרחץ - זהו אזור פונקציונלי נפרד באתר, במסגרתו מוקצות תקשורת נוספת. עם זאת, הגירעון של האזור באזור הפרברי עושה את הצורך לחפש אפשרויות לשימוש רציונלי של שטח, מסרב מבנים בודדים לטובת מבנים רב תכליתיים. דוגמה טובה היא סאונה עם פרגולה תחת קורת גג אחת, פרויקטים ותכונות השימוש בהם יידונו להלן.

תוכן

 •  אמבטיה עם הביתן: להעריך את היתרונות
 •  בתי מרחץ עם ביתן: במקרים שימוש

אמבטיה עם הביתן: להעריך את היתרונות

גרם מדרגות עם מעקות יפים, מרפסת, טרסה או ארבור לא רק להוסיף אינדיבידואליות למבנה של האמבטיה, אלא גם להוסיף באופן משמעותי את הפונקציונליות. מן האמבטיה עם הביתן נראה כמו הביתן מרווח מאוד גדול. בנייה משולבת ייקח פחות מקום מאשר שני בניינים נפרדים. בנוסף, לא יהיה צורך לבנות שבילי גינה לחיבור כל המבנים באתר - זהו חיסכון נוסף בתוספת שחרור שטח האתר. בנוסף לחיסכון במרחב, ישנם יתרונות נוספים של שילוב אמבטיה עם ביתן:

 • בניית דואט יהיה ממוסגר פתרון בסגנון יחיד
 • הפחתת עלויות הבנייה עקב הסדר של גג משותף, צנרת קירות, בסיס מוצק. בנוסף, פתרון אדריכלי כזה יספק כוח נוסף למבנה
 • Summerhouse בקיץ יכול לשמש גם בתור מטבח קיץ, בעוד שאין צורך להניח תקשורת ושירותים נוספים
 •  ב arbor, אתה יכול להתקין מחבת או ברביקיו
 • הזדמנות להמשיך להישאר באוויר, פשוט יוצאת מחדר ההלבשה, אבל אתה צריך לבחור את המיקום בחוכמה - זה חייב להיות מוסתר היטב מספיק מעיניים חטטניות, מתן שפע של פרטיות למטיילים
שילוב של אמבטיה עם ביתן יש כמה יתרונות

שילוב של אמבטיה עם ביתן יש כמה יתרונות

גג באמבט עם ארבור שהוקמו בדרך כלל בצורת מעטפה, רצפת - עולה ברמתו מעץ טבעי (ריצוף כזה הוא מאוד נוח, זה נעים לטייל בהם עם רגליים יחפות). עבור המכשיר של הרצפה בביתן, בשילוב עם אמבטיה, להשתמש לוח מיוחד - מדרגות, אשר מונח עם פערים קטנים. זה צריך להיות מובטח כי הוא מלוטש בקפידה אין קצוות חדים.

על פי הווריאנט, נחלקו השלוש לשלושה סוגים:

 • פתוח - מתקנים כאלה יש קומה משותפת גג עם אמבטיה, ואת הביתן עצמו יש תומך כי ניתן להצטרף על ידי מדרכות או מעקות, המציין את גבולות הארבור. זהו הסוג הכי החסכוני של ביתן, שכן אין צורך בבניית קירות ההון וביצוע הזיגוג, עם עלות מינימאלית, אתה יכול לקבל שטח גדול מספיק, מוגן בגג. נכון, ביתן פתוח לא ישמור מן הרוח ולא ביעילות לכסות את הגשם, ולכן אפשרות זו מתאימה יותר אמבטיה עונתית
אמבטיה עם ביתן פתוח

אמבטיה עם ביתן פתוח

 • סגר סגור - למעשה, זה כבר מבנה גדול, עם קירות, ככלל, זיגוג גדול. אם יש מרפסת כזאת ארובה (BBQ), אפילו עם בידוד מינימלי זה יהיה נוח מספיק גם בחורף, שלא לדבר על תקופת האביב בסתיו. המרפסת הסגורה הופכת למעשה לחדר נוסף של בית המרחץ. במקרה זה, זה מוקרן לעתים קרובות כי אחד או שני קירות עשויים נשלף (פתוח), כך בקיץ, הביתן יכול בקלות להיות המרה אחת פתוחה - אתה מקבל אופציה אוניברסלית למדי
ביתן סגור, כמו עוד חדר אמבטיה מלא

ביתן סגור, כמו עוד חדר אמבטיה מלא

ביתן סגור עם זיגוג גדול

ביתן סגור עם חלונות פנורמיים

 • פתוחה למחצה - אפשרות פשרה, שבה נבנית אחת או שתיים קירות הון. לעתים קרובות, הקירות מותקנים מן הצד של הרוחות השוררות כדי להרגיש בנוח יותר מוגן על המרפסת. אפשרות נוספת - הקיר בנוי עם אח.
חצי פתוח arbor, כאפשרות פשרה

חצי פתוח arbor, כאפשרות פשרה

באיור. 1. הפרויקט של אמבטיה קומפקטית עם הביתן ניתנת. כדי לשמור עוד יותר את שטח האמבטיה ולהגדיל את בטיחות האש, תנור הכבשן הוא הוצא לרחוב. החלונות בחדר האדים וחדר הכביסה קטנים - כדי להפחית את אובדן החום. את arb semicircular גם נראה אטרקטיבי.

איור. 1. פרוייקט אמבטיה עם מרפסת תחת גג משותף

איור. 1. פרוייקט אמבטיה עם מרפסת תחת גג משותף

באיור. 2 מראה גרסה אחרת של הפתרון של אמבטיה עם arbor

איור. 2. אמבטיה עם ארבור

איור. 2. אמבטיה עם ארבור

איור 3 מציג את פרויקט האמבטיה עם מרפסת זכוכית ומרפסת פתוחה

איור. 3. פרוייקט אמבטיה עם מרפסת סגורה ומרפסת פתוחה

איור. 3. פרוייקט אמבטיה עם מרפסת סגורה ומרפסת פתוחה

הוידאו מציג את הגרסה המקורית של בית המרחץ עם ביתן ובריכת שחייה:

בתי מרחץ עם ביתן: במקרים שימוש

הפופולריות של הפתרון - סאונה וסוכה תחת קורת גג אחת נגרמת על ידי השתנות השימוש בבניין כזה:

 • בית-מרחץ - שהוקמה לרוב בשימוש זה קיבולת ממש בתחילת הפיתוח של האתר. בנייה כזו אינה דורשת השקעות משמעותיות, אבל באותו זמן הבעלים מקבלים דיור נאותה כמעט עם כל הדרוש. בעוד הבנייה תבוצע של הבניין הראשי והדקורציה שלה (ועל בקתות עץ בין תהליכים אלה יכולים לקחת שנים להתרחש הצטמקות יומנים), בעלים יכולים להירגע, עם נוחות כלשהי על השטח רק מפצה סוכה - הקיץ הוא למעשה הופך לחדר נוסף
Variant בית - זה כמעט מלא מנוצה דיור

Variant בית - זה כמעט מלא מנוצה דיור

 • בית הארחה - הגעתם של אורחים, כמובן, חג, אבל להישאר שלהם לא צריך ליצור אי נוחות עבור המארחים. כמובן, אתה יכול לתת קצת מקום שלהם באופן זמני, כדי לספק חדר אורח מיוחד (ולקבל חדר, אשר ישמש באופן די קבוע, אבל הם צריכים לבנות / לקשט / הכללה), אבל אי נוחות, במיוחד פסיכולוגית, נשארה. מה יותר אטרקטיבי היא האפשרות, שבה המארחים אורחים יקרים לחיות בנפרד.
בית הארחה-אורחים יספק רמה אופטימלית של אוטונומיה עבור האורחים והמארחים

בית הארחה-אורחים יספק רמה אופטימלית של אוטונומיה עבור האורחים והמארחים

לאחר עצמו, אפילו דיור זמני, אדם ירגיש יותר רגוע, בטוח ונוח. כאן, ושימושי אמבטיה אורחים בבית, אשר תיצור את הרמה האופטימלית של אוטונומיה עבור האורחים המארחים. במיוחד אם האורחים והמארחים יש הבדל גדול בגיל - כאשר אחד רוצה להיות שקט, לאחרים יש שיא של פעילות. כדי ליצור בית הארחה נפרד הוא בלתי סביר, הן מבחינה כלכלית והן מבחינת שטח כבוש באתר

אמבטיה בשילוב עם ביתן, מן בר פרופיל

אמבטיה בשילוב עם ביתן, מן בר פרופיל

יש לזכור כי בית מרחץ עם ביתן הוא בעיקר בית מרחץ, ולאחר מכן בניין מגורים, שבו המרכז הסמנטי והמארגן הוא חדר אדים. לכן, כל שאר היסודות נראה מותאם לזה - הן מבחינת קישוט, והן מבחינת אופן פעולה מסוים. קודם כל, הגנה מיוחדת של אזורי המגורים מפני לחות / לחות יידרש. מערכת האוורור חייבת להיות מתוכננת כך שהאוויר הלחות מחדר האדים אינו חודר לחלק המגורים.

מאז בית המרחץ לאורחים אינו משמש כל הזמן, העיצוב מערכת חימום צריך לקחת בחשבון את "פשוט" הנחות בחורף זמן - כלומר. צינורות לא צריך להיות מופשר. ובאותה עת, כדי להיות יעיל מספיק כדי ליצור תנאים מקובלים במונחים של טמפרטורה בזמן הקצר ביותר האפשרי. בנוסף, בית-מרחץ כזה, שלא כמו חדר מנוחה בבית-מרחץ רגיל, חייב להיות מלא חדר אמבטיה ומטבחון.

אמבטיה עם פרגולה תחת קורת גג אחת (פרויקטים, תמונות): רווחית, פונקציונלית ואסתטית

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

56 + = 60