דף הבית של בית התה הפך אופנתי מאוד בשנים האחרונות

דף הבית של בית התה - מגמת אופנה

הרצון להפוך את הבית שלך, יצירת מרחב נעים, מתעוררת בכל פילגשו. קישוט עבור מטבחים, ככלל, דברים נדרשים במשק הבית: מגבות, potholders ו שונים כלי אוכל. אבל מה אם אתה הולך קצת יותר לעשות חתיכה ייחודית לחלוטין של עבודת יד?

יצירה מדהימה כזו עשויה בהחלט להיות בית תה, אשר לא נמצא בכל מטבח. אחסון בלתי רגיל של שקיות תה תמיד מושך תשומת לב של האורחים גורם הערצה שולחן חגיגי. התצוגה המתאימה תיתן אביזר טכניקת מגזרות. שקול את הרעיונות המעניינים ביותר איתך יחד!

שריטות קטנות יהפכו את כלי השיט שלך למעניינים יותר

שריטות קטנות יהפכו את מלאכת המקור אפילו יותר

טכניקת מגזרת נייר
 • מגזרת נייר - זו המילה הצרפתית "לגזור". הטכניקה מבוססת על קישוט חפצים שונים ומורכבת בצירוף התבנית אל פני השטח. בדרך כלל, קישוט או תמונה הוא לחתוך ולהחיל על האובייקט מעוטר, המכסים את הדפוס עם לכה עבור עמידות.

בשל הפשטות של הטכניקה, זה הופך להיות יותר ויותר פופולרי בקרב אלה שהם אוהבים של needlework ואוהבים את התחביב הקשורים יצירתיות. מגזרת נייר משמש גם על פריטי ריהוט, ועל האביזרים הקטנים ביותר. קישוט של כלי מטבח כבר זמן רב בשימוש במדינות שונות ובכל שנה זה כובש יותר ויותר מעריצים.

בנוסף יתרון ברור בצורת יצירת פריטים ייחודיים, יש תכונות נסתרות של טכניקה זו קישוט.

אל הפתק! לדוגמה, מגזרת נייר משמש לעתים קרובות שיקום רהיטים ישנים או אביזרים קטנים יותר.

מגזרת נייר של בית תה הוא הזדמנות להפוך את האובייקט יוצא דופן ושימוש פנים המטבח ממש לא כלום. וגם את היכולת לממש רעיונות מבריקים, באמצעות כלים זמינים, להציג יכולות מעצב, ופשוט לבלות זמן לכיבוש יוצא דופן בעזרת מגזרת נייר.

זה לא דורש מיומנויות מיוחדות או עלויות גבוהות עבור חומרים, שכן אתה יכול אפילו להשתמש במגזינים ישנים, מפיות רגילות ושאר דברים נשכחים!

טכניקה על חומרים שונים

אם את הפרטים המשמשים לקשט את הבית, כמעט כל האלמנטים יכולים להתקרב, אז מה עם הבית עצמו? האם אתה צריך מסגרת מיוחדת עבור זה? ככלל, משטח העבודה בדרך כלל הופך עץ, קרטון או קרמיקה.

שילוב יפהפה של זרדים של אזוביון ורצועת תחרה ורודה לאורך קו המתאר

שילוב יפהפה של זרדים של אזוביון ורצועת תחרה ורודה לאורך קו המתאר

בית תה יפה על שני עמודים של שקיות

בית תה יעיל לשני עמודים של שקיות

עובדה! זה העץ שנחשב לחומר הטוב ביותר עבור מגזרות

 • עץ חזק מספיק, בשילוב מושלם עם צבעים שונים ולכות, עמיד ובטוח לסביבה. לכן, במטבח עבור מוצר כזה תמיד יש מקום. עבודה עם עץ מתחיל עם טיפול פני השטח עם נייר זכוכית. אז זה יכול להיות הקרקע וקישוטים להחיל.
 • קרטון, בהחלט, ניתן שם את החומר נגיש ביותר. אם בית עץ לא נמצא בכל בית, אז עם קרטון בהחלט אף אחד לא יתקשה. עם זאת, הוא קפריזי יותר בעבודתו, כפי שהוא בקלות קמטים, מאבד צורה כאשר במגע עם צבע הוא לא עמיד כמו עץ. לכן, זה דורש חיזוק נוסף בצורה של שכבת תערובת גבס. אחרת, הטכניקה ליצירת קישוטים דומה עץ.
בית לתה עשוי קרטון

בית לתה עשוי קרטון

 • קרמיקה עבור מגזרת נייר לא משמש לעתים קרובות כל כך, במיוחד בעת יצירת בית תה. במקרה של חומר זה, לא ניתן יהיה להשתמש רק בכלים הקיימים בבית. אם הבית הקרמי עדיין זמין, התכונה העיקרית שלו היא משטח חלק מאוד. כאשר ציור לחתוך את הציורים, אתה צריך לוודא כי החלקים לא להחליק.

עצה! מתחילים מעודדים לנסות את היד שלהם בחומרים סבירים. אם בפעם הראשונה משהו לא יעבוד, זה לא יהיה חבל לזרוק אותו ולנסות שוב.

בית מעץ

לפני שתתחיל לעבוד, אתה צריך להחליט על הרעיון: אתה יכול לעשות בית רגיל או לנסות ליצור צריף על רגלי עוף. החלטה כזו תהיה מעניינת יותר ויוצאת דופן. אתה יכול גם לעשות טחנת כפרי, לקשט אותו עם spikelets של חיטה, או ליצור בסגנון מזרחי. באופן כללי, העלילה תהיה תלויה אלה קישוטים שניתן למצוא עבור היישום. עבור בית תה עשוי עץ תצטרך:

 • הכנת קופסת עץ;
תיבת עץ שנקטפה

תיבת עץ שנקטפה

עץ billets ניתן לרכוש מוכן או שנעשה על ידי עצמך

עץ billets ניתן לרכוש מוכן או שנעשה על ידי עצמך

 • צבעי אקריליק (לבנים וצבעוניים);
 • מברשת או רולר;
 • לכה;
 • מפיות צבעוניות עם רישומים;
 • דבק PVA;
 • הקלה אקריליק להקלה;
 • צבעי אקריליק.
בחנויות המודרניות אתה יכול לקנות הכל עבור מגזרת נייר

בחנויות המודרניות אתה יכול לקנות הכל עבור שיעורי מגזרת נייר

ראשית אתה צריך לכסות את הקופסה עם צבע לבן ולאפשר להתייבש.

עצה! אם אתה לא משתמש במלאי מיוחד מהחנות עבור תפירה, ואז לפני הציור, ללכת על פני השטח עם נייר זכוכית.

הצדדים של הבית שבו מגזרת נייר מתבצעת, יש צורך לכסות עם לכה אקרילית להתייבש בטמפרטורת החדר. אז אתה צריך לחזור על כל הפעולות: לצייר שוב ולשטוף.

משטח טיפול עם נייר אמרי

משטח טיפול עם נייר אמרי

תחל וציפוי אקרילי לכה

תחל וציפוי אקרילי לכה

מן המפיות, לחתוך בזהירות את הציורים שנבחרו עם מספריים מניקור (רק את השכבה העליונה משמש). הניחו את הציורים על פני הבית ומברשת עם דבק PVA, מדולל במים כדי עקביות של חלב.

עצה! עודף עלויות להירטב עם מפית, הסרת כל סדרים ובועות.

לאחר ייבוש, הבית מכוסה לכה אקרילית. במידת הצורך, אתה יכול לצייר כמה פרטים עם צבעים או לחצות את קווי המתאר של תבנית המפיות.

השלב האחרון של העבודה על חזית הבית הוא לכה. יש צורך לשים שתיים או שלוש שכבות, כל נותן הזדמנות להתייבש. כדי ליצור גג רעפים אתה צריך ליישם הדבק הקלה להדגיש כל חלק. לאחר מכן להחיל את הצבע ולכסות אותו עם לכה לאחר ייבוש.

עצה! כדי לקשט את הבית להשתמש שלוש שכבות מפיות. הם מצוינים במאפיינים שלהם, זמינים ושונה במספר עצום של ציורים שונים. 

בית קרטון

אם אתה רוצה לנסות ליצור בית מאפס, אתה יכול לעשות את זה מקרטון עצמך. לשם כך עליך:

 • קרטון ומספריים;
 • עיפרון עם שליט;
 • מפיות עם רישומים;
כלים וחומרים עבור decontamination של בית קרטון

כלים וחומרים עבור decontamination של בית קרטון

 • צבעים אקריליים;
 • דבק PVA;
 • לכה ונייר כבד;
 • ביצה;
 • חוטים ומברשת.
תפאורה של המוצר המוגמר עם קשתות

לקשט עם קשתות של המוצר המוגמר

נושא חורף בעיצוב של חפצי אמנות

נושא חורף בעיצוב של חפצי אמנות

כדי ליצור מבנה של קרטון, אתה צריך לחתוך 2 חלקים של צורה מרובעת עבור הבסיס ואת הגג ואת 4 חלקים על הקירות, באחד מהם חור נעשה בצורה של חצי עיגול עבור מחלק שקיות תה. כל החלקים מודבקים יחד על ידי דבק ונייר.

אל הפתק! אתה יכול לחזק את הבנייה על ידי הצמדת עוד כמה מלבנים כדי להדביק את התפרים.

הטכנולוגיה של העברת התבנית מן המפית אל משטח הקרטון זהה לזו שבמגירת נייר העץ: התמונה נחתכת ומועברת אל פני השטח, ולאחר מכן קבועה בדבק. השטח הפנוי של חזית וגג מעוטרים קליפה כתוש, אשר ייתן את פני השטח מרקם מעניין.

הקליפה מכוסה בצבע ובעזרת ספוג נוצר רושם בצבע כהה יותר. הפתיחה למסירת התה והגג מעוטרת בחוט, ובסופו של דבר צריך לכה את כל הבית.

קישוט של משטח קרטון עם לחתוך רישומים

קישוט של משטח קרטון עם לחתוך רישומים

עצה! הוסף את הקישוט של הבית יותר יצירתיות בצורה של חתול להסתכל מהחלון, או עכבר לגנוב תבואה מן האסם. השתמש בעבודות שלך סיפורים מעניינים.

טכניקת אווירה

תמונה תלת-ממדית הוא ביקוש לא רק בקולנוע. מעצבים ברחבי העולם בהצלחה ליישם את החוקים של פרספקטיבה בעיצוב הבית.

 • Ambiente האם טכניקה ל"מטעה את העיניים ", כלומר ליצור קומפוזיציה שבה יש עומק אופטי. זוהי טכניקה ויזואלית גרידא המספקת את ההשפעה של תמונה תלת מימדית בתמונה. כמובן, תמונות כאלה נראה מעניין יותר, כי הם נראים "בחיים".
3D ציורים פשוט להפוך את המוצר שלך

תמונות תלת-ממדיות ישנות את המוצר שלך

התמונה שנוצרה בטכניקה האווירה נראה מדהים

התמונה שנוצרה בטכניקה האווירה נראית להערצה

מגזרת נייר בטכניקה האווירה זמין לבעלי מלאכה מנוסים יותר, שכן יצירת תמונת 3D הוא הרבה יותר מסובך ידרוש מאמצים מסוימים וחומרים מיוחדים.

אל הפתק! בנוסף סט תקן הנדרש עבור מגזרת נייר רגיל בית עץ, בנוסף, אתה צריך 3D-ג'ל וסכין צבעים (אתה יכול להחליף מרית שטוח ממערכת מניקור).

תהליך היצירה מתבצע באותה תבנית כמו בשיעורי המאסטר הקודמים. ההבדל העיקרי הוא יצירת תמונה תלת מימדית, שעליה מוחל דבק הקלה בעזרת סכין צבעים מתחת לשולי התמונה. מתברר שדפוס אחד הוא במישורים שונים: המרכז מוסר מעט, והשוליים מתקדמים קדימה, מעבר למשטח הבית.

כמה פרטים בציורים, למשל, פנס רחוב או פרחים מעובדים על ידי ג'ל 3D. בעזרת הדבק, אתה יכול לעשות לא רק גג רעפים, אלא גם לצייר הלבנה על הבית, באמצעות קיסם שיניים קונבנציונאלי.

דף הבית של בית התה: פשוט בכיתה הורים ביצוע וטיפים של needlewomen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

50 − 42 =