חדר שינה יפה מעוצב בצבעים מרגיעים

חדר שינה יפה מעוצב בצבעים מרגיעים

ברוב פנים המודרנית, ככלל, לא לשלם תשומת לב ראויה קישוט תקרה, בטעות להאמין כי הסדר מיוחד עושה אותו בלתי נראה. אבל אם אתה שם לב הפנים של ארמונות או קתדרלות, אתה יכול להבין כי נראה שיק לא יכול להיראות אורגני ומלא בלי תקרה. זה הקמרון של החדר שהוא הכתר של הבריאה שמדהים ומעריץ בכל מקום.

 • היתרונות של עיצוב תקרה
 • גרסאות של תבניות
 • דרכים להחלת קישוט נוי
תקרה מפוארת עם יציקות גבס

תקרה מפוארת עם יציקות גבס

היתרונות של עיצוב תקרה

כל גימור, למעט רכיב חזותי, יש יתרון מסוים. שונה סוגים של קישוטים ודפוסים הם אחת הדרכים הקדומות ביותר של לקשט. לכל ציור היתה משמעות מסוימת, המשקף מסר דתי, פילוסופי או דקורטיבי.

מעצבים מודרניים בעיצוב פנים לעתים קרובות פונים קישוטים, אשר הקלו על ידי מספר סיבות. באמצעות תקרה תקרה, אתה יכול להתאים את תקרות מעוקל ואת הגבהים. ו פעם קישוט פופולרי בצורה של פלסטרים יש את התכונה של מתפורר, אשר דורש תמיכה נוספת בצורת מבנים מושעה.

עיצוב חדר אוכל בסגנון קלאסי

עיצוב חדר אוכל בסגנון קלאסי

פנים של דירת סטודיו בסגנון ארט נובו

פנים של דירת סטודיו בסגנון ארט נובו

ציור אמנותי עוזר להדגיש את המעמד הגבוה של המקום, להביע את הרצון היופי. הודות לדפוסים, המשטח הרגיל ביותר של התקרה מקבל מראה מעניין, נפחי ורבגוני. לא תמיד ניתן לבנות מבנה תלייה מורכב ממספר רבדים. במקרים כאלה, אל תנטוש את הקישוט, מכסה את התקרה בצבע לבן רגיל. ישנן אפשרויות רבות כאשר פני השטח הלא אידיאלי יכול להיות מותאם, והחסרונות הקיימים הופכים "הדגשה" של העיצוב.

עצה! אל תשכח על סטיילינג של הפנים. אם תבחר נכון קישוט, כל סגנון מזרחי יהפוך לזיהוי יותר, יוסיף בהרמוניה. לא מרהיב פחות על התקרה נראה דמשק, הפשטה או דפוסים גיאומטריים.

דמויות יכולות לשמש כאלמנט ניגוד או לתרום הרחבה חזותית של שטח בעזרת טכנולוגיות 3D. בזכות קישוטים, קל לפצות על חוסר תאורה על ידי בחירת הרכב אור אוורירי.

עצה! לא לשים דפוס על כל התקרה של החדר, זה הרבה יותר יעיל כדי למקם את התמונה במעגל, מלבן או אליפסה. כדי להשלים את האנסמבל בעזרתם של מכשירי תאורה, יצירת קומפוזיציה מעניינת.

גרסאות של תבניות לתקרה

עד כה, יש מבחר עצום של דפוסים שונים עבור תקרה תקרה. הפופולריים ביותר הם:

 • פריטים, עשויים קצף (שונים במשקל קל, זמינות וקלות ההתקנה).
 • דמויות מגבס. לרוב הם בצורה של דפוסי מגולף או יש את הטופס טיח דפוס.
הדגשים בהירים קטנים יעזרו לדלל את פנים שחור ולבן

הדגשים בהירים קטנים יעזרו לדלל את פנים שחור ולבן

לוחות צבע עם דפוס תקרה תקרה

לוחות צבע עם דפוס תקרה תקרה

 • סטנסיל, אשר נראה נהדר על משטח שטוח, monophonic, ומאפשר לך לקשט כל חלק של התקרה עם ציור, בעוד זה יכול בקלות להיעשות עם הידיים שלך מקרטון רגיל.
 • תאורה - זוהי דרך מצוינת לקבל מגוון של דפוסים. ניתן להשתמש אורות ספוט או לסדר תאורה בין התקרה העיקרית ומתח.
 • ציור התקרה עם צבע מיוחד מאפשר לך לעבוד עם כמעט כל משטח, אתה יכול ליישם דפוס על עץ, קיר גבס, תקרה מתיחה ו רגיל צבע אקרילי.

מעצבים לעיתים קרובות לשלב כמה אפשרויות, יצירת מופת אמיתית. רעיונות התכנון הנפוצים ביותר הם השימוש בצורת מבנים עם תאורה. לפיכך, תאורה מסייעת לשפר את האפקט החזותי למשוך תשומת לב לתקרה.

עצה! בעזרת קישוט התקרה, אתה יכול בניה. לדוגמה, להפריד בין תחומי תפקודית של המטבח מהסלון.

הפרדת אזור המטבח על ידי ציור התקרה

הפרדת אזור המטבח על ידי ציור התקרה

העיצוב המפואר של חדר האוכל בסגנון של chich-chic

העיצוב המפואר של חדר האוכל בסגנון של chich-chic

דרכים להחלת קישוט נוי

בחירת דפוסים וחומרים יכול להיות שונה לחלוטין, מ פשוט שרטוטים מבנים מורכבים תליון. אבל כדי ליישם כדי להפוך איכותי, יהיה צורך לבצע עבודת הכנה.

 1. ראשית עליך לנקות את פני השטח הישן, מחיקת טפט - -, לטייח או לסיים אחרים זמינים.
 2. לאחר מכן, אתה יכול ללכת פריימר על מנת להשוות את הפגמים הקטנים, מסיימת את שלב העבודה על ידי שפשוף פני השטח עם נייר זכוכית.
 3. על התקרה סיים להחיל מרק, ואחרי זה מתייבש - צבע.

הסוגים הפשוטים ביותר של דפוסי, זמין אפילו עבור אדונים ללא כישרון אמנותי, הם דפוסים גיאומטריים. כדי לצייר תבנית, ניתן להשתמש בציור על נייר או להשתמש בקלטת צבע. כדי לעשות זאת, אתה צריך לתקן את זה על התקרה, להחיל על הצבע, ולאחר מכן להסיר, עוזב את התמונה במקום הקלטת.

אל הפתק! קישוטי מורכבים יותר נחשבים יישום סטנסיל, יש לרכוש את התבנית או לייצר אותה מראש. תיקון זה לתקרה, אתה יכול לרסס את הצבע מן יכול או לצייר עם רולר, ולאחר מכן להסיר אותו.

בנוסף, ישנן כמה דרכים נגישות יותר ופשוט של החלת קישוט. לדוגמה, גליל מרקם מאפשר לך לקבל כל תמונה במכה אחת. כמו כן, חנויות בנייה להציע מיוחד חותמות ומדבקות על נייר דבק.

עצה! הגן על קישוט מן ההשפעות של אור השמש יעזור לשים כמה שכבות של לכה אקרילית. אז התמונה לא דוהה ויהיה בבקשה הבעלים במשך שנים רבות.

דפוסי ושרטוטים לתקרה: 60 + אפשרויות עיצוב ורעיונות עיצוב פשוט על ידי הידיים שלך

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

17 − 12 =