Money Topiary - מזכרת מעולה רעיון מצוין מתנה עבור חברים, משפחה ואהובים

Money Topiary - מזכרת מעולה רעיון מצוין מתנה עבור חברים, משפחה ואהובים

הבעיה של מציאת מתנה לחבר, קרוב או עמית הוא בהכרח בפני כולם. בחר מזכרת טוב לא תמיד מתקבל, גם אם אתה מכיר את האדם היטב, הרגליו וטעמים. מה אני יכול לומר, אם היובל הוא לא כל כך קרוב, ולשאול על העדפות ערב החגיגה לא תמיד מתאים. במקרים כאלה, מתוך מצב מביך, מתנה מקורית תסייע לצאת - topiary שנעשו על ידי הידיים, שתמיד ימצא את מקומו בבית.

 • תיאור ותכונות
 • עץ הכסף: כיתת אמן
 • עוגת כסף עם הידיים שלו

תיאור ותכונות

היסטוריה של הופעת topiary התחיל עם פריחה עיצוב נוף, כאשר צמחים חלקה לחלוטין עם תספורות יפה החלו לקשט את הגנים של האריסטוקרטים. מתוך כתר העצים חתכו כל מיני דמויות, התחרו במיומנות ובפנטזיה. במשך הזמן, נעשה שימוש ב- Topiary ב גן פלוריסטיקה, יצירת זרי פרחים מדהימים.

כיום, האמנות של יצירת מלאכת יד בצורת עץ המורכב מגזע, כתר וסיר, חרגה מעבר לגבולות המסומנים בקפידה, והבית המלוכה נקרא לא רק פרחים ועצים, אלא גם כל מיני עבודות-יד.

Topiary של כסף לוקח מקום מיוחד תפירה, כי זה נהדר מתנה. למזכרת זו יש מספר תכונות, וביניהן ניתן להבחין בין היתר:

 1. מקוריות הרעיון ומימוש יוצא דופן. בעת ביצוע מתנה, אתה יכול לבוא עם מגוון רחב של אפשרויות, ביצוע topiary בצורה של ספינה או עוגה.
 2. ביטוי של יכולות יצירתיות הזדמנות להציג מתנה מבלי לבזבז הרבה כסף. מתנה שנעשית על ידי הידיים שלך תמיד גורם יותר רגש מאשר לקנות סט בנאלי.
 3. אגדה מעניינת כי עץ הכסף מביא מזל ושגשוג לבית. אמונות טפלות אלה טבועות בעמים רבים ומסורות עתיקות, אשר נשמרות בקפידה ומועברות מדור לדור.
רעיונות ליצירת עץ כסף להגדיר

רעיונות ליצירת עץ כסף להגדיר

עצה! בחירת המלים, כמו גם האותנטיות שלהם, תלויה לחלוטין באדון. אם אתה מתכנן לתת כמות קטנה, אתה יכול להוסיף הערה אמיתית אחת למקום מכובד ביותר.

זר כסף הוא עוד מתנה סופר מתנה

זר כסף הוא עוד מתנה סופר מתנה

עץ הכסף: כיתת אמן

אחד הסוגים הנפוצים ביותר של topiary הוא עץ מוניטרי של שטרות ומטבעות. כדי לעשות כזה מתנה בכלל לא קשה, אם בצע את ההוראות צעד אחר צעד.

כדי לעשות מזכרת אתה צריך:
 1.  סיר קטן עבור צמחים מקורה או ספל;
 2.  מטבעות ושטרות;
 3.  דבק דו צדדי קלטת דבק;
 4.  חוטים;
 5.  מספריים;
 6.  בהט;
 7.  מקל לסושי.
עדיף לקבל את הכלים הדרושים בהישג יד

עדיף לקבל את הכלים הדרושים בהישג יד

 • קח שרביט לסושי ולקשור צרור של חוט על קצהו, ואז לעטוף את החבל עם השרביט כולו כדי לקבל את תא המטען של העץ. מוכן לשים את הקנה לתוך הסיר ולתקן אותו עם בהט, משאיר את המקום העליון עבור מטבעות.
כמובן, את עץ הכסף עבור העיצוב עשוי חשבונות צבועים

כמובן, את עץ הכסף עבור העיצוב עשוי חשבונות צבועים

 • קח את החשבון ולקפל אותו לשניים, קצת משמרת את הקצוות. זה חייב להיות מקופל בצורה אחידה, כך הקצוות לנוע, לאחר מכן את קצה אחיד צריך להיות קבוע עם דבק צדדית דבק דבק. מתוך הצעת החוק מקופל לעשות מעטפה, לתקן את הקצוות בעזרת צד מודבק.
טכניקה של חשבונות מתקפלים

טכניקה של חשבונות מתקפלים

 • עבור פרח, אתה צריך 15 של המעטפות האלה, עבור אותה טכנולוגיה, לעשות 14 יותר. מתוך 15 המעטפות וכתוצאה מכך לאסוף את הפרח, בפינה של המעטפה צריך להיות במרכז, מתרחבת לקצה החיצוני. לסוך את הצד הימני של כל המעטפה ואת הקשר את כל החשבונות אחד עם השני עם צדדית דבק צדדית.
חבר את האלמנטים יחד עם אקדח דבק או סרט דבק

חבר את האלמנטים יחד עם אקדח דבק או סרט דבק

 • קח שני מטבעות זהים דבק אותם למרכז של הפרח שהתקבל, אחד בכל צד כדי לתקן את הפרח. קח את הסיר עם תא המטען ופרש את החלק העליון של תא המטען עם דבק, לשים עליו פרח מן המעטפות, כך תא המטען מוסתר בפנים. תקן דבק את הצד האחורי של תא המטען, אשר סוגר את החלק הפנימי של המעטפה.
עץ אלגנטי כזה יצא מאיתנו

עץ אלגנטי עם הידיים שלך

 • זה נשאר לקשט בסיר מטבעות. כדי לעשות זאת, לקחת את העץ וכתוצאה מכך וכתוצאה מכך. לסחוב כל מטבע עם דבק לנעול תחת גזע העץ בסדר שרירותי, חופפים אחד לשני לעשות גבעה של מטבעות.

עץ הכסף מוכן!

עצה! כדי לעבוד עם מטבעות, עדיף להשתמש דבק אמין יותר, כך המבנה אינו מתפרק. לשם כך, אקדח דבק או דבק מתאים.

עוגת כסף עם הידיים שלו

זה בכיתה אמן מושלם מתנה עם חשבונות אמיתיים, כמו הכסף יישאר שלם, ללא כל עקבות של דבק וקמטים. עוגה מן השטרות תהיה מתנה מצוינת לחתונה, שם מזכרת במזומן רלוונטי במיוחד, ואת המצגת תהפוך מרהיב יותר בלתי נשכח.

עבור הייצור תצטרך:
 1.  קרטון דחוס ודק;
 2.  עדין סרט סאטן וקשת אלגנטית;
 3.  נייר קליפים;
 4.  סרט דביק דו צדדי ודבק;
 5.  שטרות (לא פחות מ 100 חתיכות).
 • קח קרטון חזק לחתוך את 3 בסיסים עבור כל שכבה.
החסר

הכנות עבור עוגות במזומן

חשוב! הגדול ביותר בקוטר צריך להיות בערך 30 ס"מ, וכל הבאים קטנים יותר על ידי 2-3 ס"מ.

 • מניחים את קצה הבסיס עם סרט סאטן כדי להסתיר את החתך. מקרטון דק, לחתוך 3 רצועות עבור כל בסיס. גובה הרצועה צריך להתאים את הצעת החוק מקופל לתוך הצינור, ואת אורך רצועת מקופל מותאם למעגל.
הבסיס של העוגה הוא הגדול ביותר בקוטר

הבסיס של העוגה הוא הגדול ביותר בקוטר

עצה! רצועת מקופל צריך להיות קצת יותר קטן מאשר הבסיס, כך צינורות כסף יכול להתאים על זה.

 1. חיתוך הפסים, לעשות 6 בקוטר משולשים באותו מרחק במעגל מצד אחד, והשני - לחלוטין מן הקצוות משוננים. קצוות אלה מקפלים ומתפשטים עם דבק, מתקן את קצה העוגה על הבסיס.
 2. קח את הצעת החוק, לקפל אותו עם צינור ולהדק אותו עם קליפ נייר. הצד החיצוני של המחסנית על גבי השטר הניח אותה בצד העוגה. לעשות אותו דבר עבור כל המעגל. על אותו עיקרון, להפוך את 2 הבסיסים הנותרים לקשט עם החשבונות כל אחד.
 3. מקרטון דק, לחתוך עוד מעגל, המקביל לקוטר של הבסיס הקטן ביותר. מעגל של קרטון דק הוא קצה העוגה. במרכזו בעזרת דבק אתה צריך לתקן את הקשת.
 4. לאסוף את העוגה, הדבקת שכבה אחת לשנייה עבור המשולשים הבולטים.

מכירה פומבית של כסף מוכן!

מתנה אישית שנעשו על ידי הידיים

מתנה אישית שנעשו על ידי הידיים

עצה! אם דולרים משמשים, הצינור לא צריך להיות מקופל עד הסוף, כך פניו של הנשיא ניתן לראות. כל הערה עוקבת מצורפת לשמאל, סוגרת את הזנב הנותר מהקודמת.

Topiary מ כסף: צעד אחר צעד כיתות אמן על יצירת נס של כסף במו ידיהם

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + 2 =