מבנים חדשים מודרניים מושכרים ללא תיקון סופי

מבנים חדשים מודרניים מושכרים לעתים קרובות ללא תיקון סופי

התחל לתקן בבניין חדש, ככלל, די מפחיד. כל מי שאי פעם נתקל בתופעה כזו יגיד שבדרך זו יש מכשולים גדולים. ואם זה לא נלקח בחשבון, אתה יכול לקבל בעיה בקנה מידה גדול בתוך זמן קצר, כלומר, את הצורך שינוי דחוף של הפנים, אשר תכלול הוצאה כספית ניכרת.

 • בעיות עיקריות
 • עיצוב
 • מה על מה: השלבים
 • התהליכים נקיים
 • מסקנות
סגנון אקלקטי בפנים המטבח

סגנון אקלקטי בפנים המטבח

בעיות עיקריות

הבעיות העיקריות הקשורות לתיקון בבניינים חדשים:

 1. הצטמקות הבניין.
 2. לחות מוגזמת.
 3. עבודה מצוינת.
 4. חוסר מושג.
דירה בבית החדש יש החסרונות שלה

דירה בבית החדש יש החסרונות שלה

כל בנייה חדשה במהלך השנים הראשונות יכולה להתיישב

שתי הבעיות הראשונות קשורות הפרטים הספציפיים של הבנייה, אשר צריך להתקבל. בזמן המסירה של המתקן, רוב ארגוני הבנייה הזהירו כי הבניין יהיה להתכווץ, ללא קשר למבנה הוא מונוליטי או פאנל. והכי חשוב, תהליך זה יכול להימשך שנים בהתאם לגורמים הנלווים. בגלל זה, את השינוי של המקום מקבל הגבלות נוספות.

חשוב! הצטמקות של הבניין מוביל העובדה כי הקירות, תקרות, רצפות של הבית ואת הדירות בפרט לקבל הטיה מסוימת או הטיה. בתחילה, זה בלתי נראה, אבל אם זמין גימור מסיים ועם הנזק הטבעי שלה בשל אותה הצטמקות, ניתן להבחין בעקירה.

סדקים עשויים להופיע במשך מספר שנים

סדקים עשויים להופיע במשך מספר שנים

כמו כן, לחות עודף, שהושגו על ידי הקירות במהלך תקופת הבנייה, גם משפיע. זה יהיה בהדרגה יוקצה בתוך החדרים עקב תהליכים טבעיים עם הזמן יכול להוביל להידרדרות של חומרי הגמר אותו.

מייבשי אוויר שונים יסייעו להילחם בלחץ עודף

מייבשי אוויר שונים יסייעו להילחם בלחץ עודף

בעיה חשובה נוספת היא נפח מופרז של עסקאות. הסיבה לכך היא היעדר התנאים הדרושים לחיים נוחים בחדר. אלה כוללים:

 • חומת עזר חפיפה.
 • קומה כיסוי.
 • קישוט קיר ו התקרה.
 • ריהוט.
 • מכשירים מובנים.
 • תקשורת.

האחרון צריך לכלול:

 • אספקת מים.
 • ביוב.
 • חיווט.
 • ערוצי תקשורת.

כל זה צריך להיות מובטח, שכן העדר תנאים כאלה לא יאפשר להישאר לצמיתות בבית. האחרון ברשימה הוא היעדר מושג. זה נחוץ עבור המגורים להיות לא רק פונקציונלי, אלא גם אטרקטיבי. לשם כך, א פרוייקט עיצוב.

עיצוב

החלק המעניין ביותר של עיצוב עבור מצטרף חדש הוא הבחירה של רעיונות לבית חדש ודירה. ובשלב זה עדיף לא לבחון את כוחך, אלא לפנות למומחים. הם לא רק במיומנות שטח חלל ולמלא אותו עם מכשירים newfangled, אבל גם להיות מסוגל במקצועיות במקום אינסטלטור, מובנית מכשירי חשמל לבית ובמיוחד זה יפתח את האופטימיזציה של תוכניות תקשורת.

עיצוב סלון מפואר

עיצוב סלון מפואר

פרויקט חדר מגורים מאיקאה

הפרויקט של חדר המגורים מאיקאה

עצה! במקרה שמסיבות אובייקטיביות, הפנייה למעצבים מקצועיים אינה אפשרית, אם יש מיומנויות מחשב, ניתן להשתמש תוכניות מיוחדות לעיצוב פנים. ישנם רבים מהם, וכל אחד מהם כולל כלי עזר המאפשרים לך לבצע פרויקט עיצוב של חדר מסוים, למשל, מטבחים או חדרי אמבטיה.

אם כישורי המחשב הם לא מספיק, חלופה זמינה ניתן סקיצות שנעשו ידנית על הנייר. במקרה זה, אין צורך לתאר את כל הפרטים בפירוט יפה. תוכנית פשוטה המתארת ​​את הפרויקט עם פירוט מספיק ליישום נוסף שלה על ידי עצמו או בעזרתם של קבלנים גם לרדת.

סקיצה של תיקון עתידי במו ידיך

סקיצה של תיקון עתידי במו ידיך

היישום לקשט חדר עם פונקציה מציאות וירטואלית

היישום לקשט חדר עם פונקציה מציאות וירטואלית

בשלב התכנון, כדאי לשקול לא רק את המראה העתידי ואת העלויות של כלים וחומרים, אלא גם את רצף של כל הפעולות. מומלץ לבצע לפי הסדר הבא:

 1. פיתוח והתקנת תקשורת.
 2. גימור קשוח.
 3. עיצוב זמני.
 4. גימורים יפים.
 5. גימור עיצוב.
קודם כל, יש צורך לבצע את הנחת התקשורת

קודם כל, יש צורך לבצע את הנחת התקשורת

 • הראשון ברשימה הוא תכנון מחדש והתקנה של תקשורת. הם צריכים להיעשות מההתחלה, שכן בשלבים נוספים של השינוי, יידרש הרס של חפצים סמוכים. זה מגדיל את העלויות הנלוות ודורש מאמץ נוסף לנקות את האובייקט.

עצה! יש לבחון את מיקומם של התקשורת ואת הצמתים העיקריים שלהם ולהציין מראש פרויקט עיצוב דירות. סביר להניח כי על מנת לשפר את הנוחות הם יצטרכו להעביר או להגדיל את מספר אלמנטים מסוימים. יש לעשות זאת רק באישור הרשות הרלוונטית. 

יש ליצור קשר מראש עם הפרויקט

יש ליצור קשר מראש עם הפרויקט

 • הבא ברשימה הוא מחוספס, אשר כוללת הרבה עבודה מלוכלכת שיכולה להתחרות עם כמות של פסולת בניין עם פירוק מחדש תכנון.
 • ואז בעקבות עיצוב זמני, נוכחות אשר מבדיל שלב זה של תיקון בבניין חדש מכל האחרים. זה העיצוב הזה כי הבעלים יראו במהלך השנים הקרובות, עד הבניין מצא טופס הוקמה ולא להיפטר לחות עודפת. תלבש ההתנגדות של העיצוב ניתן להתעלם, כי ברוב המקרים לאחר כמה שנות פעילות, ללכת להרחקתו ופעולות הגמר.

מה על מה: השלבים

בהתחשב בעובדה כי רוב עיבוד מחדש צריך להיעשות מיד, יש צורך לזהות תהליכים חשובים במיוחד. אחד מהם הוא מערכת חימום. איכות הביצוע שלה לא נקבעת מיד, אך המורכבות של שינויים יכולה להתחרות עם הפעילות הכי אינטנסיבית. לכן, רצוי לספק את האפשרות של rework הכאב שלה על ידי הוספה או הסרה של מודולים מסוימים, למשל, קטעים רדיאטורים.

התקנה של מכשירי חימום

התקנה של מכשירי חימום

כאן כדאי לשים לב במיוחד לעבודות שבוצעו לפני רכישת האובייקט, דהיינו:

 1. צרות הדלת ו פתחי חלון.
 2. איכות אוורור.
 3. אש ופורץ.
תשומת לב מיוחדת לאיכות של רשתות חשמל

תשומת לב מיוחדת לאיכות של רשתות חשמל

עצה! חשוב גם בהתחלה לטפל באיכות של רשת החשמל הגנה על מכשירי חשמל, למשל, באמצעות RCD. זה חשוב במיוחד, כמו גם כלי הבניין הקטנים עשויים להיות בעל קיבולת גבוהה מספיק שיכול להוביל לא רק הפסקות תקופתיות, אלא גם לשרוף את אספקת החשמל.

במהלך הצעד הגס אתה לא יכול לשטות מעל פילוס הרצפה ולהביא אותו לשלמות, כי במספר מקרים הוא מי סובל בשנתיים הראשונות. לכן, המגהץ אינו מכוסה בגימור עמיד פרקט או אפילו לרבד.

עצה! אנשי מקצוע ממליצים להשתמש לינוליאום, זה יכול לעמוד מתיחה בכל כיוון.

בטיפול הקירות באותו שלב זה אינו הכרחי כדי להיות קנאים עם מרק, שכן הוא יכול ליפול במהירות, ואיתה קישוט משטח, כגון צבע. לכן, בבתים, במיוחד לבנים, עדיף להעדיף פלוס עם גבס ולאחר מכן טפטים. מאותן סיבות, השתמש גימור מסורתי של התקרה גם לא הגיוני. עדיף להחליף אותו תלויים, ליהנות תמיד משטח אפילו אטרקטיבי.

לבנים לבנים נראה מסוגנן מאוד

לבנים לבנים נראה מסוגנן מאוד

השטיח הוא מושלם עבור גימור הרצפה בדירה חדשה

לסיום הרצפה בדירה חדשה השטיח מתאים בצורה מושלמת

עצה! ראוי לציין כי העלות של גס הוא די קטן בהשוואה עם נפח כולל של תיקון העבודה בבניין החדש. זאת בשל המגבלות הנ"ל על מספר פעולות מותרות. 

באשר עיצוב זמני, אתה יכול להשתמש צבע רגיל על בסיס מים, כדי לקבוע את תכונות התאורה בחדר. עם זאת, פתרון זה יכול לשמש רק באופן זמני. לכן, כחלופה מקובלת יותר, רק טפטים ניתן לשקול.

טפט יעזור להסתיר פגמים הקיר

טפט יעזור להסתיר פגמים הקיר

עצה! לאחר תום תקופת הזמן שנקצב ההצטמקות הטבעית לפני ביצוע הגמר הוא עדיין מומלץ שוב לפנות אל אנשי מקצוע אשר תוכל להעריך את מצבו הנוכחי של הבניין. רק לאחר הערכת המומחים שלהם אתה יכול לעשות מסקנות רשמיות על תיקון סופי אפשרי או הצורך לדחות את זה לתקופה מסוימת.

בדיקת מצב המבנה

בדיקת מצב המבנה

התהליכים נקיים

למרות שמה הבהיר, תקופה זו עשויה להתברר ככהה ביותר. הכל כי על הביצועים שלה לעתים קרובות יותר יש צורך לחסל חוסר שיכול להופיע במהלך תקופת הפעולה העיקרית. אז זה עשוי להיות נדרש:

 • חזר על עצמו הרצפה זורמת ואת הנחת ציפוי חדש.
גימור הרצפה

גימור הרצפה

 • החלפת פתחים, מסגרות לחלונות אדני חלון.
 • יישור קירות, הנחת אריחים.
 • החלפת אינסטלציה וצינורות.

לכן, זה סוג של שינוי לא יהיה קוסמטי, אבל הון. לכן יש לחלק את החלק הארי של התקציב בשלב זה.

לפעמים בגלל"усадки" здания приходится проводить замену окон

לפעמים, בגלל הצטמקות של הבניין, יש צורך להחליף את החלונות

הנחת אריחים

הנחת אריחים

ממש מאחורי צעד הגמר הוא לבצע את הגמר, ובשלב זה אנו כבר יכולים לתת דרור לדמיון להגשים את הרעיונות המעניינים ביותר, משום שכבר אין הגבלות על איכות חומרי הגמר, אבל אתה יכול להשתמש באופן מוחלט כל תפאורה וריהוט בסוף. הסיבה היא פשוטה: עכשיו לא צריך שום דבר אחר לשאת ממקום למקום או להסיר את תקופת השינוי. אז זה היה אחרי שלב זה יכול להיות הרים בבטחה לקומה העליונה של פסנתר כנף ו אלון סט רהיטים.

גימור יסייע להפוך את הפנים שלך

גימור יהפוך את הפנים שלך

פנים של דירת סטודיו בסגנון מודרני

פנים של דירת סטודיו בסגנון מודרני

צבע אדום בעיצוב חדר האמבטיה

צבע אדום בעיצוב חדר האמבטיה

מסקנות

כפי שניתן לראות, בתוך המשופץ - התהליך הוא לא לבעלי לב חלש. זה לא צריך לבצע לבד בחברת אנשים, רצוי מקצוע, ביניהם בהכרח צריך להיות חשמלאי, אינסטלטור, מעצב ומספר אנשי מקצוע מיוחד כגון Tilers, עליות מתקינות.

תיקון בבניין חדש עדיף להפקיד צוות של אנשי מקצוע

להפקיד תיקון בבניין חדש לצוות של אנשי מקצוע

כיצד להתחיל תיקונים בבניין חדש? שלב אחר שלב יישום ועצות שימושיות של אנשי מקצוע

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 1