חדר שינה קלאסי בצבע אזוביון

חדר שינה קלאסי בצבע אזוביון

העיצוב של מרחב חשוב כזה חדר שינה, הוא בעל חשיבות רבה. זה מתחיל כל יום ומסתיים שם. כאן, אדם נח, וכל מה שסובב אותו חייב להיות מלא רגוע ונוחות. כמובן, הסגנון חשוב חדר השינה עיצוב - זה חייב להתאים את הרעיון של פיוס ורגיעה.

התוכן:

 • בהירות לשנות את הנייטרליות
 • למה סגול?
 • משמעות פסיכולוגית
 • הצללה ושילוב
 • רעיונות לעיצוב
 • איפה עוד אני יכול ליישם צבע: טכניקות
צבעים בהירים והרבה אור - עדינות מוחלטת של הפנים

צבעים בהירים והרבה אור - עדינות מוחלטת של הפנים

בהירות לשנות את הנייטרליות

לא כל כך מזמן, כל צבע בהיר בעיצוב של חדר השינה, כולל רהיטים, נתפס כמו משהו זר. בעיקרון, הם השתמשו רגוע, נייטרלי, ועבור אנשים רבים הם היו פשוט צבעים משעממים. קירות אור, מצעים לבן במיוחד. כל זה היה כל כך רגיל טיפוסי, אשר מהר מאוד משועמם.

כתוצאה מכך - מהפכה אמיתית: החדירה של סגול בהיר. זאת היתה ההחלטה המתקדמת ביותר, אפילו הפרובוקטיבית. ואת גוונים שלה יכול להיות נוכח עיטור הקיר, טקסטיל עבור Windows, ריפוד רהיטים, כיסויי מיטה, גליונות, אביזרים אחרים.

חשוב! צבע סגול מאוזן עם לבן מוכר יותר. זה יוצר הרמוניה טובה ואיזון. למרות רבים עבור שילוב דומה הוא די מוזר.

החלטה זו נבחרת בעיקר על ידי צעירים, אלה שאוהבים ניסויים ונועצים באומץ לב אליהם. לפעמים אפשרות דומה נחשבת על ידי אנשים בגיל העמידה, אבל לרוב הם אנשים יצירתיים שיודעים היטב מה הסגנון.

משחק לא בולט של לבנדר ושזיף פרחים יוצר אווירה של cozyiness

משחק לא בולט של לבנדר ושזיף פרחים יוצר אווירה של cozyiness

אין זה סביר כי העיצוב המדובר יתממש על ידי אלה שאין להם שום ניסיון בתכנון. יהיה קשה לארגן את הכל באופן אורגני, והתוצאה תהיה בלתי צפויה, בלשון המעטה. אם אתה נותן את כל זה לתוך הידיים של המעצב, התוצאה היא בטוח בבקשה.

למה סגול?

הצבע המדובר הוא שילוב סגול לבן עדיין דומיננטי, שכן לבן משחק את התפקיד של רקע למדי. קבל את הצבעים כתוצאה של ערבוב שני - כחול ואדום בפרופורציות שונות. האפשרויות צל הם באמת בלתי מוגבל.

זה מועיל מאוד לסיים את חדר השינה, וכל זה בגלל מצב הרוח של החדר יכול להשתנות מן כהה, כמעט שחור, ל לילך קלה, אשר קשה להבחין בין ורוד. כתוצאה מכך, חדר השינה יכול להיות ברוטלי זכר או בעדינות מיידן.

הזדמנויות כאלה מועילים מאוד בבחירת ריהוט ואביזרים. אתה יכול להבחין בצל משותף אחד, אבל מצב הרוח שונה.

סיבה נוספת מדוע אחד סגול אחד צריך להיות המועדף הוא מגוון של גוונים:

 1. פוקסיה.
 2. שזיף.
 3. לילך - כהה ואור.
 4. לבנדר.
 5. חציל.
 6. סגול.
 7. סגול -כחול.
 8. סגול -אדום.

הם שונים מאוד בטבע, אשר מסייע למלא את החדר עם מצב הרוח כי המארח צריך.

אם אתה מתכנן את העיצוב של חדר שינה עם אחריות מיוחדת, התוצאה לא תשאיר אף אחד אדיש

אם אתה מתכנן את העיצוב של חדר שינה עם אחריות מיוחדת, התוצאה לא תשאיר אף אחד אדיש

חשוב! חדר שינה סגול לבן עוזר להתגבר על הלחץ המצטבר של היום, מרגיע ומתאים להרגעה מלאה.

משמעות פסיכולוגית

אין להפריע גם כדי להבין את הסמליות של צבע, לפני שאתה משתמש בו בחדר השינה שלך. אז, צבע זה מתואר:

 • מעורר השראה.
 • חכם.
 • דומינינג.
 • נובל.
 • יצירתי.
 • במידה מסוימת מחוספס.

הוא תמיד היה נוכח בבגדי מלכים, כמרים. גם צל זה הוא המועדף על ידי אנשים יצירתיים. יש ראיות שהוא מאזן את העקרונות הגבריים והנקביים, הופך אותם לשלמות אחת. בגלל זה הדחיפות של צבע גבוהה בחדר השינה של הנישואין, במיוחד בקרב זוגות צעירים, אשר עדיין "לחוצים" זה לזה.

חלום"по-королевски"

חלום "בדרך מלכותית"

פסיכולוגים פה אחד להכריז כי הסגול עוזר להילחם ייאוש, דיכאון, נוירוזה, אבל אולי לא כל כך שאנחנו רוצים להיפטר לפני השינה, לזרוק את כל המהומה של היום האחרון מרגיע להרגיע?

חשוב! לגבי חדר שינה לילדים, אז סגול צריך לשמש בצורה מסודרת. כמו כן, אין צורך לעשות את זה בדרך החדר, אם הבעלים שלה סובל אלכוהוליזם, מחלת נפש.

הצללה ושילוב

בחירת סגול כאחד הראשי של חדר השינה, אתה צריך לבחור את הצל הנכון. אם הכל ברור עם לבן ואין צורך להיות חכם, בן זוגו יצטרך לעבוד קשה. גורמים חשובים:

 1. גודלו של החדר. אם יש מספיק מקום, אל תהסס להשתמש עמוק, צלילים עשירים. עבור חדרים קטנים זה לא מקובל, טוב יותר, רסן. אם אתה מזניח את זה ולבחור אחד בהיר, למשל פוקסיה, אז החדר יהיה לא נוח בשל העובדה שזה ייראה אפילו קטן יותר.
 2. תאורה. המצית את הצבע, כהה הצבעים ניתן להשתמש. וזה חל על טבעי (מחלונות) ו תאורה מלאכותית. ניתן להשתמש בשיטה מעניינת: קרוב יותר לחלון או למקור האור כדי להחיל צליל כהה יותר, וככל שהוא רחוק יותר - המצית.
 3. אופיו של הבעלים. כפי שאתה זוכר, סגול משפיע על הנפש ואתה צריך להיות זהיר יותר עם זה. עבור הטבע הפגיע, הסגול הוא הכי הרבה - הוא מסתגל לחיובי, ממריץ. וגם עבור אפשרויות ביטחון עצמי חזק הרבה יותר.

אשר לשילוב, עדיין הלבן הלבן שלנו יגבר בכמות. אבל לא סביר שהוא יוכל לכבות את בהירות הסגול.

חשוב! השילוב שבחרנו נחשב כבר קלאסי. טון אחד - טהור, ניטרלי - יכול להדגיש את עומק הצבע הסמוך.

רעיונות לעיצוב

אם הוחלט להשתמש בגוונים של סגול, אתה יכול לבחור כמה אפשרויות מקוריות:

 1. טפטים לילך. הם לא צריכים להיות מונוטונית, אפילו רב צבעוני או עם הקלה מקורית, קישוטים מותר. כרגע, מעצבים פופולריים במיוחד עם אוספים עם מוטיבים אתניים בגוון לילך.
 2. השתמש על הקיר שממול משטחי המראה. אז אפשר להציל את האור, להרחיב את החדר, לעשות את זה אוורירי, אור.
 3. תמונה קיר, המבוצעת ברטרוספקטיבה של צליל היעד. כאן מותרים גם נופים טבעיים וגם הפשטות. לכן, עדיף לקשט רק קיר אחד - זה יהפוך "שבב" אמיתי של החדר.
 4. משחק של ניגודים בתוך אותו ספקטרום. זה נראה מאוד מקורי. ואם תשלב אותם על קיר אחד, זה יהיה מהיר ומהנה, החדר מיד למלא חיובי.

איפה עוד אני יכול ליישם צבע: טכניקות בסיסיות

מאיפה, איך ובאיזה נפח צבע סגול ישמש, הרושם הכללי של החדר יהיה תלוי. שקול את האפשרויות.

קירות

ציור, הדבקה, טיח במקרה זה - מורכבת, מסוכנת הקבלה רזה. כדי לבחור בהצלחה צליל, אתה צריך לתפוס את מצב הרוח של החדר. אם שיטה זו נבחרה, ולאחר מכן לבחור גוונים בהירים, עדינים. הם לא צריכים "למחוץ".

הרשה לעצמך לישון בגוונים בהירים של אור סגול

הרשה לעצמך לישון בגוונים בהירים של אור סגול

עצה! ב פרויקטים מודרניים אתה יכול לראות לסיים כהה, אבל זה יותר מחווה אופנה וסגנון, בחדר השינה כזה לא יהיה נוח. כמובן, ללא קשר לאפשרות שנבחרה, אין צורך לעשות את זה מונוכרום, יש צורך לדלל. אנו מייעצים לך לעשות את זה בדיוק לבן - כך שאתה יכול להביא יותר אור.

ריהוט לבן עושה התאמות ונותן לחדר קסם מיוחד

ריהוט לבן עושה התאמות ונותן לחדר קסם מיוחד

מבטא

החלטה זו נחשבת עדיפה ביותר, כי אם משהו לא אוהב את התוצאה הסופית, זה לא יהיה קשה לשנות. מה לא ניתן לומר על צבוע או מודבק הקירות. הקבלה עם מבטאים תאפשר להפוך חדר לתוך אחד מסתורי, מבודד, אינטימי אחד.

מבטאים כאלה יכולים להיות:

 1. ריהוט, שלה ריפוד. במקרה זה, הטון צריך להיות רווי, עשוי להיות מרקם בהיר, קישוטים. בנוסף, זה מעשי, כי, למשל, חצילים או שזיף מזוהמים לפעמים לאט יותר מכל צליל קל.
 2. המיטה, העומד במרכז. בהיר במיוחד זה נראה, אם הקירות מעוטרים לבן. היא שואבת לעצמה, וכאילו מסבירה למה נועד החדר הזה.
 3. לוח על הקיר, והוא יכול לתפוס כמעט את כל השטח שלו. נכון, רק אחד, כי המהות של המבטא, ללא קשר לסוג שלו, לא משתנה.
 4. ציור אמנותי על הקיר או הרהיטים.

לבן

בכוונה לא נתנו לו יותר מדי תשומת לב, כי צבע זה קל להשתלב בסגנון ויולט. הפתרון האופטימלי הוא להשתמש ריהוט וקישוט קיר חלקית בצבע זה. אמנם יש אולי וריאציות של מארג צפוף יותר, מנוגד של שני חברים.

מסקנה

רבים מאמינים כי שילוב כזה לבן סגול הוא לא מתאים מאוד לחדר השינה. הם רואים אותה קרה, לא ידידותית. למעשה, את התפקיד הראשי כאן הוא שיחק על ידי גוונים שיכולים להפוך את החדר הן מושך באמת דוחה.

לבן סגול השינה: טיפים מעצבים על שילוב הרמוני של גוונים

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

63 + = 69