שילוב מוצלח והרמוני של צבעים לבנים וכחולים

שילוב מוצלח והרמוני של צבעים לבנים וכחולים

כל מה שיש בחדר הילדים, משפיע בהכרח על התפתחות התינוק. לדברי פסיכולוגים, לא את התפקיד הקטן ביותר הוא שיחק על ידי טפטים לילדים, עבור בנים ו עבור בנות הנה הכללים הכלליים.

  • אם אין דפוס או דפוס על הקירות, הפיתוח של הילד הוא איטי יותר מאשר אם בחדר יש טפט צבעוני עם תמונה ברורה, גדולה.

זה מוסבר על ידי העובדה כי הדמות משמשת סוג של "עוגן", אשר מתקן את המראה של התינוק, כך שהוא לא רק לומד להבחין בין צורות וצבעים, אלא גם רכבות הקשבה. לכן, הבה נבחן ביתר פירוט כיצד לבחור את האדם הנכון טפט עבור חדר השינה של הילדים.

מכוניות רטרו על הקיר בחדר הילדים

מכוניות רטרו על הקיר בחדר הילדים

התאמת צבעים לילד לפי גיל (התיאוריה של רודולף שטיינר)

טפטים לחדר הילדים של הילד: 75 + רעיונות מבריקים עבור ייעוץ פנים וייעוץ פסיכולוגי על בחירת הצבעים

אם אתה תומך בשיטה המדעית בבחירת הצבע לחדר הילדים, אז אתה יכול בבטחה לבחור את הצל, מסכים הבחירה שלך עם התיאוריה של צבע לפי גיל רודולף שטיינר.

 

אם לסכם את מהותה בקצרה, כי בכל תקופה בחייו של ילד לאחר 6 שנים, נער או מבוגר מתאים צבע או גוון מסוים שבו הוא מרגיש הכי בנוח. כמובן, זה לא אומר שאתה צריך להדביק מחדש את הטפט מדי שנה או לקנות רהיטים חדשים! זה יהיה מספיק רק מדי פעם כדי להשלים את העיצוב של חדר הילדים עם מבטאים ואביזרים בצבעים המתאימים:

Vrzast גוונים
6 - 7 שנים אדום, ארגמן, ורוד כהה;
בן 8 שנים אוקר וכתום;
בן 9 ציטרין, לימון, צהוב;
10 - 12 שנים צהוב-ירוק, ירוק;
13 - 14 שנים טורקיז, כחול ירקרק, כחול;
15 - 16 שנים תכלת, כחול בהיר, כחול;
בן 17 סגול, לבנדר, לילך, סגול וגוונים שלה.

 

סוגי טפט לחדר של הילד: חומר

הקריטריון העיקרי הקובע את בחירת החומר שממנו יבוצע טפט לחדר הילדים הוא בטיחות לבריאותו של הילד. על פי קריטריון זה, ישנם מספר סוגים של טפט:

  • נייר - הפשוטה ביותר, זול וזול, כאשר הם מיוצרים, הם למעשה לא להשתמש "כימיה" ותוספים סינתטיים, אבל זה לא יהיה מחוץ למקום לבדוק את האישור. נוכחותו היא סימן בטוח של מפיק מצפוני.

תכונה חשובה: טפט נייר "לנשום", אשר משפר את איכות האוויר. במקרה זה, חוסר טפט נייר - שבריריות. אבל עלות נמוכה די שולל את זה מינוס.

פנים מואר לילד עליז

פנים מואר לילד עליז

טפט נייר בטוח בגוונים חמים

עצה! טפט בחדר הילדים צריך להיות שונה באופן קבוע - יש כמה תקופות גיל גדולות (0-2 שנים, 2-4 שנים, 4-6 שנים, 6-9 שנים, 9-11, 11-14 שנים), כאשר קיים סראונד ילד קישוטים המתאים - צבע חשוב, אינטנסיביות, רישומים, וכו 'במילים אחרות, קיר תפאורה חייב ללכת עם הזמן, כלומר, עם הגיל.

לכן, אין צורך שימור לטווח ארוך של הטפט, ואין זה סביר כי ניתן יהיה לשמר אותם בצורתם המקורית במשך זמן רב. לילדים, קירות יכולים להיות מגרש משחקים ליצירתיות, וטפטים נייר מתאימים למטרה זו בצורה אופטימלית - הם קל לצייר יישומים דבק. וכאשר הם כבר "עייף" במידה ניכרת, הם יכולים להיות מוחלפים בזול.

עם טפט נייר, זה לא חבל להיפרד כשהתינוק גדל

עם טפט נייר לא מצטער להיפרד כמו התינוק גדל

טפטים קוגניטיביים עם תמונה של חיות בחדר של התינוק

טפטים קוגניטיביים עם תמונה של חיות בחדר של התינוק

עצה! מהלך מוצלח - הדבקת טפט בשתי רמות. בשליש התחתון - זול יותר, אלה שלא אכפת להם, הם יכולים להיות שונה לעתים קרובות יותר. ומעל - מעניין יותר, הבסיסי, לפניהם הילד לא יגיע, הם יהיו מטופחים.

  • טפט נוזלי - פתרון מודרני ומעשי. הם אקולוגיים - הם כוללים ג 'לטין, כותנה, קליפת עץ, נציץ, עלי הכותרת של הפרחים. טפטים אלה הם antistatic, לא למשוך ולא לצבור אבק, הם חסין אש.

קיר כזה קל לצייר, כך מתברר משטח חלקה הומוגנית, ולכן עבור חדר ילדים זה ידרוש עיצוב נוסף. לדוגמה, ניתן להחיל רישומים סטנסיל או להדביק תמונות מדבקה. אין ספק, חדר הילדים יהיה מתאים מאוד למפעל (במבוק, הפקק, יוטה, קש) טפט, אבל הם יקרים מאוד עדין למדי.

חשוב! בהחלט קאונטר טפט, אשר בסופו של דבר להפוך אספן אבק.

טפט ילדים לילדים עם מפה - פתרון מצוין לחדר של ילד גדל

רקעים עם המפה - פתרון נהדר עבור הילד גדל

פנים לאוהב הכימיה

פנים לאוהב הכימיה

צבע הטפט עבור הילד: עד כמה זה חשוב?

לדברי פסיכולוגים, במהלך השנתיים הראשונות התינוק צריך להיות מוקף צבעים רכים, פסטל, בלתי רוויים בגוונים דיסקרטיים ורגועים. ורק עם הגיל, הילד יכול להפוך לחדר עליז, צבעוני ובהיר בכל הבית, אם כי חשוב לקחת בחשבון את הטבע ואת המזג של הילד.

השליטה של ​​צבעים בהירים, צורחים, נמרצים מדי (צהוב, אדום, סיד, לימון) יכול להשפיע לרעה על המצב הפסיכו-רגשי של הילד, מה שהופך אותו לחסר מנוחה יתר על המידה, עצבני.

עצה! צבע ירוק זה פועל באופן מרגיע, אבל זה די קר, אז זה יכול להיות "להחיות" עם מוסיף גוונים חמים.

חיות ירוקות על רקע לבן לא נראה משעמם, אבל הרמונית מאוד ורגוע

בעלי חיים ירוקים על רקע לבן נראים רגועים והרמוניים

אם אחד הקירות מודבק בטפט בהיר, והשאר - פסטל, החדר לא יהיה עמוס עם צבע

אם אחד הקירות מודבק בטפט בהיר, והשאר הוא פסטל, החדר לא יהיה עמוס עם צבע

חשוב! קודם כל, אתה צריך לנטוש את הצבעים הכהים - הם מבחינה ויזואלית לספוג את החלל. יתר על כן, הם התווית, אם החדר יש מיקום בצפון, חוסר אור חייב לפצות על גוונים בהירים.

טפטים חמים טפטים בסגנון טפט יוצר אווירה חמימה

טפטים חמים טפטים בסגנון טפט יוצר אווירה חמימה

טפטים יפים להפוך את אזור השינה יותר נושאים

טפטים יפים להפוך את אזור השינה יותר נושאים

על הקלאסיקה: מסורתי "נערי" צבע - גוונים של כחול כחול.

בחירה זו מוצדקת לחלוטין לחדר של ילד היפראקטיבי, הוא יעזור לאלף ולהתרגז קצת. אבל עבור שקט ביישן, עדיף להוסיף "אנרגיה" - מוסיף בהיר של אדום, כתום, ירוק בהיר.

טפט כחול לבן נראה רענן ושליו

טפט לבן כחול להרגיע ולהוסיף ל"רעננות "

רקע בהיר, יעיל עם הגיבור האהוב עליך בבקשה הילד שלך

רקע בהיר, יעיל עם הגיבור האהוב עליך בבקשה הילד שלך

רקעים לתינוקות לבחור: לבחור את האדם הנכון

ילדים טפטים - דרך טובה ליצור סביבה נוחה עליזה בחדר הילדים, אבל אתה צריך להשתמש במכשיר זה אופנתי בזהירות. ראשית, יש לקחת בחשבון את התכונות של קטגוריות גיל:

  • לדברי פסיכולוגים, ילדים מתחת לגיל 3 אדישים לחלוטין לקירות צבעוניים ובהירים על הקיר, סיפורים ילדים וקריקטורות לא מרגשים אותם. עבור גיל זה הוא טוב יותר השתמש בגוונים פסטל נייטרלי בטפט, ובכל חומרי הגמר.
  • אבל מ 3 עד 6 שנים טפט מושלם עם קריקטורה וגיבורים מהאגדות.
קיר עם תווים עליזים אידיאלי יהיה לפנות לחדר של הילד מ 3 שנים

קירות עם תווים עליזים אידיאלי יהיה לפנות לחדר של הילד מן 3 שנים

טפט נוח מבריק לילד צעיר

טפט נוח מבריק לילד צעיר

  • עבור ילדים גדולים יותר, הדרישות שלהם לעיצוב פנים. קבוצה זו מוקצית באופן מותנה בנים בגילאי 6-12. אבל עם זאת יש לקחת בחשבון כי ההבדל בין הגילאים "הגבול" הוא עצום. אם הילדים בני השש תומכים בדמויות הקריקטורות, אז הבנים הבוגרים כבר מתביישים בציורים של ילדים.
מיטה לופט לנער

מיטה לופט לנער

פינת ספורט בחדר הילדים

פינת ספורט בחדר הילדים

עבור תלמידי חטיבת ביניים, האפשרות של טפטים צילום עם בעלי חיים - גורים מצחיקים, סוסים חינניים. זוהי בחירה אוניברסלית למדי, אשר תעמוד בטווח גיל משמעותי, במיוחד אם התמונה היא איכותית וטבעית.

הרעיון! עבור תלמידים מבוגרים יותר, החל מ -10 שנים, תמונה על טכנולוגיה (אוטומטי ואופניים), ניווט, שטח, ספורט יתאים.

עצה! ניתן להשתמש בכותרות על מנת לייסד הנחה: גיבורים של קריקטורות, אגדות וקומיקס יקבעו אזור משחקים. אבל תמונות בהירות הם התווית למקום באזור האימונים ליד שולחן כתיבה - הם יסיחו את תשומת הלב של הילד, במיוחד ילדים צעירים.

קיר קיר בחדר השינה של מעריץ בייסבול צעיר

קיר קיר בחדר השינה של מעריץ בייסבול צעיר

שילוב מעניין של פרחים בחדר הילדים

השילוב המקורי של פרחים בחדר הילדים

  • בני נוער - 12-12 שנים, כאן הבחירה תלויה במידה רבה את האינטרסים שכבר הוקמה ותחביבים. זה יכול להיות כמו תמונה גדולה של אליל (ספורטאי, אמן, מוזיקאי), כמו גם טפטים עם תוכן גיאוגרפי (מפה של העולם), נופים, תמונות של ערים או פשוט הפשטה.

טפטים לחדר הילדים של הילד: 75 + רעיונות מבריקים עבור ייעוץ פנים וייעוץ פסיכולוגי על בחירת הצבעים

עצה! ובכן, אם את התמונה על הטפט ניתן לשכפל עם חפצים בחדר - ציור על מצעים, כריות או וילונות, צעצועים, ליקויים של מכוניות, חלליות, וכן הלאה.

חדר מרווח לנער שקט ונינוח

חדר מרווח לנער שקט ונינוח

מעריץ הולך וגדל של מוסיקה ישמח עם העיצוב של החדר שלו

מעריץ הולך וגדל של מוסיקה ישמח עם העיצוב של החדר שלו

מתחת לקירות יש צורך בקפידה רבה לבחור צבע וצביעת קירות אחרים, שלא היה עודף צבע. אתה לא צריך נייר הקיר כל הקירות, זה יהיה מספיק עבור אחד, מקסימום של אחד וחצי קירות. גם אם הרעיון המקורי של כיסוי כל הקירות של תמונה ותמונות נראה אטרקטיבי מאוד לילד, זה שווה בעדינות אבל בעקשנות להניא אותו.

מצד אחד, הטעם, במיוחד בקרב מתבגרים, יכול להשתנות, לפעמים מהר מאוד, ואם אחד הקיר קל להדביק מחדש, אז שניים או שלושה - יקר. בנוסף, החדר חייב להיות ממוקם ארונות ילדים, מדפים, מנורות, קולבים, וכו ', אבל הם מסכימים עם התמונות רע, כי טפטים צילום דורשים שטח, הם שולטים, הם לא יכולים להיות מוסתרים.

טפטים לחדר הילדים של הילד: 75 + רעיונות מבריקים עבור ייעוץ פנים וייעוץ פסיכולוגי על בחירת הצבעים

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 18 = 24