עוזר מושלם למארחת

עוזר מושלם למארחת

במטבח, המיקסר הוא הכרחי מכשיר. וזה חל לא רק על מוסדות קייטרינג הציבור - זה הכרחי בבית של כל מארחת, כי זה עוזר לשמור על זמן הבישול ולהשיג תוצאות מרשימות. למיקסר הפלנטרי יש מגוון רחב של פונקציות ומבצע פעולות חשובות שונות במטבח.

 • תכונות של דגמי התקנים
 • כיצד לבחור מיקסר?
 • מודלים פופולריים
מערבל פלדה מסוגנן

מערבל פלדה מסוגנן

תכונות של דגמי התקנים

אלה הם מכשירים מוצקים, אשר נקראים גם קונדיטוריה, כפי שהם משמשים לעתים קרובות עבור בישול מקצועי. בעזרתם קל להכין בצק או פירה.

דגם רב צבעוני יהיה לקשט כל מטבח

דגם רב צבעוני יהיה לקשט כל מטבח

יחידות אלו יכולות לשמש לשימוש ביתי. טכניקה זו לא רק להפוך creams ומאפה על מאפה אפייה, הוא מתאים ערבוב ארוך ונמרץ של מוצרים. במיקסר פלנטרי, אתה יכול לערבב כל דבר. המכשיר מצויד במספר שונה של חרירים לביצוע פונקציות שונות.

שים לב! שימוש יעיל בטכנולוגיה תלוי ישירות המותג של היצרן ואת המאפיינים של מודל מסוים. בזהירות ללמוד את הפרמטרים שלה ואת חוות דעת המשתמש.

כיצד לבחור מיקסר?

שימו לב לחומרים של ייצור ומספר חרירי, כמו גם פונקציונלי. בעת ביצוע בחירה, שקול את הניואנסים הבאים:

 1. בחר יצרן עם מוניטין טוב. חשוב כי הרכבה של חלקים הוא באיכות גבוהה, שכן המכשיר יש אלמנטים רבים חייבים לעבוד יחד. אחרת, מערבל היטב יכול לשרוף או לא ללוש את הבצק.
 2. שימו לב לחומר הקערה והחרירים. עדיף אם הוא נירוסטה, שכן גרסה זולה יותר של פלסטיק יש חיי שירות קצרים יותר והוא יכול להישבר במהלך השימוש. נירוסטה ניתן לשטוף במדיח כלים, הוא עמיד ולא פולטים חומרים מזיקים.
 3. הנוכחות של פונקציות נוספות מאפשר לך לקנות מכשיר אחד במקום מספר יחידות נפרדות.

אל הפתק! בדוק את הטכניקה לנישואין. שימו לב לעובדה הקערה צריך להיות קל להסתובב, המתגים לא לתפוס, ואת חרירי לא להיצמד זה לזה. אתה יכול לבדוק את זה רק אם אתה מפעיל את המכשיר במצב המתנה בשקע.

מודלים פופולריים

הדירוג נערך על בסיס מודלים פופולריים בקרב קונים, המיוצגים ברשתות סחר. הוא מורכב משני מכשירים יקרים עם מגוון רחב של פונקציות ואפשרויות תקציב.

יצרנים רבים מציעים מגוון רחב של צבעים, כך שכולם יכולים לבחור אפשרות לטעום

יצרנים רבים מציעים טווח צבע רחב, כך שכולם יכולים לבחור אפשרות לטעום

דגם Bork E800

זהו מודל מקצועי עם קיבולת של 1 000 W: זה מספיק כדי ללוש את הבצק או שוט מוצרים שונים. איכות גבוהה לחלוטין תואמת את עלות הציוד. המקרה עשוי נירוסטה עמיד בפני השפעות סביבתיות. ההרכבה מבוצעת באופן איכותי, אם קיים סיכון להתחממות יתר, המכשיר ייסגר באופן אוטומטי בשל מערכת הגנה מודרנית. עיצוב ארגונומי מעניק למשתמש את הנוחות בשימוש במכשיר.

עיצוב יפה ואיכות מעולה

עיצוב יפה ואיכות מעולה

בשל מחווני האור, המשתמש יכול לראות את התוכנית המשמשת ואת הזמן עד להשלמת התהליך. עם הטיימר, באפשרותך להגדיר את ההתקן להפעלה או כיבוי אוטומטי.

אל הפתק! הקערה בעלת קיבולת של 4.5 ליטר, מצויד חרירי עבור פונקציות שונות. כל הרכיבים עשויים נירוסטה, וכתוצאה מכך תקופה ארוכה של שימוש ללא שבירות ובעיות.

בחר את המיקסר הפלנטרי הטוב ביותר: דירוג והשוואה של מודלים

המיקסר עשוי מחומרים חזקים ומתאים לבישול מנות גדולות

Vitek VT-1406

זה מודל זול של מערבל פלנטרי הוא פופולרי לא רק על ערכו. הכוח טען על ידי היצרן הוא 700 W, זה הרבה עבור התקנים זולים. כל האלמנטים, כולל קערה, עשויים נירוסטה באיכות גבוהה, אבל שים לב כי חלק מרכיבי הגוף מבוססים על פלסטיק.

 • הכלי מצויד בקבצים מצורפים: בנוסף לקורולה, יש גם חרירים לבצק. את הקערה ניתן להעביר כדי להאיץ את תהליך הצליפה. אין טיימר, אז אתה צריך להתאים את זמן השימוש בעצמך.
תקציב, אבל חזק מאוד

תקציב, אבל מיקסר חזק מאוד

בין החסרונות צריך לשים לב אלה:

 1. לקערה אין מכסה;
 2. חרירי קבועים;
 3. את הצורך להחזיר את המיקסר למקומו המקורי.
המודל הלבן הוא נהדר עבור פנים אור

המודל הלבן הוא נהדר עבור פנים אור

עובדה! חסרונות אלה הם הטמון כמעט בכל המודלים התקציב - זה העלות של חיסכון בכסף.

בורק B810

כמו המודל הקודם, זה מערבל עשוי נירוסטה. הכוח הוא 1 000 וואט. מצויד נתיך, אשר מונע את המכשיר מפני התחממות יתר. את החסרונות, יש מחיר גבוה עבור מכונות, וזה גרם כמה ירידה בפופולריות. המשוב של הבעלים הוא חיובי, הם לסמן את אוטומציה של תהליכים וזמינות של טיימר.

עיצוב מעודן לאניניסטים אמיתיים

עיצוב מעודן לאניניסטים אמיתיים

קלאטרוניקה HMS 2739

Multifunctionality של התקן זה התקציב מותר לו להשיג פופולריות גבוהה בקרב הצרכנים. המודל כולל בלנדר וקערת נירוסטה. היצרן החיל זרבובית מיוחדת, שבה העצות משתנות. המקרה עשוי בחלקו מפלסטיק. המנגנון קיבל ערבות מהיצרן במשך שנתיים.

 • בין החסרונות ניתן לציין cumbersomeness, נוכחות של רק 5 מצבי מהירות גבוהה ועוצמה נמוכה.
מגוון של ציוד יהיה לממש הרבה מתכונים טעימים

מגוון של ציוד יהיה לממש הרבה מתכונים טעימים

Endever Skyline SM-10

אחת ממערכות היחסים המוצלחות ביותר של ערך ואיכות. כל חלקי המכשיר והדיור שלו עשויים מפלדת אל חלד. כוח הציוד הוא 600 וואט. הדגם מצויד בקערה של 4 ליטר ובחרירים אחדים ליישום קל. ניתן להשתמש בתערובת הרגילה והפלנטרית של מוצרים. לשימוש ביתי היא האופציה האופטימלית ביותר.

פולריס PHM 6512B

המכשיר הפך פופולרי בגלל העלות הנמוכה שלו. זוהי האפשרות הטובה ביותר אם אתה צריך מיקסר זול לשימוש ביתי. הגוף וחלקים עשויים מפלסטיק באיכות גבוהה, אשר השפיע באופן משמעותי על העלות.

אל הפתק! כוח עבור מכשיר זול הוא די גבוה והוא 650 W, אבל המהירות הן רק ארבע, ואת הקערה צריך להיות מסובב באופן ידני.

תמורה נהדרת לכסף

תמורה נהדרת לכסף

לאחר שקול את כל הווריאציות המוצגות של הטכניקה נתקל בחנו את המאפיינים שלה, להחליט על איזה מכשיר לבחור לשימוש ביתי נוח.

בחר את המיקסר הפלנטרי הטוב ביותר: דירוג והשוואה של מודלים

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

86 − 79 =