שימוש בטכנולוגיה מודרנית מאפשר מפות שולחן להיראות חכם

שימוש בטכנולוגיה מודרנית מאפשר מפות שולחן להיראות חכם

שולחן מטבח - רהיט שדורש מפות שולחן לרוב. זה לא רק מגן על פני השטח, אלא גם נותן את המראה המקסימלי החדר דקורטיבי. אם בעבר העדיפו האמהות והסבתות שלנו להשתמש במפות שולחן של כותנה פשתן, ובימי חול השתמשו בשעוונית מעשית, אז עקרות בית מודרניות יש בחירה נרחבת יותר. כיום, נשים יכולות לבחור מפות שולחן בין מספר רב של צורות, גדלים, צבעים, מרקמים ותכונות אחרות. הבעיה היא שמפות שולחן צבעוניות אינן מתאימות לכל שטח מטבח, ומוצרים לבנים אינם מעשיים מספיק. לכן, האפשרות הטובה ביותר היא להשתמש מפה סיליקון למטבח. בואו ניקח בחשבון את כל התכונות שלה, נבין בחומרים ואנחנו יוגדר עם טווח מחיר משוער.

  • צורת מפה
  • גודל וחומרים
  • מה הבעיה במחיר?
שילוב הרמוני של זהב ומפות שולחן לבנות - קישוט מטבח

שילוב הרמוני של "זהב" ומפות שולחן לבנות - קישוט מטבח

צורת מפה

מספר רב של מפות שולחן מוצעים בשוק המודרני של מוצרים ביתיים. הם מוצגים בצורות שונות ומציעים בחירה מצוינת.

  • עגול - זנים קלאסיים של מטבח ומפות. אפשרות זו היא אידיאלית עבור שולחן מטבח קטן מזכוכית. מוצרים כאלה יש מראה אלגנטי ומסוגנן.
מפה של PVC הוא מעשי ויש לו מראה יפה

מפה של PVC הוא מעשי ויש לו מראה יפה

  • סגלגל מוצרים ניתן להשתמש בחגים יומי, הם מתאימים אפילו עבור שולחנות בגודל גדול. לרוב בחלק התחתון של מפות כאלה מעוטרים עם תחרה הגבול, מה שהופך אותם אטרקטיבי במיוחד.
עיצוב תחרה מעניין

תפאורה תחרה אלגנטי

  • מלבני ומרובע מפות הם האפשרות המעשית ביותר עבור כל יום, במיוחד כשמדובר שולחן המטבח הרגיל. גם אם השולחן שלך יש עגול או סגלגל, אתה יכול לקשט אותו עם מפה כזו.
הדפס פרח מביא מצב רוח באביב

הדפס פרח מביא מצב רוח באביב

גודל וחומרים

אל הפתק! על פי כללי הנימוס, מפת השולחן צריכה להיות גדולה יותר מאשר משטח הדלפק - ב -20% או יותר. אם זהו מוצר המשמש לאירוע חגיגי, גודלו יכול לעלות בהרבה משטח.

חומר של ייצור

כיום, השוק מציע מספר רב של מוצרים מחומרים שונים. הנפוץ ביותר PVC - פוליוויניל כלורי. הוא משמש להכנת מפות שולחן, כי זה חומר אוניברסלי המשמש להכנת חלונות, שקיות פלסטיק ועוד. ישנם מספר יתרונות של מוצרי PVC:

  1. עלות משתלמת. בהחלט כל משפחה יכולה להרשות לעצמה לקנות מוצר כזה.
  2. מעשיות. מוצר זה אינו מפחד מים, כתמים, חלקיקי עפר. לכן, אם הבד השולחן נחשף לגורמים אלה, אתה יכול לנקות אותם עם סמרטוט רגיל.
  3. מחוונים דקורטיביים אופטימליים. מוצר כזה יהיה בקלות לקשט את המטבח, נותן לו מראה אטרקטיבי, אלגנטי. מאז מגוון מודלים, דפוסים וציורים הוא גדול, עקרות בית מודרניות יש מגוון רחב.

לפני שתבחר את מודל הנתונים, כדאי לחקור את המאפיינים שלהם בפירוט.

מוצרי סיליקון

כמו המודלים של הקבוצה הקודמת, למפות אלה יש יתרונות משלהם. לדוגמה, זהו מראה דקורטיבי, רמה גבוהה של כוח, את הכללים הפשוטים ותנאי ההפעלה. המוצר סיליקון בעיצוב שקוף נראה נהדר על שולחנות של כל חומר. מטבח הופך להיות אור אוורירי, העובדה של חוסר דפוס מסייע לשמור על צורה מצוינת של רהיטים.

חשוב! המוצר סיליקון מניח הסרת קל של לכלוך וכתמים. זה אלסטי והוא יכול לשמור על המראה שלה במשך זמן רב.

מפות שולחן כותנה

אם אתה רוצה משהו יוצא דופן ומעניין עבור המטבח שלך, להחיל תחרה כותנה, כי החומר הטבעי הוא הפתרון הטוב ביותר. כותנה נראה מושלם, אבל זה כרוך תכופים כביסה. לכן, אתה צריך להיות זהיר בעת קבלת החלטות באמצעות סוג זה של מפות, כי זה סופג בקלות כתמים משומן שקשה לנקות.

מוצרים עם הספגה

במסגרת אופציה זו, יש להתייחס לבדים טבעיים כאל פתרון מיוחד. בתהליך העיבוד, הבד מקבל תכונות מוגדלות של כוח ומעשיות, הוא בלתי פגיע, אינו משאיל את עצמו עד דמעות, נזקים, הוא יכול להדוף עפר. לכן, הספגה זו הופכת את המוצרים למעשיים וידידותיים למשתמש ככל האפשר.

הספגה אינה מאפשרת את הנזילה לתוך הבד של המפה

הספגה אינה מאפשרת את הנזילה לתוך הבד של המפה

מה הבעיה במחיר?

כיום, מבחר גדול של מוצרים מוצע, אך המחירים שלהם שונים. הזול ביותר הם מפות שולחן עשוי PVC, מוצרים עשויים כותנה טבעית הם יקרים יותר.

עצה! למרות העלות, כדאי לשים לב כמה פרמטרים אחרים, למשל, פרקטיות, איכויות דקורטיביות, אינדיקטורים כוח כללית.

העלות הממוצעת של מוצרים תקציביים ביותר הוא כ 400 רובל, ומפות יקרות יותר עלות מ 1000 רובל. כראוי בבחירת מוצר, אתה יכול לסמוך על ארוחה נעימה עם המשפחה ולהרגיש נוח!

חלופה מעשית לקלאסיקה ורצים: 60 + מפות שולחן סיליקון מסוגננות על השולחן

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 1