מכונת קפה לבית. מכונת קפה בקלות יכין לך כוס מוקסינו עם קצף אלסטי

מכונת קפה בקלות יכין לך כוס מוקסינו עם קצף אלסטי

ללא ספק, את הקפה הגרסה הקלאסית ב טורקו - מהמתחרים, אבל לא תמיד יש את הזמן ואת ההזדמנות כדי להשתמש בו, ולכן מכונת קפה לבית (כיצד לבחור את עקרון הפעולה, פונקציונליות ושאלות רבות אחרות יידונו בהמשך) הפכה אלטרנטיבה מעשית. לקנות מכונת קפה לבית - זה הזדמנות ליהנות ארומה וטעם של המשקה האהוב עליך ללא מאמץ רב.

  • סוגים עיקריים של מכונות קפה
  • סקירה וידאו של הסוגים העיקריים של מכונות קפה הביתה
  • מכונת קפה לבית 2015: מנהיגי דירוג

איך לבחור את מכונת הקפה הנכונה: סוגים בסיסיים

עבור קפה אוטומטי באמצעות אותו העיקרון - דרך חלק הקפה טחון מועבר תחת מים חמים בלחץ (קיטור), שיטות טכניות שונות רק התגלמויות של עיקרון זה ואת מידת אוטומציה בתהליך. באופן כללי, אנו יכולים להבחין בין שלושה סוגים עיקריים של מכונות קפה.

מכונת קפה לבית. העיצוב של מארזים של מכונות קפה הוא מגוון מאוד, ומאפשר לך לבחור אותם גם במראה, למעט פונקציונליות מיידית

העיצוב של מארזים של מכונות קפה הוא מגוון מאוד, ומאפשר לך לבחור אותם גם במראה, למעט פונקציונליות מיידית

מכונת קפה לבית. לטפטף מכונת קפה. בניגוד למכונת הקפה, מכונת הקפה מגרדת את הגרגרים ומציפה קפה מקפה קפה וקפה, רק בלחיצת כפתור. למכונת הקפה יש יחידות פונקציונליות יותר, כולל בקרה אלקטרונית. יש גם מינים"всё-в-одном", их габариты больше, чем обычных капельных кофеварок

לטפטף מכונת קפה. בניגוד למכונת הקפה, מכונת הקפה מגרדת את הגרגרים ומציפה קפה מקפה קפה וקפה, רק בלחיצת כפתור. למכונת הקפה יש יחידות פונקציונליות יותר, כולל בקרה אלקטרונית. ישנם גם סוגים של "All-in-One", הממדים שלהם גדולים יותר מקובצי קפה טיפה הרגיל

מכונות קפה חרוב

שם נוסף - מכונה קפה אספרסו, מכונה קפה חרוב בגלל בקפה כתוצאה מהעברה של אדים בלחץ גבוה דרך הקפה הטחון, שבה המשתמש מכניס בכוחות עצמם ולחצו לתוך קרן המתכת. בנוסף קפה הקרקע, שקיות ניתן להניח בצופר (טבליות כאלה עבור מכונת קפה, הדומה שקיות תה). נקודה חשובה - מידת דגנים שחיקה, זה לא יכול להיות קטן מדי, אחרת הלחץ רק הוא לא "מוכר" קיטור באמצעות האבקה לחוץ. אתה יכול לקנות קפה הקרקע כבר, אבל אתה יכול להתאים את עצמך "בינוני" שחיקה.

מכונת קפה לבית. הצופר לקפה יכול להיות מתכת או פלסטיק. צופר המתכת נותן טעם חזק יותר, שכן הוא מחמם את הקפה טוב יותר

הצופר לקפה יכול להיות מתכת או פלסטיק. צופר המתכת נותן טעם חזק יותר, שכן הוא מחמם את הקפה טוב יותר

מכונת קפה לבית. חלב מוקצף עבור כמה מתכונים של קפה מתקבל באמצעות מכשיר נוסף של מכונת קפה

חלב מוקצף עבור כמה מתכונים של קפה מתקבל באמצעות מכשיר נוסף של מכונת קפה

מכונת קפסולה

מכונת קפה עבור "עצלן", שבו המשתמש פשוט צריך להכניס את הקפסולה במיכל מיוחד ולהתחיל את תהליך הבישול. אין קפה טחינה, מכונות ניקוי, וכו ' כל הסוד - בקפסולה הרמטית (הוא כוס של נייר דחוס או אלומיניום), ארוז בקפה טחון. הקפסולה ניקובה ומים חמים מוזרקים לתוך החור המתקבל בלחץ - המשקה מוכן.

מכונת קפה לבית. מכונות קפה משולבות הן מכשירים המשלבים גם טפטוף וגם מכונת קפה כמוסה. כמה המורכבות בטיפול זה הוא פיצוי על ידי רוחב של פונקציונלי

מכונות קפה משולבות הן מכשירים המשלבים גם טפטוף וגם מכונת קפה כמוסה. כמה המורכבות בטיפול זה הוא פיצוי על ידי רוחב של פונקציונלי

מכונת קפה לבית. עבור מכונות הקפסולה יש מבחר רחב של כמוסות עם טעמים שונים של קפה

עבור מכונות הקפסולה יש מבחר רחב של כמוסות עם טעמים שונים של קפה

מכשירים כאלה למשוך שלהם פשוט - לאחר השימוש הקפסולה ניתן פשוט נזרק משם, אין צורך לפרק ולשטוף את המכונה. זו הסיבה הקפסולה מכונות קפה הם ביקוש במיוחד במשרדים. החיסרון העיקרי שלהם הוא כמוסות אלה. ראשית, הם יקרים למדי (אם כי ניתן כבר למצוא עצות כיצד ניתן להשתמש בקפסולה שוב ברשת), ושנית - כל יצרן מייצר כמוסות רק למכונות מסוג כלשהו. לכן, לפני בחירת מודל של מכונת קפה סוג של קפה, יש צורך להבהיר את העלות של כמוסות וזמינות שלהם מגוון של טעמים.

מכונת קפה לבית. קפסולות לשימוש חוזר למכונת קפה, אשר יכול להיות מלא קפה האהוב עליך

קפסולות לשימוש חוזר למכונת קפה

מכונות קפה אוטומטיות

אם המבוססים על הסיווג בשפה האנגלי, שני מהסוגים שצוינו התקנים עבור קפה אוטומטי נקראים "מכונה קפה", ומכונת קפה שנקראו מכשיר אשר מבצע המחזור השלם של פעולות - הטחינה הכנה קפה של המים, קביעת חלק רצוי של קפה טחון עוצמה - הכנת קפה ניקוי הבא של המערכת - הסרת אבקה משומשת ושטיפת המערכת. היתרון העיקרי של מכונות קפה - צדדיות שלהם, הם יכולים להיות מותאם כמבצר או חלק מנפח, וכדי להכין גרסאות שונות של המשקה במצב אוטומטי. החיסרון העיקרי של מכונות קפה הוא העלות הגבוהה שלהם.

מכונת קפה לבית. בכיתה נפרדת של מכונות קפה - מובנית, שמציעות את הפונקציונלית הרחבה ביותר

בכיתה נפרדת של מכונות קפה - מובנית, שמציעות את הפונקציונלית הרחבה ביותר

מכונת קפה לבית. שוקו חם, מוכן עם מכונת קפה. זה נשאר רק כדי לקשט לטעמך

שוקו חם, מוכן עם מכונת קפה. זה נשאר רק כדי לקשט לטעמך

מכונת קפה לבית. מכונות קפה מובנות מתאימות באופן מושלם לתפאורה מודרנית

מכונות קפה מובנות מתאימות באופן מושלם לתפאורה מודרנית

לקבלת פרטים על אופן בחירת מכונת קפה, עיין בסרטון

מכונת קפה לבית 2015: מנהיגי דירוג

כל סוג של מכונת קפה / מכונת קפה יש גם אוהדיה ומבקרים בלתי מתפשר שלה. לכן המכשירים שלנו כוללים את כל שלושת סוגי כלי הרכב.

№ 49 פיליפס Saeco HD 8743

מכונת קפה לבית. פיליפס Saeco HD 8743

התקן של התקן זה. מכונת קפה אוטומטית, שבו הבעלים יהיה צורך לבצע שלוש פונקציות - לשפוך מים, לשפוך קפה ולהדליק את המכונה. אבני ריחיים קרמיות עמידות ושקטות, לא להתחמם יתר על המידה דגנים (קפה אין טעם "שרוף") ומבטיח שחיקה אחידה. בנוסף, ניתן להסדיר את התואר (5 כיתות) של שחיקה - מ עדין מאוד (הטעם יהיה רווי מאוד) כדי גס (קפה עם טעם קל). הפונקציה זיכרון יעזור לך לתכנת את הכמות הנדרשת של קפה פעם אחת ולאחר מכן תמיד להכין את נפח ואיכות אידיאלי של אספרסו בשבילך. הכיריים ממוקמים בחלק הקדמי של המכונה, ניתן להסיר אותה בקלות ופשוט לרחוץ.

ביקורות

ולנטיין:

הכל פשוט מאוד, אני משתמש בו במשרד, טיפול פשוט. המכונה היא יומרת, שקט מאוד, פעם בשבוע - להסיר את העוגה, פעם בחודש - מגש הטפטוף שלי יחידת בישול

אוקסנה:

נוח, קומפקטי וקל מאוד לשימוש, לא צריך להתאים זמן רב.

גרגוריוס הקדוש:

אני אפילו לא יודע אם העדר מסך הוא פגם או לא. אבל כאן המזרן יהיה רצוי יותר - יש צורך להתמזג לאחר ההכנות 3-4. שכח - אתה מקבל מקום נהדר על השולחן.

מכונת קפה לבית. פיקולו הוא קפה אוסטרלי ומשקה חלב בנפח קטן. הוא מורכב מאספרסו אחד ו 70 מ"ל של חלב מהוה, מבריק, והוא מוגש בכוס כוס"виски-шот"

פיקולו הוא קפה אוסטרלי ומשקה חלב בנפח קטן. הוא מורכב מאספרסו אחד ו 70 מ"ל של חלב מהוה, מבריק, והוא מוגש כוס זכוכית כמו ויסקי

№2. קנווד ES 020

מכונת קפה לבית. קנווד ES 020

מכונת קפה קרן - חצי אוטומטי, בינוני (1100 W) קיבולת, עבור קפה יכול לשמש קפה טחון, בחביות. נפח הטנק הוא 1 ליטר, הלחץ המרבי הוא 15 בר. המקרה הוא מתכת לחלוטין, כי המכונה נראית מסוגננת ויסודית, אם כי על מתכת מלוטשת הוא מאוד בבירור עקבות גלויים של האצבעות. החומר של המקרה מושפע ומשקל - 5.12 ק"ג, ולכן השולחן הוא ביסודיות, לא רוטט ולא רועד בעת העבודה. מכאן יתרון נוסף - רעש נמוך, עובד יותר בשקט, מאשר קומקום חשמלי רגיל.

ביקורות

אלאן:

קומפקטי, יפה, נראה מאוד נציג, אבל הכי חשוב - הוא מכין היטב, חלב מוכה בצורה מושלמת, קצף בסדר.

Igor:

נוח לשמור. הצופר נוח ופשוט, עם ידית גומי, נוח להסיר, לנער את הקפה ולשטוף. בדיוק כמו המזרן.

ולדימירוביץ '

הצופר מוכנס חזק מאוד, יש צורך לעשות מאמצים, יש צורך לקחת את המקרה, לאחר מכן הוא צריך להיות מחה - טביעות האצבעות נשארות, כמו המיליציה.

מכונת קפה לבית. מכונת קפה הוא אביזר מטבח שימושי מאוד עבור חובבי קפוצ'ינו עם קצף אלסטי

מכונת קפה הוא אביזר מטבח שימושי מאוד עבור חובבי קפוצ'ינו עם קצף אלסטי

№ 3. פיליפס

מכונת קפה לבית. פיליפס

רב עוצמה (1900 W) ועם סוג של קארבו (1 1.25 ליטר) של קנקן קפה, עם הכנת קרקע המשקה וארוז (פריצות) של קפה. ואף על פי שהגוף עשוי מפלסטיק, המכונה נראית מרשימה, אם כי העיצוב הוא סטנדרטי עבור סוג זה של המכשיר. תשומת הלב נמשכת לחימום הספלים - הם מונחים ישירות על מכונת הקפה, שם הם מתחממים בזמן שהמכונה מופעלת ומוכנה לעבודה. ממשק ברור ונוח - המשתמש מקבל את כל המידע הדרוש, תוך התמקדות בסמלי הצבעים המודגשים. העיצוב הוא ארגונומי - יש גישה ישירה לכל תא (משטחים, מסנן, טנק), אין צורך לפרק את המכונה כדי להגיע אליהם.

ביקורות

יורי:

מכין בצורה מושלמת, קצף על הקפוצ'ינו - גדול ודחוס. בנוסף - איתות על הצורך descaling.

גלינה:

בעיות עם ההתקנה של הקרן - יש צורך לעשות מאמצים, לא ממש נשית. ועדיין אני רוצה כוס גדולה.

מכונת קפה לבית. מכונת קפה בכל בוקר תענג קפה ארומטי לפי המתכון האהוב עליך

מכונת קפה בכל בוקר תענג קפה ארומטי לפי המתכון האהוב עליך

№ 49 דלונגי ECOV 310

מכונת קפה לבית. דקונגי אקוב 310

קפה Maker עבור אלה המעריכים בטכנולוגיה לא רק פונקציונליות, המכשיר מבוצע בסגנון רטרו איטלקי ללא רבב. זה יעזור להכין אספרסו איטלקי אמיתי. מארז פלסטיק (צבעים שונים זמינים - קרם בז ', שחור, זית וכו') בתוספת תוספות מתכת. השליטה היא בלחיצת כפתור, הטנק הוא 1.4 ליטר, הלחץ הוא 15 בר, יש 2 תרמוסטט נפרד, המאפשרים להתאים את טמפרטורת קיטור ומים בנפרד. של פונקציות נוספות שימושי - איטום מערכת אנטי טפטוף, כוסות מחוממות.

ביקורות

ג'וליה:

האיטלקים, כנראה, אפילו מפטיש יכול ליצור יצירת אמנות. דבר מסוגנן, הרבה כל רוחב / פרטים קטנים שיוצרים מצב רוח, כי הקפה הוא לא רק טעם, זה סיפור.

אשר

הדבר יפה, אבל אני רוצה יותר פונקציות.

מכונת קפה לבית. משקה אידיאלי לארוחת צהריים: doppio אספרסו

משקה אידיאלי לארוחת צהריים: doppio אספרסו

№5. KRUPS KP 1006 דולצ'ה גוסטו פיקולו

מכונת קפה לבית. KRUPS KP1006 דולצ'ה גוסטו פיקולו

אחד הדגמים הקומפקטי ביותר של מכונות קפה, ממדים 38x21x27 ס"מ שלה, זה לא לוקח הרבה מקום במטבח, אבל בזכות העיצוב המסוגנן, זה הפך להיות חפץ אמנותי כמעט דבר תועלתני. מכונת הקפה זמינה בשני צבעים - מרהיב, אנרגטי ואקספרסיבי, שחור-שחור ושחור-לבן, שבו המכשיר דומה לפנגווין קטן וחמוד. תהליך הבישול הוא פשוט ככל האפשר - פשוט לשפוך לתוך המים, הכנס את הקפסולה ולחץ על הידית, ואת כוס קפה יהיה מוכן בתוך פחות מדקה. למרות הגודל הצנוע, המכונה היא רב תכליתית, יש אפילו את האפשרות של הכנת הקפוצ'ינו קרח הודות לנוכחות של משטר קר. מהיתרונות ניתן לציין את גודל הכוס - הגובה הזמין הוא עד 15 ס"מ.מכונת הקפה הוא חזק - 1500 W, אבל כיבוי אוטומטי (לאחר 5 דקות) יחסוך קצת. מן השני - נפח המאגר לטיפות - 100 מ"ל, לחץ - 15 בר.

ביקורות

אלאן:

קפה מוכן פשוט, מתברר חזק וטעים. אופציה נהדרת לבוקר, עדיין לא ער - פשוט לחץ על הכפתור ומוכן.

Igor:

קנו את זה במשרד - מינימום של טיפול, וכמעט אין מקום.

Albina:

מצד אחד - מבחר גדול של זנים Nescafé יודע, מצד שני - העלות של כוס אחת יוצא מרשים. כן, ואת נפח הטנק - 600 מ"ל, זה מספיק רק עבור כמה כוסות, אז אתה צריך למעלה.

מכונת קפה לבית. קוקטייל קפה של Latte macchiato, עשה ללא מאמץ רב מדי במכונת קפה, אתה יכול להתייחס לחברים שלך בבית

קוקטייל קפה של Latte macchiato, עשה ללא מאמץ רב מדי במכונת קפה, אתה יכול להתייחס לחברים שלך בבית

Lessנות Caffitaly NAUTILUS S06

מכונת קפה לבית. Caffitaly NAUTILUS S06

מודל ארגונומי ויפה מאוד, שבו העיצוב הוא חשב על הפרט הקטן ביותר. קורפוס רכיכה מסוגננת (נאוטילוס Pompilius, מאין בא השם עצמו) ובצורה יוצאת דופן ומושכת את העין, וכן מגוון של צבעים מאפשר להרים את מכונת קפה, אשר תהיה מראה הרמוני וטבעי בכל עיצוב - מקלאסי עד ההיי טק. המכונה נבדלת על ידי רמה גבוהה של אוטומציה - זה רק הכרחי כדי להכניס את הקפסולה, כל דבר אחר זה יבצע את עצמו. מ פונקציות שימושיות - התאמת נפח ההגשה, בחירת גובה מתקן, תא לשימוש כמוסות (עד 15 חתיכות).

ביקורות

אירינה:

הדבר הוא מסוגנן ונוח מאוד.

סרגיי:

הייתי מרוצה משאבת עוצמה - 17 בר, נדיר מאוד עבור כסף כזה.

אולגה:

כמוסות, מבחר קטן מאוד של טעמים, וזה מאכזב.

מכונת קפה לבית. מכונות קפה לעשות בכל פעם"правильную" пенку, с которой можно порадовать домашних капуччино-артом

בכל פעם מכונות קפה להפוך את הקצף "הנכון", שממנו תוכלו ליהנות אמנות קפוצ 'ינו הביתה

PAGE דלונגי ECAM 22.110

מכונת קפה לבית. דלונגי ECAM 22.110

מכונת קפה אופנתי אוטומטי, אשר משמח לא רק את הפונקציונליות שלו, אבל גם מראה אטרקטיבי. אפשרות זו, כאשר היוצרים חשבו על כמעט הכל. שליטה - פשוטה מאוד, אלקטרונית, רק כפתור אחד משמש מתג רוטרי, אשר קובע את מידת השחיקה, וכתוצאה מכך - המבצר הוא מוכן לקפה. בנוסף, המשתמש יכול להתאים את "הטמפרטורה" של המשקה המוגמר והנפח שלו. מתקן מנפק - מתכוונן, עבור כוסות קטנות ניתן להוריד את התחתונה, כך קפה לא להתיז. ללא ספק פלוס - רחב, 1,8 l, מאגר מים.

ביקורות

סאשה:

ההגדרות הן פשוטות, הפקדים נוחים, הקפה יפה. ניסוי עם שחיקה הרים את הכוח האופטימלי לקפה.

ויקטור:

מסנן המים יקר מדי. די עבודה רם.

מכונת קפה לבית. ירה קפה קלאסי, נותן אנרגיה - ristretto, מכונת קפה יעשה בעוד כמה דקות

ירה קפה קלאסי, נותן אנרגיה - ristretto, מכונת קפה יעשה בעוד כמה דקות

850 VITEK VT-1514

מכונת קפה לבית. vt1514

סוג Carob, נציג של קטע התקציב, מודל שאין שווה במחיר / פונקציונליות. מיכל מים גדול (1.5 ליטר), כך שהמודל מתאים למשפחה גדולה. הרכבה טובה, תצוגה רוסיבית, חימום מהיר, לחץ - 15 בר, אפשרות לבחור חלק גדול וקטן, המיועד כוסות גבוהות (כוסות).

ביקורות

אשר

נוח, לא יומרני, מבשל טוב, בשביל הכסף הזה - רק לזרוח. הדבר היחיד - קפה צריך להיות בינוני לחפור, טחינה עדינה מדי לא יעבוד.

סרגיי:

תמיד מבלבל ריח "פלסטיק" מסוים, במיכל המים, עם זאת, קפה זה לא הרגיש. עדיף לשים כוס גבוהה, אחרת, כאשר הקצף הוא שפך, תרסיס יטוס לכל הכיוונים.

מכונת קפה לבית. טחינה לאטה מקיאטו"After eight", пригттовленный в кофемашине

טעים latte macchiato "אחרי שמונה", prigtovlenny במכונת הקפה

850 זלמר 13Z015

מכונת קפה לבית. זלמר 13Z015

נציג נוסף של מעמד התקציב, יוצרי אשר ניסה למשוך את הקונה הפונקציונליות המקסימלית. מכונת קפה קרן, עם לחץ גדול (18 בר), שהוא נדיר מספיק עבור סוג זה של מודלים, ואת קיבולת בינונית (1380), אשר במתחם מאפשר לך לקבל קפה טוב, עשיר. הכנה סימולטנית של 2 כוסות, שימוש בתרמילים ובקפה טחון. פונקציות נוספות: כיבוי אוטומטי, חימום ספל, מערכת ניקוי עצמי, בקרת גודל חלק, מערכת אנטי טפטוף.

ביקורות

ורה פטרובנה:

הכל פשוט ובמחיר סביר, תמורת כסף סביר, הוא מתחמם במהירות, מאגר גדול - 1.5 ליטר. כמעט כל כוסות תה ממוקמות.

אולג:

המכונה אינה מאפשרת לשכוח את עצמה. אם אין מספיק מים, ייתן אות. כן, עושה רועש מאוד. אני אפילו צריך לעשות שיפור - הייתי צריך ערימת מגש עם חתיכות של ויסקי - אני הפסקתי מיד צרחה.

מכונת קפה לבית. מכונת קפה אספרסו-מקיאטו ארומטי חזק תבשל במשך 1-2 דקות, ואתה רק צריך לקשט את הקצף

מכונת קפה אספרסו-מקיאטו ארומטי חזק תבשל במשך 1-2 דקות, ואתה רק צריך לקשט את הקצף

№10 בושם TCA 5809

מכונת קפה לבית. בוש tca5809

מכונת קפה אוטומטית, המאפשרת להכין משקה מדגנים וקפה טחון. כמו רוב הדגמים המודרניים, יש לו פונקציה של הרטבה מראש את אבקת קפה - הזרעים נטחנים, שלאחריו להביע אבקת תא רטובה מים חמים כמה שניות, ורק אז לתא הקיטור השחון. זה מאפשר לך להשיג את החילוץ המרבי האפשרי של חומרים מאבקת קפה. לציין בנפרד את מערכת ההכנה ואת אספקת המים - עבור כל חלק חדש של קפה, מים מתוקים משמש, ואת זה שנותר בצינורות האספקה ​​בעת הכנת החלק הקודם הוא זרק לתוך מיכל מיוחד.

ביקורות

ולאד:

גם בעת שימוש במים מצינור מים בעיר, הטעם הוא מפואר. ללא ספק יתרון - ניקוי אוטומטי של המערכת מן בקנה מידה הנובעת.

אוקסנה:

למרות המאגר הוא גדול - 1.8 ליטר, יש צורך להעלות את המים לעתים קרובות. באופן ידני זה לא נוח לשטוף חלב קצף המערכת בכל פעם.

מכונת קפה לבית. קפוצ'ינו ריחני עם קצף חזק אתה יכול להתענג לא רק מבושל barista בבית קפה, אלא גם בבית. אתה רק צריך לבחור את סוג האהוב עליך של קפה כמוסות עבור מכונת הקפה שלך

קפוצ'ינו ריחני עם קצף חזק אתה יכול להתענג לא רק מבושל barista בבית קפה, אלא גם בבית. אתה רק צריך לבחור את סוג האהוב עליך של קפה כמוסות עבור מכונת הקפה שלך

№ 119. Krups EA8050

מכונת קפה לבית. KRUPS EA 8050

מכונת קפה אוטומטית, המאפשרת להכין משקה משני דגנים וקפה טרום הקרקע. המודל מושך על ידי נוכחות של מסנן משולב, אשר לא רק מרכך את המים, אבל זה מסיר זיהומים (למשל, עד 85% של התוכן כלור). כדי pluses ניתן לשאת את המיכל מיוחד מן נירוסטה לחלב, המאפשר למעט אספרסו, להכין לאטה וקפוצ'ינו.

ביקורות

אלכסיי:

זה נראה מסוגנן, קומפקטי מספיק, אפשר להכין מנה כפולה.

נטליה איבנובנה:

רועש, כאשר מטחנת הקפה נדלקת, אתה יכול להעיר את כל הדירה.

אספרסו מוכן עם מכונת קפה כדלקמן: 7-11 גרם של קפה הקרקע, 25-35 מ"ל של מים, בלחץ של כ 9 ברים, בטמפרטורה של 88 - 96 ° C, עם זמן החילוץ של 20-30 שניות. Demitasse, כוס חרסינה חומה עבה, המתאים ביותר כדי להבטיח כי אספרסו לא להתקרר במשך זמן רב יותר, מלא 2/3 של נפח.

12 formal סימנס TK 76K573

מכונת קפה לבית. סימנס TK76K573

הדירוג לא יהיה שלם אם נתעלם מכל הכיתה של מכונות קפה מובנות. מסוגנן, יפה, קל לניהול, חזק - 1700 W עם מאגר גדול - 2.5, אתה יכול להכין ודגן, ואת הקרקע קפה, תפריט רווי. על פי פונקציונלי - כמעט הכל מכונת קפה מודרני יכול להתפאר.

ביקורות

ולנטינה סרג'יבנה:

מאוד יפה, מבושל היטב, קפוצ 'ינו אוטומטי.

סרגיי:

זרימת המים - ובכן, גדול מאוד, יש צורך לחדש את הזמן. ולעתים קרובות לנקות את המזרן.

מכונת קפה לבית. דופאי לאטה, מבושל במהירות במכונת קפה

דופאי לאטה, מבושל במהירות במכונת קפה

מכונת קפה לבית. קונספט: מכונת קפה שעושה"правильную" чашку кофе для каждого члена семьи, узнавая его по отпечаткам пальцев

קונספט: מכונת קפה שעושה כוס קפה "נכונה" לכל אחד מבני המשפחה, מזהה אותה בטביעות אצבעות

מכונת קפה לבית. מכונת קפה לבית. מכונות קפה מודרניות מרוצות ממגוון הפונקציות להכנת קפה לפי מתכונים שונים

מכונות קפה מודרניות מרוצות ממגוון הפונקציות להכנת קפה לפי מתכונים שונים

מכונת קפה לבית: מה לבחור, ביקורות, דירוג של דגמים 2015

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

21 − 18 =