ריהוט מטבח מסוגנן בכחול פסטל

ריהוט מטבח מסוגנן בצבע כחול מאופק

מטבח - אזור מיוחד בבית. למרות העובדה כי נשים מודרניות מובילות אורח חיים פעיל, על פי רוב, שימור הבית נותר בעדיפות. בהקשר זה, הרבה זמן הפנוי שלהם הם מבלים במטבח. הקסם האמיתי נמצא בחדר הזה. מוצרים קונבנציונליים שם הופכים למשהו יוצא דופן. כמו כן, זה נותן הזדמנות לאסוף לארוחת ערב וארוחת ערב עם כל המשפחה, ועל חגים זה מאוד חשוב ליצור נוחות ונוחות בו.

 • סוגים
 • מינוי
 • עיצוב
 • עשה זאת בעצמך
ריהוט לבן מתאים באופן מושלם לתוך הפנים, מעוצב בסגנון סקנדינבי

ריהוט לבן מתאים באופן מושלם לתוך הפנים, מעוצב בסגנון סקנדינבי

משחק ניגודים בעיצוב מטבח

המשחק של ניגודים הוא תמיד במגמה

עיצוב מפואר בסגנון המודרניזם

עיצוב מפואר בסגנון ארט נובו

עמוד מטבח עם תנור מובנה

עמוד מטבח עם תנור מובנה

עבור ארגון של חלל, מודלים שונים משמשים. הוא נועד לאחסון, כמו כאן יש צורך למקם בו זמנית מכשירים לעבודה, מנות ומוצרים. אחת האפשרויות היא ארון עיפרון, שהוא גבוה ארון אנכי. כמו כן הוא נקרא טור.

זה נוח לשימוש, במיוחד עבור הסדר של שטח קטן. לרוב, העמודה נעשית צרה למדי, ולכן נוח להתאים אותה למצב הכללי.

סוגים

השילוב של צבעים שחור וצהוב פנים מודרני

השילוב של צבעים שחור וצהוב פנים מודרני

קודם כל, בעת בחירת רהיטים, כדאי לשים לב החומר שלה. במקרים מסוימים, כדאי לשים לב ההתנגדות שלה לחות. אבל אם התנור, אשר בישול, מצויד עם מכסה המנוע, אז הלחות היא נמוכה. במקרה זה, ריהוט משמש מכל נוח לך אפשרויות. זה יכול להיות עץ, סיבית למינציה, MDF ואחרים, רהיטים יכול להיות מכוסה אמייל או הסרט, להיות משולב. לייצור שלה, חומרים שונים משמשים בו זמנית.

כמובן, עמודות שונות צורה, גודל ועיצוב. בחירת טור, תשומת לב מיוחדת יש לשלם לגודל. כי זה לא בולטת מתוך התמונה הכוללת של האוזניות, עומקו צריך להתאים את הממדים של פריטים פנים אחרים. כנ"ל לגבי גובה. המכסה העליון של העמודה חייב להתאים את הרמה עם אלמנט זה ארונות תלייה.

צורת העמוד תלויה בהעדפות שלך, כמו גם על הפונקציונליות שלו. עמודות הן:

 • פתוח - מצויד רק מדפים;
 • סגור - מצויד בלוח הקדמי;
 • בשילוב.

הבדל נוסף הוא הצורה. במקרה זה, כל האפשרויות ניתן לחלק ישר וזוויתי. אלה הם בדרך כלל מצוידים עם מדפים עם קצה מעוגל. עמודות כאלה ניתן להציב במפרק של רהיטים, מותקן בניצב זה לזה. הם גם נראים טוב על הקצוות אוזניות. ניתן להתקין דגם ישיר בכל מקום, פרט לפינה.

המיקום המעניין של החלון וריהוט המטבח

מיקום מעניין של רהיטי מטבח וחלונות

עיפרון עם דלת זכוכית

עיפרון עם דלת זכוכית

סגור הם מצוידים עם דלתות או מגירות. מספרם וגודלם תלויים בהעדפות האישיות שלכם. חזית יכול להיות עשוי מחומרים שונים, ומעוטר עם תפאורה. הדלתות יכול להיות מוצק או עם זכוכית מובנית, פלסטיק שקוף. הם יכולים גם להיות יחיד או כפול. הבנייה המורכבת ביותר היא סגורה עמודות מעוגלות. במקרה זה, חזית יש צורה semicircular. בהקשר זה, פלסטיק או מתכת רכה משמש.

מינוי

מטבח קטן בסגנון סקנדינבי

מטבח קטן בסגנון סקנדינבי

כל פריט בעיצוב הפנים צריך לבצע את תפקידיו. מיקום ארון צר פותר מספר בעיות בבת אחת:

 • ארגון של שטח אחסון כלי מטבח;
 • מקום פנוי לזוז בחלל;
 • יצירת עיצוב מקורי ומושך.

סוג זה נוח ומעשי. הוא משמש לא רק עבור החדר הזה, אלא גם עבור מסדרון, סלון, חדר שינה, ילד ואפילו חדר אמבטיה. ארון צר יכול לשמש בסיס מובנית מכשירי חשמל. זה יכול להיות מותקן תנור, תנור מיקרוגל או אפילו מקרר.

מטבח עמוד עם מגירות אנכית נשלף

מטבח עמוד עם מגירות אנכית נשלף

תקרת עץ מעל אזור הבישול

תקרת עץ מעל אזור הבישול

בדגמים סגורים עם דלתות מוצקות, מכשירים ביתיים, סירים וכלים אחרים ממוקמים. זה מאפשר לך להגן על חפצים מפני אבק וזיהום. גם כאן ניתן לאחסן דגנים, שימור הבית ואפילו ירקות.

אם חזית מצויד עם הכנס זכוכית, יש משהו אטרקטיבי ופונקציונלי בו. זה יכול להיות זכוכית כלי אוכל, סטים, צנצנות יפות עם מוצרים בתפזורת.

מגירות לאפשר הנחת נוח של טקסטיל טקסטיל, כגון מגבות, potholders, מפיות. וגם, למשל, נייר קלף, לסכל או שרוול לאפייה, ועוד.

הלוח הקדמי מגן באופן אמין על חפצים במטבח מפני אבק ולכלוך. אם אתה משתמש מדפים פתוחים, ואז הם במקום משהו שצריך לקשט את המטבח שלך, אבל זה לא מפחד אבק, למשל, אגרטל לפרחים. גם עליהם מומלץ לשים דברים שהם כל הזמן בקורס צריך להיות בהישג יד.

מה להציב בממשלה תלוי במיקום שלה. אם הוא ליד אזור העבודה, אז עדיף לשים שם מזון ומאכלים הדרושים לבישול. אם הארון נמצא ליד שולחן אוכל, אז אתה יכול למקם את זה כל מה שאתה צריך עבור המשרתים.

קבינט עם מגירות לאחסון מוצרי בית

קבינט עם מגירות לאחסון מוצרי בית

אם יש כמה מחלקות, ואז באחד מהם אתה יכול לשים כימיקלים ביתיים הדרושים לעבודה. אלה הם דטרגנטים, ספוגים, סמרטוטים ועוד.

עיצוב

פנים מסוגנן בצבעי פסטל

פנים מסוגנן בצבעי פסטל

מטבח - מקום לא רק לעבודה, אלא לחופשות משפחתיות. לכן, חשוב כי ההסדר שלה הוא לא רק פונקציונלי, אלא גם אטרקטיבי. בזכות הבחירה הנכונה, ניתן ליצור נוחות מיוחדת בחדר. קניית סוגים שונים של רהיטים, רצוי לבחור סגנון אחד, ואז העיצוב ייראה הרמונית יותר.

המראה תלוי בסגנון של קישוט הפנים שלך. שקול את האפשרויות הנפוצות ביותר:

 • סגנון מודרני מספק עבור שימוש בסיסים מונוכרומיים, מכוסה אמייל, פלסטיק או סרט. עבור היום צבעים בהירים פופולריים במיוחד, וזה אפשרי לשלב כמה גוונים. המעצבים ממליצים צהוב, ירוק, כתום, אדום, סגול ואחרים.
הרצפה ניגוד הפנים של המטבח, מעוצב בסגנון מודרני

הרצפה ניגוד הפנים של המטבח, מעוצב בסגנון מודרני

מטבח שחור עם צמרות שולחן לבן נראה מאוד מעניין

מטבח שחור עם צמרות שולחן לבן נראה מאוד מעניין

 • היי-טק מספק צבעים שמורות כגון לבן, אפור, כחול, בז 'ועוד. יש לו פרופיל אלומיניום, משמש לעתים קרובות כרום ואביזרים.
 • סגנון של פרובנס הצרפתי מספק את השימוש בעץ עם אביזרי נחושת. לבן, כחול וכחול צבעים יכולים לקשט את האלמנטים של מגזרת נייר. יש מדפים פתוחים עליהם ממוקמים פחיות של תבלינים, בדרך כלל מזכוכית, או מנות פורצלן.
עיצוב הרמוני בסגנון פרובנס הצרפתי

עיצוב הרמוני בסגנון פרובנס הצרפתי

המעצבים מעריכים את הצבע הכחול עבור היכולת לרענן את הפנים המשעממים ולכסות אותם

המעצבים מעריכים את הצבע הכחול עבור היכולת לרענן פנים enooble משעמם

 • ב בסגנון כפרי להתאים באופן מושלם את המודל של עץ טבעי. זה יכול להיות פתוח או סגור. החשוב מכל, כאשר את העיפרון מכוסה לכה ברורה.

עשה זאת בעצמך

אם אתה רוצה להתקין בעיפרון, אבל אין לך הזדמנות לקנות את זה, אתה יכול לעשות את העיצוב בעצמך. חומרים שניתן להחיל למטרה זו מפורטים לעיל. אתה צריך לעשות שני קירות, את המכסה העליון, התחתון, הרגליים או "קשת" של המדף, ואם יש צורך, את הדלת. לוח סיבי משמש הקיר האחורי. אם אתה רוצה לצייד את העיפרון עם תיבות, אז אתה צריך לקנות מבנים ניידים מיוחדים, אתה גם צריך ידיות. המדפים ניתן להסרה ולשמור על לוחות מיוחדים או להיות נייח. כדי להתקין את הדלת אתה צריך חופה.

התוכנית של הרכבת ארון המטבח בידיים

התוכנית של הרכבת ארון המטבח בידיים

כל התכונות החיצוניות תלויות בהעדפות שלך. אם יש לך פאזל, אז אתה יכול לעשות מדפים מעוגלים. אם אתה משתמש סיבית למינציה, זה לא צריך עיצוב מיוחד. עד כה, טווח הצבעים הוא מגוון, אשר מפשט את העבודה שלך. על הרקע ניתן להחיל את התבנית או הדפוס הרצויים. לשם כך, ניתן להשתמש בצבע אקרילי או טכניקת מגזרות.

מערכות אחסון למטבח: אנו בוחרים מארז מלתחות רב תכליתי ומודרני

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 + 6 =