שימוש מעשי בכל פינה של החדר

שימוש מעשי בכל פינה של החדר

הבתים שהוקמו בעשורים הסובייטיים האחרונים שונים זה מזה אזור מטבח קטן, בנוסף, יש נישה במטבח. אם אתה כראוי לנצח את זה אלמנט בונה, אתה יכול לקבל חדר נוח. העיקר הוא להשתמש נכון בחלל ולחלק אותו לאזורים. כדי להשיג הרמוניה בפנים, אתה צריך למצוא חומרים לקישוט ורהיטים.

נישה בבתים כאלה ממוקם בקיר הסמוך חדר אמבטיה. מידותיו להגיע 60-80 ס"מ רוחב ו 20-30 ס"מ לעומק. הוא מותקן לשקוע, מים וביוב. אם אתה צריך לעשות פרויקט של אוזניות מובנית, ואז צינורות תקשורת הולך בנישה יפריע. יש שאלה הגיונית: מה לעשות עם נישה? כדי לנקות או לנסות להגיע מתוך נישה טובה? אתה יכול, למשל, לשים את זה מדפים או ארון קיר, כמו גם מובנית רהיטים. שקול כמה אפשרויות עבור הסדר של נישה במטבח.

דקורטיבי, ובו בזמן, מדף שימושי במטבח

דקורטיבי באותו זמן המדף שימושי במטבח

הסר את גומחה

האפשרות הפשוטה ביותר היא לתפור את החלל עם גבס. אם אתה עושה את זה סוג של עבודה, זה לא יהיה בעיה לבחור או לבצע אוזניות בהתאמה אישית. מתאים לריהוט ישיר וזוויתי.

אתה יכול לעשות מטמון עם מותקן כספת. במקרה זה, יש צורך לתפור נישה כך שיש מקום לכספת קטנה. קירות הם סיימו אריחים, שאחת מהן תהפוך לדלת, מוסתרת מעיניים סקרניות. הידית יכולה להתבצע בצורה של וו, אשר ישרת מחזיק מגבת.

קצף ארון כלים

ארון ארון

ריהוט מובנה הינו מושלם עבור מטבח קטן

ריהוט מובנה הינו מושלם עבור מטבח קטן

אפשרויות פיתוח נישה יוצאת דופן

לא תמיד להיפטר זה שטח נוסף. אם אתה חושב על זה, אתה יכול לנצח אותו ולקבל פונקציונליות נוספת.

מקרר

אם אתה ממיר את הצינורות ולקחת אותם הלאה לאורך הקיר עובד, אתה מקבל מקום פנוי שבו המקרר יכול להתאים.

סט במקרה זה קל בשורה. חשוב לבחור את הגוונים הנכון ולקחת בחשבון את הכללים של יצירת נוחות, ואז תוכלו לקבל פנים הרמוני, נוח.

אל הפתק! היתרון של הסדר זה הוא, כי אם אתה צריך גישה לתקשורת, לא תצטרך לפרק סט מטבח, זה מספיק כדי לדחוף בחזרה מקרר. זוהי אחת הדרכים הקלה ביותר לתכנן פנים המטבח.

אנחנו בונים מלתחה בנישה

בחירת אפשרות זו, תצטרך להזמין את הייצור של הרהיטים על פרויקט בודד, כי הממדים שלה הם לא סטנדרטיים. עלות יהיה מעט גבוה יותר, כי רוחב גדול יותר, אשר מוביל לעלייה במחיר של האוזנייה.

הרעיון! על שולחן רחב זה נוח למקום מכשירי חשמל ביתיים, אשר אין מספיק מקום במטבח שטח.

אפשרות מצוינת לסידור מלתחה מובנית

אפשרות נוחה להתקנת ארון מובנה

חשוב! בעת התקנת הארון, אין לפרק את המעגן, הנמצא בחלק העליון. זה יכול להיות תפור עם סדין של קיר גבס לתלות ארון למטה.

אל תשכח על אלמנטים דקורטיביים, כמו מעט לתקן ולהתקין רהיטים - אתה צריך לדלל את החלל עם העיצוב. כדי להפוך את המטבח נעים, להשתמש טקסטיל - מפות שולחן, מפיות. אלמנטים רבים של תפאורה ניתן ליצור באופן עצמאי, זה ייתן הפנים אינדיבידואליות ומקוריות.

מזיזה את הכיור קרוב יותר לפתיחת החלון

טוב ונוח כאשר בנישה מותקן בעיפרון או מקרר, והכיור מתקרב אל החלון. אפשרות זו תחייב את כל התקשורת, אבל זה שווה את זה!

עצה! אפשרות טובה תהיה מצטרף לראש השולחן עם אדן. במקום אדן חלון פלסטיק, בראש השולחן הוא רכוב. זה יוצר פנים יוצא דופן משלים את מקום העבודה. פריסה זו נראית טוב מטבחים בפינה.

יישור מוצלח של פתיחת החלון עם משטח העבודה

יישור מוצלח של פתיחת החלון עם משטח העבודה

כמה טיפים מעצב על ציוד נישה

  • לפני תחילת העבודה, סקר את מצב התקשורת הממוקמים בנישה. כל הצינורות חייבים להיות במצב טוב - יש צורך כי לאחר סיום התיקון לא להשקיע אנרגיה על פירוק המטבח להגדיר לתקן את riser.
  • ביצוע שיפוץ, לציין אם יש צורך באישור זה של הגופים השולטים, כי שיפור עצמי עלול להוביל קנסות ובעיות עם רישום מחדש של הדירה.

איזה סוג של חומרי הגמר אני יכול להשתמש?

חשוב גימור עובד באמצעות חומרים באיכות גבוהה.

אם גובה התקרה הוא יותר מ 2,7 מ ', אז זה בהחלט אפשרי לעשות תקרה שווא, לפעמים אפילו רב ברמת. ניתן להחיל טיח דקורטיבי או לבצע התקנה של בד מתח.

האפשרות הטובה ביותר קיר קישוט במטבח יהיה שלהם צביעה. זה יאפשר עבודה תכופה יותר כדי לעדכן את פני השטח. אבל אתה יכול לבחור אריחי קרמיקה או טפט, טיח דקורטיבי הוכיח להיות די טוב.

גימור עם אריחים וציור - נראה בהרמוניה בפנים

גימור אריחים וציור הרמוני להסתכל בפנים

על הרצפה אתה יכול לבקש לרבד, פרקט או לינוליאום. כל החומרים יש יתרונות שלה, אבל לאחרונה זה משמש לעתים קרובות ביותר. זה יכול להיות כל גוון צבע ומרקם. על הרצפה כזה נעים ללכת וזה הרבה יותר חם מאשר אריחי קרמיקה.

בעזרת טיפים שונים, אתה יכול לצייד את המטבח עם נישה, יצירת חדר נוח ופונקציונלי. גרסאות שונות של סגנונות עיצוב יכול להיות שונה מאוד בהתאם העדפות הטעם של הבעלים של הדירה ואת התקציב לשיפוץ של המקום. אתה יכול לבחור פנים קלאסי או לעשות עיצוב מודרני, ייראה טוב לופט או בסגנון כפרי, כמו גם מניעים אתניים.

סקירה של מטבח מסוגנן ונוח שיפוץ רעיונות עם נישה

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + = 9