שני שולחנות עגולים מעץ בסלון הצרפתי

שני שולחנות עגולים מעץ בסלון בסגנון פרובנס

השולחן הוא עץ עגול על רגל אחת - הוא גם מבחינה אסתטית, נוח, ופונקציונלי. השולחן הוא תכונה חיונית לא רק מטבחים, אלא גם סלון, פינת אוכל, ארון, ובמקרים מסוימים חדרי שינה. לכן, יש צורך שזה לא רק להיות פונקציונלי, אלא גם עין נעימה. בנוסף, חשוב כי תכונה זו מתאימה באופן אורגני לתוך הסגנון של החדר שבו הוא ממוקם. לדוגמה, בסלון זה יהיה מתאים להסתכל סביב עץ שולחן קפה על רגל אחת. אם שולחנות סטנדרטיים מלבניים יכולים להיראות מסורבלת שלא לצורך, ולכן אינם מתאימים לדירות קטנות, אז מודלים של צורות מעוגל אלגנטי יותר קומפקטי.

התוכן:

 • יתרונות וחסרונות של מודלים עגולים
 • שולחן עגול למטבח
 • חומרים קלאסיים לטבלה
 • תכונות של בחירה של עיצוב צבעים הצבעים
 • וריאציות של עיצוב שולחן עגול מעץ
 • איך להכין שולחן עץ עגול בעצמך
שולחן עגול קלאסי באפר מצופה לכה

שולחן עגול קלאסי באפר מצופה לכה

שולחן עגול עם רגל סימטרית, צרה באמצע

שולחן עגול עם רגל סימטרית, צרה באמצע

רהיטים מעץ אלון מולבן בפנים של הסלון ברוח"прованс"

ריהוט מעץ אלון מולבן בפנים הסלון ברוח פרובנס

שולחן עגול מעץ בפנים חדר המגורים

שולחן עגול מעץ בפנים חדר המגורים

יתרונות וחסרונות של מודלים עגולים

לאחרונה, שולחנות עגולים צובר פופולריות. זה לא מפתיע. הם מעדיפים לטובה את עמיתיהם של צורות אחרות עם היתרונות העיקריים הבאים:

 • בסגנון קלאסי, אשר מתאים באופן מושלם לכל פנים. זה גם אקטואלי מאוד בזמן הנוכחי;
 • האופי האוניברסלי של המודל, אשר ניתן להציב על שטח גדול וצנוע;
 • מידה רבה יותר של ביטחון, המתבטאת בהעדר זוויות. זאת בשל העובדה כי טופס זה אינו מאפשר לך להכות או לתפוס, וזה חשוב במיוחד אם הבית יש ילדים;
 • מראה טקסי ומעודן של צורה זו משטחי;
 • מראה מסודר שנוצר על ידי הנחת הכלים במרכז, וכתוצאה מכך כל אחד מהם הם במרחק שווה מכל סועד.
 • איחוד והקרבה של כל האנשים היושבים ליד השולחן;
 • נוכחות של מגוון רחב של כל מיני חומרים ועיצוב.
שולחן עגול - פתרון אוניברסלי לכל דירה

שולחן עגול - פתרון אוניברסלי לכל דירה

ואם המודל בצורת עגול עשוי עץ, אז אתה רק להגדיל את היתרונות שלה. ראשית, עץ הוא אחד החומרים הכי ידידותיים לסביבה ועמיד. שנית, זה בטוח יותר, למשל, זכוכית, אשר יכול להיפגע.

אולי החיסרון העיקרי של שולחנות עגולים היא כי הם קשה להשתלב חדרים קטנים, כי בגלל הצורה שלהם הם תופסים יותר מדי מקום. עם זאת, בשל אותה סיבה, הם לא יכולים לשים בפינה.

שולחן עץ עגול וספה פינתית - שילוב מושלם במטבח קטן

שולחן עץ עגול וספה פינתית - שילוב מושלם במטבח קטן

שולחן עגול למטבח

אם אתה עדיין יכול לעשות בלי שולחן בחדר השינה ובסלון, אם כך שולחן במטבח יהיה מרכז החדר כולו. עם זאת, שולחן זה אינו חייב להיות במרכז בלבד. זה יכול להיות מועבר בכיוון זה או אחר, בהתאם הפריסה של החדר. עם זאת, אם השולחן נקבע במרכז, זה יהיה להגדיר את אופי החדר כולו, להיות במרכז ההרכב.

שולחן עגול מעץ במרכז מטבח קל

שולחן עגול מעץ במרכז מטבח קל

ככלל, תכנון הפנים של המטבח, מונחה על ידי הכלל כי זה צריך להיות קל. אם אתה תומך זה רעיון הוגן, ואז לשים לב שולחנות עגולים אלגנטי שיביא מגע קלילות לכל מטבח מבלי לקחת הרבה מקום. ואם, בנוסף, אתה בוחר מודל על רגל אחת, אז תוכלו להדגיש אופי ייחודי יותר מעודן של החדר.

שולחן עץ בצבע אפר עם משטח עבודה מצופה לכה במטבח לבן

שולחן עץ בצבע אפר עם משטח עבודה מצופה לכה במטבח לבן

אנשים רבים להתכחש לעצמם את ההנאה של לשים במטבח שלהם שולחן עגול, כי הם מפחדים כי כל בני המשפחה או האורחים לא יהיה באותו זמן מאחוריו. במקרה זה, מומלץ לשקול שולחן מתקפל קומפקטי.

טיפ: לתת עדיפות קיפול מבנים מודלים - שנאים, אשר יכול להכיל מספר מספיק של אורחים. במקרה זה, להקדיש תשומת לב מיוחדת לאיכות של מנגנון קיפול, כך השולחן שימש אותך במשך שנים רבות.

שולחן עץ לבן עגול במטבח קטן

שולחן עץ לבן עגול במטבח קטן

לאחרונה, זה אופנתי לאחד את החלל, יצירת מה שנקרא דירות סטודיוו. בהם, ככלל, אזורי בישול משולבים עם חדר אוכל וסלון. ניתן למקם את החלל ביניהם באמצעות שולחן עגול.

חומרים קלאסיים לטבלה

עץ הוא אחד החומרים המגוונים ביותר שמתאים לחלוטין כל סוג של חדר וסגנון הפנים.

הסוגים הנפוצים ביותר של מיני עצים הם כדלקמן:

 • אלון;
 • An University
 • אשור.

לוחות עשוי מחומרים אלה ייראה הכי טוב פנים, בגילאי כפרי בסגנון קלאסי. הם ייראה נהדר הנחות בסגנון פרובאנס. עם זאת, לא חושב שהם לא מתאימים כזה כיוון בפועל של עיצוב חשב כפי שהוא עכשיו היי-טק. הכל תלוי בעיצוב ואביזרים. מחסור כזה של סוגי עץ, כמו התנגדות ללבוש נמוכה, הוא יותר מכוסה אם לטפל בהם לכסות את השולחן עם מתחם מגן מיוחד.

שולחן עץ אלון במרכז הסלון הקלאסי

שולחן עץ אלון במרכז הסלון הקלאסי

במקרה זה, מומחים ממליצים לתת עדיפות לעץ האלון. זה יהיה להדגיש את מעמד האליטה של ​​הנחותיך. אבל זה לא היתרון העיקרי שלה. טבלאות אלה מאופיינות בחוזק ואמינות מוגברים. לכן, אתה יכול בקלות לקנות משטחי על רגל אחת. לוח הצבעים של דגמים כאלה שונה מגוון, ולכן אתה יכול בקלות למצוא את המתאים ביותר עבורך. אז, שולחנות אלון יכול להתפאר טווח צבע עשיר בטווח בין הזהב רך כדי חום. אבל במיוחד במראה יפה מודלים, בגיל לבן. במקרה זה, אלון מולבן משמש. ריהוט מעץ אלון יש, אולי, רק חסרון אחד - זה עלות גבוהה.

שולחן עגול כהה-כהה מעץ אלון על רגל אחת

שולחן עגול כהה-כהה מעץ אלון על רגל אחת

מלזיה מתמחה בייצור של שולחנות עץ, אז לשים לב המודלים ממדינה זו. שולחנות אוכל עץ עגול על ייצור רגל באותו מלזיה מוערכים בכל רחבי העולם.

זנים אחרים של שולחנות עץ

עוד גרסה טובה של החומר עבור השולחן הוא אגוז. חומר זה יש מבנה ייחודי רמה גבוהה של כוח. שולחנות כאלה, ככלל, לא סדק. עם זאת, רהיטים עשויים אגוז יש חסרון משמעותי - הוא משקל גדול מדי.

שולחן עגול עם אגוז כהה עם רגל מגולפת

שולחן עגול עם אגוז כהה עם רגל מגולפת

טיפ: מודלים אלה מעדיפים על ידי נציגי בוהמיה ואינטליגנציה יצירתית, כך שאם אתה רוצה ליצור את הסגנון המתאים בדירה שלך, אז השולחן אגוז היא אפשרות מצוינת.

חומר כזה כמו סיד ידועה הפלסטיות שלה. זה מעובד היטב. לכן, מ לימס לעתים קרובות לעשות טבלאות. עם זאת, בעת בחירת חומר זה, לציין כי זה מספיק חשוף היטב חרקים וחיות לא נעימות אחרות. לכן, לטפל ברכישת תרכובות מגן איכות. זה מאוד פופולרי מין עץ כזה וונג '. עם זאת, שולחן כזה הוא יקר, ולא כל מומחה יוכל לעבוד עם חומר זה.

שולחן עץ לדירה פרמיה: שולחן אוכל עם כיסאות wenge

שולחן עץ לדירה פרמיה: שולחן אוכל עם כיסאות wenge

חומרים מחקים עץ

אם אתה רוצה לשמור, אתה יכול לשקול את האפשרות של סיבית veneered או MDF. עם זאת, מודלים כאלה יהיו פחות ידידותיים לסביבה. עם זאת, כלפי חוץ הם יהיו כמעט זהה עמיתיהם העץ יקר יותר שלהם. חלופה נוספת אפשרות עץ הוא סיבית או MDF למינציה. מודלים אלה מאופיינים על ידי הכלכלה מגוון רחב של צבעים הצבעים.

אפשרות אחרת, מחקה עץ טבעי, הוא verzalit. חומר זה עשוי סיבי עץ בלחץ עם קלסר שרפים פולימר. זה נראה כמו סיבית. עם זאת, במונחים של ביצועים, הוא קרוב יותר אבן מלאכותית. חומר זה נוח לשימוש. יתרון נוסף שלה הוא חסינות השפעות אולטרה סגול מכני.

שולחן אוכל עם שני צבעים עם רגל לבנה ושולחן עליון"под ясень"

שולחן אוכל עם שני צבעים עם רגל לבנה ושולחן העליון "מתחת לאפר"

תכונות של בחירה של עיצוב צבעים הצבעים

הכלל העיקרי שיש לעקוב אחריו בעת בחירת מודל טבלה הוא תאימות אופטימלית עם העיצוב סט רהיטים. בנוסף, השולחן צריך להתאים את הקונספט הכולל של הפנים. הן סגנונות וצבע. במקרה זה, אם הסגנון והצבע אינם תואמים, אז הם צריכים להיות משולבים בהרמוניה. לדוגמה, בשנים האחרונות, הפופולריות הגוברת היא צוברת בסגנון אקלקטי, חיבור עצמו כמה כיוונים של מחשבה עיצוב. במקרה זה, חלק מן הפריטים בחדר יכול להיות מתמשכת בסגנון אחד, והשני לעומת זאת. לכן, מעניין בקרב עצמם לשלב, למשל, קלאסיים ו מודרני.

עיטור ניגודיות של המטבח: שולחן wenge כהה, כריות בהירות, קירות אור ומערכת מטבח

עיטור ניגודיות של המטבח: שולחן wenge כהה, כריות בהירות, קירות אור ומערכת מטבח

תשומת לב מיוחדת בבחירת תפאורה לשולחן ניתנת לפרטים. קודם כל - רגליים. עיצובים אלגנטיים במיוחד על רגל אחת. מיוחד שיק - מגולף או מעוקל גירסאות. הם מושלמים לחדר, פרובנס, בסגנון קלאסי או שיק אופנתי. פתרון עיצוב מעניין - ראטאן או מזויף רגליים.

שולחן עץ עגול על רגל אחת עדיף לבחור קיפול אחד. במקרה זה, תוכלו לחסוך הרבה מקום, ואם יש צורך, יהיה להתאים את כל האורחים.

במקביל שולחנות על רגל אחת הם לא רק אטרקטיבי, אבל גם נוח. מאחוריהם נוח יותר לשבת, כשהמרחב שמתחת לשולחן עולה. כן, לקום בגלל השולחן הזה יהיה נוח יותר. היתרון של שולחן עץ עגול על רגל אחת ניתן לקנות כמעט בכל חנות רלוונטית.

שולחן מתקפל בחדר הפנים המפואר של הסלון

שולחן מתקפל בחדר הפנים המפואר של הסלון

וריאציות של עיצוב שולחן עגול מעץ

השולחן העגול נוצר רק כך לקשט מפה. למרות שולחנות עץ טבעי הם כבר בעצמם קישוט. עם זאת, בחגים במיוחד אני רוצה לשנות את המראה של השולחן ולהפוך אותו חגיגי יותר.

טיפ: לקבל רק כמה מפות שולחן עגול לאירועים שונים - כל יום, חגיגי ... המטבח שלך או חדר אחר אתה לעולם לא להשתעמם. כאפשרות יומיומית, אתה יכול להשתמש מפיות בהיר, אשר לשים תחת מצילתיים.

במיוחד באלגנטיות להסתכל שולחנות עגולים סביב עץ על רגל אחת. הם לא צריכים קישוט נוסף. עם זאת, היופי הטבעי שלהם יכול להיות מודגש על ידי אביזרים מנוגדים. לדוגמה, אתה יכול לשים על השולחן הזה מפית אלגנטית קטנה עציץ. באופן אידיאלי, אם אלה אביזרים יהיה מתמשכת בלוח צבעים בהיר, הצללה לטובה השולחן הלבן.

עיצוב ניגוד: מפה עגולה על שולחן אלון בהיר

עיצוב ניגוד: מפה עגולה על שולחן אלון בהיר

שולחן עץ עגול על רגל אחת: איך לעשות את עצמך

ווד ניתן גם ליצור שולחן בעצמך. עם זאת, זהו תהליך מייגע למדי, כך שאתה יכול להגביל את עצמך כדי להפוך אלמנטים בודדים עבור השיש סיים. אז, אתה לא יכול לעשות בלי רגל.

דוכן עץ לשולחן עגול קל לעשות ביד. כדי להפוך את רגל השולחן בעצמך, אתה צריך למצוא או לעשות סקיצה. זוהי משימה אינטנסיבית למדי, ולכן לפעמים קל יותר לרכוש גרסה מוכנה בחנות החומרה.

שולחן עגול מן האגוז בפנים של סלון בהיר

שולחן עגול מן האגוז בפנים של סלון בהיר

כדי להתקין שולחן אוכל על רגל אחת, אתה צריך לבצע חסון צלב איכותי. לייצור קלאסי מעוגלות או שולחן אליפטי אנחנו צריכים בסופו של דבר לקבל רגל של כ 680 מ"מ גובה עם חתך של 120/120 מ"מ.

טיפ: זה מספיק כדי לעשות רגל של ליבנה. עם זאת, אם השתמשת אורן, אז אתה צריך להגדיל את חתך עד 160/160 מ"מ. אחרת, השולחן לא יכול לעמוד בחוזקה.

החלק המרכזי של הרגל צריך להיות פירסינג על ידי מחרטה. אורך tochnica הוא 300 מ"מ. במקביל, tochenoka הוא רק אלמנט של תפאורה, שבלעדיו אתה יכול להסתדר בלי. אז, אתה יכול להשתמש רגילים רגל מלבנית. פשוט לעבור את הצלעות עם חותך כרסום.

שולחן עץ עגול על רגל אחת: רגל שולחן עגולה נותנת מקום לדמיון: שולחן שולחן בצורת רגל אננס בגוון שוקולד חלבי

רגלו של השולחן העגול נותנת מקום לדמיון: תפאורה של השולחן בצורת רגל אננס בגוון שוקולד חלבי

לפיכך, שולחן עגול על רגל עץ אחת הוא אופציה מצוינת, אשר מתאים לשניהם מטבחים, גם עבור סלון. עיצובים כאלה יש לא רק ביצועים גבוהים המאפיינים, אבל גם נראה מרשים מאוד. שולחן כזה יהיה קישוט ראוי של כל פנים. הוא ידגיש את האוריינטציה הסגנונית שלו ויציב את אופי החדר כולו.

שולחן עץ עגול על רגל אחת: 85 דגמים למי שאינם רגילים לבחור בין אסתטיקה ופונקציונליות

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

76 − = 75