אמבט מעץ כעולם נפרד של מנוחה ומנוחה

אמבט מעץ כעולם נפרד של מנוחה ומנוחה

אם תתחיל בניית אמבט, בשלב הסופי תצטרך להתקין את הדלת. הגישה הבחירה שלה צריך להיות בזהירות רבה, במיוחד כשמדובר במבנה קלט בחדר האדים. במבצע זה, הוא יהיה נתון לעומסים שונים הקשורים לשינויים פתאומיים בטמפרטורה בתוך החדר ומחוצה לו, כמו גם לחות, כי רמה גבוהה של ריכוז אדי הוא לוויין קבוע של תהליך האמבטיה. יש צורך כי הדלת מבודדת בחוזקה את חדר האדים כדי לשמור על החום, בעוד הוא חייב להדגיש פנים וסטייליסטיים של האמבטיה. עיצוב מותקן כראוי יכול ליצור אווירה, להדגיש את המצב בחדר זה, אשר יתאים העדפות הטעם שלך.

  • בחירה 
  • תכונות עיצוב
  • חומר של ייצור
  • טיפים מן המקצוענים
עץ טבעי מעורר את הרגשות החיוביים ביותר בעת ביקור באמבטיה

עץ טבעי מעורר את הרגשות החיוביים ביותר בעת ביקור באמבטיה

בחירת דלת עץ לאמבט

עץ - חומר אמין שניתן להשתמש בו בפועל גם בתנאים עומס גבוה. אנו ממליצים לך לרכוש הכל יחד עם מסגרת הדלת - זה יבטיח כי הבד יהיה מלא לדבוק בטנה הדלת, ובכך להשיג בידוד תרמי מלא. אחרת, ייתכן שיהיו הפסדי חום גדולים, אשר ישפיע לרעה על השימוש באמבטיה.

חשוב! כדי להשיג את האפקט המקסימלי של שימור חום, מבנה קלט בחדר אדים עושה גדלים קטנים.

אם תרצה, דלת עץ יכול בקלות להיות מוסווה כמו כל פנים

אם תרצה, דלת עץ יכול בקלות להיות מוסווה כמו כל פנים

לרוב יש גובה של לא יותר מ 1.5 מטר, גם עבור מכשול טיוטה סף גבוה משמש. הדלת נפתחת באמבטיה בחוץ, ופתרון זה יש את המטרה של שמירה על חום, ומניעת אובדן שלה.

עצה! אין להשתמש bivalves דלתות עץ בשל העובדה כי זה יכול להוביל הפסדים נוספים של אנרגיה תרמית.

תכונות העיצוב של עלה הדלת

בהופעתו, העיצוב המשמש לאמבטיה יכול להיות שונה מעט מן הדלת הפנימית הרגילה, אליה אנו רגילים, אבל, בכל זאת, יש הבדל. זה לא רק את החומרים המשמשים לייצור שלה, אלא גם את תכונות העיצוב של הבד.

תכונות של דלת עץ לאמבטיה:

ביצוע מסגרת הדלת הפתרון האופטימלי ביותר הוא להפוך אותו מעץ מלא. זה יכול להיות aspen, אלון, וכו 'הידוק של "ספייק" נעשה בצורה רהיטים בעזרת דבק מיוחד נגרות (לא רעילים), כמו גם מסמרת.
היעדר מוחלט של חללים תאים מסגרת כי הם דלתות הפנים חייב להיות מלא בחומרים דבש. זה יכול להיות קרטון או fibreboard. מומלץ למלא את המבנה ישירות לאמבטיה עם צמר גפן בזלת, שאין לו תכונות רעילות ואינו שורף.
עור עבור ציפוי פגר, עדיף להשתמש מינים עץ שיש להם השפעות מועילות על מערכת הנשימה האנושית, ולשחרר שרף מחטניים בכמויות מתונות. זה יכול להיות linden, aspen, וכו 'כמו העור לובש במהלך המבצע, זה יכול להיות מוחלף, שבמהלכו המסגרת לא נשבר, ואין צורך להסיר את הדלת מן הצירים.
 פרברים סרט מיוחד נמתח מתחת לעור. מטרת השימוש בו היא לא להעביר אדים חמים ולהגן על עלה הדלת ועל בידוד מפני לחות, כמו גם טמפרטורות גבוהות.
תוספת של זכוכית עמידים בחום הציוד של בד עם מוסיף בגדלים שונים, תורם בטיחות, וגם נותן את כל המבנה בקלות.

חומר של ייצור

החומר הפופולרי ביותר המשמש לייצור דלתות לאמבטיה הוא linden. בשל תכונותיו, פעולתו של מבנה כזה יכולה להתרחש על פני תקופה ארוכה למדי. דלת כזאת לא מניחה את החום זוג, לא להשאיל את עצמו לעיוות מן ההשפעות של טמפרטורות גבוהות רמות שונות של לחות.

אל הפתק! עץ ליים אינו כפוף לחימום גבוה, נפיחות כמעט אינו משחרר שרף.

משתנה עבור גימור פנים של אמבטיה - דלת עץ עם תוסף זכוכית זכוכית עמידים בחום

אפשרות לעיצוב פנים של הסאונה - דלת עץ עם תוספת זכוכית של זכוכית עמידים בחום

בפועל, גם (אך לעתים רחוקות) חומרים אחרים משמשים כדי להפוך את הדלתות, למשל, ארז קנדי ​​או אפר. חומרים אלה יש חיי שירות ארוכים יותר, הם עמידים בפני ריקבון, עיוות, ואת ההבדל החשוב ביותר הוא עלות גבוהה יחסית לעומת עץ הלימון.

השילוב המקורי של אפר בהיר עם אביזרי מתכת

השילוב המקורי של אפר בהיר עם אביזרי מתכת

אל הפתק! עד כה, רבים חלים אלון. חומר זה משמר באופן מושלם חום, בשל המאפיינים כוח זה משמש די הרבה זמן. החיסרון העיקרי הוא משקל כבד.

שילוב אופטימלי של דלת מעץ בסאונה וכוס בשר חזיר

שילוב אופטימלי של דלת מעץ בסאונה וכוס בשר חזיר

טיפים לבחירת דלת מן המקצוענים

על מנת לבחור כראוי את הדלת לאמבטיה, יש צורך תחילה להחליט על הרצונות שלך ואת האפשרויות הפיננסיות.

עצה! הכי אופטימלי וחסכוני יהיה מוצר עשוי linden מוצק.

מראה, צבע, סגנון, כמובן, הם גם חשובים, רגעים כאלה הם משא ומתן עם היצרן בנפרד. אתה יכול לקנות מוכן המוכן כי הוא למכירה, או שאתה יכול להגיש בקשה לייצור בודדים בהתאם לצרכים שלך ואת המשאלות. בעת ביצוע מותאם אישית, תקבל מוצר שיתאים בצורה מושלמת לתוך הפתח, ואתה לא צריך לעבוד גם כדי לדחוס אותו (אם כי צורך כזה אולי אפילו לא קונים בעת רכישת דלת סיים).

זכור על בטיחות!

  1. יש לבחור את האדם הנכון אביזרים, כמו במהלך פעולת האמבטיה, הדלת מחממת את הדלת. אם זה מחומר מחומם, אתה מסתכן מקבל נשרף, אז להשתמש ידיות לדלתות באמבט של מתכת או אבן אסורה בהחלט.
  2. חשוב כי העיצוב הוא כמו להבה עמיד ככל האפשר. ניתן לטפל בה בתרכובות מיוחדות, אשר בנוסף להארכת חיי השירות, לתרום להגדלת עמידותה לטמפרטורות גבוהות ולאש, וקריטריון זה אולי החשוב ביותר, משום שהוא מהווה ערובה לביטחון היותו במתחם הן של הבעלים והן של אורחיו.

כמובן, הבחירה דלת עץ עבור אמבטיה תלוי בטעמים, הרצונות, הצרכים והאפשרויות הפיננסיות של הבעלים, אבל יש צורך לזכור את העיקר - המאפיין העיקרי של המוצר הוא התנגדות לטמפרטורות גבוהות, וגם לחות גבוהה של האוויר. בצע את הבחירה הנכונה ואת השהייה בבית המרחץ יהיה נוח ככל האפשר!

חדר האדים הוא תענוג: איך לבחור את דלתות העץ הנכון לאמבטיה?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 5