הפנים של Maharajas הם ארמונות פיות בסגנון מזרחי

הפנים של Maharajas הם ארמונות פיות בסגנון מזרחי

מהראגה פנים - שם קולקטיבי בסגנון מזרחי בפנים, למעשה, זה שם נרדף מותרות. עם זאת, Maharaja Maharaja שונה, למעשה הוא עשוי להיות לא רק raja, אלא גם שיח 'ערבי, קיסר סיני או יפני, וזה מזרח אחר. כל פנים יהיה שונה באופן קיצוני אחד מהשני עם תכונות ייחודיות.

התוכן:

 • מזרח רב פנים
 • דקויות מזרחיות בפנים
 • מטבח פנים בסגנון מזרחי
 • פריטי פנים אתניים
מוטיבים מרוקניים בפנים המהרג'ות: דומייה של גוונים בהירים, אלמנטים מקושתים וחלונות גדולים

מניעים מרוקאיים בתוך המהרג'ות: דומיננטיות של צבעים בהירים, אלמנטים מקושתים וחלונות גדולים

מראות קומות, קשתות במקום דלתות ודפוסי פרחים בפנים להוסיף אפילו קלילות יותר "טיסה" על הפנים של Maharajas

האולם בבית בסגנון Maharajas: עצי דקל ענק, תקרה כיפה גבוהה, מדרגות ומוטיבים פרחוניים על התקרה והרצפה

האולם בבית בסגנון Maharajas: עצי דקל ענק, תקרה כיפה גבוהה, מדרגות ו מוטיבים פרחוניים על התקרה והרצפה

מזרח רב פנים

באופן כללי, הסגנון המזרחי בפנים מחולק לחמישה תחומים.

פנים של המזרח:

 • בסגנון ערבי - שם נפוץ הפנים עשירים של מדינות האסלאם, שם גם הנוף הולך לצד זה עם הדת, וכל התנועות מודרכים על ידי הקוראן. לדוגמה, בספר הקדוש הזה יש רשימות ברורות של בעלי חיים ואפילו בעלי חיים אסורים על התמונה, ולכן האלמנט המוביל הוא פרחים נייטרליים וגיאומטריה. מכיוון שמדינות ערב מאופיינות באקלים חם מאוד, אווירי וילונות מתנפנפים. מצד אחד, הם נועדו להסתיר את היופי של נשים מן הסקרנים של אנשים אחרים, מצד שני - הם מאפשרים זרימת אוויר חופשית. הערבים נוטים להדגיש את המעמד החברתי הגבוה, ולכן בתפאורה יש הרבה זהב. פנים הם ראויה לשפע שלהם כריות, שטיחים, בדים וכן הלאה. כאשר העץ כאן לא היה במיוחד נגישים ומוערך רק את משקלו בזהב, כי זה היה עשוי קירות מגולף, חפצי נוי, אך הוא נדיר מאוד ומשמש כחומר עבור רהיטים, רק מצטער.
הפנים של Maharajas בסגנון ערבי נעשה בצבעי שמנת וחול. משטחי מראה, תאורה, gilding של רהיטים ואריחים עם דפוסים מסורתיים ניתן להשלים עם טכניקות מודרניות (פלזמה, מיזוג אוויר, וכו ')

הפנים של Maharajas בסגנון ערבי הוא עשה ב קרם וחול. משטחי מראה, תאורה, gilding של רהיטים ואריחים עם דפוסים מסורתיים ניתן להשלים עם טכניקות מודרניות (פלזמה, מיזוג אוויר, וכו ')

 • בסגנון מרוקאי - הוא "דיפלומט" גדול שהצליח לאחד את היסודות הרומנטיים הדתיים והאלמנטים הרומנטיים הים התיכוןאני. מהצד הערבי, אלה בדים עשירים ובהירים, שפע של טקסטיל בקישוטים, וילונות יעוד, . ארגזים מעץ, ריהוט מגולף, וכו 'ניתן לראות בצבעים ים תיכוניים - כחול ולבן בתוספת קומה מאריחי טרקוטה, חלונות Lancet עם סורגים מברזל מחושל. בכל הפאר הזה הוא לא פחות הרמוני להתקיים סטי כסף שלווה של מנות נשק פלדת שטרן על הקירות.
עיצוב הפנים בסגנון המרוקאי של הפתעת Maharajas המזויפת ואלמנטים מגולפים, אורות בדוגמת מפוארים, קירות צבועים, כריות צבעוניות וצמחים ירוקים כמו קישוטים

עיצוב הפנים בסגנון המרוקאי של הפתעת Maharajas המזויפת ואלמנטים מגולפים, אורות בדוגמת מפוארים, קירות צבועים, כריות צבעוניות וצמחים ירוקים כמו קישוטים

 • בסגנון יפני - שפע של אור מינימום של דברים, צנוע ואור מינימליזם, שם ניתנת עדיפות לפונקציונליות, לא ליופי ולמותרות. אלה הם מסכי הזזה, דלתות, קיפול או מובנית רהיטים, כל פרט הוא מחשבה מקסימלית הוא בהחלט במקום הנכון. כל הפרטים מודגשים באופן מושלם על ידי לוח צבעים מאופק הכולל של החדרים.
מוטיבים יפניים בפנים המהרג'ות הם הדומיננטיות של העץ בפנים, קווים פשוטים וציורים מסורתיים מחיי יפן

מוטיבים יפניים בפנים המהרג'ות הם הדומיננטיות של העץ בפנים, קווים פשוטים וציורים מסורתיים מחיי יפן

 • בסגנון סיני בדומה לכיוון היפני במונחים של פשטות ופונקציונליות, אבל איפוק פינה את מקומו לאהוב ברק, הצבעים העיקריים של המקום - אדום או כחול עם זהב. ללא גוונים אלה, סין אינה סין! תכונה ייחודית נוספת היא תמונות גיאומטריות או ציורים עם הקלעים האהובים מחיי הארמון של השושלות השלטת. אלה נושאים עם גני עדן, ציפורים ובעלי חיים מוזרים, יצורים ממיתוסים עממיים סיניים. כל מיותר או הכרחי, אבל לא נעים במיוחד לעין, אובייקטים מוסתרים בחוכמה מאחורי הקורן מסך ו ארונות.
הסגנון הסיני בפנים של Maharajas: ציורים של בעלי חיים על התקרה והקירות, אח עם ציורים כחול לבן, כיסאות ברזל יצוק וחלון בצורת עגול

סינית בסגנון הפנים של Maharajas: תמונות של בעלי חיים על התקרה והקירות, ארובה עם ציור כחול לבן, כיסאות מברזל מחושל וחלון דמוי עגול

 • הו הודו! הינדים הם חסידים של חיים נמדדים יוגה, הם כל הזמן לעשות מדיטציה ולנסות לשפר את הקארמה שלהם. סגנון אינדיאני יליד ידרוש שנהב, אבן מגולף, עמודות מסיביות או לפחות קירות מגולפים מעץ. הודו המודרנית היא דמוקרטית יותר: יש מספיק פאנלים עם חיקוי של חומר טבעי ומין טבעי. ערכת הצבעים צריך להיות מתמשכת בצבעים חמים - ורוד, עיניים אדומות נחמד, צהבהב, חום וכו 'לפעמים יש עיצוב ברור בסגנון של זהב עם שחור, כחול כהה ואת גוונים זית. החדרים מלאים באופן מסורתי שטיחים בעבודת יד ארוגים, הם משמשים גם לוחות לוחות. כל הרהיטים נמוכים ומעוטרים בציורים או גילופים, הדלתות נראות כמו תריסים. במקום החזה משמשים בחזה, משמש לעתים קרובות ריהוט ראטאן.
הסגנון ההודי נשלט על ידי צבעים אדומים ועץ כהה. במקום חלון, ניתן להשתמש בחלון זכוכית צבעוני המתאר מקדשים

הסגנון ההודי נשלט על ידי צבעים אדומים ועץ כהה. במקום חלון, ניתן להשתמש בחלון זכוכית צבעוני המתאר מקדשים

עצה! אם אתה רוצה לצייר בבירור הערות הודי, במקום מנוחה אתה צריך למקם לא רגיל, אבל מלבני כריות דקורטיביות - פרט זה בפרט הוא מגלם בבירור את ההודי פנים!

מה ההבדלים, סגנונות אלה משלבים דבר אחד - ייחודי עם טעם של מסתורין. אקזוטיקה, אשר אתה רוצה לנסות לנצח, אבל בסופו של דבר חייב "להבין" את כל האגוזים- riddles - זה מה הפנים הוא בסגנון מזרחי. תמונות של חדרים במבט אחד למשוך תשומת לב, לרתק את הרוח לנצח להישאר בזיכרון, מושכים את השונות שלהם אל המראה האירופי הרגיל דירות.

כל סגנונות הפנים של Maharajas יש תכונות משותפות: הערות מסורתיות של המזרח, תקרות גבוהות, חלונות גדולים, וילונות אופייניים ורהיטים יקרים

כל סגנונות הפנים של Maharajas יש תכונות משותפות: הערות מסורתיות של המזרח, תקרות גבוהות, חלונות גדולים, וילונות אופייניים ורהיטים יקרים

Maharaja פנים: פרטים מזרחיים בפנים

פנים החדר בסגנון מזרחי אינו מעיד על הפרדה קפדנית חדר שינה, סלון, משתלה למעשה, בכל הכיוונים יותר ייעוד משמש: הפנים הערבי וילונות, יפנית וסינית - מסך, מרוקאי - טקסטיל ומחיצות מגולפות.

המסך בסגנון הפנים היפני Maharajas משמש הן יעוד ועיטור

המסך בסגנון הפנים היפני Maharajas משמש הן יעוד ועיטור

צבע ואור

מכיוון שהמזרח המזרחי שונה, כדי להגיע אל המטרה בוודאות, כדאי, רק במקרה, לדבוק בצומת משותף - גוונים חמים והשילוב ההרמוני שלהם. כנ"ל לגבי הציורים - גיאומטריה הוא אהב בכל מקום, תן לזה להיות דפוסים מופשטים. בנוסף צבעים חמים טיפוסי, אתה יכול להשתמש צהוב שילוב עם טורקיז, מן החדר הזה יהפוך קל יותר אלגנטי.
באשר תאורה, בכל תצוגה של הפנים של המזרח מרמז מרחב וחלונות גדולים עם וילונות וילונות עבים על הצדדים. הבוקר פועל עיקרון "האור הוא לא יותר מדי," ואת הזמן של קרן מעצבן שאר לכל וילאות כבדים אילמים שניים עם רקמת זהב, ציציות וגדילים, אשר, אגב, כמרכיב של קישוט נמצא גם כן בכל החדרים.

צבעי חול בקישוט, אלמנטים מגולפים וגישה למרפסת בגודל של קיר שלם - חדר ישיבה בפנים המהרג'אס

צבעי חול בקישוט, אלמנטים מגולפים ויציאה ל מרפסת בגודל של קיר שלם - סלון בפנים המהרג'ה

ייעוד

חלוקה טיפוסית לאזורים בכל סוג של פנים מזרחי היא מקום מנוחה, בישול ואכילה. במרכז הראשון של היקום הוא ענק ספה עם בהיר שמיכה טון של כריות, ומתחתיו יש סוד! שם הסתירו נרגילה ושולחן קטן.

ייעוד הבית בסגנון היפני בשל המיקום של רהיטים

ייעוד הבית בסגנון היפני בשל המיקום של רהיטים

עבור הארוחה שטח מיוחד מוקצה, צריך להיות שולחן נמוך נמוך וכל כריות זהה או מיני pouffes. כן, במזרח הם לא אוכלים ליד שולחן גבוה, שומרים על גבם זקוף ויושבים על כיסא. כאן, בעדיפות, נוחות, צריכת מזון כמעט חצי שוכב.

עצה! אם אתה לא רגיל כריות על הרצפה, אתה יכול להשתמש שולחן רגיל עם כיסאות, רק את השולחן צריך להיות עגול בצורת, ואת הרהיטים היא לתפור עם קישוטי מזרחי.

פינת אוכל בסגנון מרוקאי: מחולקת מהסלון בעזרת קשת. כמו תפאורה בשימוש מנורות תליון מסורתי אגרטל עם פרחים

פינת אוכל הסגנון המרוקאי מופרד מהסלון בעזרת הקשת. כמו תפאורה בשימוש מנורות תליון מסורתי אגרטל עם פרחים

האזור השלישי הוא מקום לבישול, זה כמו חדר בלתי נראה, כי הוא לא נחשב בדרך כלל חדר פונקציונלי, אלא במקום שבו רק משרתים וטבחים ללכת. אבל אנחנו לא חיים במזרח הקדום, אבל בעולם המודרני, ולכן אנחנו לא יכולים לפזר את הסרט. המעצבים מצאו דרך החוצה הראה כי לוקחים בחשבון את הזמן שלנו ואת רמת הפיתוח, המטבח של המהרג'ה המודרנית ושייח להיות!

מטבח פנים בסגנון מזרחי

מאז הדירות שלנו לעתים רחוקות יש שטח גדול, נוכל גם להפוך את האגדה המזרחית מהמטבח.

מטבח בסגנון מרוקאי: סט מטבח לבן, בניגוד לאזור הבישול

מטבח בסגנון מרוקאי: מטבח לבן להגדיר ניגודים עם אזור הבישול

סיים

 • קירות חלקה, כמו לוחות צירים משמשים לעתים נדירות, בעיקר טיח דקורטיבי או טפט נושאית משמש.
 • רקע לא צריך להיות מגוונת ואיכותית, המזרח אינו אוהב שקר וחסרונות, והקירות הצבועים ביותר. יפה מאוד נראה קו תחתון טבעי גדול קורות עץ.
 • במקום טפטים, אתה יכול להשתמש בד צפוף צפוף עם ציורים נושאים, וזה יותר טוב אם זה קישוט או פרחים: אתה רואה, זה ייראה מוזר על קירות המטבח עדר של פילים פילוסופית נכנס השקיעה.
 • על הרצפה יכול להיות עץ או אריחים, לינוליאום אנו נאמר באופן מוחלט "לא".
 • תקרה - לא טפטים או לוחות קצף, רק טיח טוב או מגולף עץ שכבות.
 • חלונות ודלתות - רק עץ או חיקוי שלה, למרבה הצער, מן הנוחות של פלסטיק לבן יצטרך להיות נטוש בהחלט. אנו משתמשים תריסים מגולפים או פשוט עץ אותו דלתות הזזה.

ומה אתה יכול לעשות? המזרח הוא עניין עדין.
עם הגמר נגע, אנחנו ממשיכים מבחר של רהיטים.

מטבח בסגנון יפני: השימוש עץ בגימור, ערכת מטבח, הדף שיש צבוע סינר

מטבח בסגנון יפני: השימוש עץ בגימור, ערכת מטבח, הדף שיש צבוע סינר

ריהוט מתאים

אם אתה רוצה סט, זה חייב להיות גם עץ, אבל מגולף או פשוט - זה תלוי בבחירה של צבע מזרחי. הקיסר הסיני אוהב פשטות וקיצור ללא "נפוח", אבל המהרג'ה והשיח נותנים מונוגרמות.

השולחן חייב להיות ייחודי עגול או סגלגל, במקום כיסאות, באופן אידיאלי, עדיף להשתמש כיסאות או לפחות חצי כורסאות. בסגנון היפני, הכל צריך לקרות בדרך כלל על הרצפה, אבל עם התיקון עד היום, אתה יכול פשוט להכות רהיטים בצורות קפדניות בז 'שחור גוונים.

פינת אוכל בפנים של המהרג'ות בסגנון סיני

פינת אוכל בפנים של המהרג'ות בסגנון סיני

אין מדפים פתוחים - הפנים המזרחי מלא יוקרה וסודות. כל זה צריך להדגיש את הפאר, מראש הציג, אבל את לוקרים עם שגרת היומיום צריך להיות סגור.

תנור ותנור. זהו סוג של מוקד, לב האנרגיה של הבית, ולכן כמות מקסימלית של קישוטים - פסיפס אריחים, מראות, תמונות מזון, מלוטש מנות של כסף ונחושת, לשים על לוח כסמל של שגשוג. על השולחנות אתה יכול לשים סכינים אספנים, זה אהב אפילו על ידי היפנים שמורות. באופן כללי, הלב של הבית צריך להיות "עשיר" ונקי.

פריטי פנים אתניים

המזרח האתני הוא מגוון, אבל יש רגעים נפוצים.

מהו הצבע המזרחי?

 • אם אתה מתערב נברשות ואת גופי אחרים, אתה יכול להגיע לנקודה בלי להסתכל. בכל התרבויות המזרחיות, בסיס מגולף, קלוע חרוזים, חקיקה אבן רודפים משמשים באופן פעיל. ריהוט מגולף הוא גם מכובד.
להשפיע על האלגנטיות של מנורות בסגנון מרוקאי. קירות מרקם, שולחנות נמוכים ומראות עבור הקיר כולו יעזור להוסיף מגע של שיק.

להשפיע על האלגנטיות של מנורות בסגנון מרוקאי. קירות מרקם, שולחנות נמוכים ומראות עבור הקיר כולו יעזור להוסיף מגע של שיק.

 • שטיחים יש שונות, אבל הבחירה של המניעים הנכונים הופך ברור אפילו למתחילים. כולנו ראינו וקראנו אגדות, ולכן אנחנו בקושי קונים שטיח סיני בארמון הערבי.
השטיח המזרחי בשילוב הרמוני עם כריות ווילונות בפנים

השטיח המזרחי בשילוב הרמוני עם כריות ווילונות בפנים

 • כריות, רפידות ועוד כריות! הם נמצאים בכל מקום מלבד יפן וסין. במדינות ערב ובמרוקו יש דומא מרובע ועגול, בהודו - כריות מוארכות מאורכות, המזכירות ממתקים ענקיים.
Maharaja פנים: כריות - דבר חיוני בתוך הסגנון הערבי

כריות - דבר בלתי נמנע בפנים הסגנון הערבי

 • נרגילה. אין צורך להשתמש בו, אבל אם אתה הגה את הסגנון של השיח 'הערבי, הוא צריך להיות לפחות קישוט בשבילך. אגב, זה שימושי בארמון המהרג'ה.
חדר עישון נרגילה

חדר עישון נרגילה

 • כלי שולחן. נחושת, פורצלן וכסף עם תמונות צמח בולט מגולף "תחרה".
מנות פורצלן סיני יכול להיות תוספת מצוינת לחדר האוכל בפנים Maharajas

מנות פורצלן סיני יכול להיות תוספת מצוינת לחדר האוכל בפנים Maharajas

 • ושוב על הודו. אתני של המדינה הזאת הוא הבחין בצבע מיוחד - בכל מקום יש פסלים של האלים, לרוב "הינדים האירופיים" אנו יכולים לראות בודהה, שיווה וגאשה. כולם ידידותיים ומביאים שמחה ומזל. בנוסף לפסלים ולדימויים של אלוהות, פילים נמצאים בכל מקום, כי החיה הזו היא למעשה סמל של הודו עצמה, היא נערצת ומוגנת במשך מאות שנים, ולכן משמשת לקישוט הבית.
בודהא, פסל, פסל, חזה, פנים, הודי, style

פסל של בודהא ופסלון של פיל בסגנון הודי.

עצה! במזרח, אין שום זוטות, כל פרט קטן הוא בעל חשיבות רבה, ולכן בזהירות לצפות כי בתכנון לא zatesalsya דבר מיותר.

בסגנון מזרחי בעיצוב פנים מיד כובש נשמות רגישות עם היופי מפתה שלה רכות לכאורה. אנשים רבים רואים בכך רעיון להתגלמות הפנטזיות שלהם, שנזכרו מאז קריאת סיפורים ומיתוסים מזרחיים יוצאי דופן. אם לעזוב חדר אחד "הפנינה של המזרח" או לעשות מלא פנים הדירה בסגנון המזרחי, כדי לפתור רק את הבעלים - הכל תלוי בקנה מידה של אהבתם למניעים אוריינטליים. אבל, לאחר שתפס את עצמך עם העיצוב, זכור כי המזרח הוא עניין עדין באמת, מאחורי הרכות החיצונית יש כללים נוקשים: זה לא לסבול מסורבל וקפצני.

Maharaja פנים: ליצור סגנון מזרחי מעודן בפנים

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

60 − = 52