האם אתה רוצה הגינה שלך להיות הגאווה שלך? קרא במאמר שלנו כיצד לעשות זאת

האם אתה רוצה הגינה שלך להיות הגאווה שלך? קרא במאמר שלנו כיצד לעשות זאת

איך לארגן מיטות יפות עבור אלה עצלן, מיטות גבוה חכם - זה מה שאתה צריך לדעת חקלאי משאית שרוצה להפוך את חייו עצמאית ככל האפשר מן הגן אכפת. אם אתה רוצה, אתה רק צריך ללמוד איך לעצב מיטות עצלן, אשר אתה יכול לראות את התמונות הבאות. מיטה מסוג זה תאפשר לכם ליהנות מהנוחות הראויה בדאצ'ה ולא תמיד תידרש לנכש. בנוסף, זה לא רק נוח, אלא גם מגביר את הפרודוקטיביות של יבולים.

תוכן

 • יפה ונוחה
 • איך לעשות מיטות עצלן - טיפים בסיסיים
 • מיטות גבוהות כדרך להשיג קציר אינטנסיבי
 • גינה חכמה
 • עיצוב הגן במו ידיהם
 • וידאו, תמונות
המיטות בדאצ'ה: גבוהות, חכמות, עצלות. הדרך הקלה ביותר לבנות מיטות חכמות על משטח שטוח

הדרך הקלה ביותר לבנות מיטות חכמות על משטח שטוח

המיטות בדאצ'ה: גבוהות, חכמות, עצלות. שתיל על מיטה גבוהה תמיד מקבל מספיק אור שמש

שתיל על מיטה גבוהה תמיד מקבל מספיק אור שמש

המיטות בדאצ'ה: גבוהות, חכמות, עצלות. היום המגמה כלפי מזון אורגני בריא חזק. החקלאות האורגנית הקלאסית אינה יעילה מאוד ועומדת בסיכונים לא לקבל יבול בכלל. אבל מיטות חכמות הן עזרה גדולה במשימה כזו

היום המגמה כלפי מזון אורגני בריא חזק. החקלאות האורגנית הקלאסית אינה יעילה מאוד ועומדת בסיכונים לא לקבל יבול בכלל. אבל מיטות חכמות הן עזרה גדולה במשימה כזו

כולם יודעים כמה זמן ומאמץ יש לתת לכל אחד גידולים ניטעים, אשר, עם זאת, הם לפעמים אפילו לא מצדיקים את התוצאה: צמחים לא יכולים לגדול או לא לתת תוצאה של הכמות הנורמלית של הקציר. במקרה זה, כדאי לשים לב לטכנולוגיה של מיטות עצלן באתר שלך!

Raznourovnevye צרות מיטות ושבילים, מפוזרים חלוקי נחל

Raznourovnevye צרות מיטות ושבילים, מפוזרים חלוקי נחל

מיטות קטנות שאתה יכול לעשות עם מינימום של כלים

מיטות קטנות שאתה יכול לעשות עם מינימום של כלים

יפה ונוחה

מיטות עצלן הם גישה חדשה לגמרי לטיפול בגינה, אשר יאפשר שתילים לגדול על ידי עצמם ולהניב כמה פעמים הקציר יותר. הוא מבוסס על הכלל, שאומר שאי אפשר לחפור ולאדמה את האדמה, למעט הכנתה והנחיתה עצמה. גם עם ניכוש קבוע, ניתן להסיר עשבים שוטים את הקרקע, במוקדם או במאוחר זה יתייבש ולא יוכלו לתת לחות מספקת עבור הגידולים.

המיטות בדאצ'ה: גבוהות, חכמות, עצלות. גדרות אבן - דרך פשוטה לבנות בסיס מיטות על שטח מחוספס

גדרות אבן - דרך פשוטה לבנות בסיס מיטות על שטח מחוספס

המיטות בדאצ'ה: גבוהות, חכמות, עצלות. מיטות קומפקטיות בתנאים עירוניים

מיטות קומפקטיות בתנאים עירוניים

מיטות גבוהות עם טרסות על המגרש, מכוסה חצץ

מיטות גבוהות עם טרסות על המגרש, מכוסה חצץ

איך לעשות מיטות עצלן - טיפים בסיסיים

גישה זו היא חשובה מאוד בהכנתה לנטיעה בעתיד - רצוי לעשות הרבה יותר עם הנפילה, כאשר אתה יכול לאסוף חומר עבור חיפוי (צריך לכסות את זה עם קש, נסורת, אצטרובלים, וכו '...), ודבר זה, בתורו, אינו נותן עשבים לנבוט באתר עם כיסוי כזה.

המיטות בדאצ'ה: גבוהות, חכמות, עצלות. גן עצל עם הידיים שלך: צעד 1-4 לקבוע את גובה הלוחות של כל הצדדים, בהתאם למיקום המיטה. אנחנו מחברים את המברג של הלוח, להסיר את מהדק. אנחנו הופכים את הגינה למיטה ואת אתר ההתקנה, תוך התמקדות בתנאי האור עבור שתיל בעתיד

גן עצל במו ידיהם:
צעד 1-4
לקבוע את גובה הלוחות של כל הצדדים, בהתאם למיקום המיטה. אנחנו מחברים את המברג של הלוח, להסיר את מהדק. אנחנו הופכים את הגינה למיטה ואת אתר ההתקנה, תוך התמקדות בתנאי האור עבור שתיל בעתיד

המיטות בדאצ'ה: גבוהות, חכמות, עצלות. גינה עצלה במו ידיהם: שלב 4-8 אנו מקימים את מיטת הגן בחפירות, חופרים את קורות הפינה לבורות של 12-15 סנטימטר. אנו בודקים את גבולות המיטה עם מפלס הבניה (לתפעול הרגיל של מערכת ההשקיה העתידית). אנחנו לתקן את צינורות PVC (עבור חישוקים עם רשת או סרט נגד מזג האוויר וציפורים) לצדדים מבפנים. הדק את כדור הארץ ואת רירית התחתונה עם רשת מתכת נגד שומות (ובהתאם לחומרים ולמטרה של המיטה - geotextile)

גן עצל במו ידיהם:
שלב 4-8
אנו מקימים היטב את מיטת הגן, חופרים את קורות הפינה לבורות 12-15 סנטימטר. אנו בודקים את גבולות המיטה עם מפלס הבניה (לתפעול הרגיל של מערכת ההשקיה העתידית). אנחנו לתקן את צינורות PVC (עבור חישוקים עם רשת או סרט נגד מזג האוויר וציפורים) לצדדים מבפנים. הדק את כדור הארץ ואת רירית התחתונה עם רשת מתכת נגד שומות (ובהתאם לחומרים ולמטרה של המיטה - geotextile)

המיטות בדאצ'ה: גבוהות, חכמות, עצלות. גן עצל עם הידיים שלך: שלב 9-12 להירדם על הקרקע מהסוג הנכון. אנחנו מתקנים את הצינורות של מערכת ההשקיה. אנחנו לשתול את השתילים. אם יש צורך, להתקין חישוקים עבור האוהל

גן עצל במו ידיהם:
שלב 9-12
אנחנו נרדמים קרקע מהסוג הדרוש. אנחנו מתקנים את הצינורות של מערכת ההשקיה. אנחנו לשתול את השתילים. אם יש צורך, להתקין חישוקים עבור האוהל.
בוצע!

המיטות בדאצ'ה: גבוהות, חכמות, עצלות. תמונה של קשירת אדמה

תמונה של קשירת אדמה

המיטות בדאצ'ה: גבוהות, חכמות, עצלות. מאלץ 'הוא גם שימושי כדי למלא את המגרשים בין מיטות

מאלץ 'הוא גם שימושי כדי למלא את המגרשים בין מיטות

 1. הגדר לעצמך מערכת השקיה. אין צורך לבחור את המערכות היקרות ביותר הזמינות בחנויות. במקרה של גנים כאלה ירקות, אלה שאתה רק צריך ללחוץ על כפתור מ יתאים לך, ואתה לא צריך להשקות את עצמך. השקיה יאפשר לך לעשות מיטות יפות: ירוק ושופע. כמו כן ראוי לציין: השקיה יכולה להתבצע לעתים רחוקות, אבל בשפע, נותן לצמחים את הלחות הנדרשת עד ההגעה הבאה שלך.
  המיטות בדאצ'ה: גבוהות, חכמות, עצלות. מערכת השקיה אוטומטית

  מערכת השקיה אוטומטית

  המיטות בדאצ'ה: גבוהות, חכמות, עצלות. בהתאם המיקום היחסי של המיטות (וכמה זמן אתה רחוק), בחר את השקיה השקיה או טפטוף

  בהתאם המיקום היחסי של המיטות (וכמה זמן אתה רחוק), בחר את השקיה השקיה או טפטוף

  אז האדמה לא זוחל מתוך המיטות, מוגן על ידי אבן, אתה יכול להשתמש geotextiles

  אז האדמה לא זוחל מתוך המיטות, מוגן על ידי אבן, אתה יכול להשתמש geotextiles

 2. כלי עבודה בגינה היא ערובה לחיסכון בזמן. לכן, כדאי לבחור מלאי אחד במשך שנים רבות. זה יכול לכלול לא רק את האתים הרגילים דליים, אלא גם זוטות שונות שיאפשרו את העבודה שלך. כמו כן, למצוא מקום עבור המלאי מראש.
  המיטות בדאצ'ה: גבוהות, חכמות, עצלות. תמונה של ציוד גינון

  תמונה של ציוד גינון

  המיטות בדאצ'ה: גבוהות, חכמות, עצלות. איך סרגלי מחפש צמחים גבוהים - תלוי רק בדמיון שלך. על מכירה יש תמיד כל אפשרות, כולל קיר, עבור אסם

  איך סרגלי מחפש צמחים גבוהים - תלוי רק בדמיון שלך. על מכירה יש תמיד כל אפשרות, כולל קיר, עבור אסם

  קוטג 'חכם: אנרגיה ירוקה ומיטות עצלות

  קוטג 'חכם: אנרגיה ירוקה ומיטות עצלות

 3. בתחילת עונת השתילה, פעם לחפור את כדור הארץ, להכין אותו לשתילים או זרעים בעתיד. לשתול את הצמחים ולא להפריע את הקרקע יותר: mulching יעשה את עבודתו ולהגן עלינו מפני עשבים שוטים. כל זה תישאר עד הקציר יוסר - בזמן כדי להשקות את המיטות בארץ.
המיטות בדאצ'ה: גבוהות, חכמות, עצלות. מיטות חכמות נדרשות לחפור רק פעם אחת. הם לא צריכים לאונן - מאלץ לא ייתן עשבים

מיטות חכמות נדרשות לחפור רק פעם אחת. הם לא צריכים לאונן - מאלץ לא ייתן עשבים

עגבניות על סורג על מיטות חכמות

עגבניות על סורג על מיטות חכמות

צריחי רכס מתכת צריך להיות נחפר לתוך האדמה לעומק רדודה

צריחי רכס מתכת צריך להיות נחפר לתוך האדמה לעומק רדודה

זוהי דרך מעניינת ויעילה שיתאימו הן לחקלאי משאיות עצלן והן לגננים מנוסים שיודעים את עסקיהם. מיטה מסוג זה יהיה להצדיק את המאמצים והוא יכול להביא הרבה נוחות.

המיטות בדאצ'ה: גבוהות, חכמות, עצלות. גן צרפתי עם מיטות עצלות

גן צרפתי עם מיטות עצלות

 

 

המיטות בדאצ'ה: גבוהות, חכמות, עצלות. מיטות עצלות

מיטות עצלות
(תמונה 2)

פרחים בעיצוב של גינה קטנה

פרחים בעיצוב של גינה קטנה

מיטות גבוהות כדרך להשיג קציר אינטנסיבי

בואו זה תהליך מאוד זמן רב - בניית המסגרת עצמה להשקות את המיטות, אבל זה יאפשר לך לשכוח את האקלים רע תשואה נמוכה.

המיטות בדאצ'ה: גבוהות, חכמות, עצלות. חביות אלומיניום ומיכלים של צורה מתאימה הם טובים וקלים להובלת חומר ליצירת מיטות גבוהות

חביות אלומיניום ומיכלים של צורה מתאימה הם טובים וקלים להובלת חומר ליצירת מיטות גבוהות

מיטות אבן

מיטות אבן

מיטה גבוהה תמיד תחת קרני השמש, אשר תורמת להתחממות של שכבת כדור הארץ, כך שזה יכול להיות נטוע כבר באפריל ללא חשש להקפיא, ואת הרשת התחתונה תמנע את הפלישה של שומות ועכברים. לא מסגרת רחבה מדי (בתוך 150 ס"מ) יאפשר לך להשגיח על הגן משני הצדדים. אם אתה מחלק אותו לשני רצועות של 80 ס"מ רוחב - אתה יכול אפילו לעשות את הידיים שלך חממות, לאחר שבילה סרט על שתי השתילים. ראוי לציין כי הוא גבוה מיטות לתת את הקציר המוקדם של סלטים הראשון, ולאחר מכן ירקות מהירים. הבעיה היחידה היא השקיית תכופות יותר, שכן המים אינם נשארים בארץ זמן רב.

המיטות בדאצ'ה: גבוהות, חכמות, עצלות. מיטות גבוהות

מיטות גבוהות
(תמונה 1)

המיטות בדאצ'ה: גבוהות, חכמות, עצלות. מיטות גבוהות

מיטות גבוהות עם עשבי תיבול ריחני יכול גם להיות גדל בתנאים עירוניים. הם גם להיות חלק מהתפאורה
(תמונה 2)

למרות כל הקשיים בהתחלה, הנטיעה מצדיקה את המאמצים המושקעים בה, ומשרתת זמן רב בלי לגרום להרבה צרות, ולגן יש נוף יפה.

המיטות בדאצ'ה: גבוהות, חכמות, עצלות. חפירה של מיטה אינטליגנטית עבור עשבי תיבול ריחני יש צורך רק פעם אחת, לפני שתילת שתילים. יתר על כן, זה דורש תשומת לב מינימלית וטיפול

חפירה של מיטה אינטליגנטית עבור עשבי תיבול ריחני יש צורך רק פעם אחת, לפני שתילת שתילים. יתר על כן, זה דורש תשומת לב מינימלית וטיפול

מיטות חכמות ללא תשלום

מיטה חכמה של צורות חינם

גינה חכמה

בלב של מיטות חכמות שוכנת כמעט באותה שיטה כמו אלה עצלן, אבל עם דגש על דשנים. גננים רבים היו משוכנעים כי דשן באיכות גבוהה מניב יבול גדול שאינו דורש מאמץ רב מבעליו. מיטה זו משתמשת אדמה לא אדמה רגילה, אבל קומפוסט, אשר מבוסס על קש, עלים נסורת, אשר כתוצאה מכך נותן אפילו חומרים שימושיים יותר עבור צמחים בעתיד. ערימת הקומפוסט מכוסה בשכבה דקה של אדמה, וחודש לאחר מכן מיטת הגינה על אדמה זו תהיה מתאימה לשתילת צמחים. בגובה, הוא יכול להגיע עד מטר אחד, אבל זה יכול להיות מוגן, כמו גם מיטות גבוהות. השתמש עבור סוג זה של המיטה היא הלבנה הטובה ביותר, אבן בר או יומני, אשר, בתורו, יגרום להם יותר יפה. יש צורך גם במערכת השקיה פנימית.

המיטות בדאצ'ה: גבוהות, חכמות, עצלות. מיטות חכמות ברמה גבוהה

מיטות חכמות ברמה גבוהה

המיטות בדאצ'ה: גבוהות, חכמות, עצלות. מיטות חכמות

מיטות חכמות
(תמונה 2)

שיטה זו תהיה טובה למי יכול להרשות לעצמו מספר רב של דשנים וזמן לבניית מבנים. אבל ניתן לומר במדויק כי המאמצים להחיל יהיה מלא להשתלם, תקבל מיטות יפות, ואת הגן במטבח שלך יניב הקציר כמה שבועות לפני הזמן הרגיל.

המיטות בדאצ'ה: גבוהות, חכמות, עצלות. גדרות עץ מיטות חכמות יכול להיות מעוטר סיכות עם חוט (חיתוך לייזר) עבור מתכת

גדרות עץ מיטות חכמות יכול להיות מעוטר סיכות עם חוט (חיתוך לייזר) עבור מתכת

עיצוב הגן במו ידיהם

תן זה להיות קצת יוצא דופן עבור המנטליות שלנו, אבל הגן יכול להיות גם חלק העיצוב. האתר שלך יכול להיות מלא משמעות ולתת לו אינדיבידואליות. והכי חשוב, אתה יכול לעשות גינה יפה עם הידיים שלך!
הטיפים העיקריים לקשט את הגן:

 1. אל תפחד להשתמש סורג, אשר יאפשר טיפוס צמחים לתת צבע משלך בעיצוב הגן.
  המיטות בדאצ'ה: גבוהות, חכמות, עצלות. בנוסף לסורג, ייתכן שיהיה עליך לקשור את הצמחים. עם מערכת השקיה, מוגן מפני מזיקים, עשבים, ו מופרית היטב - הם יכולים לתת תשואה גדולה באופן בלתי צפוי

  בנוסף לסורג, ייתכן שיהיה עליך לקשור את הצמחים. עם מערכת השקיה, מוגן מפני מזיקים, עשבים, ו מופרית היטב - הם יכולים לתת תשואה גדולה באופן בלתי צפוי

  עגבניות על הסורג לקבל מקסימום של אור שמש

  עגבניות על הסורג לקבל מקסימום של אור שמש

  גרסאות שונות של סורג

  גרסאות שונות של סורג

 2. בחר בניגוד בצורת וצבע של הצמח, לא לפחד הניסוי! הקישואים מימדיים אותו אבטיח יכול להשלים עגבניות קשורות בקפידה צמחים מטפסים.
  המיטות בדאצ'ה: גבוהות, חכמות, עצלות. תמונה של עיצוב בניגוד

  תמונה של עיצוב בניגוד

  המיטות בדאצ'ה: גבוהות, חכמות, עצלות. עיצוב מנוגד על תיקון אחד

  עיצוב מנוגד על תיקון אחד

  המיטות בדאצ'ה: גבוהות, חכמות, עצלות. דוגמה נוספת של עיצוב מנוגד עבור צמחי נוי גן למיטות

  דוגמה נוספת של עיצוב מנוגד עבור צמחי נוי גן למיטות

 3. מסגור מיטות - לא רק את הערובה של יבול טוב. המיטה יכולה לשלב חלקת יחיד בעזרת מסגרת של אותו חומר.
  המיטות בדאצ'ה: גבוהות, חכמות, עצלות. גאבונים ללוחות מיטות גבוהות

  גאבונים ללוחות מיטות גבוהות

  המיטות בדאצ'ה: גבוהות, חכמות, עצלות. מיטות Raznourovnevye עם הצדדים מתכת כפוף

  מיטות Raznourovnevye עם הצדדים מתכת כפוף

  מיטות עצלות עם צדדי עץ

  מיטות עצלות עם צדדי עץ

 4. שימו לב לפרחים. הם יכולים לקשט לא רק את האזור סביב הבית, אבל הגן עצמו! בחר רב שנתי ו מתאים לך בסגנון של קישוט, כדי ליצור מיטות יפות יותר.
  המיטות בדאצ'ה: גבוהות, חכמות, עצלות. תמונה של פרחים בעיצוב של הגן

  תמונה של פרחים בעיצוב של הגן

  המיטות בדאצ'ה: גבוהות, חכמות, עצלות. פרחים על מיטות חכמות

  פרחים על מיטות חכמות

 5. החלל בין המיטות יכול להיות מלא חלוקים או מופרדים על ידי שבילים קטנים.
  המיטות בדאצ'ה: גבוהות, חכמות, עצלות. שבילים בעיצוב הגן

  שבילים בעיצוב הגן

  המיטות בדאצ'ה: גבוהות, חכמות, עצלות. חלוקי אבן, בטון ואבן בעיצוב הגן על חלקת אדמה קטנה

  חלוקי אבן, בטון ואבן בעיצוב הגן על חלקת אדמה קטנה

 6. ראוי גם לציין כי המיטות, אלא אם כן הם נועדו לגדל מספר רב של גידולים, יכול ללכת 2-3 או להיבנות בסגנון אנגלית או צרפתית.
המיטות בדאצ'ה: גבוהות, חכמות, עצלות. גן אנגלית

גן אנגלית

המיטות בדאצ'ה: גבוהות, חכמות, עצלות. סידור וצורה של המיטות - בהתאם לדמיון שלך ואת הנוחות של עקיפתם

סידור וצורה של המיטות - בהתאם לדמיון שלך ואת הנוחות של עקיפתם

גן צרפתי:

המיטות בדאצ'ה: גבוהות, חכמות, עצלות. גן צרפתי - מיטות סימטריות של צורה קבועה. במרכז הקומפוזיציה - מיטה נוספת, או תפאורה או פיסול בגן

גן צרפתי - מיטות סימטריות של צורה קבועה. במרכז הקומפוזיציה - מיטה נוספת, או תפאורה או פיסול בגן

עיצוב מיטות שדה לאחוזה כפרית בסגנון ים תיכוני

עיצוב מיטות שדה לאחוזה כפרית בסגנון ים תיכוני

גינה קטנה עם עיצוב בסגנון של זן

גינה קטנה עם עיצוב בסגנון של "זן"

מיטות גבוהות לחסוך הרבה אנרגיה עם תשואות גבוהות

מיטות גבוהות לחסוך הרבה אנרגיה עם תשואות גבוהות

כל השיטות לעיל יאפשר לך ליהנות באופן מלא את שאר שמגיע היטב בקוטג 'המדינה ולעשות עבודה בגינה הרבה יותר קל!

70 + רעיונות מיטות בארץ: יפה, “חכם”, “עצלן” – כל מה שאתה צריך לדעת משאית!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 1 =