גימור קירות עם טיח אקרילי"короед"

קירות לקשט עם אקריליק דקורטיבי טיח "חיפושית לנבוח"

טיח קליפת חיפושית, תמונה של אשר מאוד ממחישה את היתרונות שלה, הוא אחד הנפוצים ביותר גימור חזיתות חיצוניות וקירות פנימיים של מבנים. שם זה ניתן חומר דקורטיבי זה בגלל חיפושית המפורסם, אשר משאיר חורים ספציפיים חורים בגוף העץ.

התוכן:

 • יתרונות חומר
 • יישום והרכב
 • טכנולוגיית היישום
 • תחומי שימוש
 • טיח לחזיתות
 • עיטור קיר פנימי
 • צבעים וגוונים
טיח דקורטיבי"короед" в отделке внешних стен здания

טיח דקורטיבי "חיפושית לנבוח" בקירות החיצוניים של הבניין

גימור פנימי"короедом" в цветном формате

עיצוב פנים עם חיפושית קליפת צבע בפורמט

מוארת דקורטיבית"короед" на стенах в кухне

מבריק דקורטיבי "חיפושית לנבוח" על הקירות במטבח

יישום של כמה גוונים בעיצוב של קירות חזית עם דקורטיביים"короедом"

השימוש במספר גוונים בעיטור של קירות חזית עם "חיפושית לנבוח"

המאפיין העיקרי של טיח זה ראוי לציין את המבנה הקמוט שלה. היתרון ניתן לה מהסיבה שהיא מקלה על העבודה של המאסטר, וגם מפחית באופן משמעותי את ההוצאות של זמן וכסף. כל זה כדי ליצור דפוס דקורטיבי, אתה רק צריך ליישם את התערובת על הקיר באופן שווה להפיץ אותו. באשר לזנים, הם נבדלים רק על ידי שני: על בסיס גבס, וגם אקריליק. לכן, לאחר הערכת הדוגמאות של תמונות, טיח כזה אתה יכול לבחור את הגרסה המתאימה לך.

סלון עם קירות טבעיים בצבע החלב

סלון עם קירות טבעיים בצבע החלב

אם אנו מעריכים את מבנה החומר עבור כל המינים כמכלול, אז זה הכרחי:

 • מילוי (שברים קטנים, עבודה כקלסר);
 • גרגרים (בהתאם לסוג טיח באים פירורי שיש או מינרליים).

לכן, על ידי דילול אבקה עם גרגרי מים, תקבל מוכן טיח דקורטיבי. כל מה שאתה צריך לעשות הוא לשים אותו בכיוון מסוים על משטח הקיר מוכן כראוי.

חלק גדול"короеда" с мраморной крошкой

חלק גדול של "חיפושית לנבוח" עם שבבי שיש

חשוב! גודל תערובת של גרגירים תלוי בפרמטרים של תלמי מרקמים על טיח סיים.

טיח דקורטיבי"короед" с рисунком под настоящую кору дерева

טיח דקורטיבי "חיפושית לנבוח" עם תבנית מתחת לנביחה אמיתית של עץ

יתרונות חומר

קליפת חיפוש לנבוח, חזיתות צילום גימור, עם היישום של אשר מוצגים כאן, הוא מעשי מאוד מעשי ביישום. קודם כל, לאחר תחילת תיקונים, אנשים לשים לב למחיר של החומר. אבל לעתים קרובות, אם המחירים עבור החומר הם נמוכים, אז את האיכות של מוצר כזה הופך להיות נמוך. המחירים עבור טיח זה מלא באיכות שלה. בין היתרונות העיקריים של חומר זה הוא כדלקמן:

חומר ידידותי לסביבה לגמר קירות חיצוניים

חומר ידידותי לסביבה לגמר קירות חיצוניים

 • ההרכב אינו כולל חומרים מסוכנים לסביבה, שגם להם לא תהיה השפעה מזיקה על בריאותם של תושבי הבית;
 • כאשר נחשף לטמפרטורות גבוהות, אינו משחרר חומרים רעילים. פלוס אינו משנה את המבנה שלה עם וריאציה טמפרטורה מ -55 מעלות צלזיוס עד 60 מעלות צלזיוס;
 • עם השפעה מתמדת של אור השמש, הטיח לא לשרוף והוא עמיד באש;
 • עמיד, עמיד בפני עובש, לא ניזוק בעת חשיפה ללחות;
 • הטיח עמיד בפני נזק מכני.
פרוסט עמידים ולא קלה טיח מכני ההשפעה היא מעשית מאוד בגימור חזית

פרוסט עמידים ולא קלה טיח מכני ההשפעה היא מעשית מאוד בגימור חזית

אם לשפוט לפי האמור לעיל, ראוי לציין כי זה סוג של קישוט קיר דקורטיבי הוא אחד היעילים ביותר. מאז חומר הבניין הזה מופץ באופן נרחב על המכירה, המחירים עבור זה הם די נמוך, וכולם יכולים להרשות לעצמם כזה עיצוב קיר.

תקן פגם באתר של מחשוף יכול רק מומחה

תקן פגם באתר של מחשוף יכול רק מומחה

יישום והרכב

אבקת טיח דקורטיבי "חיפושית לנבוח", תמונה חזיתות של בתים, עם היישום של אשר ניתן להעריך באופן אישי, כולל בהרכב גרגירים מינרליים כבדים שלה. זה דורש צמיגות נוספת של החומר. לכן, בניגוד חומרים טיח אחרים, זה טיח בהרכבו יש פולימרים ומרכיבים מינרליים. זה משפיע עוד יותר על הידבקות מתמשכת של ציפוי על פני השטח. המאפיין העיקרי של הרכב הוא קלילות, כי זה כולל חומרים כגון: אבקה, גרגירים (בקטרים ​​שונים). כל יצרן משתמש מתכון מיוחד משלו להכנת תערובת, אבל הרכיבים המוצגים הם המרכיבים העיקריים עבור כל "חיפושית קליפת" אבקה.

"Короед" является финишным этапом в отделке стен

"חיפושית לנבוח" הוא שלב הגמר בעיטור של הקירות

גודל שברים מילוי נע בין 0.8 ל 3.5 מ"מ. אם אתה לוקח עיצוב פנים, כדאי לשים לב לחומר עם שברים קטנים, אם יש צורך בכך גימור חיצוני, אז את החלקיקים של הגדלים הגדולים הם אידיאליים כאן. אבקות המכילות גרגרי הרכב שלהם של גדלים מינימום, יש את המחיר הגבוה ביותר, מוכתב על ידי המורכבות של תהליך הסינון.

שילוב"короеда" и гранитной крошки на фасаде здания

השילוב של "חיפושית לנבוח" ו שבבי גרניט על חזית הבניין

עצה! בעת בחירת גבס, כדאי לשים לב לעובדה כי גודל של גרגירים תלוי בצריכת החומר במהלך היישום, וכתוצאה מכך, את כמות הכסף שאתה מוציא.

טיח דקורטיבי דקורטיבי"короед" в необычном зеленом цвете

טיח דקורטיבי נוי "קליפת חיפושית" בצבע ירוק יוצא דופן

טכנולוגיית היישום

היישום של טיח דקורטיבי "חיפושית לנבוח" עם תמונה מיוצג מאוד נרחב. לכן, לאחר שהתחיל עיטור הקיר, אתה לא צריך בעיות. באשר הכללים הכלליים של עבודה עם טיח, הם פשוטים מאוד. תערובת שהוכן על ידי ערבוב אבקת סיים עם הכמות הרצויה של מים מוחל בשיטת ריסוס. ואז המרית מחליקה בזהירות על פני הקיר עם מרית. כאן יש צורך לקחת בחשבון את העובדה כי בשל תכונותיו, החיפושית לנבוח מתייבש מהר מאוד. כי אתה צריך ליישם את החומר מהר מאוד ובאופן שווה, כך שאין הגבעות.

קישוט חזית"короедом" придаст стенам изящный вид

גימור חזית עם "חיפושית לנבוח" ייתן את הקירות מראה אלגנטי

זהו יישום רגיל. ובכל זאת זה סוג של טיח מפורסם דפוס המרקם שלה, אשר ניתן להשיג באמצעות שיטות שונות. הנה כמה מהם:

לפני היישום"короеда" стену необходимо покрыть грунтовкой, в состав которой входит кварцевый песок

לפני החלת "חיפושית לנבוח", הקיר חייב להיות מכוסה פריימר, הכולל חול קוורץ

 • החוזר (מרית מתבצע במעגל);
 • גשם (המרית נע מעלה ומטה);
 • קרוס (המרית זז).
ציפוי מעוגל"короеда" создает красивый эксклюзивный рисунок

יישום מעגלי של "חיפושית לנבוח" יוצר דפוס יוקרתי ויפה

אם יש לך העדפות אישיות לגבי העיצוב העתידי של הקירות, אתה יכול לזרוע את עצמך עם מרית ולהפיץ את הטיח על פי שיקול דעתך. לכן, עם סוג זה של קישוט הקיר אתה יכול לבטא את כישורי היצירה שלך להוציא בית כך שבעתיד הוא יהפוך למקום נוח לשאר הנשמה והגוף. הדבר העיקרי שיש לקחת בחשבון הוא רצף שלבי היישום של חומרים. כמו כן, אין צורך לשמור, כי הטעות הנפוצה ביותר של המאסטרים "הביתה" היא שהם מוסיפים מים לתערובת הקפואה כבר נוצר. זה רק להחריף את הרכב, אז זה לא שווה לעשות.

מכתים של הקיר לאחר היישום"короеда"

מכתים של הקיר לאחר היישום של "חיפושית לנבוח"

תחומי שימוש

מגוון רחב של יתרונות של חומר זה מאפשר לנו להרחיב את היקף השימוש בו מדי יום. "חיפושית לנבוח" משמש הן לסיים את הקירות החיצוניים של בנייני מגורים, וכן עבודות חיצוניות על טיח הציבור. אבל בזכות תכונות מצוינות שלה, קודם כל לא רעילות, טיח זה משמש מאוד פעיל בזמננו ועם עיצוב פנים של הבית. המאפיינים שלה מאפשרים לך לסיים את התיקון בהקדם האפשרי. ובפלט תקבל ציור מעניין וייחודי להפליא. אתה עצמך יכול ליצור עיצוב ייחודי. על איך ליישם גבס "חיפושית לנבוח", כמו גם תמונות של בתים מעוטרים עם השימוש שלה, אתה יכול לראות כאן.

אולם כניסה בסגנון כפרי עם עיטור קירות עם טיח דקורטיבי

אולם כניסה בסגנון כפרי עם עיטור קירות עם טיח דקורטיבי

טיח לחזיתות

טיח כזה הוא יעיל מאוד עבור גימור כל סוגי הקירות, כי זה לא להישבר כאשר נחשפים לטמפרטורות, הן גבוהות ונמוכות. כל השפעה מכנית על פני השטח שלה לא יפגע בקיר, או הנזק יהיה מינימלי. אבל על מנת להבטיח כי סוג זה של טיח שירת על החזית שלך במשך זמן רב, אתה צריך לדעת כמה ניואנסים של היישום שלה.

חזית ורודה בוהקת עם טיח דקורטיבי"короед"

חזית ורודה בהירה עם טיח דקורטיבי "חיפושית לנבוח"

לעתים קרובות קירות חיצוניים מבני מגורים יש חוסר אחידות משמעותי. כל זה נובע מכך משטח לבנים או הבטון חשוף כל הזמן לשמש, וגם את הרוח. נזק מיוחד למצב של הקיר נגרמת על ידי מספר קפיצות חדה לסירוגין חדים כי להרוס את המבנה של החומר המבני. גימור בתים טיח חיפושית קליפת, תמונה של אשר מוצג כאן, מתרחשת בכמה שלבים. הדבר הראשון שצריך לעשות הוא לדרג את הקירות, כך שאין להם תלמים וחללים במבנה שלהם עולה על גודל של גרגרי טיח. לאחר מכן, יש צורך לטפל הקיר עם פריימר, כלומר, צבע שיגן על המבנה, וגם לחזק את הידבקות של "חיפושית לנבוח" על הקיר.

דפוס מקושט יפה המאפיין את הטיח"короед"

יפה דפוס דפוס אופייני טיח "חיפושית לנבוח"

לאחר ביצוע צעדים פשוטים כאלה, אתה יכול להתחיל לקשט את הקיר עם הטיח הנבחר. ו בתור התחלה, אתה צריך לדלל את האבקה במים, אתה צריך לעשות את זה בהחלט בהתאם לכללים המפורטים על החבילה. אם כבר רכשת את טיח סיים, אז זה נשאר רק כדי לנצח אותו באופן שווה עם מערבל הבנייה.

שבבי שיש כלולים בהרכב"короеда" создает рисунок при нанесении, оставляя в тягучей массе бороздки

שבבי שיש, שהם חלק "חיפושית הקליפה", יוצרים תבנית כאשר הם מיושמים, ומשאירים חריצים במסה הווסקי

עצה! אין לערבב לדלל מיד את כל הכמות של טיח שנרכש. זה מתייבש מהר מאוד, כי החומר כי אין לך זמן להשתמש יקלקל, ואתה רק צריך לזרוק אותו.

טיח אקרילי אקרילי"короед"

אקריליק דקורטיבי טיח "חיפושית לנבוח"

להעריך את גודל שברים טיח, ולאחר מכן בהתאם זה לשנות את עובי השכבה להחיל. זה לא צריך להיות פחות, או הרבה יותר גדול מאשר בקוטר של שברים. החל את הטיח עם מרית על הקיר, ולאחר מכן להפיץ אותו באופן שווה על פני השטח. לאחר מכן, יש צורך להפעיל את דיס, אשר חייב להיעשות בזהירות. אבל באותו זמן במהירות, כך באוויר הפתוח אין לו זמן להתייבש. בסופו של דבר, אם טיח רכשת אין גוון מסוים, אתה צריך לכסות אותו עם מיוחד צבע, אשר גם מגן על פני השטח מפני נזק.

חומר טבעי עמיד לסיום חזית הבתים

חומר טבעי עמיד לסיום חזית הבתים

קליפת חיפושית לנבוח: תמונה של עיטור פנים של קירות

כדי להשיג עיצוב יעיל להפליא של הקירות הפנימיים של הבניין אתה יכול גם להשתמש טיח "חיפושית לנבוח". אבל על מנת להבטיח כי תהליך היישום אינו גורם אי נוחות, וגם נתן לך את התוצאה הרצויה, עליך לציית לכללים הבסיסיים.

כיסוי קיר פנימי"короедом" создает в помещении уютную атмосферу

הכיסוי הפנימי של הקירות עם "חיפושית הקליפה" יוצר אווירה חמימה בחדר

בהתחשב בכך שתעבוד בבניין מגורים, זה שווה לטפל יושרה של כיסוי הרצפה. אחרי הכל, כפי שאתה כבר יודע, הרכב הטיח כולל גרגירים מוצקים ממוצא מינרלי, אשר כאשר טיח מיובש על פי רוב להתפורר. אם הרצפה שלך מכוסה לינוליאום או פרקט, יש צורך לבודד אותו איכותית מן החדירה של גרגירים חדים. לאחר מכן, אתה צריך להתחיל את תהליך הכנת פני השטח של הקירות. מאז הקירות הפנימיים מכוסים בעיקר, אתה צריך להסיר אותו ולנקות את פני השטח של אבק ולכלוך.

תמונה רגועה של חדר האמבטיה תודה"короеду"

תמונה רגועה של חדר האמבטיה תודה על "חיפושית לנבוח"

השלב הבא הוא תהליך סטנדרטי משטח משטח החלקה. כאן אתה צריך לשפשף את אי סדרים לכסות אותם, כך שבעתיד טיח סיים נראה יפה ומסודר. כיסוי קירות סיים עם פריימר, ומחכה שזה יבש, אתה יכול להתחיל לערבב את הטיח. קודם כל, כמות המים הנדרשת היא שפכה לתוך הדלי, ובהדרגה התערובת נשפך לתוך המים מנות קטנות. בעדינות ערבוב התערובת, אתה חייב להביא אותו אחידות, כך הגרגרים לא להתיישב, אבל הם מופצים כבר על פני השטח של הקירות.

טיח חיפושית קליפה: צילום - עיטור עיצוב של קירות פנימיים עם טיח דקורטיבי

עיצוב קירות פנימיים עם טיח דקורטיבי

לפני החלת הטיח, כדאי לדבוק ולכסות את כל המשטחים שאינם זקוקים לגמר, הם יכולים להתלכלך. בזווית של 60 °, יש להחיל תערובת על הקיר. ואז בעדינות להמשיך להפיץ אותו. שלב זה חייב להיעשות במהירות נמרצת, כך הטיח אין זמן להתייבש, וגם לא לוקח שכבה אחת ענקית. בסופו של דבר, אם נראה לך כי תלמים אינם מספיקים, לאחר שעה וחצי מאז הבקשה, אתה יכול שוב לעבור פומפיה. ואת השלב הסופי ניתן להחיל על טיח יבש צבע או ציור. חיפושית קליפת טיח עם תמונה בדירה מאוד מיוצג בקטלוגים, כי אתה יכול בקלות למצוא את הדפוס הרצוי וצל לעצמך.

טיח דקורטיבי דקורטיבי"короед" в теплых персиковых тонах

טיח דקורטיבי דקורטיבי "קליפת חיפושית" בגווני אפרסק חמים

צבעים וגוונים

בהתחשב בכך הטיח הוא משני סוגים, בהתאמה אקריליק וטיח, ואת הטופס הסופי של הקירות הסתיים יכול להיות שונה. באופן ייחודי, השימוש טיח גבס הוא הרבה יותר קל, אבל באותו זמן זה נראה פחות אטרקטיבי מאשר הקירות עם טיח אקרילי. המראה של פני השטח גם תלוי בצבע של החומר המשמש. תערובות אקריליק נמכרים, בעצם, כבר בצורת גמור, כל מה שאתה צריך לעשות הוא להוסיף את הפיגמנט הרצוי. בשלב זה יש לפעול בזהירות רבה, כדי לא להגזים, ולא להפוך את צבע רווי מדי או מלוכלך.

מגוון רחב של צבע פתרונות textural של טיח דקורטיבי"короед"

מגוון של צבע ו textural פתרונות של טיח דקורטיבי "חיפושית לנבוח"

לאחר שכבר החלת את הטיח צבוע, יש צורך לסיים את הסיום אל המוח, ציור הקירות בשכבה של צבע מיוחד. בשלב זה, אתה יכול להראות את הדמיון שלך על ידי שילוב של גוונים, או פשוט להשתמש באותו צל ששימש בעבר. דרך נוספת לתת את הקירות את הצבע הנכון: להוסיף את החומר צביעה פריימר, אבל במקרה זה אתה לא יכול לעשות בלי לצבוע מחדש את הקירות, עבור הרוויה יותר. צבעים של חיפושית קליפת גבס, תמונות אשר מיוצגות על ידי קשת רחבה, יתאים באופן מושלם לכל חידוד העיצוב. ראוי לציין כי יותר גוונים כהים וכהים מדגישים באופן מושלם את העמקתם והיתרון המוצלח להם עם כל היתרונות של סוג זה של קישוט הקירות.

צבעי פסטל עדינים של כיסויי קיר באזור האוכל

עדין צבעי פסטל קיר כיסוי באזור האוכל

קליפת קליפת חיפושית: טכנולוגיית היישום 60 + יישומים מסוגננים עבור פנים וחוץ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =