שולחן קפה עם הידיים שלנו בסגנון הלופט

שולחן קפה עם הידיים שלנו בסגנון הלופט

האם אתה אוהב דברים מעצב, אבל אנחה עם תסכול, מסתכל תגי מחיר לקשט אותם בחנויות? נסו להיות מעצבים בעצמכם. אתה חושב שזה קשה? שום דבר מהסוג הזה! לאחר ההוראות, תוכל ליצור בקלות ידיים המקורי פנים מחומרים מאולתרים. ואנחנו מציעים להתחיל עם שולחן קפה - כזה מסובך, אבל נושא חשוב מאוד רהיטים. תאמין לי, ליד השולחן הזה אתה תהיה שמח לתת תה לאורחים שלך, מי יעריץ את היכולות שלך. בנוסף, על ידי יצירת שולחן קפה במו ידיך, אתה ממש מילוי שלך בית חום ולשים חתיכת הנשמה שלך לתוך זה. אז זה בהחלט שווה לנסות.

  • שולחן קפה עם הידיים שלך בסגנון ימית
  • שולחן מזוודות למטיילים
  • טבלה של יומנים לאניני הטבע
  • טבלת משטחים מקורית
  • שולחן ממגירות
שולחן קפה מקורי מתוך מזוודה ישנה

שולחן קפה מקורי מתוך מזוודה ישנה

שולחן קפה קטן עשוי לוחות

שולחן קפה קטן עשוי לוחות

שולחן קפה על גלגלים עם הידיים

שולחן קפה על גלגלים עם הידיים

אפילו מסוללה ישנה אפשר להכין שולחן קפה קטן

אפילו מסוללה ישנה אפשר להכין שולחן קפה קטן

שולחן קפה עם הידיים שלך בסגנון ימית

 

שולחן קפה עם הידיים שלך בסגנון ימית

שולחן קפה עם הידיים שלך בסגנון ימית

הרעיון בסגנון "רומנטי". כל השנה, לוגמים את המשקה האהוב עליך ליד השולחן הזה, אתה זוכר את הים החם, לגלוש חיבה ולירח לאור הירח. Wonderfulימית»שולחן הוא עדינות, עידון ומקוריות בלב הבית.

איך לעשות?

1. קח את מסגרת החלון הישן ולנקות אותו של אבק ולכלוך. אם הקודם זכוכית סדק, להוסיף אחד חדש, ולאחר מכן להיפטר השכבה הישנה צבעים ואת החול על פני השטח. לאחר מכן, להסיר את פינות מתכת, אשר בנוסף לתקן את הפרטים מסגרת.

2. לכסות את המסגרת לבן אמייל או צבע אקרילי. אם בחרתם צבע אקרילי, לאחר ייבוש, לטפל בו עם קן, כך העץ הופיע - כך השולחן ייראה ישן, אשר ייתן לו מראה מעודן מיוחד. ניתן גם להשתמש בשני צבעים,כחול בקנה מידה. ראשית לצייר את המסגרת עם צבע כחול, ולאחר ייבוש השכבה הראשונה - כיסוי עם לבן. כאשר השכבה השנייה מתייבש, לשפשף אותו עם נייר זכוכית - ואז מתחת לצבע לבן הכחול יבצע.

3. הפוך את הרגליים על השולחן. כדי לעשות זאת, לקחת חיתוך לחתוך אותו 4 חלקים שווים (כל כ 34 ס"מ), ואז ללכת עליהם עם נייר זכוכית כדי להסיר את כל החספוס.

4. לאחר מכן, לחתוך את לקצץ של לוח רהיטים או הלוח באותו רוחב כמו המסגרת, על 8 ס"מ אורך, לאחר מכן יש צורך לטפל בסיסים רגל עם נייר זכוכית.

תהליך הכנת שולחן קפה

תהליך הכנת שולחן קפה

5. עכשיו כל פיסת חייב להיות קדח ב 4 מקומות. טרום סימן, ולאחר מכן לקדוח חור, שנועד לחזק את הרגל, כמו גם אחד נוסף - בכל מקום נוח - על מנת להבטיח את הרגליים אמין יותר.

6. לאחר מכן, באמצעות בורג ארוך, אתה צריך לצרף כל רגל לבסיס.

7. הבא, לצרף את הרגליים למסגרת באמצעות ברגים הקשה עצמית. מסגרת החלון היא סוג של "תיבת" שבו תצטרך להוסיף את כל הים מתנות הביא משאר - החלק הקדמי של המסגרת שעומדת על הרגליים יעמוד מול סקס, למטה.

הכנת שולחן קפה על הרגליים

הכנת שולחן קפה על הרגליים

8. עכשיו אתה צריך חבל דק מחוספס, אשר יצטרכו לצמה כל רגל. תקן את החבל באמצעות אקדח דבק.

9. עכשיו אתה צריך לשטוף ו degrease את הזכוכית משני הצדדים. הבא - להרים ולארגן על כוס "מאכלי ים". הניחו אותם כך שייראו כאילו הם מפוזרים בחוסר זהירות ובאותה עת זורמים מפינה אחת לשולחן לשולחן אחר - ומספרם צריך להגיע בהדרגה. עכשיו אתה צריך לצרף כל רכיב עם דבק שקוף דו רכיבי. במקרה זה, אלמנטים ימיים לא צריך לבלוט מעל הקצוות של "תיבת" שטוח.

10. תצטרך להזמין זכוכית בסדנה זכוכית, עובי אשר יהיה 4 מ"מ. גודל הזכוכית צריך להיות כזה, בהסתמך על המסגרת, זה יכול לכסות את "התיבה". במקביל, על כל צד, 1.5 -2 ס"מ מסגרות צריך להיות פתוח. בסדנה, אתה צריך לשאול את הקצוות של הזכוכית מעובדים קדח בהם חורים בקוטר 4 מ"מ. הזכוכית צריכה להימחק ומכוסה בשולחן. מן העור או גומי בסדר, לחתוך את האטמים שיהיו מתחת לשטיפות. אבטח את הזכוכית עם ברגים. הברג אותם בזהירות כדי שהכוס לא תתפוצץ.

11. קח חבל עבה גס ועשה לולאה בקצה אחד, שווה חצי אורך השולחן. באמצעות אקדח דבק, דבק את החבל מקופל פעמיים ממרכז הצד הארוך של השולחן אל קצהו. לולאה עצמה (כ 12-15 ס"מ) לא צריך להיות מודבק - זה צריך להיות חופשי, כך שאחרי זה אתה יכול לקשור את הקשר. "עקיפת" היקף הזכוכית ועקיפת כל פינותיה, ממשיכים להדביק את הקצה הארוך של החבל אליו. כאשר אתה מגיע לולאה, אתה צריך חוט את קצה החבל לתוכו כך שיש לך את הים החוצה. עכשיו, לאחר מותח את החבל בכיוון ההפוך (מוכפל), יש צורך להדביק אותו.

השלב הסופי של הכנת שולחן קפה

השלב הסופי של הכנת שולחן קפה

12. לקשט את הפינה החיצונית של השולחן - בצד שבו נמצאים המרכיבים הימיים ביותר. המשך בהרכב על ידי הנחת פרטים נוספים כאילו הם "ניקוז" מן הרגל השולחן ישירות מתחת זכוכית הדף.

בוצע! תהנה היצירה שלך ולתת שמחה לאורחים!

שולחן מזוודות למטיילים

פנים קלאסי של הסלון עם שולחן קפה ממזוודה

פנים קלאסי של הסלון עם שולחן קפה ממזוודה

פתרון מקורי מאוד למזוודה אהובה ישנה, ​​שראיתי אתך מאזורים אחרים ואינני רוצה לזרוק בגלל זיכרונות.

איך לעשות?

ראשית, ללכת לחנות שבו תצטרך לרכוש רגלי רהיטים (עץ או מתכת). אם אתה רוצה לעשות טבלה ניידת - אז אתה צריך לקחת את הגלגלים. כמו כן תצטרך עץ לבוד, ברגים ומברג.

אפילו ממזוודה קטנה על הרגליים תקבלו שולחן קפה מקורי

אפילו ממזוודה קטנה על הרגליים תקבלו שולחן קפה מקורי

עכשיו אנחנו עושים את הסימון על החלק התחתון של המזוודה עבור הרגליים בעתיד חורים המקדח. מאז אנחנו לא יכולים לצרף את הרגליים לרקמה, אנחנו מכניסים את הדיקט בתוך המזוודה, לעשות סימנים על זה דרך החורים, וגם לקדוח אותו. עכשיו לצרף לתחתית המזוודה מהדק ולצרף את הרגליים. בעזרת דבק חם, דבק את הרגיש לתוך המזוודה.

כדי לתת את הטבלה מראה מקורי, מזכיר נסיעה מרחוק, אתה יכול לקשט אותו עם מדבקות שנעשו בצורה של חותמות, או לקשט אותו על פי שיקול דעתך.

זהו זה - שולחן קפה יוצא דופן הוא מוכן! אגב, האפשרויות להמרת מזוודות לטבלאות הן עצומות: על ידי בחירת הרגליים לטעמך, ניתן ליצור טבלה בסגנון רטרו או קלאסית. אתה לא יכול לצרף את הרגליים בכלל, אם יש לך מזוודה מסיבית - זה ייראה מדהים באמת: שולחן כזה יביא הפנים תחושה של הרפתקה והרפתקה, רוח מסעות ומדינות רחוקות שנחקרו.

טבלה של יומנים לאניני הטבע

שולחן זה משתלב בהרמוניה בפנים בונגלוס או בית כפרי - חם וטבעי, זה תמיד יהיה לעורר את מצב הרוח של יום חופש, שבו הכל רווי בשלווה, ציפורים ציפורים וריחות הטבע. לעשות כזה נס שולחן הוא גם די פשוט.

אנחנו לוקחים קורות עץ (במקרה זה ליבנה) של אותו גובה ורוחב, רק 32 חתיכות. כמו כן צריך לקחת את הבסיס על השולחן, הרגליים (4 חתיכות), מרק בטון של העץ, מברג ודבק, המיועד משטחי עץ.

שולחן קפה של יומנים על גלגלים

שולחן קפה של יומנים על גלגלים

התהליך של הפיכת שולחן קפה מן יומני

התהליך של הפיכת שולחן קפה מן יומני

ראשית אתה צריך לאסוף את הבסיס עבור השולחן, ולאחר מכן דבק קורות עץ לאורך המערכת, ואת באמצע לתפור עם קרטון. ואז לדפוק את הרגליים לתחתית. לאחר מכן, דבק על פני השטח הפנימי של קוביות עץ דק - בזכות זה נראה כי השולחן הוא עץ לחלוטין. עכשיו אנחנו לוקחים את מרק בעדינות לסגור את כל החללים, ואז אנחנו לשפשף אותו כדי ליצור משטח שטוח לחלוטין. Voilà! עכשיו אתה הבעלים של שולחן יוצא דופן, אשר יהיה השיא של שלך פנים.

אם הרעיון מתאים לך, על פי תוכנית זו, אתה יכול ליצור טבלאות אחרות, באמצעות, למשל, במקום סניפים בר. כדי ליצור שולחן כזה, אתה צריך לקחת תיבת עץ לבוד, צבוע שחור צבע, בגודל של 40x40x60 ס"מ (או כל גודל אחר לפי שיקול דעתך).

עבור הדבקת המסגרת אנו לוקחים ענפים, שממנו אנו הראשונים להסיר את הקליפה נצמד רופף (לעשות את זה בעזרת nazhdachki). מהו סדר ההדבקה: דבק ראשון את הענפים על הצד הארוך של השולחן, ואחרי - אנו בוחר עץ מתים, כמו פסיפס, לשים אותם על התחת. עובי של צלחות צריך להיות על 1 ס"מ, הם יכולים להיות חתכו על ידי פרקט או מסור עגול. ובסוף - להתקין את הכוס, אשר יהיה בראש השולחן. אם תרצה, על ידי הברגה תומך גלגל לשולחן, זה יכול להיות נייד.

שולחן קפה במו ידינו מהבית

שולחן קפה במו ידינו מהבית

שולחן קפה של יומני אידיאלי עבור קוטג'ים הקיץ

שולחן קפה של יומני אידיאלי עבור קוטג'ים הקיץ

הגרסה הפשוטה ביותר של שולחן קפה מבית יומן

הגרסה הפשוטה ביותר של שולחן קפה מבית יומן

באותה טכנולוגיה, אתה יכול ליצור הרבה יותר חריגים של רהיטים. אתה יכול להניח את הענפים בצורה אופקית ואז אתה מקבל כזה שולחן נפלא. נראה כמו רהיטים זה לא רק מקורי מאוד, אבל גם מסוגנן להפליא.

טבלת משטחים מקורית

הרעיון שהגיע למוחו של מישהו הוא באמת גאון. נראה כי אתה יכול לבוא עם משטחים, אשר בטוח לשכב על כל דאצ'ה? ולהפוך אותם אלמנט נוח מאוד פונקציונלי של הפנים.

שולחן קפה משטחים בסלון המודרני

שולחן קפה משטחים בסלון המודרני

שולחן הקפה של משטחים צבועים לבן ייראה מסוגנן למדי

שולחן הקפה של משטחים צבועים לבן ייראה מסוגנן למדי

גרסאות של שולחנות קפה ממשטחים

גרסאות של שולחנות קפה ממשטחים

איך לעשות?

ראשית, לאסוף את כל הכלים שאתה צריך את הרעיון שלך: את המזרן עצמו, מקדחה, מהדקים, את הפטיש, את הברגים, את מסמר אבק, דבק המיועד עץ, את הגלגלים, את הסבון, את ראש, מברג. בנוסף, לקחת מברשות צבע, מברשת זרבובית פיצה עם ערימת שוחקים עבור תרגיל, לכה וחסר צבע פריימר.

שלבי הכנת שולחן קפה משטחים עם הידיים שלך

שלבי הכנת שולחן קפה משטחים עם הידיים שלך

קודם כל יש צורך לבצע תרגיל עם זרבובית המיועדת עיבוד עץ, ולנקות את פני השטח של לוחות מ זיהום. עכשיו, בזהירות לפרק את המגש הטפטוף מלוטש. הכה קלות עם ציפורניים חלוד גדול חלוד בעדינות למשוך אותם עם אקדח מסמר. חתיכות שבורות של לוחות דבק עם דבק על עץ. בשלב זה מהדקים יהיה צורך. הם צריכים להחזיק בעדינות את הלוחות לחכות עד שהם מתייבשים.

עכשיו חלקים מוכן עבור הדלפק חייב להיות מסומר מודבק על הגב, ואז הידק עם מלחציים לחכות עד שהם מתייבשים.

שולחן קפה משטחים

שולחן קפה משטחים

לאחר מכן לכסות את השולחן עם פריימר חסר צבע, ולאחר מכן עם לכה. לאחר מכן, מאחורי השולחן, לסמן את המקומות עבור ברגים כדי לצרף את הגלגלים. מקדחה חורים עבור מחברים עם מקדחה. על מנת הברגים להשתלב בקלות לתוך העץ, סבון אותם עם סבון. באמצעות מפתח מחגר, אתה יכול במהירות ובנוחות להדק את הברגים עם ראש משושה.

שולחן מסוגנן, קומפקטי די פונקציונלי מוכן!

צילום הוראות להכנת שולחן קפה ממשטחים

הדבקה על ייצור שולחן קפה מתוך משטח

שולחן ממגירות

עוד רעיון מקורי שובה לב בפשטותו ובהפתעתו - טוב, מי היה מעלה על דעתו לבנות טבלה תיבות? אבל זה הגיע, ועכשיו אתה בעצמך יכול ליצור בבית כזה חתיכת יוצא דופן של פנים. אין ספק, אתה עצמך יהיה שמח, ואת האורחים שלך יעריכו את מקוריות הרעיון הזה עם כבוד.

מעניין גם להסתכל על שולחן קפה מקופסאות

מעניין גם להסתכל על שולחן קפה מקופסאות

איך לעשות?

קח 4 תיבות עץ, נייר זכוכית, לכה מבוסס מים, רולר ומברשת, מסמרים, גיליון דיקט 10 מ"מ, דבק PVA, 4 גלגלים ברגים הקשה עצמית.

תהליך הכנת שולחן קפה מקופסאות

תהליך הכנת שולחן קפה מקופסאות

ראשית אתה צריך לצייר קופסאות לכסות אותם עם לכה. לאחר מכן השתמש מקדחה עם להפסיק לעשות חורים על הקצוות של המגירות. באמצעות דבק על עץ, אתה צריך לתקן את פינות במקומות של מחברים לחבר את הקופסאות אחד עם השני. צרף את הגלגלים לגיליון של דיקט, ולאחר מכן לצרף את הסדין המגירות עם ברגים. השולחן מוכן!

דברים כאלה נדיר ניתן ליצור מחומרים רגילים למדי. לאחר הפנטזיה ואת הרצון מקוריות ונוחות בבית שלך, אתה יכול בקלות לבצע ניסים. הסתכלו מסביב: אולי למסגרת החלון הישנה יש כל סיכוי להפוך לגורם מעניין של הפנים?

ואולי סליל עץ ענקי מכבל תעשייתי שיכול להפוך לריהוט אלגנטי?

שולחן קפה מתוך סליל עץ גדול

שולחן קפה מתוך סליל עץ גדול

הגרסה המקורית של שולחן קפה עשוי צמיג

הגרסה המקורית של שולחן קפה עשוי צמיג

תאמין לי, יש הרבה דברים סביבנו שיכולים להפוך למשהו ייחודי באמת יקר. רק להסתכל עליהם קצת מן זווית אחרת ��

שולחן קפה בידיים שלך: צעד אחר צעד הוראה 50 רעיונות השראה לעיצוב

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + 4 =