תוכן

  • קונספט מורדים קירות
  • יצירת טפט המורדים: היסטוריה וטכנולוגיה
  • עיצוב ואוספים מורדים קירות - לכל טעם
  • התמונה של רבל וולס

מהו בית מודרני? זהו נוחות, נוחות, ארגונומיה, והכי חשוב, בסגנון. מה מדגיש את האינדיבידואליות של השוכר, מפגין את טעמו, העדפותיו, תחביביו ואפילו את מושג החיים.

מורדים קירות פנים התמונה

בין מגוון של חומרי קישוט שיכולים ליצור סגנון של לינה, טפטים תופסים מקום מוביל, כי זה רק צורך ליישם אותם קירות - כמו כל את הפנים אז זה ישתנה. והיום יש הרבה חברות המייצרות רקעים צילום המציעים מוצרים לכל טעם.

R11721 - מים Wolrd

חברה שבדית חומות המורדים בולט בסדרה זו, להיות אחד החידושים ביצירת עיצוב ייחודי של רקעים צילום. למרות החלטות רבות נועזות ובהירות, האוספים שלהם יתאימו ללקוחות שמרנים ורומנטיים כאחד. בנוסף לאוספים הרבים ולמוצרים איכותיים רבים, רבל וולס, כחברה בעלת היסטוריה משלה וראייה מיוחדת, מציעה פתרונות סגנוניים יוצאי דופן וגישה ייחודית לכל לקוח.

R10591 - מגנוליה

R13421_Rebel-Walls-4-image-2

קונספט מורדים קירות

המילה האנגלית "המורדים", שנלקחה כבסיס של החברה השבדית, פירושה לא רק "מרד", אלא חופש בכל ביטוייו. הם מאמינים בכך טפט הוא לא רק אלמנט עיטור, אבל בד נקי שבו אתה יכול ליצור כל דבר. זהו החופש של פתרונות עיצוב שמבדיל את טפט מורדים קירות. כל התהליך של יצירת טפטים ייחודיים כפוף מושג זה - החל ביצירת סקיצה הראשונה לעבוד עם הלקוחות.

R11521 - נייר מקומט

בנוסף למרחבים המשתנים ללא הרף, החברה מנסה לשפר את החברה על ידי העברת כספים לקרן הבנייה "בית גידול למען האנושות". המשימה של מורדים החומות היא לשפר באופן מקסימלי לגוון את חייהם של אנשים, אם כי בצניעות - עיצוב פנים. אבל עבור יוצרי החברה, את העיצוב של מרחב החיים היא גם דרך להרחיב את הגבולות של טעם אסתטי יפה. כל הקונספט של חומות המורדים בנוי על אומץ וחופש ביטוי, כפי שיוצרי המותג אומרים: "אתה יכול לעשות הכל כי זה רק טפט!"

R13461_Rebel-Walls-4-image-3

R10451 - ונציה

יצירת טפט המורדים: היסטוריה וטכנולוגיה

רבל חום - זה באמת עניין משפחתי, שבו כל התהליכים ספגו את החוויה של הסבא לשמצת פולקה, שעבד בחנות טפטי חנות 20 השנים של המאה עשרים, ואת מייסדי המותג, איירין וכריסטופר שנפגש 1995 .. לאחר קבלת היסודות של עבודה על מפעל טפט Småland ב Nässjö, קירות היוצרים רבל כבר מייצג באופן מדויק מה יהיה המוצר שלהם. ובכן-מוסדר ייצור, צוות מלוכד ועיצוב אדריכלי, המשקף את הרצון לשנות את העולם - כלומר חומות רבל רעיון בסיס.

R13332_Rebel-Walls-4-image-3

הפקה של טפטים צילום של המותג נעשה באמצעות מכונות דפוס דיגיטליות מודרניות. שיטה זו שונה מן המסורתי ומאפשר לך להציג בקפידה רבה יותר את כל הפרטים של הרכב, ולכן מעצבי החברה אינם מוגבלים תבניות או לוח צבעים.

R10511 - חיתוך עץ, עיצוב

R10101 - יער נשיר

ציוד המחשב של המפעל מיועד לייצור טפט ומבצע זרם של הזמנות בזמן אמת. זו הסיבה מדוע הלקוחות מובטחת במהירות ומהירות אספקה ​​מהירה, יחד עם מוצרים באיכות גבוהה. בסטודיו העיצוב מורדים קירות, היוצרים אין מגבלות, רק את החופש ליצור. כל האוספים של המותג הם תוצאה של עבודה של מעצבים קבועים מוזמנים שניסו ליישם את כל הרעיונות ואת רצונות מודגש של הלקוחות.

מורדים קירות פנים התמונה

מורדים קירות פנים התמונה

רקעים מורדים קירות מיוצרים על בסיס ארוגים באיכות הגבוהה ביותר באירופה. שכבת הנייר העליונה מחוזקת בסיבי ניילון, המעניקים למוצר חוזק גבוה יותר. כמו כן טפטים מן המורדים קירות פשוט מאוד דבק - דבק הולך אליהם סט שלם, זה מספיק לשים על הקיר, ואחרי - כדי לתקן את הטפט.

R11871 - סיטיסקייפ

כל הטפטים של החברה השבדית הם לכביסה - הם יכולים להיות נתון לניקוי רטוב, ללא חשש מקלקל את המוצר. הטכנולוגיה ליצירת קירות צילום מורדים קירות נועד גם לשמר את צבע תחת השפעת גורמים חיצוניים - טמפרטורה ואור שמש. לכן, המוצרים לא דוהה, אבל בבקשה שלהם צבעים.

R13521_Rebel-Walls-4-image-2

עיצוב ואוספים מורדים קירות - לכל טעם

חופש הביטוי בקירות המורדים מתבטא, קודם כל, בעיצוב. כאן אתה יכול להרים פתרונות אוואנגרד incredibly, אשר רק הלקוחות האמיצים יעז. אבל, באותו זמן, אוספים רבים יתאים לחלוטין קלאסית פנים מסורתיים.

Rebel-Walls-R13122_image2

עם הרוח הכללית של המרד, הכל נגיש מאוד - כל האוספים נאספים בכמה קטגוריות, נוח לבחירה. כמו כן, אם ללקוחות אין זמן לסקור את כל הקטגוריות וקבוצות של אוספים, אתה יכול להתייעץ עם מומחים קיר המורדים אשר יבחר את האפשרויות על בסיס העדפות אישיות.

Rebel-Walls-R13142_image2

אז, בתוך מבחר של החברה, הטפט מחולק למספר קבוצות - על ידי פתרונות בסגנון, צבעים, אוספי מעצבים. זה נעשה עבור הנוחות הכללית של בחירת רקע טפטים. לכן, הלקוחות לא יבלו שעות ארוכות ויסתכלו על כל האוספים בקטלוג.

מורדים קירות פנים התמונה

אם כל פרויקט דיור עיצוב מוכן, ואתה צריך לבחור טפט עבור טווח הצבעים הנבחר, אתה צריך לגלוש אוספים, מקובצים על ידי גמא שונים - גרפיקה, טרקוטה, ירוק ואחרים. זהו פתרון טוב מאוד עבור מעצבי פנים ומעצבי פנים, אבל, כמובן, מתאים לכל הלקוחות. אחרי הכל, לכולם יש צבע מועדף!

R10761 - דו גלובוס טרס

R12232 - Harlequin, כחול

אבל לקוחות רבים מנסים למצוא ייחודי טפטים, ואחרי - לבנות קומפוזיציה סביב מבטא זה בהיר. במקרה זה, יש צורך לשקול את הפתרונות בסגנון מקירות רבל. לא מעטים מהם, "השטח", "Nature", "בוטניקה", "Vintage", "בטון", "עץ", "אמנות", "גיאומטריה", "עיר", "מסעות", "מפות" ו "טיפוגרפיה" . כל אחד מהסגנונות ידגיש את זהותו של הפנים. בזכות הצבעים המתאימים, באוסף גם יחד, אשר מאפשר לך לבחור בהרכב שונה חומות רבל כמעט לכל חדר בית.

R13681_Rebel-Walls-image-2

R11901 - רכבת

עבור דירות מינימליסטי ו סקנדינביה סגנונות בסגנון "טבע" ו "בוטניקה" הם מושלמים. צילום מאקרו של עלים צמחים, את הקומפוזיציות הכלליות של זרי פרחים יהפוך מבטא חזק בפנים אור רגוע. קומפוזיציות כאלה יהיה גם אידיאלי עבור ילד ו חדרי שינה בסגנון קלאסי.

R12201 - עלווה

Rebel-Walls-R12961_image2

R13451_Rebel-Walls-4-image-2

עבור חסידי סגנונות רטרו של אמצע המאה העשרים, פתרונות סגנון וינטאג 'ואמנות מושלמים. תמונה קיר עם הדימוי של ספרים ישנים, מכשירי רדיו, וכן ציורים גרפיים, הדומים ליצירות פופ ארט, לשחזר באופן מושלם את האווירה הנכונה.

R11501 - רדיו

R12121 - מכתב פרפר

מורדים קירות פנים התמונה

עבור מודרני פנים, מעוצב בהירים קצת אקלקטי, סגנון הטפט של "עיר" ו "נסיעות". תמונות ענק של מטרופולינים יוצרו ויזואלית ממדים נוספים בתוך החדר, ימשכו מבטים.

R10421 - כביש מהיר

R10661 - פריז

אוהדים של פתרונות קלאסיים יותר צריך לבחור סגנון כיוונים "משטחים" ו "מפות". אוספים שנאספו בקבוצה זו יהיו ככל האפשר קלפים התלויים במשרדי צ'רצ'יל ודארווין, וייתנו את החגיגיות והרצינות של החדר.

R10771 - מפת העולם

R12781 - בטון מבטון

עבור אמנים צעירים, סטודנטים ורק חולמים, טפטים מאוספי הקבוצות "טיפוגרפיה" ו "גיאומטריה" הם מושלמים. עיצוב פנים נועז ומואר יהיה מודגש על ידי מרשים כרזות וקטעי עיתונים, ציורים גיאומטריים. טפטים כאלה במיוחד מן המורדים קירות יתאים לחלוטין את הפנים של עצום דירות סטודיו.

R12311 - פרקטל

R12262 - חותמת גומי

וגם עבור דירות מעוטרים סגנונות אתנו, יש צורך לבחור טפט מקבוצות "בטון", "עץ" ו "משטחים". צילום מאקרו במבוק ציפויים או לוחות עץ, אופייני לסגנון פרובאנס, - זה הבסיס של הפנים בעתיד.

R13181 - קיר גן

R11821 - במבוק

מחבר עיצוב אוספים של מורדים קירות מבוצעים על ידי מיטב מעצבי אירופה וצלמים מי להביא צבעים חדשים לכל פנים עם העבודות שלהם. אז, הנה אוספים של הדפסים גדולים עבור פנים, נוצר לחלוטין ביד. שניהם רישומים מופשטים, קומפוזיציות פרחים מסורתיים למדי צבועים בצבעים.

R12231 - Harlequin, אדום

אוספים אחרים הם עדיין תמונות ותמונות תלת מימדיות של חפצים תעשייתיים - גשרים ו גורדי שחקים, המנסים לגלות את היופי הייחודי בחיי היומיום. למרות העובדה כי רוב אוספי החומה של מורדים קירות מלאים בצבע, יש כמה כאלה לחלוטין מונוכרום כי יתאים פנים מודרני קפדני.

R12901 - Industriel Urban Farm L.A.

אבל המאפיין המדהים ביותר של הטפט מן המורדים קירות הוא הזדמנות עבור כל לקוח ליצור דפוס ייחודי משלהם הרכב. אתה יכול לסרוק את התמונה או שרטוטים אישיים עצמך, או בעזרתם של מומחים מורדים קירות, ולאחר מכן לערוך או להגדיל את התמונה. זה יכול להיות כל דבר - צילום משפחתי מחופשה, מקומות מועדפים, תמונה, שנכתב על ידי אדם אהוב ... הזדמנות ייחודית זו תביא אותנטי אותנטי ייחודי לאווירה של הבית, מה שהופך אותו אישי באמת.

Rebel_Walls_ (76)

כל השלבים של תהליך יצירת טפטים ייחודיים מ סקיצה של הלקוח נשלטות בקפידה על ידי עובדים מורדים וולס המייעצים ולעזור ביצירת בד בהיר חדש. כמו כן, אם הלקוח רוצה לראות תמונה מסוימת על הטפט, המומחים של החברה יפנה סוכנויות צילום שיספק מספר עצום של תמונות שונות לבחירה.

R50803 - לפתוח את המוח שלך לגדול

הרבה אוספים קירות מורדים רוויים קומפוזיציות מורכבות עצמית, ועל מנת להבין טוב יותר אותם, המומחים מייעצים לשלב אותם עם פשוטה יותר רהיטים ונטול קירות עיצוב בהיר.

Rebel-Walls-R13231_image3

R10781 - Jack Union

אמנם, זה לא כלל, אבל רק עצה. אחרי הכל, ב חומות המורדים להפר את הכללים - חלק החזון ואת הרעיון הכללי של החברה. עכשיו אתה לא צריך לתלות ואן גוך או מאטיס ציורים להפתיע את האורחים. עם טפט מן החומות המורדים, כל חדר יהפוך להיות מושא הערצה ותשומת לב.

תמונות מתוך: מורדים וולס -

מורדים Walls – המורדים טפט בכל בית

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 3 =