הרעיון של שילוב הצבעים הקלאסיים יוצר אווירה ייחודית בבית

הרעיון של שילוב הצבעים הקלאסיים יוצר אווירה ייחודית בבית

במשך יותר ממאה שנים, כדי לקשט ובו זמנית לבודד את הבית, אנשים נהנים שטיח. בתקופה הסובייטית, למשל, השטיח נחשב מרכיב חשוב אולמות או מסדרון, ובמדינות המזרח גידרו חדרים שלמים. ואם לפני השטיחים על הקירות ורצפות יכולים להרשות לעצמו רק ידע העשיר ומלכים, המגוון המודרני שלהם הוא כל כך גדול ומגוון כי הוא מסוגל לעמוד בדרישות של כל לקוח של אפשרויות פיננסיות שונות והעדפות סגנון וצבע!

  • סוגים
  • תפקיד השטיח
  • יישום של שטיחים שחורים בפנים
  • היכן לשכב?

 

שטיח כמו תוספת נהדרת פנים מודרני

שטיח כמו תוספת נהדרת פנים מודרני

סוגים

בהתאם חומר הייצור, כל השטיחים מחולקים:

חומר מאפיינים
צמר נעים למגע, המאופיין בעמידות וברכוש של שמירה על צורתו. כאשר החדר קר, נוח ללכת על מוצר כזה.
חצי צמר בהרכב שלהם, מלבד צמר, יש גם חוט מלאכותי. מוצרים אלה הם יומרות תחזוקה, עמיד ללבוש, עמיד ומסוגל לשמור על הצורה המקורית שלהם במשך זמן רב.
משי את המוצרים היקרים ביותר, אור, מראה אטרקטיבי.
כותנה מוצרים רכים שניתן לנקות היטב, יש מרקם צפוף והוא יכול לשמר מראה וטהור במשך זמן רב.
ויסקוזה מחצלות רכות, אשר עמידות ועמידות ללבוש הם הרבה יותר נחות צמר.
עור המעשית ביותר, קל לנקות מעפר ואבק. אבל הם לא יכולים להתחמם כאשר החדר הוא מגניב.
ניילון הזולה ביותר, משמשים רק באזורים של שטח גבוה, כלומר, במסדרונות או פרוזדורים.

בצורתם מלבניים, סגלגלים, עגולים ולא סדירים בצורתם. לכן, בחירת שטיח בפנים של דירה או בית, יש צורך לקחת בחשבון לא רק את הסגנון של הפנים, אלא גם מה הטופס המתאים ביותר במקרה מסוים.

תפקיד השטיח

כל חדר שבו הרצפה מונחת שטיח, ללא תלות בחומר שלו, ברגע שהוא הופך להיות יותר נוח, הפנים הופכים, הופך עשיר רווי לא משנה מה עיצוב עטיפה נבחר, הצבע והסגנון. אבל בנוסף לתפקוד האסתטי של השטיח:

  • ממלא את התפקיד של בידוד קול נוסף;
  • מחלק את המקום לאזורים;
  • יוצר מבטאים בפנים;
  • מבודד את רצפת הרצפה, המאפשר למשפחה ללכת על הרצפה החמה ברגליים יחפות.

עצה! אם תבחר את השטיח הנכון, זה יאפשר לך להתמקד חפצים מסוימים של הפנים או פשוט להקצות אזור פונקציונלי בחדר.

השטיח המרובע מתאים באופן מושלם לסגנון השינה המודרני

השטיח המרובע מתאים באופן מושלם לסגנון השינה המודרני

  • שטיחים קטנים יותר ושטיחים לעזור לדלל את הפנים של החדר, הם יכולים להיות מוערמים במגוון של מקומות, ליד, מול או בין חתיכות בודדות של רהיטים.
סגנון האי רך

האי המסוגנן והרך

  • בינוניים שטיחים מתאימים ביותר עבור חדרים קטנים, להפוך אותם ייחודי ליצור מבטאים מעניינים.
ניגודיות בשחור לבן הוא שילוב win-win

ניגודיות בשחור לבן הוא שילוב win-win

מקובל לקנות שטיח תחת הנחת יסוד עם ריהוט סיים המאפשר לאסוף את הסגנון שלו, צבע, גדלים, וכו ' אבל זה קורה כי העיצוב של השטיח הוא כל כך ייחודי ומקורי כי הפנים של החדר נוצר לאחר הרכישה שלה, מתחת לשטיח בהתאם לסגנון. זה קורה לעתים קרובות כאשר אתה בוחר שחור שטיח.

יישום של שטיחים שחורים בפנים

ככלל, שטיחים שחורים אינם פופולריים מאוד, כי צבע זה בחברה שלנו הוא יחס זהיר מאוד. וזה לא מפתיע, כי זה חזותית מצמצם את החלל שמסביב, סופג הרבה אור עושה את החדר קודר. בנוסף, משטח כהה הוא תמיד מותגים נוספים: הם מייד לראות את הגרגר הקטן של אבק, מוך, שיער, ואפילו יותר כתם.

אבל אם הבחירה של שטיח לבוא עם אחריות מלאה ונותנת אמון המעצב המקצועי, אפשר לעשות את זה כל כך כי השטיח הוא שחור יהיה קישוט אמיתי של החדר, כל בהחלט משלים את אלמנטים בעיצוב הפנים, תוסיף לה מידה מסוימת של חומרה ואריסטוקרטיות, וגם להדגיש את מעמדו של בעליה.

חדר שינה מפואר

חדר שינה מפואר

במקרה זה, את הצבע השחור של השטיח יכול להיות מיושן במיומנות לתוך פנים שונה לחלוטין - מעולה וקפדני, מפואר ואפילו נפוח. וגם אתה יכול להשתמש בצבע זה כדי לדלל את מצב boudoir קל דעת ולעשות הערה רצינית בו.

כיצד ליישם צבע שחור?

מאז צבע זה נחשב תכונה של האריסטוקרטיה, זה היה קשור עם מחירים גבוהים שיק. Couturiers המפורסם בעולם אוהב את הצבע הזה עבור צדדיות שלה ושוב ושוב ליצור אוספים חדשים עם שחור דומיננטי. גוון זה הוא יותר אלגנטי, לקוני ועם כל הצבעים משולבים, כך שניתן להשתמש בו סגנונות שונים לחלוטין ופתרונות.

לא כולם יחליטו לקנות שטיח שחור מוצק ולהשתמש בו בביתם לעיצוב פנים, כי זה דורש גישה מיוחדת, רגישות ותחושה של פרופורציה.

עצה! לא להפוך שחור את הצבע העיקרי בעיצוב פנים, שכן זה יכול לעורר דיכאון רגשי ואפילו התפתחות של דיכאון.

עדיף לתת עדיפות השטיח של כמה צבעים, כולל שחור, עם מנוגדים או דפוסי פסיפס.

מבטא מבריק - לקוני ומסוגנן

מבטא מבריק - לקוני ומסוגנן

עצה! שחור הוא רקע נפלא עבור צבעים עסיסיים כגון ורוד, זהב, סגול, כחול, צהוב, ירוק ולבן. זה מאפשר לך ליצור פנים דרמטי, חגיגי משהו, אבל מאוד מסוגנן, ושילובים של שחור, בורגונדי וזהב ייתן לו מותרות מיוחדים.

היכן לשכב?

השימוש בשחור בעיצוב החדר מתאים במקרים בהם יש צורך להדגיש את השיק והאליטיזם. במקרה זה, עבור החלטה כזו לא רק מקומות ציבוריים מתאימים, כגון בתי מלון, מועדונים, מסעדות.

צבע שחור ניתן להשתמש כדי לקשט את המגורים, למשל, אזורי טרקלין או חדרי מגורים. בשילוב עם מבטאים בהירים backlighting מתחשב, זה יעזור לעשות רושם נהדר, להדגיש את היתרונות של הפנים להסיח את הדעת מן החסרונות שלה.

אזור הרפיה אידיאלי

אזור הרפיה אידיאלי

כמובן, זה לא הפתרון הטוב ביותר לבצע פנים מגורים לחלוטין בגוונים שחורים. אבל כדי להשתמש השטיח שחור בחדר שבו מסודרים לבן או צבעוני ריהוט וטקסטיל בהיר בשימוש והיכן הרבה ירק דקורטיביים, אפשרי והכרחי. זה יאפשר לך להשלים את המצב, לעשות "תמונה" אינטגרל, לא מעיק ולא צבעוני מדי (במקרה של עיצוב בהיר) או משעמם (פנים לבן).

הרבגוניות של השטיח בשחור מאפשרת לו לשמש הנחות שונות לחלוטין: סלון, ו חדרי שינה, ו ארון, ו פינת אוכל, ו פרוזדור. העיקר הוא לשלב נכון עם ריהוט, טקסטיל ואביזרים.

השטיח השחור מושלם משלים את הפנים של פינת האוכל

השטיח השחור מושלם משלים את הפנים של פינת האוכל

זכור! המקום היחיד שבו עדיף לא להשתמש בצבע שחור, - חדר ילדים. במקרה זה, עדיף להתעכב על גוונים עליזים יותר - כחול, ירוק, כתום.

קפדנית לקונית: לבחור את השטיח השחור המושלם עבור הפנים

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

29 − = 20