Dekoracja sali na uroczystości w odcieniach brzoskwini

Dekoracja sali na uroczystości w odcieniach brzoskwini

Ślub - najważniejsze wydarzenie z życia zakochanej pary, marzącej o połączeniu dwóch kochających serc. Przygotowanie do tego radosnego wydarzenia rozpoczyna się za kilka miesięcy, aby organizatorzy mieli czas na przeanalizowanie wszystkich szczegółów. Duże znaczenie ma projekt sali, w której odbędzie się uroczystość. Dekoracja sali stworzy świąteczną atmosferę i zostanie zapamiętana dla gości i nowożeńców przez wiele lat.

  • Styl jest ponadczasowy
  • Schematy kolorów 
  • Materiały do ​​dekoracji 
  • Kilka pomysłów na projekt
  • Trendy roku 
Niestandardowe dekoracje ozdobią salę bankietową w oryginalny i świąteczny sposób

Niestandardowe dekoracje świątecznie i oryginalnie zdobią salę bankietową

Styl jest ponadczasowy

Ważną decyzją podczas prowadzenia wesela jest wybór stylu uroczystości. Od wybranego tematu zależy od projektu sali, świąteczny stół i wystrój okularów i, oczywiście, ubrania nowożeńców. Wesela są bardzo popularne Prowansalski styl, retro, tiffany, która już stała się klasyką. Wszystkie opcje są interesujące i kuszące na swój sposób. Jak zatrzymać się w jednym? Aby wybrać swój styl weselny, należy wziąć pod uwagę godzinę roku, w którym planowana jest rejestracja, wziąć pod uwagę preferencje nowożeńców i specyfikę miejsca, w którym odbędzie się bankiet.

Dla koneserów starożytności natura i rosyjskie tradycje są idealne rustykalny i ekostil. Wesele w rustykalnym stylu lepiej spędzić w dom wiejski o naturze.

Rada! Do dekoracji hali domu z bali nadają się elementy naturalne: szyszki, len, perkal, dzikie kwiaty i siano.

Meble drewniane w połączeniu z darami natury stworzy doskonałą atmosferę komfortu. Dekoracja powinna być w ciepłej kolorystyce: beżowy, brązowy i żółte dźwięki.

Wystrój w stylu country jest prosty w wykonaniu, ale wygląda bardzo interesująco

Wystrój w stylu country jest prosty w wykonaniu, ale wygląda bardzo interesująco

W ostatnich latach coraz częściej pary wybierają styl boho-chic i szykowny szyk. Połączenie niedorzeczności, ekscentryczności i mieszania różnych stylów - tego całego cyganerii.

Rada! Do dekoracji potrzebny jest materiał o etnicznych wzorach, używany do tworzenia żywych akcentów kolorystycznych na tle klasycznej bieli lub kolor kremowy. Do dekoracji sali służą świece, tekstylia z frędzlami, dywany i taśmy.

Styl Easy Boho sprawi, że świętowanie będzie jasne, naturalne kolory

Styl Easy Boho pomoże celebrować w jasnych naturalnych kolorach

Jeśli para woli stare samochody, filmy z lat dwudziestych i trzydziestych i muzykę na winylu, warto spojrzeć na styl retro lub Chicago. Pasja, ekscytacja i jazz z pewnością stworzą niezapomniany klimat, nie zapomną o takim ślubie wkrótce, ponieważ różni się on znacznie od standardowej ceremonii.

Rada! Do rejestracji pokoju będzie potrzebny klasyczny pokój z antyczne meble i architektura lub elegancka restauracja urządzona w ciemnych kolorach. Możesz ozdobić salę fortepianem, gramofonem, a nawet maszyną do pisania. Zamiast standardowa girlanda płyty winylowe wiszące wokół hali wyglądają świetnie.

Styl Chicago charakteryzuje się soczystymi kolorami i dużą ilością akcesoriów

Styl Chicago charakteryzuje się soczystymi kolorami i dużą ilością akcesoriów

Rada! Wybierając styl Chicago, szczególną uwagę zwraca dekoracja sali, ponieważ niezwykłe wnętrze powstaje przy pomocy kreatywnych pomysłów. Do rejestracji użyj wycinków z gazet, broni, plakatów ze starych filmów, a nawet żetonów.

Wedding vitrinistika - tworzenie fantastycznej przestrzeni sztucznych elementów

Wedding vitrinistika - tworzenie fantastycznej przestrzeni sztucznych elementów

Schematy kolorów

Kolorystyka jest nierozerwalnie związana z motywem ślubu, wybranego stylu. Kiedy wybór schematu kolorów Konieczne jest przestrzeganie głównego warunku: używanie wyłącznie organicznie połączonych kolorów, aby pokój wyglądał wytwornie i stylowo.

Neutralne kolory

Pastelowe kolory - zawsze jest to opcja korzystna dla wszystkich. Powściągliwość, skromność i szlachetność są idealnymi towarzyszami każdego wesela. Główną zaletą neutralnych odcieni jest to, że można je łatwo łączyć ze sobą, a także dodać dowolny jasny kolor, zachowując przy tym ścisłą kompozycję.

Wesele w stylu Guerlain w pastelowych kolorach

Wesele w stylu Guerlain w pastelowych kolorach

Jeden kolor 

Często w projekcie hali używany jest jeden kolor: niebieski, różowy lub liliowy. Przy tej opcji istnieje niebezpieczeństwo, że nie będzie można znaleźć elementu dekoracyjnego o pożądanym odcieniu.

Rada! Tworząc wesele w jednym kolorze, bardzo ważne jest, aby nie przesadzić, pilnie rozcieńczając jasny kolor klasycznej bieli.

Miękki cień liliowy, uzupełniony kwiatami

Miękki cień liliowy, uzupełniony kwiatami

Połączenie kolorów 

Podczas mieszania odcieni trzeba mieć pewien smak, ponieważ nieprzystające odcienie mogą zepsuć cały wystrój. Ważne jest, aby zwracać uwagę na szczegóły, nie powinny one być poza obrazem. Wybierając podstawowy kolor, należy wziąć pod uwagę styl, w jakim tworzony jest pokój.

Harmonijne połączenie trzech odcieni

Harmonijne połączenie trzech odcieni

Rada! Do dekoracji sali niepożądane jest stosowanie więcej niż trzech różnych kolorów, aby pomieszczenie nie wydawało się kolorowe, bez smaku. Jako podstawowy ton, biały pasuje idealnie, który można odświeżyć parą jaskrawych kolorów.

Zimowa bajka z wykorzystaniem trzech uzupełniających się odcieni

Zimowa bajka wykorzystująca trzy uzupełniające się tony

Materiały do ​​dekoracji

W dekoracji sali główną funkcję spełniają elementy służące do dekoracji i stworzenia świątecznej atmosfery. Najpopularniejsze ozdoby, odpowiednie na prawie każdy ślub, to:

Wystrój Wskazówki dotyczące użytkowania
Girlandy  Idealny do dekoracji ścian, okien, stołów i łuków. Użyte materiały to kwiaty, papier, tkanina. Tworząc girlandy należy skupić się na gamie kolorystycznej projektu;
Nadmuchiwane piłki Zawsze wyglądasz zwycięsko i świątecznie. Nadaje się do ozdabiania sufitu, ścian i stołów. Łącząc kulki w sercach zakochanych, możesz stworzyć spektakularny symbol ślubu i umieścić go obok nowożeńców;

Wystrój Wskazówki dotyczące użytkowania
Kwiaty Jaki ślub nie kosztuje żywego kwiatu? Korzystanie z tych pięknych roślin nie ma ograniczeń. Im więcej w sali kwiatów, tym piękniejsza jest sala. Kwiaty tworzą nie tylko świąteczną atmosferę, ale także wypełniają salę boskim zapachem;
Tkanina Piękne drogie tkaniny mają możliwość przekształcenia nawet najczęstszego pokoju w królewski pałac. Tkaninę zdobią stoliki, krzesła serwują, ściany są udekorowane. Do dekorowania łuków, kolumn i schodów używamy satynowych wstążek. I ustalając kawałki tkaniny pod sufitem, możesz stworzyć rodzaj namiotu.

Jako dodatkowe ozdoby są używane świece, papier, litery lub słowa. Aby stworzyć uroczysty wygląd, musisz łączyć różne opcje, nie zapominając o wyborze szczegółów według stylu i koloru.

Rada! Dla dekorowanie obrusu możesz użyć satyny z koronką lub haftem - wygląda elegancko w szykownym stylu. A do reszty wystroju lepiej używać lekkich tkanin, ponieważ są one pięknie udrapowane i pięknie opadające fale. Do zapinania idealnie pasują kokardki z koronką.

Ciepłe jesienne kolory do wystroju sali bankietowej

Ciepłe jesienne kolory do wystroju sali bankietowej

Kilka pomysłów na projekt

Główną zasadą dekoracji sali jest połączenie wystroju z ogólną koncepcją. Niezmiennie na ślubie główni ludzie to nowożeńcy, dlatego w centrum wydarzeń i dekoracji powinno być miejsce pana młodego i panny młodej.

Rada! Jako akcent możesz użyć kwiatów w dekorowanych donicach lub Girlandy LED. Powstanie bajeczna atmosfera latarnie i wentylatory wykonane z kolorowego papieru.

Idealny - świece uzupełnione kompozycją kwiatową

Idealne - świece, uzupełnione kompozycją kwiatową

 

Doskonałym rozwiązaniem do dekoracji krzeseł będą tkaniny i okłady z kwiatów. Pożądane jest, aby krzesła w jednym schemacie kolorów z obrusami. Koronki z koronki i tiulu będzie wyglądać znakomicie i kokieteryjnie.

Tekstylia lotnicze są faktycznym wariantem na jesienne i letnie uroczystości

Tekstylia lotnicze są faktycznym wariantem na jesienne i letnie uroczystości

Ważne! Kwiaty na stołach są obowiązkowe na każdy ślub. Nie zapomnij o tak ważnym niuansie, jak wielkość bukietu. Wysokość kwiatów nie powinna przekraczać 25 cm, aby goście czuli się komfortowo, a dekoracje nie kolidowały ze stołem.

Dekorowanie kwiatami to jeden z najlepszych sposobów na stworzenie romantycznej atmosfery podczas ślubu

Dekorowanie kwiatami to jeden z najlepszych sposobów na stworzenie romantycznej atmosfery podczas ślubu

Rada! Dekorując pokój, nie należy obawiać się eksperymentów, ponieważ twórcze pomysły nie są tylko wyjątkowym świętem, ale manifestacją kreatywnych umiejętności. Emocje z takiego ślubu, bez wątpienia, staną się bardziej żywe i zapadające w pamięć.

Wybierając świeże kwiaty na ozdoby, pamiętaj, że nie powinny być szybko kruszeć i mieć mocny zapach

Wybierając świeże kwiaty do dekoracji pamiętaj, że nie powinny one szybko kruszyć się i mieć mocny aromat

Specjalna aura w projektowaniu hali pomoże stworzyć oświetlenie. Aby to zrobić, możesz użyć świec, podświetlenie lub żarówka LED. Dekoracyjne żyrandolelatarki, lampy wiszące - oświetlenie musi być w harmonii z kolorem i stylem wzornictwa. Prawidłowo wybrane światło podkreśli piękno wystroju.

Trendy w projektowaniu

Planując ślub, panny młode często zwracają uwagę nie tylko na ich preferencje, ale także starają się śledzić najnowsze osiągnięcia w świecie mody. Trendy w dekoracji, stylu i rozrywki gości ciągle się zmieniają. Popularny boho z motywami etnicznymi zostaje zastąpiony luksusem i bogactwem ogrodu Eden.

Motywem przewodnim dekoracji sali jest lekkie zaniedbanie, połączenie kamień naturalny ze skręconą winorośli. W ogrodzie Eden są klejnoty, egzotyczne ptaki, niestandardowe kolory i dziwne owoce. Przepis na najnowszy trend weselny to mieszanka fantazji z tropikami.

Prezydium dla młodzieży w stylu leśnym

Prezydium dla młodzieży w stylu leśnym

Do notatki! Innym popularnym trendem jest wielowymiarowa przestrzeń, różnorodność wszechświata, świat iluzji. Głównym elementem projektu tego stylu są oświetlenie, migotanie i macica perłowa.

Aby stworzyć wesele w tym stylu, musisz użyć Technologia 3D i 5D. Głębokie odcienie niebieskiego pomogą zrealizować ideę kosmosu.

Designerski wystrój sali bankietowej

Designerski wystrój sali bankietowej

Do notatki! W tym nurcie - ślubny design w spokojnych pastelowych kolorach. Delikatny różowy, blady niebieski, delikatne bzy i odcienie sałatkowe - idealne połączenie z bielą i kremem tworzy atmosferę lekkości i nieważkości.

Często używany jest gradient kolorów - przejście z ciemniejszego odcienia do jaśniejszego koloru. Aby dodać odrobinę egzotyki, możesz zrobić jasny akcent na tle spokojnego i pogodnego cienia.

Romantyczny wizerunek dzięki zasłom z delikatnych tkanin

Romantyczny styl z delikatnymi tkaninami draperii

Głównym trendem w temacie ślubu jest nadal indywidualizacja. Im więcej stylów i pomysłów powstaje podczas projektowania uroczystego wydarzenia, tym wyraźniejsze jest pragnienie wymyślenia wyjątkowego urlopu, który nie ma analogii. Dlatego przy wyborze stylu nowożeńcy coraz częściej polegają na historii swoich związków, znajomych lub cech. W ten sposób rodzi się niestandardowa idea, która zawsze ma tendencję.

Rada! Na weselu nie zapomnij o dzieciach, ponieważ mogą się nudzić podczas wakacji dla dorosłych. Zorganizuj stolik dziecięcy z różnymi grami i materiały dla kreatywności. Wybierając program tematyczny, możesz skonsultować się z animatorem.

Rejestracja sali na wesele: trendy roku i wskazówki dotyczące wyboru stylu, koloru i wystroju

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 6