Şeftali tonlarında kutlamalar için salonun dekorasyonu

Şeftali tonlarında kutlamalar için salonun dekorasyonu

Düğün - aşık bir çiftin hayatındaki en önemli olay, iki sevgi dolu kalbi birbirine bağlamayı hayal ediyor. Bu neşeli etkinlik için hazırlık birkaç ay içinde başlıyor, böylece organizatörlerin tüm detaylar üzerinde çalışmaya zamanları var. Kutlamanın gerçekleşeceği odanın tasarımı büyük önem taşımaktadır. Salonun dekorasyonu şenlikli bir atmosfer yaratacak ve uzun yıllar misafirler ve yeni evliler için hatırlanacak.

  • Stil zamansız
  • Renk Düzenleri 
  • Dekorasyon malzemeleri 
  • Çeşitli tasarım fikirleri
  • Yılın eğilimleri 
Standart olmayan dekorlar ziyafet salonunu özgün ve şenlikli bir şekilde dekore edecektir.

Standart dışı süslemeler festivale ve orijinal olarak ziyafet salonunu dekore eder.

Stil zamansız

Bir düğünün yürütülmesinde önemli bir karar, bir kutlama tarzı seçmektir. Seçilen temadan salonun tasarımına bağlı olarak, şenlikli masa ve gözlük dekoru ve elbette, yeni evlilerin kıyafetleri. Düğünler çok popüler Provence stili, Zaten klasik olan retro, tiffany. Tüm seçenekler kendi yollarıyla ilginç ve cazip. Nasıl dururuz? Düğün tarzınızı seçmek için, kayıt planlamasının yapıldığı yılın saatini dikkate almanız gerekir. Yeni evlilerin tercihlerini ve ziyafetin yapılacağı yerin özelliklerini dikkate alın.

Antik çağların uzmanları için, doğa ve Rus gelenekleri idealdir bossage ve ekostil. Rustik tarzda düğün daha iyi bir kır evi doğa üzerinde.

İpucu! Kütük evin salonunu dekore etmek için, doğal elementler uygundur: koniler, keten, chintz, kır çiçekleri ve saman.

Ahşap Mobilya doğanın armağanlarıyla birlikte mükemmel bir konfor atmosferi yaratacaktır. Dekorasyon sıcak renk şemasında olmalıdır: bej, kahverengi ve sarı tonları.

Ülke tarzı dekor, performans açısından basit, ama çok ilginç görünüyor

Ülke tarzı dekor, performans açısından basit, ama çok ilginç görünüyor

Son yıllarda, giderek daha fazla çiftler boho-chic stilini seçtiler ve şık şık. Tüm bu bohem şıkı, farklı tarzların uyuşmaz, dışmerkezli ve karıştırılmasının birleşimidir.

İpucu! Dekorasyon için, etnik desenleri olan bir kumaşa ihtiyaç vardır, klasik beyazın arka planında canlı renk tonları yaratmak için kullanılır veya krem rengi. Salonu süslemek için kullanılır mumlar, saçaklı tekstiller, kilim ve bant.

Kolay Boho stili parlak doğal renklerde kutlamaya yardımcı olacak

Kolay Boho stili parlak doğal renklerde kutlamaya yardımcı olacak

Eğer çift eski arabaları, 1920'lerin ve 1930'ların filmlerini ve vinil müziği tercih ediyorsa, retro veya Chicago tarzına bakmaya değer. Tutku, heyecan ve caz, kesinlikle unutulmaz bir atmosfer yaratacak, yakında böyle bir düğünü unutamayacaklar, çünkü standart seremoniden önemli ölçüde farklıdır.

İpucu! Oda kaydı için klasik bir odaya ihtiyacınız olacaktır. antika mobilyalar ve mimari ya da koyu renklerle dekore edilmiş şık bir restoran. Salonda büyük bir piyano, gramofon ve hatta bir daktilo ile süsleyebilirsiniz. Yerine standart garland Salonun etrafında asılı olan vinil kayıtları harika görünüyor.

Chicago tarzı sulu renkler ve bir çok aksesuar ile karakterizedir

Chicago tarzı sulu renkler ve bir çok aksesuar ile karakterizedir

İpucu! Chicago'nun stilini seçerken, salonun dekorasyonuna özel dikkat gösterilmektedir, çünkü olağanüstü iç mekan yaratıcı fikirlerin detaylarıyla yaratılmıştır. Kayıt için gazetelerden, silahlardan, eski filmlerden posterler ve hatta casino çiplerinden kupürler kullanın.

Düğün vitrinistika - yapay unsurların fantastik bir alanı oluşturma

Düğün vitrinistika - yapay unsurların fantastik bir alanı oluşturma

Renk Düzenleri

Renk tasarımı, düğün, seçilen stilin teması ile ayrılmaz bir şekilde bağlantılıdır. en bir renk şeması seçerek Ana durumun gözlenmesi gerekir: odanın rafine ve şık görünmesini sağlamak için sadece organik olarak birleştirilmiş renklerin kullanılması.

Nötr renkler

Pastel renkler - Her zaman bir kazan-kazan seçeneğidir. Kısıtlama, alçakgönüllülük ve asalet, herhangi bir düğünün ideal yoldaşlarıdır. Nötr tonların ana avantajı, birbirleriyle birleştirilmelerinin kolay olması ve aynı zamanda sıkı bir bileşimi korurken parlak bir renk katmalarıdır.

Pastel renklerde Guerlain tarzında düğün

Pastel renklerde Guerlain tarzında düğün

Tek renk 

Genellikle salonun tasarımında bir renk kullanılır: mavi, pembe veya leylak. Bu seçenek ile istenilen gölgede dekor elemanını bulmak mümkün olmayacaktır.

İpucu! Tek bir renkte bir düğün yaratmak, klasik beyazın parlak rengini özenle seyrelterek, aşırıya kaçmamak çok önemlidir.

Çiçekler ile tamamlanan yumuşak leylak gölge

Çiçekler ile tamamlanan yumuşak leylak gölge

Renk kombinasyonu 

Gölgeleri karıştırırken belirli bir tada sahip olmanız gerekir, çünkü uyumsuz tonlar tüm dekoru bozabilir. Detaylara dikkat etmek önemlidir, resimden çıkmamalılar. Birincil rengi seçerken, odanın oluşturulduğu stili göz önünde bulundurmanız gerekir.

Üç tonun uyumlu kombinasyonu

Üç tonun uyumlu kombinasyonu

İpucu! Salonun dekore edilmesi için üç farklı renkten daha fazlasının kullanılması istenmez, bu nedenle oda renkli, tatsız görünmez. Temel ton olarak, beyaz mükemmel uyum sağlar, bir çift parlak renk ile tazelenebilir.

Üç tamamlayıcı ton kullanımı ile kış peri masalı

Üç tamamlayıcı ton kullanarak kış peri masalı

Dekorasyon malzemeleri

Salonun dekorasyonunda ana işlev, süslemek ve şenlikli bir atmosfer yaratmak için hizmet eden unsurlar tarafından gerçekleştirilir. Hemen hemen her düğün için uygun olan en popüler süslemeler şunlardır:

dekorasyon Kullanım için ipuçları
girlantalr  Duvarları, pencereleri, masaları ve kemerleri süslemek için idealdir. Kullanılan malzemeler çiçek, kağıt, kumaştır. Çelenk oluştururken, tasarımın renk gamına odaklanmak gerekir;
Şişme topları Her zaman kazanan ve şenlikli görünün. Tavan, duvar ve masaların süslenmesi için uygundur. Topları sevgilinin kalplerine birleştirerek muhteşem bir düğün sembolü oluşturabilir ve yeni evliliğin yanına yerleştirebilirsiniz;

dekorasyon Kullanım için ipuçları
çiçekler Ne tür bir düğün yaşayan bir çiçeğe mal olmaz? Bu güzel bitkilerin kullanımında herhangi bir sınırlama yoktur. Daha fazla salonda, oda o kadar güzel gözüküyor. Çiçekler sadece şenlikli bir atmosfer yaratmaz, aynı zamanda salonu ilahi bir kokuyla doldurur;
bez Güzel pahalı tekstil ürünleri, en yaygın odayı bile kraliyet sarayı haline getirme yeteneğine sahiptir. Kumaş masalarla süslenmiş, sandalye örtüleri, duvarlar dekore edilmiştir. Kemerleri, sütunları ve merdivenleri süslemek için saten kurdele kullanın. Ve tavanın altındaki kumaş kesimlerini sabitleyerek bir çeşit çadır yaratabilirsiniz.

Ek süslemeler kullanıldığı için mumlar, kağıt, harf veya kelimeler. Ciddi bir görünüm yaratmak için, farklı seçenekleri birleştirmeniz gerekir, ayrıntıları stil ve renge göre seçmeyi unutmamalısınız.

İpucu! için dekorasyon masa örtüsü dantel veya nakış ile saten kullanabilirsiniz - royally şık görünüyor. Ve dekorun geri kalanı için, güzel dökümlü ve güzel düşen dalgalar gibi hafif kumaşlar kullanmak daha iyidir. Sabitlemek için dantel ile mükemmel uyum sağlar.

Ziyafet salonunun dekoru için sıcak sonbahar renkleri

Ziyafet salonunun dekoru için sıcak sonbahar renkleri

Çeşitli tasarım fikirleri

Salonun ana kuralı, genel bir anlayışla dekorun birleşimidir. Her zaman evlilikte ana insanlar yeni evliler, bu nedenle olayların ve süslemelerin ortasında damadın ve gelinin bir yeri olmalı.

İpucu! Aksan olarak, çiçekleri süslü tencerelerde veya LED çelenk. Muhteşem bir atmosfer yaratacak renkli kağıttan yapılmış fenerler ve fanlar.

İdeal - Çiçek kompozisyonu ile desteklenmiş mumlar

İdeal - çiçek kompozisyonu ile tamamlanan mumlar

 

Sandalye süslemek için mükemmel bir çözüm, kumaş ve çiçek sargıları olacaktır. Masa örtüleri ile tek bir renk düzeninde sandalyeler yapmak arzu edilir. Dantel ve tül zarif ve coquettishly görünecek.

Hava tekstilleri sonbahar ve yaz kutlamaları için gerçek bir varyanttır.

Hava tekstilleri sonbahar ve yaz kutlamaları için gerçek bir varyanttır.

Önemli! Masalardaki çiçekler her düğün için şarttır. Bu kadar önemli bir nüansı, buketleri büyüklüğünde unutma. Çiçeklerin yüksekliği 25 cm'yi geçmemelidir, böylece misafirler rahat hissederler ve dekorasyonlar masaya müdahale etmez.

Çiçeklerle bezeme, evlilik töreni için romantik bir atmosfer yaratmanın en iyi yollarından biridir.

Çiçeklerle bezeme, evlilik töreni için romantik bir atmosfer yaratmanın en iyi yollarından biridir.

İpucu! Bir odayı dekore ederken, deneylerden korkmamanız gerekir, çünkü yaratıcı fikirler sadece benzersiz bir tatil değil, yaratıcı yeteneklerin bir tezahürüdür. Böyle bir düğünden duygular, şüphesiz, daha canlı ve unutulmaz olacak.

Süs eşyaları için taze çiçek seçerken, çabuk ufalanmaması ve güçlü bir kokuya sahip olmadıklarını unutmayın.

Dekorasyon için taze çiçekler seçerken, çabucak parçalanmamalı ve güçlü bir tada sahip olmamalıdır.

Salonun tasarımındaki özel bir aura, aydınlatma yaratmaya yardımcı olacaktır. Bunu yapmak için mumları kullanabilirsiniz. arka ışık veya LED ampul. Dekoratif avizelerel fenerleri, asılı lambalar - aydınlatma, renk şeması ve tasarım stili ile uyumlu olmalıdır. Doğru seçilmiş ışık, dekorun güzelliğini vurgulayacaktır.

Tasarımda eğilimler

Bir düğün planlarken, gelin çoğu zaman sadece kendi tercihlerine dikkat fakat moda son gelişmeleri takip etmeye çalışıyorum. Dekorasyonda trendler, misafirlerin tarzı ve eğlenceleri sürekli değişiyor. Etnik motiflere sahip popüler boho, Cennet Bahçesi'nin lüks ve zenginliğiyle değiştirilir.

Salonun dekorasyonunun leitmotifi hafif ihmal, kombinasyon doğal taş bükülmüş bir asma ile. Cennet Bahçesi'nde taşlar, egzotik kuşlar, standart olmayan renkler ve tuhaf meyveler vardır. Son düğün trendinin tarifi, tropiklerle birlikte bir fantezi karışımı.

Orman tarzı genç insanlar için Presidyum

Orman tarzı genç insanlar için Presidyum

Notuna! Bir başka popüler eğilim ise çok boyutlu alan, evrenin çeşitliliği, yanılsamaların dünyasıdır. Bu tarzın tasarımının ana unsuru aydınlatma, titreme ve sedeftir.

Bu tarzda bir düğün yaratmak için kullanmalısınız 3D teknolojisi ve 5D. Derin mavi tonlar, uzay mekânı fikrini gerçekleştirmeye yardımcı olacaktır.

Ziyafet salonunun tasarım dekoru

Ziyafet salonunun tasarım dekoru

Notuna! Trendde - sakin pastel renklerde düğün tasarımı. Yumuşak pembe, soluk mavi, açık kırmızı ve açık yeşil tonları - mükemmel beyaz krema ile kombinasyon ve hafiflik ve ağırlıksız bir atmosfer yaratır.

Genellikle bir renk gradyanı kullanılır - daha koyu bir gölgeden daha açık bir renge geçiş. Biraz egzotik eklemek için sessiz ve sakin bir gölgenin arka planında parlak bir vurgu yapabilirsiniz.

Narin kumaşlarla örtü sayesinde romantik görüntü

Perdelik narin tekstil ile romantik tarzı

Düğün temasında ana eğilim hala bireyselleşmedir. Ciddi olayın tasarımında daha çok tarz ve fikir ortaya çıktıkça, hiçbir benzerine sahip olmayan eşsiz bir tatile çıkma arzusu o kadar keskin olur. Bu nedenle, bir stil seçerken, yeni evliler ilişkilerinin, tanıdıklarının veya özelliklerinin tarihine daha fazla güvenirler. Böylece, standart olmayan bir fikir doğar, bu her zaman bir eğilimdedir.

İpucu! Düğünde, çocukları unutmayalım çünkü yetişkin bir tatil sırasında sıkılabilirler. düzenlemek çeşitli oyunlar ile çocuk masa ve yaratıcılık için malzemeler. Tematik bir program seçerken, bir animatöre danışabilirsiniz.

Düğüne ait salonun kayıt altına alınması: yılın trendleri ve stil, renk ve dekor seçimi için ipuçları

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + 2 =