Minimalistinis skandinaviškas stilius su sodrus medžiu

Minimalistinis skandinaviškas stilius su sodrus medžiu

Naujieji Metai yra labiausiai paslaptingos ir paslaptingos atostogos. Jis masiškai švenčiamas mūsų šalyje. Kiekviena šeima pradeda ruoštis Naujųjų metų šventėms nuo lapkričio pabaigos ir pirmųjų gruodžio dienų. Kiekvienas galvoja apie dovanas giminaičiams, rengia šventinį meniu. Pradeda prekiauti žalia spalvomis, nes be šio simbolio sunku įsivaizduoti atostogas. Iki atostogų pasirengimas taip pat apima būstą: jie dekoruoti Naujųjų Metų temos kambariai, ir tada kiekviename name yra tikrai šventinė atmosfera!

  • Dizaino idėjos
  • Naujametinės girliandos
  • Naujametinės kompozicijos
  • Padėkite pasiruošti atostogoms
Mieli Kalėdiniai papuošimai ant lango

Mieli Kalėdiniai papuošimai ant lango

Būsto registravimo idėjos

Mes siūlome apsvarstyti keletą skirtingų kambarių dekoravimo galimybių, kad pasakotų aplinką.

Kaimo stiliaus kambario dekoravimas

Jei turite savo namuose laiptai, galite lengvai jį paversti. Jums reikės šviesią Blue Ribbon, kurį galite papuošti savo laiptų turėklus ir skersinių ir sankirtose pridėti žvakidės Kalėdiniai papuošalai. Nuobodus kasdienius laiptus pavirs šventinis ir pasakiškas!

Patarimai! Nereikia nupjauti gyvojo medžio. Atspindėdamas šiek tiek vaizduotę ir pasigailėdamas gražios eglutės, jūs papuošiatės savo namą originalia girliandų kalėdine eglute, Šviesos diodai arba įprastomis medinėmis lentomis.

Neįprasta stilinga Kalėdų eglutė, kuri gali išlaikyti tiek, kiek norite

Neįprasta stilinga Kalėdų eglutė, kuri gali išlaikyti tiek, kiek norite

Šalies stilius interjere

Šalies stilius interjere

Natūralių elementų ir medžiagų naudojimas

Jei planuojate romantišką Naujųjų metų šventę, tuomet jūs galite lengvai sukurti atostogų sudėtis stalo dekoravimui naudojant natūralias medžiagas ir žvakes.

  1. Surinkti visus namuose žvakes, ir jei jie yra skirtingi dydžiu ir skersmens, jis nebuvo sugadinti dekoro, o priešingai.
  2. Padėkite žvakes ant metalinio dėklo, jo atspindžiu, liepsnos išliet.
  3. Tarp žvakių įdėkite riešutus, pakeiskite juos mažais žaislais Kalėdų eglutėje.
  4. Jei spalvų schema suderinta harmoningai, apdaila paliks nepamirštamą įspūdį.

Patarimai! Pavyzdžiui, naudokite valgomąjį dekorą, o ne Kalėdų eglutę, ypač jei ji tinka naudojamoms medžiagoms ir temoms. Tai gali būti mandarinas, kuris tikrai yra kiekviename namuose Naujųjų Metų išvakarėse.

Medinės lempos, kūgiai ir miela statulėlė papildo romaną interjerui

Medinės lempos, kūgiai ir mielos figūrėlės suteiks interjerą tikra romantika

Neįprastas dekoras - langų karoliukai

lango apdaila karoliukus galite naudoti beveik bet kokiomis improvizacinėmis priemonėmis: čia yra naudingos ir Kalėdų eglutės žaislai (pageidautina ne dideli), žirniai, karoliukai, figūruoti makaronai, kurios pageidautina iš anksto dažyti purškimo dažais. Visa tai ir daug daugiau gali būti naudojami styginiams karoliukams, kurie vėliau pakabinti ant langų. Tai malonu ne tik būsto savininkai, bet ir atsitiktiniai praeiviai gatvėje.

Stilingos popieriaus girliandos ant lango

Stilingos popieriaus girliandos ant lango

Kalėdų puošmena suknele

Naujųjų metų žaislų dekoruotas liustra - tai, ko gero, lengviausias būdas suteikti namą Naujametinės nuotaikos. Norėdami apdaila atrodė įspūdingas, mes naudojame aukštos kokybės (kaip taisyklė, jis yra brangesnis) žaislai, pagaminti iš stiklo ir kaspinu, pasiimti tonusą, kurti dainas baigtas.

Gražus apdaila, verta pakabinti po lubomis

Gražus papuošimas, kurį verta dėti po lubomis

Naujoji dekoro tendencija - Naujųjų metų medis

Mūsų laikais tapo labai madinga tendencija ne dekoruoti gyvenimą su gyvuoju medžiu, bet ir sukurti Naujųjų Metų medį, pagamintą iš natūralios medžiagos, stiklo ir improvizuotų priemonių.

Pastaba! Pavyzdžiui, su lazdomis ir šakelių plinta ant sienos siluetą eglutę naudojant tik šakeles pagalba, dažytos iš konteinerio į jūsų pageidaujamą spalvą.

Nenaudokite medžiagos namuose: eik į kiemą arba namų apyvokos kambarį (jei yra). Tai labai įdomu ir neįprasta, atrodo kaip medis, pagamintas iš Kalėdų žaislų. Taip pat galite sujungti keletą spalvų.

Rožinis interjeras su dirbtiniu baltu eglu

Rožinis interjeras su dirbtiniu baltu eglu

Modernus interjeras su stilizuota Kalėdų eglute

Modernus interjeras su stilizuota Kalėdų eglute

Dekoravimo užuolaidos su girliandomis

Преображение užuolaidos Naujųjų metų šviesos atneš įdomų nuotaiką ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Be to, atkreipiame dėmesį į tai, kad siekiant išvengti nepalankių momentų ir saugos tikslais, aukštos kokybės girlianda. Padėkite jį ant užuolaidos.

Patarimai! Jei užuolaidos yra skaidrios, kai kurie žibintai gali būti paslėpti raukšlėse, o minkštas rūko žiburio efektas bus pateiktas. Taip pat galite pridėti didelius kaspinus iš juostelių pastelinės spalvos, tai taip pat suteiks šventinę atmosferą.

Papuoškite drabužį naktiniu žibintu ir pridėkite šį Naujųjų Metų nuotaiką

Papuoškite drabužį naktiniu žibintu ir pridėkite šį Naujųjų Metų nuotaiką

Gėlių kompozicijos

Gėlių išdėstymą galite sukurti, pavyzdžiui, naudojant gvazdiklius. Norėdami tai padaryti, turite įsigyti specialią žaliosios oazės. Iš anksto pamerkti jį į vandenį, imtis skiltelė ir pjovimo išjungti kojas, įterpti gėlės į jį, suteikiant oazės sferinę formą.

Patarimai! Kaip stovas tinka vazos ant kotelio.

Juk Naujieji Metai - magijos atostogos, po mūšio, kuria jūs užsiimate labiausiai maloniu troškimu, kuris iš tiesų bus iš tikrųjų išpildytas! Jei šeimoje yra vaikų, turite aplankyti Kalėdų senelį. Nepamirškite apie aplinką, kurioje vyksite renginį.

Naujųjų metų puokštė su spygliuočių

Naujųjų metų spygliuočių puokštė

Naujametinės girliandos

Dabar internete ir parduotuvėse yra daugybę girliandų, pagamintų įvairiomis formomis, temomis ir medžiagomis. Taip pat yra meistriškumo klases girliandų gamybai. Kaip jau minėta, galite jas kurti visiškai skirtingomis ir nenuspėjamomis medžiagomis. Mes galime pakabinti girliandą ant Kalėdų eglutės, ant langų, užuolaidų, laiptų, šviestuvų, sienų - kur tik siela nori. Ir situacija bus apakinti, šventinė!

Gražios Naujojo Meto žvaigždės puošia bet kokį interjerą

Gražios Naujojo Meto žvaigždės puošia bet kokį interjerą

Jei turite vaikų, sukurkite su jais girliandą - jiems bus dar keistis ir nepamirštamas. Originaliausias ir tas pats skanus bus saldainių girlianda. Dažnai naudojamas jo želatininių saldainių sukūrimui - parduodant galite rasti įvairių spalvų ir formų. Saldainiai tiesiog suvyniojami ant sriegio adata.

Patarimas: pirkite saldainius su maržą, nes yra įmanoma, kad girliando sukūrimo metu valgysite dalį saldainių.

Paprasta girlianda su žvaigždute

Paprasta girlianda su žvaigždute

Naujametinės kompozicijos

Norėdami papuošti šventinį stalą, galite kreiptis į Naujojo Metro gėlių puokštę, kurią galite įsigyti ar paleisti savo rankomis. Panaši kompozicija atliekama naudojant dekoratyvinė žvakėir, esančio pušies eglių ir pušies šakų, kūgių, Naujojo metų varpelio, juostelių ir dekoratyvinių karoliukų puokštėje. Puokštė yra labai miela ir neužima daug vietos ant stalo, tačiau pabrėžia vakarienės šventes.

Pastaba! Taip pat galima naudoti Naujametinius žaislus žvakidės.

Paprasta ir miela Naujųjų Metų apdaila

Paprasta miela puošmena Naujiesiems Metams

Padėkite pasiruošti atostogoms

Norėdami sukurti ypatingą šventinę atmosferą namuose ar biure, galite naudotis specialių organizacijų paslaugomis. Jie profesionaliai ir per trumpą laiką papuošia kambarį. Dizaineriai atsižvelgs į visus jūsų pageidavimus, ir jūs tik priimsite jų pastangų rezultatą. Nereikia nė sakyti, kad tokių paslaugų teikimas nėra laisvas, tačiau tai sutaupo daug laiko.

Čia galite naudotis madingiausiomis spalvomis, spalvomis, kompozicijomis ir medžiagomis, raštuotu ledu, kristalais, Kalėdų eglutėmis kristalas ir daug daugiau. Pateikite pasaką sau ir savo artimiesiems! Tačiau nereikia pamiršti, kad nė viena įmonė, organizacija ir komanda nebus pakeisti magija emocijas ir verkia vaikų dėl jų pačių papuošti savo namus, kambarį, ir jūs su jais pasinerti į Pasakų prisiminimus, troškimų ir emocijų dėl Naujųjų Metų išvakarėse. Patikėkite stebuklą, ir tai įvyks, sapnuojate ir svajonės išsipildys!

Raudonas užuolaidas papildo raudona dekoracija Kalėdų eglutėje

Raudonas užuolaidas papildo raudona dekoracija Kalėdų eglutėje

Kaip papuošti kambarį Naujiesiems Metams: 60+ neįtikėtinai jaukių idėjų šventiniam dekorui

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + 2 =