Toks tvarkingas krūmas gražiai puošia jūsų kraštovaizdį

Tikslus augalas papildys bet kokį kraštovaizdį

Visas vardas krūmas skamba spirea pilka Grefshem. Tai augalas su storais sprawling šakomis, kuris yra plinta baltų mažų gėlių. Jis žydi per 1,5 mėnesius. Mažos gėlės tankiai padengia paviršių, tarsi ją apgaubia. Antrasis krūmo pavadinimas yra "nuotaka".

 • Savybės
 • Pasirinkite sodinimo vietą
 • Taikymas kraštovaizdžio dizaino
 • Galimos parinktys
 • Augalų priežiūra
 • Kaip veisti? 
 • Ligos ir kenkėjų padaryta žala
Gražus nuotaka krūmas

Linksma krūmo "nuotaka"

Didžioji puikus krūmo nuotaka

Arkiniai šakai - išskirtinė augalo savybė

Prabangus krūmas su baltomis gėlėmis

Prabangus krūmas su baltomis gėlėmis

Savybės

Krūtinę galima trumpai aprašyti taip:

 • Tai atsparus šalčiui ir ligoms atsparus augalas.
 • Jis nori dažnai, bet vidutiniškai laistyti. Po laistymo būtina atsverti dirvą, pagerinti vėdinimą.
 • Jei sodinukai yra pasodinti rudenį, juos reikia padengti žiemai, kad jie nebūtų užšaldyti. Kai pavasarį sodinami, juos dažnai reikia laistyti ir užplauti šiluma.
 • Prieš sodinimą būtina tręšti dirvą, jei jis yra pernelyg nusausintas. Viršutinis apsirengimas vyksta ankstyvą pavasarį.
 • Vasarą prabangiai žydi. Per šį laikotarpį pageidautina vanduo.
Gėlės arti

Gėlės arti

Gausus krūmas yra gaunamas, jei jis nėra nupjaunamas ir jam nėra suteikta tam tikros formos

Jei krūmas nėra supjaustytas ir jam nėra suteikta tam tikra forma, jis bus išplitęs

Pasirinkite sodinimo vietą

Apimtas, pritraukiantis dėmesį krūmas padengtas sniego baltomis gėlėmis. Jis primena akinančią putinas žydėjimo laiką ir panašus į ryškiai geltonos kamuolio rudenį, kai lapai pagelsti jame. Tačiau norėdami stebėti šį grožį, reikia rasti vietą sodas, kur augalas įsišaknys ir jaustis gerai.

Tai svarbu ryškus apšvietimas, nes tamsios vietos sulėtins krūmo augimą. Spiraea įsišaknijusi bet kokiame dirvožemyje, ir svarbu, kad jis nebūtų pernelyg sausas. Auginti augalą rudenį, kai nėra lapų ar ankstyvo pavasario, kol inkstai nebus.

Sultingas baltas krūmas žalia veja

Sultingas baltas krūmas žalia veja

Maži krūmai puošia veja už tvoros

Galimybė papuošti veja už tvoros

Krūmas yra gana įspūdingas dydis, ir tai rodo, kad jis turėtų būti sodinamas 50 centimetrų atstumu gauti apsidrausti. Sodinant keletą vienetų grupėms reikia nukrypti nuo kito 70-100 cm. Duobė turi būti platesnė nei šaknų iki 30%, iki 50 cm gylio. Jei laikytis šių sodinimo taisykles, tai yra įmanoma pasiekti greitą užaugimo krūmais.

Gražios krūmų apsidraudimas

Gražios krūmų apsidraudimas

Pilkųjų spiraeos taikymas kraštovaizdžio dizaino

Augalas vertina Grefsheim už nepretenzistinę priežiūrą, atsparumą šalčiui ir ilgą žydėjimą. Jei pasodinsite krūmą šalia tulpės, narcizai arba krokusai, gausite protingą kompoziciją. Tūpimo tinklelis palei aptvaro iš tų pačių ar skirtingų veislių, gautų Spirea gyvatvorių. Siekiant užtikrinti ilgą žydėjimą visoje aikštelėje, verta sodinti kelias veisles, kurios žydės skirtingais laikais. Vasaros pradžioje žydi Spirea Grefsheym, bus taikomos Vangutta vidurio gėlės ir žydi ne iš japonų pabaigoje, likvidavimo Billard.

Norėdami pakeisti, derinkite spiraea, alyvą, veiksmą, kadagys. Taip pat spiraea gerai medžiai (klevas arba pelenai).

Galimos parinktys

Dažnai galite susipažinti su krūmų apsidraudimu netoli miesto administracinių pastatų. Grefsheimas gerai toleruoja automobilio išmetamųjų teršalų oro taršą ir prisideda prie jo valymo. Net ir praėjus žydėjimo laikotarpiui, krūmas puikiai atrodo dėl sultingų ir tankių lapų.

Klasikinio stiliaus stiliumi spyruoklė yra šalia vandens. Atsižvelgiant į atspindžius vandenyje, sukuriamas augalijos gausos poveikis. Be to, tai puikiai tinka vaismedžiai ir kiti krūmai.

Puikus krūmas šalia nedidelio dirbtinio tvenkinio

Puikus krūmas šalia nedidelio dirbtinio tvenkinio

Paveikslėlių dizaino puošmena

Nepriklausomo krūmo kraštovaizdžio dizainas

Sukurti Provanso stilius būtina sukurti kaimo namų aplinką. Tai galima padaryti naudojant baldus, dekoro elementus ir augalus. Spirea gerai derinama su šia kryptimi ir sukuria įspūdį, kad jis auga ten, kur buvo gamta.

Galima naudoti skirtinguose nacionaliniuose stiliuose, pavyzdžiui, Japonų kalba, Italų kalba, Rusų arba Skandinaviškas. Krūmas gerai atrodo tarp didelių akmenų ir masyvių medinių baldų, akmens laiptelių. Dėl savo ištvermės, atsparumo ligoms ir nepretenzingas priežiūros, dizaineriai dažnai jį naudoja, kai kraštovaizdžio dizaino kūrimas.

Augalų priežiūra

Spirea nereikalauja ypatingos priežiūros. Reikalingas reguliarus neintensyvus laistymas ir savalaikis piktžolių derliaus nuėmimas. Dėl didelės atsparumo šalčiui augalas dažnai naudojamas gyvoms tvoroms sukurti. Krūmo trūkumas yra blogas atsakas į staigius temperatūros pokyčius. Jei jūsų regiono klimato sąlygos yra nestabilios, tada žiemai verta uždengti krūmo šaknis su kritusiais lapais.

Krūmo sodinimas

Nusileidimas

Teisingas apdailos krūmas

Teisingas apipjaustymas

Svarbu laiku ir teisingai nupjauti krūmą. Dėl ilgo žydėjimo ir augimo kasmet tai nereikia pjauti. Pilka spiraeja turi ypatingą požymį - inkstai apima nuo praėjusių metų likusį šaudymą. Grigiškų metų genėjimo metais žiedas nevyksta. Geriausia iškirpti užšaldytus galus, o vieną kartą per 7 metus išvalyti senus šakos. Augalų gyvenimo trukmė yra apie 30 metų. Atjauninti, tai sutvarkius prie kelmo valstybės, iš kurios vėliau bus nauji ūgliai, ir ji bus galima suformuoti krūmą. Kas dvejus metus rekomenduojama, kad augalas būtų išplautas gauti norimos karūnos formos.

Kaip veisti?

Geriausias būdas paploti šį augalą yra kirtimai. Dėl to jaunų šakų negalima paimti. Imtis tik standus šakų, iš kurio viršūnė yra supjaustyti ir pašalinti dalį lapija, tada jie mesti laisvi ir šlapias dirvožemis. Norėdami gauti tvirtų sodinukų, auginiai yra pasodinti 20 cm atstumu ir sukuria didelę drėgmę kambaryje. Jei nėra šiltnamiuose atidžiai prižiūrėkite dirvą - jis neturėtų išdžiūti. Greitai augti, organizuoti dažnai laistyti.

Kai pasirodo šaknys, spiraea gali būti pasodinta į žemę, tačiau tai turėtų būti padaryta rudenį ar pavasarį.

Spygliuočių platinimas iš krūmo

Spygliuočių platinimas iš krūmo

Ligos ir kenkėjų padaryta žala

Paprastai krūmas retai serga, tačiau yra išimčių. Siekiant išvengti pralaimėjimo, verta atlikti prevencinę priežiūrą. Dažniausiai yra:

 • Spidero erkė. Iš šakų atsiranda nedidelis tinklas, skylės ant lapų, kartais jie pasidaro geltonos ir nukrenta. Norėdami atsikratyti nelaimių, praleiskite purškimą karbofosu.
 • Aphids. Kenkia žalumynai ir žiedynai. Norėdami kovoti su juo, naudokite pirimoro tirpalą.
 • Apsisukantis vabalas. Ši vikšrinė valgo iki 60% lapų. Apdorojant chemines medžiagas prieš lapijos atsiradimą, galima išvengti kenkėjų.
Sąmoningai žmonėse šis krūmas vadinamas nuotaka

Sultingas žydėjimas sezono metu

Norėdami kovoti su kenkėjais, galite naudoti įvairius metodus. Be to, būtina apšiltinti ir tręšti trąšomis. "Grefshem" reikalauja minimalaus dėmesio, todėl sodininkai dažnai augina jį savarankiškai namų ūkio sklypai.

Baltiniai krūmai puošia namų sklypą

Baltiniai krūmai puošia namų sklypą

Pilka spiraea: sodinimo, priežiūros ir naudojimo ypatybės kraštovaizdžio projektavime

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

67 − = 61