Kavos staliukas su savo rankomis stende

Kavos staliukas su savo rankomis stende

Ar jums patinka dizainerio dalykai, bet atsibodo nusivylimas, pažvelgę ​​į kainų žymes, kurios dekoruoja parduotuvėse? Stenkitės tapti dizaineriu. Ar manote, kad tai sunku? Nieko tokio! Vadovaudamiesi instrukcijomis galite lengvai sukurti savo rankas originalus interjeras nuo improvizuotos medžiagos. Ir mes siūlome pradėti nuo kavos staliukas - toks nesudėtingas, bet labai svarbus dalykas baldai. Patikėkite manimi, šioje lentelėje maloniai suteiksite arbatą savo svečiams, kurie žavisi savo įgūdžiais. Be to, sukurdami kavos staliuką savo rankomis, tiesiog užpildykite savo namas šilumos ir įdėk savo sielos gabalą į jį. Taigi tikrai verta pabandyti.

  • Kavos staliukas su savo rankomis jūrų stiliaus
  • Staliukų lagaminas keliautojams
  • Gamtos pažintinių rąstų lentelė
  • Originali padėklų lentelė
  • Lentelė iš stalčių
Originalus kavos stalas iš senojo lagamino

Originalus kavos stalas iš senojo lagamino

Nedidelis žurnalinis staliukas iš lentų

Nedidelis žurnalinis staliukas iš lentų

Kavos staliukas ant ratų su savo rankomis

Kavos staliukas ant ratų su savo rankomis

Net iš senos baterijos galite gaminti nedidelį kavos staliuką

Net iš senos baterijos galite gaminti nedidelį kavos staliuką

Kavos staliukas su savo rankomis jūrų stiliaus

 

Kavos staliukas su savo rankomis jūrų stiliaus

Kavos staliukas su savo rankomis jūrų stiliaus

Idėja "romantiško" stiliaus. Ištisus metus, valgydami savo mėgstamą gėrimą iš šios lentelės, atsiminsite šiltą jūrą, švelnų banglentį ir mėnulio naktį. «Jūrų pėstininkas»Stalas yra švelnumas, rafinavimas ir originalumas jūsų namų širdyje.

Kaip padaryti?

1. Paimkite seną lango rėmą ir nuvalykite nuo dulkių ir nešvarumų. Jei ankstesnis stiklas įtrinkite, įdėkite naują, tada atsikratykite senojo sluoksnio dažai ir smėlio paviršių. Tada nuimkite metalinius kampus, kurie papildomai išsprendžia detales rėmas.

2. Uždenkite rėmą balta emalio arba akrilo dažai. Jei pasirinktas akriliniai dažai, po džiovinimo, gydyti jį su švitriniu popieriumi prie medžio išsiskyrė - todėl lentelė atrodys amžiaus, kuri suteikia jai savitą elegantišką išvaizdą. Taip pat galite naudoti dvi spalvas, pasirenkant "mėlynas skalė Pirmiausia dažykite rėmą mėlynomis dažais, o po pirmojo sluoksnio džiovinimo - padengti baltu. Kai antrasis sluoksnis išdžiūsta, patrinkite jį švitriniu popieriumi - tada po baltos spalvos dažais mėlyna bus.

3. Padėkite kojas ant stalo. Tai padaryti, imtis ir pjovimo pjovimo jį į 4 lygiomis dalimis (po maždaug 34 cm) ir tada vaikščioti ant jo švitrinis popierius pašalinti bet kokias atplaišas.

4. Tada nupjaukite baldų lentos arba tokio paties pločio kaip rėmo ir maždaug 8 cm ilgio plokštę, po kurios reikia pėdų pagrindus apdoroti švitriniu popieriumi.

Kavos staliuko sudarymas

Kavos staliuko sudarymas

5. Dabar kiekvienas gabalas turi būti gręžtas 4 vietose. Iš anksto pažymėkite ir tada gręžkite skylę, skirtą pėdai pritvirtinti, taip pat dar vieną - bet kurioje patogioje vietoje, kad kojos būtų patikimesnės.

6. Po to, naudodami ilgą sraigtą, turite pritvirtinti kiekvieną koją prie pagrindo.

7. Tada pritvirtinkite kojas prie rėmo, naudodami savisriegius varžtus. Stalystės - iš "dėžutės" tipo, kuri reikia pridėti visus likusius iš jūros dovanų importuotą - priekinė dalis rėmo, kuris stovi ant kojų, bus su kuriomis susiduria seksas, žemyn.

Kavos staliukas ant kojų

Kavos staliukas ant kojų

8. Dabar jums reikės grubios plonos virvės, kurioms reikės pynimo kiekvieną koją. Nustatykite lyną, naudodami lipnią pistoletą.

9. Dabar abejose pusėse turite nuplauti ir nuriebalinti stiklą. Kitas - pasiimti ir surengti ant stiklo "jūros gėrybės". Išleisk juos taip, kad atrodytų taip, tarsi jie būtų neatsargiai išsibarsčiusios ir tuo pačiu metu tekėtų iš vieno stalo kampo į kitą - ir jų skaičius turėtų palaipsniui nykti. Dabar jums reikia prisegti kiekvieną elementą su dviejų komponentų skaidriu klijais. Šiuo atveju jūros elementai neturėtų išsikišti virš "plokščio" dėžutės kraštų.

10. Jums reikės užsisakyti stiklo stiklo dirbtuvėje, kurios storis bus 4 mm. Stiklo dydis turi būti toks, kad, remdamasis rėmeliu, jis galėtų apimti "dėžutę". Tuo pačiu metu iš abiejų pusių reikia atidaryti 1,5-2 cm rėmus. Seminare turite paprašyti, kad stiklo kraštai būtų perdirbami ir gręžiami 4 mm diametro skylutėmis. Stiklas turi būti nuvalytas ir padengtas stalu. Iš odos arba gražios gumos supjaustykite tarpines, kurios bus po plovyklėmis. Saugokite stiklą varžtais. Prisukite juos atsargiai taip, kad stiklas nebūtų įtrūkęs.

11. Paimkite šiurkščią storą lyną ir sukite kilpą viename gale, kuris yra lygus pusei stalo ilgio. Naudodami klijų pistoletą, klijuokite lyną, sulankstytą dvigubai nuo ilgio stalo pusės iki krašto. Pačios kilpos (maždaug 12-15 cm) nereikia klijuoti - jis turėtų būti laisvas, kad po to būtų galima sukabinti mazgą. "Aplenkiant" stiklo perimetrą ir plečiant visus jo kampus, toliau tvirtai priklijuokite virvės ilgį. Kai pasieksite kilpą, turėsite sulaužyti virvės galą, kad jūroje ištrauktumėte. Dabar, ištempus virvę priešinga kryptimi (dvigubai), būtina ją klijuoti.

Paskutiniai kavos stalo sukūrimo etapai

Paskutiniai kavos stalo sukūrimo etapai

12. Papuoškite išorinį stalo kampą - šone, kurioje yra dauguma jūrinių elementų. Tęskite kompoziciją pateikdami papildomą informaciją, tarsi jos "nusausintų" nuo stalo kojos tiesiai po stiklo viršuje.

Atlikta! Mėgaukitės savo kūriniu ir džiaukitės svečiais!

Staliukų lagaminas keliautojams

Klasikinis svetainės interjeras su kavos stalu iš lagamino

Klasikinis svetainės interjeras su kavos stalu iš lagamino

Labai originalus senojo mėgstamiausio lagamino sprendimas, kurį aš pamačiau su savimi iš kitų regionų ir kurį nenoriu išmesti dėl prisiminimų.

Kaip padaryti?

Pirma, eik į parduotuvę, kurioje turėsite įsigyti baldų kojeles (medinis arba metalas) Jei norite pagaminti mobilųjį stalą, tuomet jūs turite paimti ratus. Taip pat jums reikės faneros, varžtų ir atsuktuvų.

Net iš mažo lagaminėlio ant kojų gausite originalų kavos staliuką

Net iš mažo lagaminėlio ant kojų gausite originalų kavos staliuką

Dabar mes dedame žymėjimą ant lagamino apačios ateities kojoms ir gręžimo skylėms. Kadangi mes negalime pritvirtinti kojų prie audinio, mes dedame fanerą lagamino viduje, užrašome ant jo per skylutes ir taip pat gręžkite. Dabar pritvirtinkite prie lagamino tvirtinimo apačios ir pritvirtinkite kojas. Naudodami karštą kliją, klijuokite veltinį į lagaminą.

Norėdami suteikti stalui originalią išvaizdą, primenančią tolimą kelionę, galite papuošti ją lipdukais, pagaminti iš antspaudų formos, arba papuošti ją savo nuožiūra.

Tai - neįprastas kavos stalas yra pasirengęs! Beje, galimybės persikelti lagaminus į stalus yra didžiulės: pasirenkant kojas pagal savo skonį, galite pastatyti stalą stilius Retro arba klasikinis. Tai įmanoma, ne pridėti kojas, jei turite didžiulį lagaminą - jis atrodys tikrai neįtikėtinas: šioje lentelėje atneš į vidų iš nuotykių ir nuotykių jausmą, kelionių ir tolimų kraštų nežinoma dvasią.

Gamtos pažintinių rąstų lentelė

Ši lentelė harmoningai tinka interjerui vasarnamiai arba kaimo namas - šiltas ir natūralus, jis visada paskatins atostogų nuotaiką, kurioje viskas yra prisotinta ramybe, dainuoja paukščiai ir gamtos kvapai. Tokio stebuklingo stalo sukūrimas taip pat yra gana paprastas.

Mes užsiimame mediniais sijomis (šiuo atveju beržais) tokio paties aukščio ir pločio, tik 32 vienetų. Taip pat reikia paimti pagrindą stalui, kojoms (4 vnt.), Medžio toną, atsuktuvą ir kliją, skirtą mediniams paviršiams.

Kavos staliukas ant ratų rąstų

Kavos staliukas ant ratų rąstų

Kavos stalo iš rąstų gaminimo procesas

Kavos stalo iš rąstų gaminimo procesas

Pirmiausia reikia surinkti pagrindą stalui, tada klijuoti medines sijas perimetru, o vidurį - siūle su kartonu. Tuomet prisukite kojas apačioje. Tada, klijuokite vidinį plonų medinių kauliukų paviršių - dėl to atrodys, kad stalas yra visiškai medinis. Dabar užsiimame glaistu ir švelniai uždarome visas tuštybes, tada patrinkite, kad sukurtumėte visiškai plokščią paviršių. Voila! Dabar esate neįprasto stalo savininkas, kuris bus jūsų akcentas interjeras.

Jei idėja jums tinka, pagal šią schemą galite kurti kitas lenteles, pvz., Vietoj barų filialų. Norėdami sukurti tokią lentelę, turite paimti dažytos faneros dėžutę juoda dažai, kurių dydis yra 40x40x60 cm (arba bet koks kitas dydis jūsų nuožiūra).

Rėmo klijavimui imkime filialus, iš kurių mes pirmiausia pašalinsime laisvai klijuojančią žievę (atlikdami tai naždachkų pagalba). Kokia yra klijavimo tvarka: pirmiausia klijuokite šakeles ilgoje stalo pusėje, o po to - mes pasirenkame medines štampus ir, kaip mozaika, įdėti juos į užpakalį. Plokščių storis turėtų būti apie 1 cm, juos galima pjauti parketu arba diskiniu pjūklu. Ir galų gale - įdiekite stiklą, kuris bus stalo viršelis. Jei pageidaujate, ratų atramų veržimasis prie stalo gali būti mobilus.

Kavos stalas mūsų rankomis iš rąstinio namo

Kavos stalas mūsų rankomis iš rąstinio namo

Kavos staliukas iš rąstų idealiai tinka vasarnamių namams

Kavos staliukas iš rąstų idealiai tinka vasarnamių namams

Paprastiausias kavos stalo variantas iš rąstinio namo

Paprastiausias kavos stalo variantas iš rąstinio namo

Dėl tos pačios technologijos galite kurti daugybę neįprastų baldų. Galite užsifiksuoti šakos horizontaliai, o tada gausite tokį nuostabų stalą. Atrodo, kad šis baldai yra ne tik originalūs, bet ir neįtikėtinai stilingi.

Originali padėklų lentelė

Idėja, kuri atėjo kažkieno protui, yra tikrai genu. Atrodo, kad tu gali sugalvoti padėklai, kas tikrai priklauso kiekvienai butai? Ir padaryti juos labai patogiu ir funkciniu interjero elementu.

Kavos stalas iš padėklų šiuolaikinėje svetainėje

Kavos stalas iš padėklų šiuolaikinėje svetainėje

Paletės, pagamintos iš balto, kavos staliukas atrodys gana stilingai

Paletės, pagamintos iš balto, kavos staliukas atrodys gana stilingai

Kavos staliukai iš padėklų

Kavos staliukai iš padėklų

Kaip padaryti?

Norėdami pradėti, surinkti visus reikalingus įrankius jūsų idėjų: jis panoraminį vaizdą, gręžimo, pakaba, plaktukas, varžtai, nagų kamščiatraukis, klijai medienos, ratai, muilas, gruntas, atsuktuvu. Be to, imtis teptuko tapyba, šepetys žiedlapio-patarimas su abrazyviniais šereliais grąžtams, ir bespalvis lakas gruntas.

Kraštovaizdžio stalo iš padėklų su savo rankomis priėmimo etapai

Kraštovaizdžio stalo iš padėklų su savo rankomis priėmimo etapai

Visų pirma reikia grąžtą su purkštuku, skirtu medžio apdirbimas, ir valykite plokščių paviršių nuo užteršimo. Dabar atsargiai išmontuokite poliruoto lašinimo dėklo. Švelniai išmuškite dideliu plaktuko rustingu nagus ir atsargiai ištraukite juos su nagų pistoletu. Skaldyti lentos lentos klijuoja su medžio klijais. Šiame etape bus reikalingi spaustukai. Jie turi atsargiai laikyti lentas ir palaukti, kol jie išdžiūks.

Dabar paruošta apie būtinybę Nagų ir klijų kitoje pusėje, ir laikykite nuspaudę griebtuvai juos ir laukti, kol išdžius stalviršiai.

Kavos stalas iš padėklų

Kavos stalas iš padėklų

Tada uždenkite stalą su bespalviu gruntu ir tada laku. Tada nuo stalo galo pažymėkite varžtų pritvirtinimo vietas. Gręžimo skylės grąžtui su grąžtu. Kad sraigtai lengvai priglundytų į medieną, muilu juos muilu. Naudodami svirties raktelį galite greitai ir patogiai priveržti varžtus šešiakampiu galvute.

Stilingas, kompaktiškas ir gana funkcionalus stalas yra pasirengęs!

Nuotraukų instrukcija kavos staliuko gamybai iš padėklų

Photoinstrukcija apie kavos stalo gamybą iš padėklų

Lentelė iš stalčių

Kita originali idėja vilioja dėl savo paprastumo ir staigmenos - gerai, kas galėjo pagalvoti sukurti lentelę dėžės? Bet jis atėjo, o dabar jūs pats galite sukurti namuose tokį neįprastą interjero detalę. Žinoma, jūs patys būsite patenkinti, o jūsų svečiai bus oriai įvertinę šios idėjos originalumą.

Taip pat įdomu pažvelgti į kavos staliuką iš dėžutės

Taip pat įdomu pažvelgti į kavos staliuką iš dėžutės

Kaip padaryti?

Imtis 4 medinės dėžės, švitrinis popierius, nagų c vandens pagrindu ritinėlį ir šepetys, Gręžimo staklės, 10 mm lapą faneros, klijai PVA, 4 ratus ir varžtus.

Kavos stalo iš dėžutės sudarymas

Kavos stalo iš dėžutės sudarymas

Pirmiausia reikia dažyti dėžes ir padengti juos laku. Tada naudokite sėjamąją su sustumiumi, kad būtų padarytos skylės stalčių galuose. Naudojant medieną klijais, tvirtinamuose taškuose reikia tvirtinti kaiščius ir prijungti dėžes viena su kita. Pritvirtinkite ratus prie faneros lakšto, tada pritvirtinkite lakštą prie stalčių varžtais. Stalas yra paruoštas!

Tokie neįprasti dalykai gali būti sukurti iš gana įprastų medžiagų. Atsižvelgdama fantazijos ir noro originalumą ir komfortą savo namuose, jūs galite lengvai atlikti stebuklus. Pažvelk aplink: gal senas langų rėmas turi visas galimybes paversti įdomiu interjero elementu?

O gal didžiulė medinė ritė iš pramoninio kabelio, kuris gali tapti elegantišku baldu?

Kavos staliukas iš didelės medinės ritės

Kavos staliukas iš didelės medinės ritės

Originali kavos stalo versija, pagaminta iš padangos

Originali kavos stalo versija, pagaminta iš padangos

Patikėkite, kad aplinkui yra daug dalykų, kurie gali tapti unikaliu ir brangiu. Tiesiog pažvelkite į juos šiek tiek iš kitokio kampo ℘

Kavos staliukas savo rankomis: žingsnis po žingsnio instrukcija ir 50 įkvepiančių idėjų dizainui

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

25 − = 21