Paletsiz camdan yapılmış duşakabin. Akdeniz tarzında bir banyo, öğütülmüş camdan duş kabini ile donatılmıştır.

Akdeniz tarzında bir banyo, öğütülmüş camdan duş kabini ile donatılmıştır.

Banyonun modern tarzı, hava ve alan bolluğu, paletsiz camdan yapılmış duşakabin, moda yönüne mükemmel uyum sağlar. Geçmişte kalır, hantal yazı ve masif duvarlarla en karmaşık yapılar. Rafine, zarif tasarımlar - genç kardeşler tarafından değiştirilir. Temizlemesi, kurulumu ve bakımı kolaydır.

içerik

 • Moda duşlar
 • Duş kabini çeşitleri
 • Cam bölümlerinin sırları
 • Layık edinim
Paletsiz camdan yapılmış duşakabin. Çoğu Avrupa ve Amerika otelleri, yüzme havuzları ve buhar odaları cam duş kabinleri ile donatılmıştır.

Çoğu Avrupa ve Amerika otelleri, yüzme havuzları ve buhar odaları cam duş kabinleri ile donatılmıştır.

modern duş kabinleri kabinleri aramak bile zor - hafif duvarlarının kurulumu doğrudan banyo zemininde gerçekleştirilmektedir. Bu duş kutusu sayesinde iç mekanın tek bir elemanı olur.

Bu tip kutular çoğu Avrupa otelleri ile donatılmıştır. Paletsiz kabinlerin süper popülaritesini açıklamak kolaydır: muhteşem görünüme ek olarak, kullanımları çok uygundur. Yaşlı insanlar tarafından ve sınırlı fiziksel yeteneklerle kolaylıkla kullanılabilirler.

Paletsiz camdan yapılmış duş kabinleri: modaya uygun duş

Yeni bir duş kutusu seçimi için kaybolabilirsiniz. Modern kabinler önemli farklılıklara sahiptir ve çeşitli tiplere ayrılmıştır. Montaj ve imalat malzemelerinde farklılık gösterir.

 • Çerçeve, sert modeller. Özellikle güvenilir kutular, ürettikleri mukavemet veya plastikten üretildikleri. Duvarları ayrıca özel, su geçirmez bir boya ile kaplıdır.
Paletsiz camdan yapılmış duşakabin. Dekoratif püskürtme ile metal bir çerçeve üzerinde sabit duş kabini

Dekoratif püskürtme ile metal bir çerçeve üzerinde sabit duş kabini

 • Çerçevesiz cihazlar. Çerçevesiz orijinal, çok çekici kutular özellikle dayanıklı, temperli camdan yapılmıştır. Ancak bu tür tasarımlar kurulumda daha karmaşık bir yaklaşım ve mükemmel düz bir zemin ve banyo duvarları gerektirir.
Paletsiz camdan yapılmış duşakabin. Çerçevesiz duş kabinleri doğrudan banyo zeminine monte edilir. Fotoğrafta - sıra dışı bir konfigürasyonda, küvetin etrafına dizilmiş, çokgen ve iki girişli bir duş kutusu

Çerçevesiz duş kabinleri doğrudan banyo zeminine monte edilir. Fotoğrafta - sıra dışı bir konfigürasyonda, küvetin etrafına dizilmiş, çokgen ve iki girişli bir duş kutusu

 • Duş teknesi içermeyen duş perdesi. Duş kapı perdelerinin çeşitli konfigürasyonları, alıcının isteğini karşılayacaktır: kayan, sallanan, döner kayar. Bireysel boyutlar altında sipariş vermek için sipariş edilebilir.
Paletsiz camdan yapılmış duşakabin. Duş perdeleri hem küvetin kenarlarına hem de duş alanının zeminine monte edilebilir. Açılış mekanizmaları banyonuzun boyutlarına uyacak şekilde seçilebilir - sallanan, kayan veya kayan

Duş perdeleri hem küvetin kenarlarına hem de duş alanının zeminine monte edilebilir. Açılış mekanizmaları banyonuzun boyutlarına uyacak şekilde seçilebilir - sallanan, kayan veya kayan

Paletsiz camdan yapılmış duşakabin. Paletsiz duş tabanı geleneksel kadar hijyeniktir

Paletsiz duş tabanı geleneksel kadar hijyeniktir

Bu tür yapıları kurarken ana görev, zeminin yetkin, doğru eğimi, ideal su yalıtımıdır. Yeni bir duş kabini içinde bulunan Stoke suyu, özel bir merdiven kullanırken doğrudan zeminden oluşur.

İpucu! Sadece kabinsiz profesyoneller olmak üzere duş kabinlerinin kurulumuna güvenin. Böyle bir kutuyu yanlış monte ederseniz, felaket durumlarına neden olabilirsiniz: elektrik kablolarının kapanması, taşkın komşuları ve sonuçta maliyetteki büyük kayıplar.

Paletsiz camdan yapılmış duşakabin. Zeminin doğru eğimine ek olarak, genellikle 5-15 cm yüksekliğinde düşük yekpare çitler yaparlar, ayrıca camdan yapılmış bir duş çiti ile donatılmıştır.

Zeminin doğru eğimine ek olarak, genellikle 5-15 cm yüksekliğinde düşük yekpare çitler yaparlar, ayrıca camdan yapılmış bir duş çiti ile donatılmıştır.

Paletsiz duş kabini çeşitli tasarımlar ile memnun. Ne tür bir duş istiyorsun? Sıkı dikdörtgen veya klasik kare, romantik yuvarlak veya asimetrik, çokgen, özel bir şık banyo mu veriyorsunuz? Konfor severler ek aksesuarlar seçebilir ve kutularda bulunabilir: aynalar, katlanır koltuklar, eşik, ısıtmalı havlu rayları, korkuluklar, çeşitli raflar.

Paletsiz camdan yapılmış duşakabin. Duş ile podyumda bir cam sorunsuz yuvarlak kutu özel görünüyor

Duş ile podyumda bir cam sorunsuz yuvarlak kutu özel görünüyor

Paletsiz camdan yapılmış duşakabin. Sert duş kabinleri"walk-in" в просторных ванных комнатах не требуют оснащения механизмами открывания-закрывания

Geniş banyolarda sert giriş parmaklıkları, açma kapama mekanizması gerektirmez.

Duş kabini çeşitleri

 • Salıncak. Paletsiz kutular için, şimdi en alakalı sarkaçlı yapılar veya sallanan duvarlı modeller. Swing bölümleri banyoyu temiz tutmak için daha uygundur (su kabin dışına çıkmayacaktır).

İpucu! Sarkaç modelini seçtiyseniz, kapının hareketi için gerekli boşluğa dikkat edin.

Paletsiz camdan yapılmış duşakabin. Banyodaki cam bölümleri ve çitler her zaman daha büyük oda hacmi yanılsamasını yaratır.

Banyodaki cam bölümleri ve çitler her zaman daha büyük oda hacmi yanılsamasını yaratır.

Paletsiz camdan yapılmış duşakabin. Monolitik duvarlar ve geleneksel salıncak mekanizmasına sahip bir cam kapıdan oluşan duş kabini

Monolitik duvarlar ve geleneksel salıncak mekanizmasına sahip bir cam kapıdan oluşan duş kabini

 • Sürgülü. En popüler modeller. Özel kurulum zorlukları ve çok fazla alan gerektirmezler. minik banyolar). Bu mutlak sıkılığı sağlar.
Paletsiz camdan yapılmış duşakabin. Duş kabinlerinin açılma ve kapanma mekanizmalarının tamamen kapanmasını sağlayabilir veya duş alanını yarı açık bırakabilirsiniz.

Duş kabinlerinin açılma ve kapanma mekanizmalarının tamamen kapanmasını sağlayabilir veya duş alanını yarı açık bırakabilirsiniz.

 • Katlanan. Bu kapılar, silindirlerin yardımıyla dışarı doğru yayılır ve kutunun içine doğru katlanır. Bu modeli seçerken, metal silindirlerin plastik silindirlerden daha uzun süreceğini unutmayın.
Paletsiz camdan yapılmış duşakabin. Duş için sürgülü cam kapaklı kapılar. Silindir mekanizması şeffaf cam üzerinde bağımsız bir dekor olarak hareket edebilir

Duş için sürgülü cam kapaklı kapılar. Silindir mekanizması şeffaf cam üzerinde bağımsız bir dekor olarak hareket edebilir

Cam bölümlerinin sırları

Banyo için cam dolaplarda özel bir cam kullanılır. Darbeye ve sertleştirilmiş, 6-10 mm kalınlığında. Cam çitler kenarları özel bir şekilde parlatılır ve ek olarak manyetize edilmiş PVC contalarla takviye edilir. Bu sayede kapılar çok sıkıca kapanır ve odaya nem ve su girmesine izin vermez.

Üflemeden korkma. Sıkıştırıldığında, bu camın mukavemeti çelikten çok daha yüksektir. Yine de cam çitleri kırmaya çalışsanız bile, güvenli ve kırılgan parçalara ayrılacaktır.

Bu malzeme yüksek ısı indekslerine sahiptir, ekolojik olarak temiz, iyi yıkanmış ve asla küf ile kaplanmamıştır. Mat, ayna, şeffaf, tonlanmış, resim veya fotoğraf baskısı ile, cam duş kabini, güzellik ve güvenlik için tüm gereksinimleri karşılar.

 • Renkli cam Cam kütlesine belirli bir renk rengi veya bir tripleks (birkaç cam tabakanın birleştirilmesi) eklenir. Renk renklendirme, banyonun herhangi bir stil çözümünü olumlu bir şekilde vurgulayacaktır.
Paletsiz camdan yapılmış duşakabin. Renkli cam duş çit arzunuza göre herhangi bir renkte mümkündür

Renkli cam duş çit arzunuza göre herhangi bir renkte mümkündür

Doğal tonlarda dekore edilmiş banyoda harika dumanlı cam bölmeler var

Doğal tonlarda dekore edilmiş banyoda harika dumanlı cam bölmeler var

 • Buzlu cam. Cam paspas muhafazanın tüm yüzeyinde veya kendi bölgelerinde gerçekleştirilebilir. Bu seçenek, duşun minimum görünürlük ile birlikte yüksek ışık geçirgenliği gerektirmesi durumunda idealdir.
Paletsiz camdan yapılmış duşakabin. Uzun süredir popüler olan bir seçenek, iki yöne görünürlük sağlamak için, tüm insanın büyümesi için değil, duş çit gözlüklerinin tonlanmasıdır.

Uzun süredir popüler olan bir seçenek, iki yöne görünürlük sağlamak için, tüm insanın büyümesi için değil, duş çit gözlüklerinin tonlanmasıdır.

Paletsiz camdan yapılmış duşakabin. Duş kutusu camının yumuşak ve mat opak dokusunun kombinasyonu

Duş kutusu camının yumuşak ve mat opak dokusunun kombinasyonu

İpucu! Buzlu camdan yapılmış bir duş kabini kullanıyorsanız, saten mat bir yüzey seçin. Böyle bir cam kimyasal aşındırma üretiminde, daha büyük mukavemetin bölümlerine eklenir.

 • Öğütülmüş cam. Cam bölümün ana kısmı şeffaftır ve bazı alanlarında, herhangi bir karmaşıklığın çizimlerini oluşturmak için öğütme kullanılır. Öğütülmüş camlı duş kutuları, genel stilistikte ve tüm yapının yüksek dekoratifliğinde olağanüstü hafiflik sağlar.
Paletsiz camdan yapılmış duşakabin. Oryantal renkler ile rahatlayın: duş kutusunun öğütülmüş camında Japon sazan ile bir çizim

Oryantal renkler ile rahatlayın: duş kutusunun öğütülmüş camında Japon sazan ile bir çizim

Parlak özgünlük hayranları için, içinde güçlendirmek için çift camlı kutular kullanabilirsiniz Led aydınlatmalı veya dekorasyon Deney! Döşemeleri bitir. Tek bir renk sürümü üzerinde durmak gerekli değildir. Mozaik, orijinal desenleri, renklerin fantazi karışmasını kullanın.

Paletsiz camdan yapılmış duşakabin. Duş çitler bardak freze üzerinde herhangi bir desen, özellikle popüler deniz, bitki ve etnik motifleri uygulanabilir

Duş çitler bardak freze üzerinde herhangi bir desen, özellikle popüler deniz, bitki ve etnik motifleri uygulanabilir

Paletsiz camdan yapılmış duşakabin. Bir duş perdesi camının volumetrik çizimi, doğal bir taş veya bir taş taklit eden bir fayansın çizimini tekrarlayabilir ve altını çizebilir

Bir duş perdesi camının volumetrik çizimi, doğal bir taş veya bir taş taklit eden bir fayansın çizimini tekrarlayabilir ve altını çizebilir

Layık edinim

Duş camı çitlerin birçok avantajı vardır. En önemli artıları, paletli büyük kutularla karşılaştırıldığında ucuz bir fiyattır. Bu, her boyutta bir banyo için harika bir çözümdür. Şık tasarımlar, planlanmış banyo tasarımlarına mükemmel uyum sağlar.

Paletsiz camdan yapılmış duşakabin. Herhangi bir konfigürasyonun duşu için cam bölümleri görsel alanın artmasını sağlar.

Herhangi bir konfigürasyonun duşu için cam bölümleri görsel alanın artmasını sağlar.

Paletsiz camdan yapılmış duşakabin. Duş kabininin karmaşık tasarımı, bitmiş tuğla, alçı paneller vb. Alt bölümlerde sabitlenen sabitleme perdelerinden ve sallanan açma mekanizmasına sahip bir cam kapıdan oluşabilir.

Duş kabininin karmaşık tasarımı, bitmiş tuğla, alçı paneller vb. Alt bölümlerde sabitlenen sabitleme perdelerinden ve sallanan açma mekanizmasına sahip bir cam kapıdan oluşabilir.

Paletsiz camdan yapılmış duşakabin. Duş kabini malzemesinde cam ile iyi kombine, farklı renklerde nem izoleli diyot aydınlatma

Duş kabini malzemesinde cam ile iyi kombine, farklı renklerde nem izoleli diyot aydınlatma

Ek bileşenlerin eksikliğinden dolayı, yazı tipi olmayan bir kutu, aksesuarların değiştirilmesi gerekmeden uzun süre size hizmet edecektir. Temizliği seven sahipleri için, bu tür kabinler zevkinize ve bakımınıza uygun olacaktır. Küvet veya paletleri yıkamak için kullanılan temizleyiciler uzak bir yere alınabilir ve gider kalemini azaltabilir.

Banyoyu temizlemek için sadece zemin yıkayarak ve duvarları temizleyerek yeterli olacaktır. Özel bir kaplama ile işlenen camlar damlacık izlerini bırakmayacak ve temizlik süresini kısaltan beyaz bir kaplama oluşturacaktır.

Paletsiz camdan yapılmış duşakabin. Duş kabini camının özel su geçirmez kaplaması minimum bakım gerektirir, çünkü kireçli bir çökelti oluşturmaz

Duş kabini camının özel su geçirmez kaplaması minimum bakım gerektirir, çünkü kireçli bir çökelti oluşturmaz

Zemin ile Stoke su seviyesi - yaşlılar da dahil olmak üzere tüm aile üyeleri için uygun bir seçenek

Zemin ile Stoke su seviyesi - yaşlılar da dahil olmak üzere tüm aile üyeleri için uygun bir seçenek

Paletsiz duş kabinleri, minimalist bir ortamı korumak veya duvar kaplama malzemelerinin güzelliğine odaklanmak için iyi bir yoldur.

Paletsiz duş kabinleri, minimalist bir ortamı korumak veya duvar kaplama malzemelerinin güzelliğine odaklanmak için iyi bir yoldur.

Paletsiz bir duş kabini tasarımı, herhangi bir dezavantaja sahip değildir. Tabii ki, kutunun kurulumu doğru yapılırsa. Rahatsızlık ve gereksiz harcamalar için kiralanan uzmanların işlerini yürütmek mümkündür. Ancak, iç mekandaki herhangi bir duş kabinindeki şık ve mükemmel şekilde uydurma, üzerinde harcanan zamana değer.

Paletsiz camdan yapılmış duşakabin. Bir kapı ile sert bir çerçeve üzerinde duş bölümü

Bir kapı ile sert bir çerçeve üzerinde duş bölümü

Paletsiz camdan yapılmış duşakabin. Duş zemini ve banyo alanının geri kalanının renklerinin kontrastı üzerinde oynama

Duş zemini ve banyo alanının geri kalanının renklerinin kontrastı üzerinde oynama

Paletsiz camdan yapılmış duşakabin. Akdeniz tarzında banyonun kemerli penceresinde inşa edilmiş duş bölümü

Akdeniz tarzında banyonun kemerli penceresinde inşa edilmiş duş bölümü

Cam çitler rijit sabitleme ile minimalist duş kabini

Cam çitler rijit sabitleme ile minimalist duş kabini

Güzel banyo!

Paletsiz duş tekneleri (55 resim): banyonun stili ve havalandırması

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

99 − 98 =