Eşyaları saklama kabı aynı zamanda iç aksesuar olarak da hizmet veriyor

Bir saklama kabı da orijinal bir iç aksesuar olabilir

Evdeki mekanın etkili tahsisi, rahat bir ev yaratırken en önemli konulardan biridir. Bazen her şeyi küçük daire bu kolay değil. Sovyet zamanlarında popüler bir yöntem, balkon uzun zaman önce ilişkisini kaybetti. Sonuçta, gereksiz çöpler bile değerli sayaçları kullanmadan tadıyla düzenlenebilir. Doğru seçilmiş kutular sadece yerden tasarruf etmeye değil, aynı zamanda herhangi bir odanın içini uyumlu bir şekilde tamamlar ve dekore eder!

içerik

  • Neden kutulara ihtiyacımız var?
  • seçenekleri
  • IKEA Kutuları
  • Leroy Merlin sunuyor
Bir çok plastik kap, odaya sipariş vermeye yardımcı olacak

Bir çok plastik kap, odayı sıraya koymaya yardımcı olacak.

Neden kutulara ihtiyacımız var?

Şeyleri saklamak için bir yer olarak kutular uzun yıllar kullanılmıştır. En yaygın kullanım, çeşitli araçların yerleştirilmesiydi. garaj veya iğne kadın aksesuarları, iğneler ve iplik gibi böyle bir önemsiz zaman, kompakt bir şekilde paketlenmesi ve saklanması gerekliydi. Bununla birlikte, kutuların uygulama alanı, malzemenin kullanışlı çalışması ve pratikliği nedeniyle her geçen gün büyüyor.

  • Evdeki siparişin başarısının anahtarı, sınıflandırma. Önemli ölçüde sinirler ve zaman tasarrufu sağlar, çünkü örneğin işten önce eldivenler gecikebilir.

Notuna! Demi-season şeyleri sıralama yaparken özel bir yaklaşım gerektirir ve bunları mevsimlere göre veya sık ve nadir kullanım ilkesine göre düzenleyebilirsiniz. Bu amaçlar için, kutu en uygunudur, çünkü herhangi bir şeyi saklayabilir - küçük aksesuarlar dış giyim.

Kolaylık ve hız için her kutuyu imzalayabilirsiniz

Kolaylık ve arama hızı için her kutu sıralanabilir

Ek olarak dolap rafları her zaman uygun değildir. Nasıl olduysa olsun, her şey birbirleriyle sürekli karıştı mı? Ve arka sıradaki bir kazak arayışı kaçınılmaz olarak rafta kaosa neden oluyor? Bunun nedeni, bazı giyim unsurlarının dikey olarak değil, birbirinin üzerine katlanması için daha uygun olmasıdır.

Gerçek! Bu yöntem Japonya'da Marie Kondo tarafından icat edilmiş ve birçok ülkede başarıyla kullanılmıştır. Bu amaçlar için kutular idealdir - sadece küçük bölümleri olan ambalajları kullanın.

Kutular, herhangi bir odanın içine mükemmel şekilde sığar ve "yerinde" olmalıdır. Örneğin, mutfak gıdaları depolar, çanak çömlek ve diğer şerbetler. Içinde salon - dış giyim, ayakkabı, şapka ve eşarplar. Ve içinde soyunma odası tüm kıyafetleri, tekstilleri ve diğer gerekli şeyleri yerleştirebilirsiniz. Kutuları imzalayabilir ve şeyleri türüne ve alaka düzeyine göre sıralayarak, sıralama ilkesini takip edebilirsiniz.

Çok işlevli dekoratif sepet

Çok işlevli dekoratif sepet

İpucu! Bu depolama yöntemini zaten kullanmıyorsanız, bir yer bulamayan şeylerle başlayın. Ev sürekli olarak bir şey kaybediyorsa ve doğru zamanda elinizde değilse, bu üçlüleri bir kutuya katlayın.

Kutu seçenekleri

Mağazalarda bulunan çok sayıda farklı konteyner arasında en zorlu alıcı bile uygun bir seçenek bulabilecektir. Çeşitli şekillerde kutular vardır: en yaygın dikdörtgenden sıradışı bir topa ve hatta bir piramit şeklinde. Formları kutudan satın alabilirsiniz göğüs veya çekmece, Sadece kullanım amacının ne amaçla olduğunu belirlemek için gereklidir. Seçim, ihtiyaçlara bağlıdır ve genellikle görünüm, pratiklik, kullanım sıklığı ve yapıldığı malzemeyi dikkate alır.

Notuna! Çoğu kutu karton, ahşap veya plastikten yapılmıştır. Bazen dokuma olmayan ambalajı kullanmak daha uygundur.

Yumuşak renklerde plastik kaplar

Yumuşak renklerde plastik kaplar

Karton kutular en uygun maliyetlidir, çünkü bu tür malzemeler genellikle satın alınan mallara, örneğin ayakkabılara bağlanır. Böyle bir bonus, ağır şeyleri depolamak için uygun değildir, güç bakımından farklılık göstermez ve görünüşünü çabucak kaybeder. Diğer yandan, ücretsiz bir aksesuar hafifçe değiştirilebilir ve bu da onu daha çekici hale getirir.

İpucu! Bir karton kutu renkli kağıtla kolayca yapıştırılabilir veya bez kınına, her türlü vermek.

İğne işi yapmak istemiyorsanız, kartondan hazır kutular satın alabilirsiniz, oldukça uygun fiyatlı ve iyi görünüyorsunuz. Oluklu mukavva almak daha iyidir, operasyonda daha sağlam ve güvenilirdir.

Karton kutular - kendinize yapabileceğiniz en yaygın ve bütçe seçeneği

Karton kutular - kendiniz yapabileceğiniz en yaygın bütçe seçeneği

hasır kutuları, Kural olarak, sepet veya kutu şeklinde sarmaşıklar yapılır. Bu seçenek sadece giysi ve kıyafetlerin saklanması sorununu çözmekle kalmayacak, aynı zamanda iç mekanda mükemmel bir dekorasyona dönüşecektir. Bir ağacın olduğu herhangi bir tarzda, hasır kutular odanın tasarımını mükemmel bir şekilde tamamlar ve rahat bir atmosfer yaratır.

Plastik kutular genellikle kutular şeklinde ve mutfakta kullanılır çeşitli ürünlerin depolanması. Büyük kutular ayrıca kolay hareket için kapağa ek olarak tekerleklere de sahip olabilir. Malzemeler sayesinde çok dayanıklı, kolay temizlenebilir ve uzun yıllar hizmet edebilir. Görünüm, iç mekanınız için seçilebilir, nötr şeffaf bir renkte durabilir veya parlak renklere tercihte bulunabilirsiniz.

İpucu! Için kaplar olarak çocuk oyuncaklarının depolanması plastik kutuları kullanmak en iyisidir. Çeşitli seviyelerde açık bir kutu, çocuğun odasını süsleyecek ve ona sipariş vermeyi öğretecektir.

IKEA'dan şeyler için kutular

Şeyleri saklamak için kutular: IKEA ve Leroy Merlin'den şık ve fonksiyonel seçeneklere genel bakış

Depolama için kutular hemen hemen her büyük süpermarkette satılmaktadır, "Ev için her şey" bölümleri vardır. Mobilya ağı Hoff bile dekoratif kutular sunuyor, ancak böyle zengin bir ürün yelpazesine sahip değil.

Lider şüphesiz, kutu seçiminin hayal gücünü hayrete düşürmesiyle popüler IKEA mağazası.

Pratik İsveçliler, ayrıntıların organizasyonu hakkında çok şey biliyor ve birçok koleksiyon oluşturdu:

IKEA Kutu Seçenekleri
set Kit içindeki kutular kolay saklama için özel olarak tasarlanmıştır: kulplar çekmeceyi itmeyi kolaylaştırır ve pencereler içeriği imzalamak için tasarlanmıştır.
Skubb Birkaç parçadan oluşan kutu takımları uygun şekilde katlanır ve gerekirse açılır. Gardırop kutularına daha fazla yer açmak için çorap, kemer ve süs eşyaları kullanılabilir.
Svir Her boyuttaki polyesterin kapaklı, hoş beyaz ve gri bir aralıkta olan kutuları herhangi bir iç mekana sığacaktır.

Fjell çelik perçin ile kağıt kutularının bir koleksiyon. Dolabı donatmak için tasarlandı, kırtasiye ve küçük elektronik eşyaları saklamak için harika.
Thien kağıttan oluklu tutamaklı kutuların taşınması kolaydır ve her türden trivia'yı saklamak için uygundur: dergiler, fotoğraflar ve kırtasiye malzemeleri.
Gabbig banyo aksesuarları, gazete ve el sanatları için uygun çeşitli boyutlarda hasır sepet ve kutular. Bir rafa koyabilir veya koridorda asabilirsiniz.

İpucu! Kutuları sadece önemli bir yerde değil, kabine. Böylece tutabilirsiniz dolap sırayla ve hızlı bir şekilde gerekli bulmak.

Çekmece soyunma için Organizatör

Çekmece soyunma için Organizatör

Saklama kutuları ___ 'dan Leroy Merlin

Fransız şebekesi Leroy Merlin'de daha az ilginç kutu çeşitleri bulunmuyor. IKEA koleksiyonlarının aksine, kutular farklı malzemelerden yapılmış mallara ayrılır:

  1. bir desen ve kapaklı kapaklı sepetleri şeklinde plastik;
  2. dokunmamış kumaş kartonları;
  3. karton kutuların katlanması;
  4. hasır sepetleri, tekstil ile dekore edilmiş;
  5. polyester bir fermuar ile yapılmış kutular.
Az sayıda şey için kullanışlı ve şık bir kap

Küçük bir miktar şey için rahat şık çekmece

Mutfak için orijinal aksesuar

Mutfak için orijinal aksesuar

Her tür farklı boyutlarda sunulur, bu da herhangi bir görev için bir kutu seçmenize izin verir. Renk aralığı en nötr tonlardan parlak sulu tonlara kadar değişir.

İpucu! İlk kez uygun ayakkabı için kendi ellerinizle depolamak için bir kutu yapmaya çalışın. Daha estetik bir görünüm vermek için duvar kağıdı veya bezle yapıştırabilirsiniz.

Şeyleri saklamak için kutular: IKEA ve Leroy Merlin’den şık ve fonksiyonel seçeneklere genel bakış

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 56 = 59