"Radius" drabužių spinta-kupė bus gražus interjero apdaila

Neįprastų dekoratorių ieškojimu supratus daug įdomių figūrų pažįstamų namų interjero detalių. Taigi, 2017 metais mados karaliai tapo spinduliu stumdomos durys spintelės. Tipiški baldai ilgai nustojo domėtis butų ir namų savininkais ne tik dėl monotoniškumo. Žmonės pradėjo vertinti ne tik originalumą, bet ir funkcionalumą, dėl ko taip pat netenka daugumos standartinių spintelių ir komodos. Taigi, jei norite įsigyti spindulinį spintelę, dabar tai laikas.

Turinys:

 • Kas yra Spindulys Spinta? 
 • Statyba
 • Mechanizmas
 • Privalumai
 • Tipai
 • Apdaila
Miegamojo interjero spintelė Spindulys

Miegamojo interjero spintelė Spindulys

Kampinė su stiklo durimis

Kampinė su stiklo durimis

Minimalizmo stiliaus interjero spintelė Spindulys

Kas yra Spindulys Spinta?

Radius spintos - moderni kabineto baldų kūrimo tendencija

Radius spintos - moderni kabineto baldų kūrimo tendencija

"Radius" drabužių spinta yra šiuolaikinių technologijų karūna, tai modelis su keistomis lanksčiomis formomis, turintis specialią mechanizmų sistemą. Projektas ir matmenys priklauso nuo kliento poreikių, atsižvelgiant į kambario tipą ir dydį bei pageidaujamą vietą spintelė.

Statyba

Svetainė pastelinėmis spalvomis su spintelės spinta

Svetainė pastelinėmis spalvomis su spintelės spinta

Radijo baldų kupė gali būti įvairių formų, tačiau dizainas yra padalintas į du tipus.

Spinčių stumdomų durų spintų konstrukcijų tipai:

 • Byla - atskiras elementas, kaip standartinis spintelė; Jame yra šoninės ir galinės sienos, lentynos, dangtis ir apačia. Kai ją įdiegiate, jums nereikia tinkamo, tai tiesiog įdėti į paskirtą vietą, pakanka tinkamai matuoti ir suderinti matmenis iš anksto. Tai yra viena sistema, kurią galima perkelti ir lengvai perkelti į kitas vietas apartamentai.

"Radius" spinta su kontrasto dizainu atrodo labai įdomi

Patarimai! Jei norite įsigyti spintelės radialinę spintelę, pakelkite ją esamų baldų tonas, tada ji nebus išpjauta iš vieno jau egzistuojančio dizaino kompozicijos.

 • Įmontuota - Korpusas be korpuso ir šoninių sienų, dugno ir dangčio vaidmenį vaidina grindų ir lubų vieta, kur ji "užrašyta". Būtent šios galimybės dažnai galima rasti visose mados reklamos brošiūrose su skelbimais "spindulinės spintelės užsakyti". Jos yra suprojektuotos pagal kambario ir paskirties vietą, o ypač atsargiai apskaičiuojami parametrai. Remiantis pateiktais skaičiais, parenkamos tinkamai išlenktos plokštės ir mechanizmas.
Koridoriaus dizainas su išlenktomis spintelėmis

Koridoriaus dizainas su išlenktomis spintelėmis

"Radius" spintos yra labai populiarios šiuolaikiniuose interjeruose

Mechanizmas

Radialinė sistema yra gana nauja mokslo raida. Jos bazė yra norimos formos kreipiamieji bėgiai, per kuriuos judama durelių ritinėliai, ir rėmas, kuriame galima įterpti medines dalis, stiklą ar plastiką bet kokia spalvų schema.

Spalvoto buto koridoriaus interjero geltona spalva

Spalvoto buto koridoriaus interjero geltona spalva

Priklausomai nuo bėgių vietos, slankiosios mechanizmai yra suskirstyti į keletą tipų:

 • Viršuje pakabintas - be slenksčio dizainas, dažniausiai naudojamas įmontuotose spintelių rūšyse, tačiau taip pat turi daug prieštaringų niuansų. Ne kiekviena lubos gali atlaikyti savo svorį, o tai reiškia, kad prieš įdėdami tokio tipo sistemą, lubos turės būti sustiprintos. Normalus gipso kartono gali žlugti.

Patarimai! Viršutinės spyruoklinės spintelės turi prasmę planuoti kartu su lubų montavimu, kad vėliau jums nereikėtų papildomai dirbti, kad juos sustiprintų.

Stumdomųjų durų spintos ritininės sistemos

Stumdomųjų durų spintos ritininės sistemos

 • Su atrama ant apatinio geležinkelio - ši parinktis gali būti naudojama tiek prieš ir po lubų įrengimo, ji yra universali. Čia žemiausias vadovas vaidina pagrindinį vaidmenį, jis bus pagrindinis sunkumas, todėl lubų negalima sustiprinti, tai gali būti kažkas.

 

Viršutinio kreiptuvo montavimas

Viršutinio kreiptuvo montavimas

Apatinio kreiptuvo montavimas

Apatinio kreiptuvo montavimas

Spindulių spintelės yra bet kurioje patalpoje, jos nėra aiškios paskirties. Tokie baldai yra gražūs ir originalūs prieškambaris, abu miegamasis, svetainė, ar net vonios kambarys ar virtuvė, jei tik buvo fantazijos ir pakankamai filmuotų įrašų. Tai efektyvi ir nebrangi, šiandien jūs galite lengvai pasiimti spindesčius iš gamintojo už prieinamą kainą be permokos tarpininkams. Jei norite, kad įmontuoti gaminiai būtų užsakyti arba būtų pageidaujama tik dizainerio spinduliuojamos spintelės-kupė, kaina bus didesnė, tačiau išvaizda bus daug keistų. Kartais tai verta.

Apskritai, tai nesvarbu, tiesiog nusipirkau spinduliu spintos nebrangiai arba sumokėti už variantą, išlenkti raidė "SIC", - jie puikiai į visų stilių klasika arba modernumas iki palėpė ir Hi-tech. Svarbiausia - tinkamai užpildyti rėmo rėmus. Galbūt būsite nustebinti, bet tai gali būti ne tik mediena, stiklas ar plastikas: šiuolaikiniai dizaineriai naudoja kitus elementus. Stumdomos durys gali būti visiškai veidrodis, vitražas, yra odos elementų arba visiškai padengtas tūriniu spalvotų nuotraukų spausdinimu.

Įėjimas yra klasikinio stiliaus su spinduliu spinta

Įėjimas yra klasikinio stiliaus su spinduliu spinta

Stumdomos durys spintelės gali būti įsigytos paruoštos arba užsakomos pagal individualų projektą

Stumdomos durys spintelės gali būti įsigytos paruoštos arba užsakomos pagal individualų projektą

Tamsus ir ryškus jūsų namų erdvėlaivis - tai yra radialinės spintelės! Tokių, net pačių paprastų interjero modelių nuotraukos įtakojo vaizduotę su neįtikėtiniais geometrinių linijų, apdailos ir spalvų sprendimais.

Privalumai

Radius spintelė turi daug privalumų

Radius spintelė turi daug privalumų

Radius spintelės yra gerokai skiriasi nuo kitų tipų ir turi daug neabejotinų pranašumų.

 • universalumas - tinka bet kurioje vietoje, nes jų lanksčios formos. Tokie baldai gali būti montuojami kampuose, taupant erdvę ir kartu su sienomis;
 • patogus vidaus planavimas - jie neturi tipinių nepatogių lentynų. Kaip pagrindas, jūs galite užsisakyti bet kokius vamzdžius, stalčius, išeinančius daiktus ir tt;
Tinkamai parinktas skalbinių spintelių užpildymas padidins jo pajėgumą ir funkcionalumą

Tinkamai parinkta stalčių durelių užpildymo priemonė suteiks erdvės ir funkcionalumo

Skirtingos dėžės ir sistemos padės jūsų spintą labai patogiai

Skirtingos dėžės ir sistemos padės jūsų spintą labai patogiai

 • erdvumas - dėl vidinės struktūros ypatumų jie savaime turi daugiau dalykų nei bet kurie jų analogai;
 • estetika - spindulys stumdomos durys spintelės - puikus įrankis, leidžiantis pritaikyti pastatų nelygumus dėl jų neįprastos formos;
 • ritininių durų atidarymo / uždarymo sistemos paprastumas ir patogumas - jis yra daug patikimesnis ir funkcionalesnis nei įprastieji vyriai;
Stiklo durys pagal drabužių spintelės dizainą

Stiklo durys pagal drabužių spintelės dizainą

Iki minusų galima priskirti tik šiek tiek didesnę kainą nei kitų tipų spintelių, tačiau grožio ir patogumo derinys yra toks geras, kad jo negalima pavadinti mina. Be to, čia yra tinkama išmintinga rusų patarlė: piktadarys moka du kartus. Geriau vieną kartą gerai sumokėti už tokį kabinetą ir naudoti jį be problemų per daugelį metų, nei per trejus metus, kad išmesti supuvusią paprastą ir pirkti naują. Šiandien galima nusipirkti spindesčius spinteles-skyriai pigiai arba iš karto nusipirkti paruoštą modelį gamintojo svetainėje.

Tipai

Graži svetainė yra smėlio spalvos

Graži svetainė yra smėlio spalvos

Radius spintelės yra padalintos į formas.

Jie yra:

 1. Iškilioji - paprastai įdėkite nišos, kur neįmanoma įrengti įprastų baldų, dažniausiai jie naudojami koridoriai.
 2. Užkimštas - "prispaudus" durelėse vizualiai išplečia erdvę, išlygina kampus ir suteikia kambariui papildomą gylį.
  Spintelė su išgaubta forma

  Spintelė su išgaubta forma

  Apatinis spintelės drabužinė vaikų kambario interjere

  Apatinis spintelės drabužinė vaikų kambario interjere

 3. Kombinuotas - pirmųjų dviejų variantų simbiozė, kuri atrodo kaip išgaubta-įgaubta banga. Geriausias grazus atrodo gyvenamieji kambariai, miegamieji ir didelis vaikų.
 4. Apskrito - Tiesa kapsulė ar laiko mašina. Tai ideali erdvė aukštųjų technologijų stilius. Vienintelis niuansas - šis vaizdas tinka tik labai dideliame plote.
 5. Kampas - šis radialinis spintelė yra laikoma populiariausi, tai yra trikampio formos korpusas, sumontuotas durelėse. Tai reiškia, kad tokia trikampio pyrago dalis, suapvalinta vienoje pusėje ir puošta plakta grietine ir vyšnios, jei pritaikysite alegoriją. Tai lengviausia įdiegti, tai išskirta pagal demokratiškiausią kainą, ji yra universali, nes kiekviename kambaryje yra kampelis. Be to, šis baldai geriausiai taupo erdvę.

"Radius" spinta-ovalioji kupė tarnauja ne tik baldų objektui, bet ir buto dizaino pertvarai

"Radius" spinta sujungta forma atrodo labai įdomi

Juodai balta spinta modernaus stiliaus

Juodai balta spinta modernaus stiliaus

"Radius" spintos: nuotraukos apie galimas dizaino galimybes

Radius spintos - nauja gyvenamųjų patalpų geometrija

Radius spintos - nauja gyvenamųjų patalpų geometrija

Be durų formos, spindulinės spintelės skiriasi. Dažniausiai tai yra veidrodžiai, stiklas arba blizgus daugiaspalvis plastikas. Arba tokios pačios rūšies, bet su lazerinių piešinių brėžiniais, smėlio dumblo kompozicijomis ir kt. Tačiau šiuolaikiniai technologai šiek tiek pasistūmėjo toliau ir buvo dar viena įdomi naujovė - nuotraukų spausdinimas.

Radius spintos: nuotrauka: Radius baldai - įvairių formų ir naudingų savybių gausa

Radius baldai - įvairių formų ir naudingų savybių gausa

Radijo durys su nuotraukų spausdinimu:

 • Tirpiklio plėvelės spausdinimas - ant durelių priklijuoto plėvelės yra pritaikytos specialios technologijos dažais.
 • Tirpiklio spausdinimas ant blizgančio ar matinio storo popieriaus - kaip ir pirmasis variantas, jis yra klijamas durelių viduje, jei jis yra padalintas per rėmus arba visiškai į visą plotą. Tai daug pigiau, bet labiau jautrūs mechaniniam sunaikinimui.
Dėl spausdinimo įrenginių galite įdėti bet kokį vaizdą ant jūsų korpuso fasadų

Dėl spausdinimo įrenginių galite įdėti bet kokį vaizdą ant jūsų korpuso fasadų

 • Ultravioletinis spausdinimas - dažų, kurie atlaikytų ilgalaikį ultravioletinių spindulių poveikį, dažus. Santykinai brangus, bet ir patvariausias variantas, nes laikui bėgant vaizdas neišnyksta ir neuždega.
Natūralaus medžio drabužinės fasadas atrodo labai kilnus

Natūralaus medžio drabužinės fasadas atrodo labai kilnus

Spintelės priekinės dalies tekstūrų įvairovė praktiškai neturi jokių apribojimų

Spintelės priekinės dalies tekstūrų įvairovė praktiškai neturi jokių apribojimų

"Radius" spintelės-skyriai - erdvėlaiviai, greitai sprogo į kasdienį gyvenimą ir smogė žmonėms su idealiomis grožio ir funkcionalumo simbiozėmis. Kuris iš jų skris į tave - priklausys nuo kambario formos ir jūsų vaizduotės.

“Radius” spintelės: dizaino nuotraukos, privalumai ir šiuolaikinių modelių apžvalga

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 5 = 1