Hayvan çalışmaları teması Provence ve Country tarzlarında çok uygundur.

Hayvan çalışmaları teması Provence ve Country tarzlarında çok uygundur.

Bildiğiniz gibi, moda döngüseldir, tekrarlanır ve tüyler tekrar içimize geri döndü. Duvar kağıdı kuşlar ile - 2017-2018 trendi. Tuhaf renkler, inanılmaz uçuş yörüngesi ve kanat açıklığı - tüm bunlar sanatçılara uzun yıllar boyunca yüzyıllardır hayranlık uyandıran güzel eserlere ilham verdi.

İçindekiler:

 • Neler iyi?
 • türleri
 • Stiller ve odalar. İç mekana nasıl takılır?
 • Her avcı bilmek istiyor ...
 • Küçük hileler
İskandinav tarzında yatak odası duvarlarının minimalist dekoru

İskandinav tarzında yatak odası duvarlarının minimalist dekoru

Romantik iç odanın içinde olumlu bir atmosfer yaratır

Baskı, odada pozitif bir atmosfer yaratır

Kuşların görüntüsü ile figür odadaki mükemmel bir stil aksanıdır.

Kuşların görüntüsü ile şekil mükemmel bir stil aksanıdır

İç mekandaki hafiflik ve ağırlıksızlık

Hafiflik ve ağırlıksızlık - minimalizm için bir seçim

Kuş hayatının görüntüleri bulaşıkları dekore etti, kilim, giysi için kumaşlar. Bugün, tasarımcılar tüm iç mekanın egzotik motiflerine dalmayı teklif ediyorlar. Genel düşünceye rağmen - kuşların öncü bir unsur olarak çizilmesi, şarkıcıların yaşam alanlarının çeşitliliği gibi, nadiren birbirine benzemektedir. Her bir tür bireysel bir maiyete eşlik eder - çiçekler, bulutlar, ağaçlar, vs. En güzel fikirleri düşünelim.

Doğanın sulu tonları kreşte harika görünüyor

Doğanın sulu tonları kreşte harika görünüyor

Neler iyi?

Hemen hemen her kuş, baharın habercisi olmasa bile, bir sıcaklık sembolü ve yeni ve olumlu bir şeyin müjdecisi olarak kabul edilir. Bu çizimlerle duvar kağıtları atmosfere atmosferi vermek yaz bahçesi, Hafiflik, serinlik, apartman ve ev sahipleri - iyi bir ruh hali ve olumlu duygular.

Banyoda duvar dekorasyonu dinlenmek için ayarlar

Banyoda duvar dekorasyonu dinlenmek için ayarlar

Kuş süslemelerinin, bu doğal temaların tam fiziksel ve psikolojik bir dinlenme sağladığını ve olumlu değişimlere de yol açtığını doğrulayan psikologlar tarafından da önerilmektedir.

türleri

Kuşların görüntüleri ile duvar kağıtları üç tipe ayrılır:

 1. Stilize - sadeliğe vurgu, şematik çizimler, genellikle kuşların kontürleridir. Resimdeki ana şey türler değil, kuşların parlak renkleri ve hareketleridir - uçarlar, yüzerler ya da bir dalda otururlar, hatta güzel bir vintage kafeste otururlar.
 2. Gerçekçi - Doğada var olan nesnelere ve habitatlarına maksimum benzerlik. Her ayrıntıya özen gösterilmekte, her tüy ve damar broşüründe dikkatlice çalışılmaktadır.
 3. Shinoiseri - Bu sıradışı kelime bize Doğu'dan geldi ve Ortaçağ Çin sanatı unsurlarının dekorasyonunda kullanılması anlamına geliyor. Fransa'da bir zamanlar parlak egzotik şeyler için kitlesel bir moda vardı ve kelime için kelime "argo" olarak Fransızca argodan çevrildi. Bu duvar kağıdındaki önemli an - kuşların parlak egzotik türleri ve daha az egzotik doğu maiyeti.

Etkili duvar kağıdı, herhangi bir odanın içini süsleyecektir

Etkili duvar kağıtları herhangi bir odanın iç kısmını dekore eder

Oturma odası özel tasarım

Oturma odası özel tasarım

Stiller ve odalar. İç mekana nasıl takılır?

Kuşlarla duvar kağıdı her stilistik yöne uymaz. Onlar kategorik olarak yerinde olmayacak çatı katı, Hi-Teke, Grunge, ama uyumlu bir şekilde İngiliz stili, Provence, Ülke ve eko-tasarım.

Odalar ile ilgili olarak, kuşlar her yerde, hatta banyoya "girebilir" olabilir, ancak kendilerini en iyi şekilde hissederler. oturma odası, yatak odası ve Çocuk. Daha az rahat değil, kendilerini evlerinde hissediyorlar. Asıl önemli olan, önde gelen tasarımcıların bizimle paylaştıkları bazı basit uyumluluk kurallarını gözlemlemektir.

Bebek odası duvarlarının tasarımında botanik temalar

Bebek odası duvarlarının tasarımında botanik temalar

Profesyonellerden tavsiyeler

Kuşların görüntüleri ile birleştiğinde hangi yönü seçmediyseniz, renkleri ve diğer unsurları yetkin bir şekilde birleştirmeye yardımcı olacak birkaç önemli noktayı bilmek önemlidir.

Odada bir serinlik hissi yaratmayı ve tazelikle doldurmayı planlıyorsanız, sakin kuşları gri, mavi veya ışık tonları yeşil arka plan. Aynı zamanda duvar benekli olmamalı, laktik ve sessiz bir etki arzu edilir. Bu yöntem yatak odasına en uygun olanıdır: hava ile doldurulmuş gibi görsel olarak artar ve hızlı bir rahatlama, uykuya dalma ve iyi bir dinlenme için ruh halini verir.

Doğru seçilmiş dekor odaya izin verir"дышать"

Doğru seçilmiş dekor, odanın "nefes almasını" sağlar

Evdeki hava durumu. Eğer ebedi bahar veya yaz istiyorsanız, doğru mevsimi bir palet yardımıyla cesurca şekillendirin. Bahar nazikçe kişileştirilir pastel renkler, ve yaz mevsiminde yeşil ve sarı olması şartıyla, kendini parlak bir aralıkta doyurdu. Bu duvar kağıdı oturma odasında uygun veya Çocuk.

Tek renkli hayranlar da dışarıda bırakılamaz, kullanabilirsiniz minimalizm ve üç renk kuralı. Ağaçların karlı kontürleri arasında kuşların siyah siluetler gri arka plan mükemmel bir görünüm. Dairenin sahibi sakin bir filozof ise, her türlü oda için uygundur.

soğuk"морозные" стены отлично подойдут для небольшого помещения

Soğuk "ayaz" duvarlar küçük bir oda için mükemmeldir

O glamour! Lüks sevenler kesinlikle chinoiserie'ye dönmeliler. Eşit lüks çiçekler arasında parlak pırıltılı tüyleri olan egzotik kuşlar, "zenginlik" duygusu yaratacaktır. Fakat burada, örneğin, diğer üçlü ile karşıt olarak, odanın içinde böyle bir duvar yapmak için, temiz olmak yararlıdır. Aksi takdirde, lüksten filistinliğe, aşktan nefrete kadar, küçük bir adım.

Eko-stilin bir destekçisi iseniz, renk ve kontrast oyunlarından vazgeçmek zorunda kalacaksınız. Böyle bir iç mekanda önemli bir sessiz uyum - minimum renk çeşitliliği, vurgu diğerinde. Örneğin, kuşlar dışbükey odunsu görüntülerle birleştirilebilir, hasır elemanları ve doğal malzemeler.

Her avcı bilmek istiyor ...

Hedeflere bağlı. Popüler görüntüleri düşünün.

Kuş nasıl seçilir:

 • Tavus kuşu ve pembe flamingolar lüks vurgulamaktadır. Bu gösteri için açık bir şekilde yapılır ve bu nedenle oturma odasında bulunur, ancak flamingolar mükemmel uyum sağlar ve banyo.
 • Beyaz kuğular romantizm getirecek, yatak odası, fakat bir çift sakin kuşun çocuğu memnun edeceği pek olası değildir.
 • Sakura arka plan üzerinde süslü kafesleri sinek kuşları ve küçük parlak kuşlar gerçekten evrensel, onlar herhangi bir odada uygun olacaktır.
Aşırı çeşitlenmeyi önlemek için parlak ve aktif duvar kaplamasının küçük miktarlarda ve aydınlık odalarda uygulanması daha iyidir.

Parlak duvar kaplamaları, aşırı çeşitlilikten kaçınmak için küçük miktarlarda ve aydınlık odalarda en iyi şekilde kullanılır.

 • Gezinen martılar, kırlangıçlar, komik penguenler, komik baykuşlar, sığırcıklar, kuşevleri, vs. - yetişkinlerin içleri için tartışmalı kuşlardır, ancak çocukları memnun edeceklerdir.
 • Firebirds, phoenixes ve diğer mitolojik yaratıklar kanatlarla - orijinal fikir herkes için değil, siz ya da çocuklarınız yaratıcı insanlarsa, fikrin ustaca uygulanmasıyla, bu tüm ev ya da dairenin "vurgulanması" olacaktır.
 • Av kuşları. Psikolog, çok fazla saldırganlık taşıdığından iç mekanlarda kullanılmasını önermez. Sadece ilgili ofisinin, rakipleri ezmek için bir ruha ihtiyacınız varsa.
Güzel duvarlar iç mekanın en önemli noktası olacak

Aydınlık, muhteşem duvarlar odayı masal krallığına dönüştürüyor

Küçük hileler

İç özgünlüğe getirilmeye ve bazı mekansal kusurların düzeltilmesine yardımcı olan birçok teknik var.

Faydalı fikirler:

 • Iç "vurgu", kuşlar görüntüleriyle duvar kağıtları tavana yapıştırılır.
 • Küçük odalar için, benekli ve küçük resimleri seçmek gerekli değildir, onlar görsel olarak odayı daha da azaltacaktır. Küçük silüetler ile manzarayı bozmaktan ziyade bülbülle bir ağacın veya birkaç beyaz tavus kuşunun duvarına yerleştirmek daha iyidir. Bununla birlikte, çok büyük bir birey tüm duvara sığmaz - bir kişi ılımlılığı gözlemlemeli ve altın ortalamayı seçmelidir.
 • En iyi seçenek, tüm duvarları bir kerede kuşlarla örtmek değildir. Öncelikle, ön ve arka kalanı, arka plana özdeş bir ton ile monofonik duvar kağıdı ile süsleyin.
Yırtıcıların görüntüsü ile odanın dekorasyonu

Yırtıcıların görüntüsü ile odanın dekorasyonu

İpucu! Bunu yaparsan içişleri resimlerle tamamlar veya içindeki fotoğraf, onları monofonik kenarlara asmak daha iyidir.

Ek unsur gerektirmeyen odanın kenarlarından birinin dekoru

Ek unsur gerektirmeyen odanın kenarlarından birinin dekoru

 • Duvar kağıdını bulamadıysanız, özel vinil çıkartmalar - monoton boyalı bir duvarda tasarlanmış bir düzende yerleştirilirler.
 • için koridor, küçük bir odaya gelince, orta büyüklükteki resimler uygundur. Küçük kuşlar kaybolacak, büyük olanlar zaten küçük alanı azaltacaktır.
Koridorun şık bağbozumu tasarımı

Koridorun şık bağbozumu tasarımı

Kuşlarla duvarlar için duvar kağıdı sıradışı ve cesur bir karardır. Parlak değişikliklere doğru bir adım atmak istiyorsanız, dinlenin ve yaşamda daha aktif olun - bu sizin seçeneğinizdir. Fantaziyi dahil edin, tasarımcıların tavsiyelerini izleyin, akla gelebilecek tüm hayal edilemez fikirleri bir araya getirin - ve kesinlikle mutluluğunuzu yakalayacaksınız!

Duvarlardaki Animalist baskılar ve kuşlar: 70+ iç mekanın fikirlerinin doğasından ilham alır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

86 − 76 =