Interjeras dekoruotas etiško slaviško ornamentu

Etninės slavų ornamentas interjero apdailoje

Procesas interjero dizaino planavimas yra laikoma galbūt labiausiai įdomi ir įdomi dalis įprasto remonto. Šiame etape galite visiškai atsipalaiduoti savo vaizduotei ir bandyti sukurti kažką visiškai unikalios, derinant mėgstamiausius dalykus. Ir komforto dizainas turi didelę reikšmę skirtingiems pasaulio tautų modeliams, nes monofoninis interjeras, kaip taisyklė, yra beveidis, be individualumo. Apie tai, kaip tai užkirsti, bandysime sugalvoti vėliau.

 • Objektinis dizainas interjere
 • Rytų ir Vakarų modeliai
 • Populiarūs ornamentai
Indijos dizainai visada atrodo ryškiai ir patraukliai

Indijos dizainai visada atrodo ryškiai ir patraukliai

Objektinis dizainas interjere

Interjero objekto dizainas yra toks pat aktualus, kaip ir anksčiau, ir artimiausiais metais nesiruošia atsisakyti. Faktas yra tas, kad dauguma stilių turi vieną bendrą dalyką, susijusį su paprasta ir maksimaliai neutralia apdaila. Šviesos lubos ir sienos reikia ryškių akcentų ir originalių ornamentų, kuriuos sukuria būtent dekoro elementai.

 • Pagrindinis objektų dizaino bet kokio interjero tikslas yra ergonominių gaminių, turinčių didelį estetinį potencialą, dizainas. Kiekvienas funkcinis dalykas namuose turėtų būti ne tik gražus, bet ir naudingas!

Įvairių pasaulio tautų modeliai remiasi keturiais pagrindiniais principais:

 1. Fitomorfinės rūšys, vaizduojančios augalus.
 2. Geometrinis tipas skirtingų formų pavidalu.
 3. Sklypas arba kombinuotas ornamentas.
 4. Meander, atstovaujantis visą liniją.
Gražus ir patogus kilimas su skandinaviško scenarijaus

Gražus, patogus kilimas su skandinaviško scenarijaus

Pagrindinė idėja naudoti objektų dizainą interjere yra naujovė. Prognozuojamas objektas yra naujas taikymo principas, atsiradęs dėl naujų poreikių. Geriausias rezultatas pasiekiamas derinant produkto menines ir funkcines savybes.

Meandras stalo kojų forma puikiai papildo šiuolaikinį dizainą

Meandras stalo kojų forma puikiai papildo šiuolaikinį dizainą

Patarimai! Interjero modelių naudojimas yra paprastas ir nebrangus būdas papuošti butą ar namus. Kartotiniai vaizdai sukuria vieningą stilių ir ramybės bei stabilumo atmosferą.

Rytų ir Vakarų modeliai

Vienas iš turtingiausių šalių modelių pripažino Senovės Egiptą. Jo nuostabioje kultūroje yra ornamentai su augalų modeliais, gyvūnų vaizdais ir religinėmis temomis.

Pastaba! Dažnai naudojama simbolika, kur, pavyzdžiui, lotoso gėlė įkūnija sveikatą, moralinį grynumą ir dieviškąją gamtos galią.

Kitas pasaulis buvo pavaizduotas aleio modelių pagalba, o egiptiečiai dažniausiai kreipėsi į tokius augalus kaip akazija, palmės ir šilkmedžio medžiai.

Didelis Egipto elementas bus bet kurio kambario apdaila

Didelis Egipto elementas bus bet kurio kambario apdaila

 • Indijos kultūroje geometrinės ir spiralės formos pavaizduoti paukščius ir kačių. Gėlių šablonai, augalai ir vaisiai buvo naudojami kaip laimės, vilties ir turto simboliai.
 • Kinijos modeliai turi ryškų stilių ir charakterį. Sultingos gėlės, kurias jungia paprastieji stiebai, sunkiai supainioti su bet kokiu ornamentu.
 • Persų kalba kilimai, turintys tūkstantmečio istoriją, yra atpažįstami visame pasaulyje ir vis dar labai vertinami.
Įvairūs ornamentai iš Indijos stilistikos

Įvairūs ornamentai iš Indijos stilistikos

Kinijos gėlės rytiniame miegamajame

Kinijos gėlės rytiniame miegamajame

Skandinavijos modeliai visiškai perteikia šaltinių snieguotų šalių gyventojų charakterį. Į ornamentus dominuoja geometriniai skaičiai ir diskretiška spalvų paletė. Kartais pilka ir mėlynas pridėti oranžiniai ir raudoni atspalviai, kad griežtas klimatas tampa šiek tiek šiltesnis ir patogesnis.

 • Normalus Norvegijos brėžinys yra elnių, snaigių ir vandens lašų vaizdavimas.

Interjero dekoravimas Skandinaviško stiliaus dažnai apima tautosakos elementus, vaizdus augalų ir gyvūnų.

Skandinavijos modeliai lengvame interjere

Skandinavijos modeliai lengvame interjere

Išsamiau sukurkite nuotaiką

Išsamiau sukurkite nuotaiką

Dėl slavų Baltarusija stilistika yra artimesnė savo etniniams modeliams, susijusiems su ritualais ir stačiatikių tradicijomis. Ornamentas dažniausiai naudojamas tekstilės gamybai, kur yra geometrinės figūros raudona ir balta spalvų schema apibūdino šviesos grynumą ir gerovės energiją.

Baltarusijos simbolika jaukiame gyvenamajame kambaryje

Baltarusijos simbolika jaukiame gyvenamajame kambaryje

Patarimai! Kuriant interjeras Viduržemio jūroje, rytas arba Skandinaviškas stilius Modeliai yra puiki pagalba, kuri padeda atkurti atmosferą ir perduoti stilistiką. Sėkmingo įgyvendinimo pagrindinė sąlyga yra tinkamas ornamentų naudojimas ir priemonės laikymasis.

Populiarūs ornamentai

Apsvarstykite patį ryškiausius modelius, kurie dažniausiai naudojami daugelyje stilių:

Ikatis

Tai nuostabi šilko dažymo technologija, kuri jungia stipraus stiliaus ir spalvų riaušes. Nepaisant Rytų kilmės, "Ikat" taip pat yra svarbus eklektika, ir in klasikinis interjeras. Dėl savo universalumo jis dažnai naudojamas tekstilės gaminiuose, indai, armatūra ir apdaila.

"Ikat" puikiai atrodo dėl mažų pagalvių

Meander

Tai įdomiausias geometrinio ornamento variantas. Skirtingai pastilių ir zigzagais, jis taip pat naudojamas apvadu ir puošia bendrą lubų arba prie sienų, o kitas tekstilės kraštas - užuolaidas, pagalvės arba antklodė. Tinka interjere klasikinio stiliaus ar apdailos juodos ir baltos spalvos dizainas.

Puikus balto ir aukso derinys

Puikus balto ir aukso derinys

Paisley 

Ryškus Rytų kultūros atstovas, plačiai žinomas kaip "Turkijos agurkai". Dažniausiai naudojamas interjero dekoravimui Rytų stiliaus, nes jis turi stiprią tapatybę ir spalvingą. Puikiai tinka akcentams užuolaidoms, pagalvėms, dangtis foteliams arba vienos sienos apdaila.

Prabangus rytietiškas paisley

Prabangus rytietiškas paisley

Damaskas

Šiandien ji naudojama interjero dizainui klasikinis ir prancūziškas stilius, nors jo kilmė visiškai priklauso Rytų šalims. Paveikslėlis yra labiau ramus ir neutralus, skirtingai nuo spalvingo paisley. Todėl jis puikiai atrodo ant sienų, apmušalų apmušalai ar dekoratyviniai elementai.

Naudodamasis šia pagalba galite gauti kilnų ir rafinuotą interjerą perlamutras arba smėlio spalvos, Ir taip pat atidaryti ją giliau su pagalba mėlynas ar vyno tonus.

Tiems, kurie mėgsta griežtus sprendimus

Tiems, kurie mėgsta griežtus sprendimus

Tartanas

Tai harmoninga Škotijos narša, kuri išsiskiria ypatinga šiluma ir komfortu. Nepaisant gana ramus spalvų schemos, tartanas yra savarankiškas ir netoleruoja kaimynystėje su kitais modeliais. Geriausia naudoti tokį ornamentą neutraliu fonu ir derinti jį su natūraliomis medžiagomis iš grubių tekstūrų - medžio, akmuo, mūrijimas. Tokios savybės daro tartano optimaliausią šalies stilius ar ekologija.

Stilingas tartano ar škotiško narvo

Stilingas tartanas arba Škotijos narvas

Temos pasaulio tautos dalyko dizaino ir interjero: reikšmė, derinių ir spalvų taisyklės

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

77 + = 82