Doğru zamanda aramalarında zaman ve sinirleri boşa harcamamak için anahtarları tek bir yerde saklayın

Doğru zamanda aramalarında zaman ve sinirleri boşa harcamamak için anahtarları tek bir yerde saklayın

Evde huzur ve düzen olmalı, kapılar Bir housekeeper ve misafirler rahat terlik karşılamak için asmak. Terlikle, her şey açık, neden bir hizmetçiye ihtiyacınız var? Modern bir ailenin hayatı, her evde, zaman içinde çok sayıda anahtarın toplanacağı şekilde gelişir. Evden, villadan, ofisten, postaneden, apartmandan, garaj. Onları doğru zamanda aramak için zaman ve sinirleri harcamamak için onları tek bir yerde tutmak daha iyidir.

içerik

 • Anahtar sahibinin seçilmesi
 • Tasarımcı ol
 • Hizmetçi oluşturmanın ana sınıfı
Doğru zamanda aramalarında zaman ve sinirleri boşa harcamamak için anahtarları tek bir yerde saklayın

Bir duvar koruyucu olarak çatal bıçak takımı için tepsi

Klavikula evin önemli bir özelliği. Herhangi bir koridorun şık ve çok gerekli dekorasyonu.

"Anahtarların bekçisi" çok çeşitlidir. Bunları çeşitli iç mekanlar ve koridor tarzı için seçebilirsiniz. Tabii ki, sadece birkaç çivi duvar içine sürülebilir, ancak duvarlardan yapışan sıkıcı şapkalar - sıkıcı ve çirkin. Çok daha estetik, koridorda iken orijinal şey olacak.

Minimalist bir iç katip

Minimalist bir iç katip

Ahşap panolardan cüzdanlar

Ahşap panolardan cüzdanlar

Modern koridorda duvar kili

Modern koridorda duvar kili

Anahtar sahibinin seçilmesi

Tüm ev sahipleri ikiye ayrılır: açık ve kapalı. Açık olanlar, anahtarların altında bulunan kancalarla temeli temsil eder. Ama kapalı olanlar daha fazla görünebilir. Bu tür gizemli dolaplar raflar, gerçek ev evleri.

Anahtarlar için gizli dolap

Anahtarlar için gizli dolap

İpucu! Kapalı temizlik görevlileri, anahtarların dikkatli bir şekilde saklanmasının yanı sıra maskeleme amacıyla da kullanılabilir. Koridordaki bazı çekici unsurları gizlemeye yardımcı olurlar (tezgahlar, kilitleme kapı zilleri, vb.).

 • ♦ Sıkı metal. Genel olarak, duvar anahtarı ofislerde, otellerde, okullarda, iş merkezlerinde kullanılır. Çok sayıda anahtarı saklamanız gerektiğinde bu seçenek idealdir. Metalden Royal anahtarlar sağlam bir görüntü ve koridorunuzu oluşturabilir. Özellikle bu tür uyarlamalarla tamamlanan iç mekan, Hi-tech, Techno ya da çatı katı.
 • ♦ şık ağaç. Ahşap kahya çok popüler. Yetenekli ellerde bir ahşap ev anahtarı olan orijinal bir aksesuar, sahibinin hassas tadını doğrulayan gerçek bir şaheser olabilir. Nadir, değerli ormanlardan yapılmış, antikalarla tamamlanmıştır. iplik, Böyle bir özellik sadece anahtarları güvenli bir şekilde gizlemekle kalmaz, aynı zamanda koridoru mükemmel şekilde dekore eder.
 • ♦ Moda deri. Lobinize özel bir lezzet vermek ister misiniz? Deriden yapılmış bu dekoratif duvar kağıdına yardım edeceksiniz. Deri hizmet uzmanı hemen hemen her zaman küçük koridorların sahipleri için faydalı olan küçük boyutlara sahiptir. Hakiki deriden yapılmış, metal veya ahşap uçlarla süslenmiş zarif aksesuar, her türlü iç mekana mükemmel uyum sağlar ve sahibinin gururu olacaktır.
Ahşap kirişten duvar kahya

Ahşap kirişten duvar kahya

Dekoratif rafta tuşlar için yer

Dekoratif rafta tuşlar için yer

Duvar hatırlatma

Duvar hatırlatma

Tasarımcı ol

Elbette, herhangi bir hediyelik eşya dükkanına gidebilir ve güzel, süslü bir hizmetçi alabilirsin. Ama bu çok sıradan olacak. Özgün bir aksesuarı kendi ellerinizle yaratmak çok daha iyidir, özellikle bunun için çok az zamana ve birazcık arzuya ihtiyacınız vardır.

Yeni başlayanlar için tasarımcılar, açık anahtar kaleci oluşturmada ellerini denemelidirler. Açık tip bir ev için duvar kelepçesi, kanca takabileceğiniz herhangi bir eşya ve malzemeden yapılabilir.

Bir Boho tarzında Wretch

Bir Boho tarzında Wretch

Tahta parçaları bir parça tahtadan kesilmiş, büyük büyük dallar, tahtalar, gereksiz raflar, tel yapılar, kırık chiffonierların ayna duvarları, plastik parçaları.

Anahtar ev

Anahtar ev

Şubeden eko-temizlikçi

Şubeden eko-temizlikçi

Mantardan duvar anahtarı

Mantardan duvar anahtarı

Tam güç fantezisini aç ve yarat! Çocukları yaratıcılığa çekebilirsin. Ve ayrıca, her bir anahtarı kendi biroçanızla (kendi elinizle de yapılmış) süsledikten sonra, çocuklarınızı aşılayacak ve düzen için seveceksiniz.

Daha deneyimli el makineleri için, duvara monte edilmiş özel ve daha özgün temizlik görevlileri yapmaya çalışabilirsiniz. Daha fazla çalışmak zorunda kalacaklar, ancak daha lüks ve çekici görünecekler.

Dolap kapılarında anahtar

Dolap kapılarında anahtar

Dolapların ön kısmı kişisel fotoğraflar, güzel resimler, hatıralık eski anahtarlar, hayvan figürleriyle dekore edilebilir. Ve daha fazla yardımcı anahtar kaleci ekleyerek, küçük bir saat ekleyebilirsiniz.

Iç dekoratif harf-anahtar

Iç dekoratif harf-anahtar

Bardan basit ve kullanışlı kahya

Bardan basit ve kullanışlı kahya

Anahtarlar, araçlar ve posta için bir raf

Anahtarlar, araçlar ve posta için bir raf

Kapıcılar, bir organizatörün rolünü üstlenebilir ve sadece dolabın içinde değil, aynı zamanda çeşitli gazeteler, gazeteler, makbuzlar, notlar ve diğer önemli bilgilerde de güvenli bir şekilde gizlenebilir.

Duvara monte edilen anahtar tutucuların ne kadar güzel ve orijinal olabileceğini görün:

Fotoğraflı duvar kahyası

Fotoğraflı duvar kahyası

Anahtarlar için güzel kancalar

Anahtarlar için güzel kancalar

Duvar ahşap kahya

Duvar ahşap kahya

Araba anahtarı için anahtar

Araba anahtarı için anahtar

Hizmetçi oluşturmanın ana sınıfı

Duvar hizmetçisi oluşturmak için ana sınıf

Duvar hizmetçisi oluşturmak için ana sınıf

Yaratıcılık dünyasına dalmayı ve basit ama çok güzel bir çiçek hizmetçisi yapmayı deniyoruz. İhtiyacımız olacak:

 • Temel (bir levhadan bir levha kullanabilirsiniz).
 • süs saksı (eski bir plastik saksıyı alın ve yavaşça iki parçaya ayırın).
 • Kalafat.
 • Spatula (eğer orada değilse, eski bir fırça ile kendinizi tutun).
 • Akrilik renkler veya guaj.
 • Renksiz vernik sprey (ek koruma ve dekoratif detaylara daha güzel bir görünüm vermek için).
 • Yapıştırıcılar PVA ve Titan (evrensel tutkal Titan yerine sıvı tırnakları kullanabilir).
 • İnce kumaş (veya eski naylon külotlu çorapların parçalarını kullanın).
 • Dekoratif kancalar.
 • Ek aksesuarlar (boncuklar, boncuklar, kurdeleler, tüyler, kanvas, dantel, kuş figürleri, herhangi bir güzel dekorasyon).

Devam ediyoruz. Bir yağlı bezle yaratıcılığın yerini gizlemeyi unutmayın (sonuçta tutkal ve boyalarla ilgileneceğiz).

 • ♦ Adım 1. Biz fiberboard (bizim farklı şekilde şekillendirilebilir olabilir: kare, dikdörtgen, asimetrik veya oval). Plakta, küçük bir macun tabakası (som cm) yerleştirin.
 • ♦ Adım 2. Kurutma macunu beklemeden, parmaklarınızla veya küçük bir fırça çizgi işaretiyle taklit ediyoruz, taklit ediyoruz tuğla.
 • ♦ Adım 3. Aramızdaki boyalı tuğla ve "duvar" boya ile boyanır. Boyanın kuruması için biraz bekleyin ve vernik spreyinin üst tabakasını püskürtün.
 • 4. Adım 4. Kumaş veya kapron tayt parçaları PVA yapıştırıcıya batırılır.
 • ♦ Adım 5. Şimdi tencere kadar. Tencerenin yarısını alın ve külotlu çorap veya kumaş parçalarını çekin. Dekoratif kıvrımlar oluşturun.
 • 6. Adım 6. Küçük bir dinlenme, bu zamanda bizim zadekorirovannye bez onları kurumaya bırakın. Daha sonra bunları koyu bir renkle boyayın. Boya biraz kuruduğunda, altın / gümüş boya ile yarı nemli bir fırça ile yukarıdan hafifçe çizeceğiz.
 • ♦ Adım 7. Tencere tamamen kuru olduğunda, onları süsleyin. İşte, tüm hayal gücünü kullan.
 • 8. Adım 8. evrensel tutkal (Titanyum veya sıvı çivi) kullanarak "tuğla" ile tabanımıza tencere tutkal. Temizlikçi yüzeyi yardımcı elemanlarla dekore edilmiştir. Anahtarların hazır bekçisi bir çerçeveye yerleştirilir veya ahşap lif, ağaç veya metalin saçak parçalarına ek olarak yapıştırılır. Kancaları düzeltiriz.
 • ♦ Adım 9. Bizim kahya neredeyse hazır. İçinde bir çiçek bahçesi düzenliyor. Çiçek aranjmanı gerçek çiçeklerden (bu amaç için kapların içine küçük su kapları yerleştirilir) veya yapay olanlardan yapılabilir. Bunları muhteşem tüyler, kuru dekoratif dallar veya yapraklar ile dekore edebilirsiniz.

Kendi elleriyle duvar kağıdını açan çiçek kahyamız, koridorun en özgün dekorasyonu olacak. İçindeki çiçekleri her gün değiştirebilir ve tüm lobinin şeklini değiştirerek günlük bir yenilik yapabilirsiniz.

Kendi elleriyle şık kahya

Kendi elleriyle şık kahya

Temizlikçi dekoru

Temizlikçi dekoru

Baş harfleri ile anahtar

Baş harfleri ile anahtar

Deniz kıyısı anahtarı

Deniz kıyısı anahtarı

Evinize bir rahatlık!

Duvar kili (37 fotoğraf): Koridorunuzun şık bir parçası

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

20 − = 19