Spalvingas ryškus žakardinis

Spalvingas ryškus žakardinis

Kilimų naudojimas interjere Jis netapo fone net ir modernių technologijų atsiradimu - šiltos grindys. Šiuo metu šis tekstilės objektas vaidina labiau dekoratyvinį vaidmenį, o ne praktinį. Ypač populiarūs yra žakardo kilimai. Kaip jie atrodo ir kokie jų bruožai, pažvelkime arčiau.

 • Savybės
 • Privalumai naudojant interjerą
 • Medžiagos
 • Naudojimas skirtingų patalpų interjeruose
Praturtinkite erdvios valgomojo zoną gražiu kilimu

Praturtinkite erdvios valgomojo zoną gražiu kilimu

Savybės

Per metus žakardo kilimai buvo vienas iš populiariausių kilimų. Tai nenuostabu, nes jie turi išvaizdą, jie yra malonūs liesti. Dėl šiandien didžiulės gamintojų siūlomos įvairovės, galima pasirinkti modelį miegamieji, svetainė, kabinetas ir net vonios kambarys.

Kilimas siaurame virtuvėje

Kilimas siaurame virtuvėje

Visuomet šie gaminiai priklausė elitui, išskirtiniai, nes gamyboje naudojama kitokia storio, standumo ir sriegio struktūra. Kaip rezultatas galima gauti originalus modelis.

Įdomu sužinoti! Gamybos technologija susijusi su vytos verpalų naudojimu. Pūkuotas kilimas yra pagamintas iš tankio audinio, kuris yra pagrįstas dviem rėmeliais. Audiniai sujungiami medvilniniais verpalais.

Šis gamybos būdas užtikrina maksimalų polių įdėjimą. Todėl pirkėjas gauna ilgalaikį kilimą su geresnėmis dėvėjimosi savybėmis. Tai įmanoma dėl stipraus formos fiksavimo ant rėmo.

 • Tokių gaminių krūva turi ilgį apie 10 mm.

Faktas! Iš esmės specialios mašinos yra naudojamos žakardo kilimams gaminti, tačiau rezultatas yra toks rafinuotas, kad atrodo, kad produktas gaminamas rankomis.

Elegantiškas puošybos elementas poilsio zonai

Elegantiškas puošybos elementas poilsio zonai

Privalumai naudojant interjerą 

Nagrinėjami kilimų gaminiai turi daug privalumų. Tarp pagrindinių:

 1. Aukštos garso izoliacijos savybės. Jei įtvirtinsite žakardo svetainė arba vaikas, Jūs galite atsikratyti obsesinis triukšmas iš kaimynų iš apačios.
 2. Ar padidėjęs šilumos laidumas taigi net žiemą nebus šalta sėdėti ant grindų, užklijuoti tokiu kilimu. Tai ypač svarbu vaikams, nes beveik visi žaidimai yra ant grindų.
 3. Lengva naudoti, kuris yra išreikštas nešvarumų atsipalaidavimu ir nėra aktyvios teršalų absorbcijos. Dėl to žakardo takelis gali būti sėkmingas naudoti koridoriuje. Priežiūra - tai nuolatinis dulkių ir nešvarumų valymas.
 4. Stilinga išvaizda. Nors jie gaminami dideliais kiekiais mašinose, asortimentas turi pakankamai unikalių modelių. Kai kurie tokie įdomūs, kad jie tinka net ir moderniausiu interjeru.
 5. Yra įvairių formų, dydžių - tai padeda pasiimti bet kokio kambario kilimėlį.

Medžiagos

Žakardiniai kilimai yra susiję su aukšta kokybe, tačiau čia svarbu pasirinkti tinkamą. Ypatingas dėmesys turi būti skiriamas sudėčiai, nes tai, kad siūlai bus naudojami, priklauso nuo tankio, taigi ir ilgaamžiškumo bei dizaino.

 • Geriausias sprendimas yra natūralios žaliavos. Dažniausiai tai vilna, medvilnė, diržai - jie laikomi labiausiai kokybiškais.

Tokio produkto kaina bus gana didelė, o tai atremtų pirkėjus, ieškančius daugiau prieinamų galimybių. Tai yra dirbtiniai kilimai. Jie taip pat vadinami žakardu, bet yra pagaminti iš polipropileno, poliesterio, nailono pluošto. Medžiagos yra prieinamos, tačiau yra pavojingos ugniai, todėl jas reikia tvarkyti labai atsargiai.

Išskirtinė grindų danga, pritaikyta vonios kambaryje

Išskirtinė grindų danga vonios kambaryje

Svarbu! Produktai pagaminti iš sintetinių verpalų turi milžinišką pranašumą - jie atstumia nešvarumus.

 • Taip pat yra ir mišraus tipo kilimų, tai yra tiek natūralių, tiek sintetinių siūlų. Jie turi ilgą tarnavimo laiką, nors jie yra malonūs liečiant ir patrauklios išvaizdos. Jie yra vidutinio kainų diapazone.

Renkantis, atkreipkite dėmesį į kilimų tankį, nepriklausomai nuo naudojamų siūlų, jis gali būti skirtingas. Tačiau nepamirškite, kad tankis veikia garso izoliavimo savybes ir sugebėjimą išlaikyti šilumą.

Patarimai! Kad suprastumėte, kaip didelis šis rodiklis, turite atidžiai patikrinti jo neteisingą pusę. Kuo mažesnis atstumas tarp sriegių, tuo geriau.

Šviesus rūmai vaikų kambaryje puikiai papildo interjerą

Šviesus rūmai vaikų kambaryje puikiai papildo interjerą

Naudojimas skirtingų patalpų interjeruose

Šio ar to paties interjero žakardo kilimų pasirinkimas turi savybių, į kurias reikia atsižvelgti.

Koridorius ir prieškambaris

Ši vieta bet kuriame namuose yra labiausiai priimtina, todėl renkantis kilimą reikia atkreipti dėmesį į sintetinius produktus. Jie nėra taip intensyviai užteršti, be to, jie truks pakankamai ilgai. Panašūs koridorių modeliai turi neslidų pagrindą.

Miegamasis

Šio kambario geriausias pasirinkimas yra natūralios kompozicijos kilimas. Kuo didesnis jo krūvis, tuo geriau. Tokioje dangoje mielai vaikščioti ryte po atsibundimo. Kalbant apie spalvų paletę, puiku tinkamos šviesos spalvos - jie vizualiai išplečia erdvę ir harmoningai atrodo skirtingais stiliais.

Vaikų kambarys

Turėtų būti natūralus vidutinio ilgio krūva. Vaikinas nelaiko šalto, kai žaidžia ant grindų, o tokio kilimo valymas tėvams neliks. Ypač vertiname bet kokio amžiaus ir lyties vaikus Originalios formos kilimas, pavyzdžiui, mėgstamiausio animacinio filmo formos pavidalu.

Išvada

Žakardo paklodės nusipelno pirmenybės vartotojų preferencijoms tarp visų kitų variantų. Jie yra patvarūs, patraukli išvaizda. Pilių kainos skiriasi, o tai reiškia, kad galėsite pasirinkti savo biudžeto modelį.

“Jacquard” kiliminė danga interjerui: kiekvienam kambariui pasirinkome individualų stilių

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 1