Ciemna fuksja na wykończeniu sali jadalnej

Ciemna fuksja na wykończeniu sali jadalnej

Używanie odcienie różu, będziesz w stanie stworzyć naprawdę delikatne i harmonijne wnętrze. Takie ściany są jednocześnie umiarkowanie jasne, a przy tym spokojne, nietypowe i świeże. Nie myśl, że ten kolor nadaje się tylko do pokojów dla dziewcząt - jego potencjał jest naprawdę ogromny, podobnie jak paleta opcji, od niskiego klucza koralowiec i do jasności fuksja... Zobacz sam!

 • Postawa wobec rejestracji
 • Możliwe kombinacje
 • Akcesoria
 • Użyj w różnych pokojach
Pastelowa gamma przyniesie korzyści twojej jakości snu

Pastelowa gamma przyniesie korzyści twojej jakości snu

Ozdoby koralowe doskonale odświeżają sypialnię

Ozdoby koralowe doskonale odświeżają sypialnię

Nowoczesny i zrównoważony design dla dzieci dla dziewczynek

Nowoczesny i zrównoważony design dla dzieci dla dziewczynek

Jasne, kontrastujące wnętrze jadalni

Jasne, kontrastujące wnętrze jadalni

Postawa wobec rejestracji

O dziwo, ale wybierz tapetę różowy odcień może stanowić problem dla małżeństwa, ponieważ stosunek do takich kolorów u mężczyzn i kobiet jest inny. Aby uniknąć nieporozumień, należy postępować zgodnie z poradami projektantów i psychologów.

Ważne! Gradacje danego koloru są liczne, a nie każdy cień "będzie grał" w tym lub innym pokoju, więc wybór należy podejść ostrożnie.

Salon w stylu cheby-chic

Salon w stylu cheby-chic

Sypialnia w stylu Art Nouveau w delikatnej palecie z czarnymi akcentami

Sypialnia w stylu Art Nouveau w delikatnej palecie z czarnymi akcentami

Przestronna łazienka z pionowym paskiem na ścianach

Przestronna łazienka z pionowym paskiem na ścianach

Wskazówki dotyczące wyboru:

 1. Różowy w wielu współpracownikach z kobiecością, wyrafinowaniem. Ktoś myśli, że to dziewczęca marionetka. Dlatego surowi mężczyźni unikają lub nie akceptują go wcale. Nie ma potrzeby używania podobnego dźwięku w sypialni małżeńskiej - może to wpłynąć na poczucie własnej wartości małżonka.
 2. Dobrze wygląda kombinacje z innymi kolorami w salonie, kuchni. Stłumienie i użycie innych tapet będzie stanowić kompromis w wyborze dla innych obszarów.
 3. Design z tak podstawową ideą może wypełnić osobę, która jest w nim, z ciepłem, dostosuje się do pokojowego nastroju. Jeśli wybierzesz pastelowy, wtedy w tej decyzji można wydać nawet męską sypialnię.
 4. Jasny, ale nie kwaskowaty dźwięk symbolizuje nieszkodliwość. Jeśli zaprojektujesz pokój żeński w ten sposób, możesz wrócić do dzieciństwa, poczuć się niedbałym i lekkim.
 5. Każdy odcień, na przykład szkarłat, fioletowy, fuksja - to jasność i energia. Ale z takiego ruchu projektowego lepiej jest odmówić biuro, sypialnia, jeśli osoba cierpi na nadciśnienie. Wręcz przeciwnie, ten pomysł będzie tym. to jest konieczne dla ludzi leniwych. Ściany, urządzone we wspomnianym stylu, będą nieustannie zachęcać i dawać siłę.
 6. Jasne kolory pomogą wykluczyć negatywne w związku, zmniejszyć agresję.
 7. Jeśli pokój z dużymi oknami, tapety w kolorze fioletowym - że będą one chłodnym i ustawiony do reszty, co oznacza, że ​​mogą być one bezpiecznie przyklejone do sypialni.

Zwróć uwagę! Użycie tapet powinno być umiarkowane przy użyciu wszelkiego rodzaju odpowiednich kombinacji. Jeśli przesadzisz, możesz zmienić pokój w dom Barbie.

Starsze akcenty w kolorze fuksji

Starzejący się akcenty na białym tle

Elegancka sypialnia w bogatych kolorach koralowców

Elegancka sypialnia w bogatych kolorach koralowców

Różowy kolor jest popularny w pokojach dziecięcych

Idealny dla dzieci

Możliwe kombinacje

Ponieważ różowy nie jest najlepszym rozwiązaniem jako monotonny wklejanie ścian, wtedy taka tapeta może i powinna być połączona z innymi pomysłami projektowymi. Aby to zrobić, wystarczy wiedzieć, co i jak połączyć.

Biały

To zawsze jest zwycięska kombinacja, a różowy w tym przypadku nie jest wyjątkiem. Białe mogą być nie tylko ozdobą, ale także meblami, tekstylia, dekoracyjne małe rzeczy. Takie proste, ale świeże rozwiązanie może mieć ekscytujący wpływ.

Najważniejsze, że ten związek jest optymalny dla każdego pomieszczenia. Wszystko zależy od odsetka kolorów, stylistyki i wybranego rodzaju wykończenia innych powierzchni.

Elegancki klasyczny styl dziecięcy

Elegancki klasyczny styl dziecięcy

Stylowa sypialnia z jasną, pastelową tapetą do malowania

Stylowa sypialnia z jasną, pastelową tapetą do malowania

Inne kombinacje

 1. Popularny tandem - z szary i srebrny.
 2. Kremowy z różowym. Ta kombinacja jest najważniejsza w kierunku stylu Prowansja i dowolny francuski wzór.
 3. Zielony i jego odcienie. Ta opcja - sam fakt, jeśli istnieje chęć, aby obszar ten był świeży i orzeźwiający. Mogą uosabiać najbardziej popularny kwiat na świecie - różę z delikatnymi pąkami i kwitnącymi płatkami.
 4. C niebieski. Chociaż te dwa tony często idą w parze, to w projektowaniu i wklejaniu podobnej wersji popularności nie otrzymuje się. Decyzja o użyciu tych dwóch kolorów będzie oryginalna, a ponadto naturalna. Różowe kwiaty na tle nieba wyglądają bardzo naturalnie. A wszystko to, co naturalne i harmonijne, będzie pięknie wyglądać w dekoracji każdego pomieszczenia.
 5. Z malinami / brodą. Kolejny rzadki pomysł, można go nazwać pogrubieniem, zwłaszcza jeśli występuje jasny kontrast. Maliny lub inne soczyste farby mogą być stosowane fragmentarycznie, ale nie tworzą z nimi całej ściany, chociaż lepsze światło, pastelowe kolory.
 6. Ciemne odcienie dowolnego koloru. Możesz więc zaaranżować pokój, ale tylko w niektórych stylach, takich jak klasyka, japoński. Działaj w tym przypadku, musisz uważnie, ostrożnie wybierając nie tylko podstawę, ale gradacje.
Nowoczesny pokój dziecięcy z kontrastową tapetą na czubku łóżka

Nowoczesny pokój dziecięcy z kontrastowym wykończeniem na czele łóżka

Klasyczne rozwiązanie w holu wiejskiego domu

Klasyczne rozwiązanie w holu wiejskiego domu

Stylowy pokój dla nastolatka

Stylowy pokój dla nastolatka

Akcesoria

Pytanie jest bardziej niż istotne, ponieważ dobór mebli i tekstyliów w dużym stopniu zależy od wrażenia pomieszczenia, niezależnie od wykończenia powierzchni. Przy wyborze powinieneś polegać na powyższych udanych kombinacjach.

Zawsze świeży i oryginalny wygląda jak biały dodatek do różowych ścian. I powierzchnia tapicerka i struktura zasłony może być jednorodna lub pasiasta, z wyraźną teksturą. W przypadku tekstyliów ważny jest również stopień naturalnego światła, ponieważ zależy od tego gęstość, a tym samym nasycenie dekoracji okien.

Rada! Zasłony powinny odbijać się od mebli lub wykończenia - dotyczy to zarówno koloru, jak i stylistyki.

Użyj w różnych pokojach

Może być z powodzeniem stosowany w różnych pomieszczeniach, ale ważne jest, aby wytrzymać umiarkowane użytkowanie i wypełnić pokój odpowiednimi akcesoriami.

Wanna

Jeśli jest duży, to jedną, a może dwie ściany można ozdobić różową tapetą. Odcień brzoskwini Spraw, aby pokój był chłodny, łącząc go z pomarańczą, a wręcz przyniesie przytulność i ciepło. Wygląd łazienki wygląda dobrze, ponieważ skóra wygląda promiennie i zdrowo. A sposób, w jaki człowiek widzi się w lustrze, wpływa na jego nastrój.

Oryginalne połączenie kolorów do łazienki

Oryginalne połączenie kolorów do łazienki

Kuchnia

Ciepłe tony poprawią apetyt, ale ostrożnie, ponieważ może pojawić się pragnienie słodyczy. Aby różowy w tym przypadku nie powodował melancholii, należy go rozcieńczyć jasnymi wzorami o kontrastujących kolorach - biały, zielony, niebieski, pomarańczowy. Jeśli gospodyni jest stale na diecie, taka decyzja powinna być nadal zaniechana.

Zwróć uwagę! Wykonaj tapetę danego koloru jadalniano cóż - możesz cieszyć się każdym wieczorem szczerymi rozmowami, ponieważ ściany do tego będą.

Kuchnia w wiejskim stylu

Kuchnia w wiejskim stylu

Sypialnia

Dozwolone jest używanie, ale jak najwięcej wyciszonych dźwięków. Różowa powinna być ledwo widoczna na tapecie. W takim przypadku będzie można uniknąć skojarzeń z dzieciństwem i domem dla lalek.

Eklektyczna sypialnia z patchworkiem w tekstyliach

Eklektyczna sypialnia z patchworkiem w tekstyliach

Pokój dzienny

Teoretycznie takie podejście można wdrożyć w praktyce. Ale w porządku, że wszystko poszło dobrze, trzeba starannie wybrać odcień, to najlepiej, aby nie zakończyć wszystkie cztery samoloty, a tylko jeden lub dwa. Całkiem dobrze dzielą różne kolory salonu i kuchni, jeśli te dwa pokoje są połączone.

Niekoniecznie musi wytrzymać całość we wnętrzu w jednym gammie - ściana akcentująca na białym tle wygląda jeszcze bardziej korzystnie

Niekoniecznie musi wytrzymać całość we wnętrzu w jednym gammie - ściana akcentująca na białym tle wygląda jeszcze bardziej korzystnie

Dzieci

Być może jest to jedna z najkorzystniejszych opcji, zwłaszcza jeśli pokój przeznaczony jest dla dziewczynki. Oczywiście - to hołd dla tradycji - księżniczki, bajeczki, Barbie itp. W takim przedszkolu Twoja córka będzie rosła spokojna, spokojna i wesoła. Oczywiście nie bądźcie gorliwi i używajcie zbyt jasnych kolorów.

Kremowy różowy pokój małej księżniczki

Kremowy różowy pokój małej księżniczki

Luksusowy pokój dziecięcy w obfitości puszystych dodatków

Luksusowy pokój dziecięcy w obfitości puszystych dodatków

Decyzja o zastosowaniu różowej tapety nie jest tak niekonwencjonalna, jak się wydaje. Istnieje wiele odcieni kolorów, poza tym istnieją modele wielokolorowe, w których delikatny kolor jest ledwo widoczny. Aby użyć tego pomysłu lub nie, wszyscy decydują o sobie, ale w każdym razie nie bój się eksperymentować!

Fuksja, młyny i truskawki: 70+ modne kolory tapet w różowym kolorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

75 + = 78