Stolik kawowy z własnymi rękami w stylu loftu

Stolik kawowy z własnymi rękami w stylu loftu

Czy lubisz markowe rzeczy, ale wzdychasz z frustracji, patrząc na metki, które ozdabiają je w sklepach? Spróbuj sam zostać projektantem. Czy uważasz, że jest to trudne? Nic takiego! Postępując zgodnie z instrukcjami, możesz łatwo tworzyć własne ręce oryginał wnętrze z improwizowanych materiałów. A my proponujemy zacząć od stolik do kawy - taki nieskomplikowany, ale bardzo ważny temat meble. Uwierz mi, przy tym stole z przyjemnością podasz herbatę swoim gościom, którzy będą podziwiać twoje umiejętności. Dodatkowo, tworząc stolik do kawy własnymi rękami, dosłownie wypełnisz swoje dom ogrzać i włożyć w to kawałek twojej duszy. Więc zdecydowanie warto spróbować.

  • Stolik kawowy własnymi rękami w stylu marynistycznym
  • Walizka na stół dla podróżnych
  • Tabela dzienników dla koneserów przyrody
  • Oryginalny stół z palet
  • Stół z szuflad
Oryginalny stolik kawowy ze starej walizki

Oryginalny stolik kawowy ze starej walizki

Mały stolik kawowy z desek

Mały stolik kawowy z desek

Stolik na kółkach własnymi rękami

Stolik na kółkach własnymi rękami

Nawet ze starej baterii można zrobić mały stolik kawowy

Nawet ze starej baterii można zrobić mały stolik kawowy

Stolik kawowy własnymi rękami w stylu marynistycznym

 

Stolik kawowy własnymi rękami w stylu marynistycznym

Stolik kawowy własnymi rękami w stylu marynistycznym

Pomysł w stylu "romantycznym". Przez cały rok, popijając ulubiony napój przy tym stole, zapamiętasz ciepłe morze, czuły surf i księżycową ścieżkę. «Marine»Stolik to delikatność, wyrafinowanie i oryginalność w sercu Twojego domu.

Jak zrobić?

1. Weź starą ramę okna i oczyść ją z kurzu i brudu. Jeśli poprzedni szkło crack, włóż nową, a następnie pozbądź się starej warstwy farby i przeszlifować powierzchnię. Następnie usuń metalowe rogi, które dodatkowo utrwalają szczegóły rama.

2. Zakryj ramkę biały emalia lub farba akrylowa. Jeśli wybrałeś farbę akrylową, po wyschnięciu potraktuj ją gniazdem, aby drewno się pojawiło - stolik będzie wyglądał staro, co nadadzą mu wyrafinowany wygląd. Możesz także użyć dwóch kolorów, wybierając białąniebieski skala. Najpierw pomal ramkę niebieską farbą, a po wyschnięciu pierwszą warstwę - przykryj białą. Gdy druga warstwa wyschnie, przetrzyj ją papierem ściernym - następnie spod białej farby będzie działał niebieski.

3. Wykonaj nogi na stole. Aby to zrobić, weź cięcie i pociąć go na 4 równe części (każdy około 34 cm), a następnie chodzić na nich papierem ściernym, aby usunąć całą szorstkość.

4. Następnie przyciąć tapicerkę deski meblowej lub deski o tej samej szerokości co ramka, i około 8 cm długości, po czym konieczne będzie obrobienie stopek papierem ściernym.

Proces tworzenia stolika do kawy

Proces tworzenia stolika do kawy

5. Teraz każdy kawałek musi być wywiercony w 4 miejscach. Oznacz wstępnie, a następnie wywierć otwór, przeznaczony do przymocowania stopy, a także jeszcze jeden - w dowolnym dogodnym miejscu - w celu zapewnienia bardziej niezawodnych nóg.

6. Następnie za pomocą długiej śruby należy przymocować każdą nogę do podstawy.

7. Następnie przymocuj nogi do ramy za pomocą wkrętów samogwintujących. Rama okna jest rodzajem "pudełka", w którym trzeba będzie dodać wszystkie dary morza przywiezione z reszty - przednia część ramy, która stoi na nogach, będzie zwrócona seks, w dół.

Stół do kawy na nogach

Stół do kawy na nogach

8. Teraz będziesz potrzebował szorstkiej cienkiej liny, która będzie wymagać splotu każdej nogi. Przymocuj linę za pomocą pistoletu klejowego.

9. Teraz musisz umyć i odtłuścić szkło po obu stronach. Następnie - podnieś i ułóż na szkle "owoce morza". Rozłóż je tak, aby wydawały się tak, jakby były niedbale rozproszone, a jednocześnie wypływają z jednego rogu stołu do drugiego - a liczba z nich powinna stopniowo wygasnąć. Teraz musisz dołączyć każdy element za pomocą dwukomponentowego przezroczystego kleju. W tym przypadku elementy morskie nie powinny wystawać ponad krawędzie płaskiego "pudełka".

10. Będziesz musiał zamówić szkło w warsztacie szklanym, którego grubość wyniesie 4 mm. Rozmiar szkła powinien być taki, aby opierając się na ramie, mógł on obejmować "pudełko". Jednocześnie na każdej stronie powinny być otwarte ramy o wymiarach 1,5 -2 cm. W warsztacie trzeba poprosić, aby krawędzie szkła były przetwarzane i wiercone w nich otwory o średnicy 4 mm. Szkło należy przetrzeć i przykryć stołem. Od skóry lub cienkiej gumy, wyciąć uszczelki, które będą pod podkładkami. Zamocuj szybę za pomocą śrub. Przykręć je ostrożnie, aby szkło nie pękło.

11. Weź grubą grubą linę i wykonaj pętlę na jednym końcu, która jest równa połowie długości stołu. Za pomocą pistoletu do klejenia sklej dwukrotnie linę złożoną ze środka długiego boku stołu do krawędzi. Sama pętla (około 12-15 cm) nie powinna być przyklejona - powinna być wolna, aby potem można było związać węzeł. "Omijanie" obwodu szkła i listwowanie wszystkich jego narożników, nadal przykleja do niego długi koniec liny. Kiedy dotrzesz do pętli, musisz nawlec koniec liny, tak, abyś miał węzeł morza. Teraz, po rozciągnięciu liny w przeciwnym kierunku (podwojono), konieczne jest jej sklejenie.

Ostatnie etapy tworzenia stolika do kawy

Ostatnie etapy tworzenia stolika do kawy

12. Udekoruj zewnętrzny narożnik stołu - po stronie, gdzie znajdują się najbardziej morskie elementy. Kontynuuj kompozycję, umieszczając dodatkowe szczegóły tak, jakby "spływały" z nogi stołu bezpośrednio pod szklanym blatem.

Zrobione! Ciesz się swoim stworzeniem i dawaj radość gościom!

Walizka na stół dla podróżnych

Klasyczne wnętrze salonu ze stolikiem do kawy z walizki

Klasyczne wnętrze salonu ze stolikiem do kawy z walizki

Bardzo oryginalne rozwiązanie dla starej ulubionej walizki, którą widziałem z innymi regionami i której nie chcę wyrzucać z powodu wspomnień.

Jak zrobić?

Najpierw przejdź do sklepu, w którym będziesz musiał kupić nogi do mebli (drewniane lub metal). Jeśli chcesz zrobić mobilny stolik - musisz wziąć koła. Potrzebujesz również sklejki, wkrętów i śrubokręta.

Nawet z małej walizki na nogach otrzymasz oryginalny stolik kawowy

Nawet z małej walizki na nogach otrzymasz oryginalny stolik kawowy

Teraz robimy znakowanie na spodzie walizki na przyszłe nogi i wywiercimy otwory. Ponieważ nie możemy przywiązać nóg do chusteczki, umieszczamy sklejkę wewnątrz walizki, wykonujemy na niej oznaczenia przez otwory, a także wiercimy ją. Teraz przymocuj dolną część walizki i przymocuj nogi. Za pomocą gorącego kleju przyklej filc do walizki.

Aby nadać stolikowi oryginalny wygląd, przypominający dalekie podróże, można ozdobić go naklejkami w postaci pieczątek lub udekorować je według własnego uznania.

To wszystko - nietypowy stolik kawowy jest gotowy! Nawiasem mówiąc, opcje przekształcania walizek w stoły są olbrzymie: wybierając nogi według upodobań, możesz zrobić stolik w styl retro lub klasyczny. W ogóle nie możesz przyczepić nóg, jeśli masz masywną walizkę - będzie wyglądać naprawdę niesamowicie: taki stół wniesie do wnętrza poczucie przygody i przygody, ducha podróży i nieodkrytych odległych krajów.

Tabela dzienników dla koneserów przyrody

Ten stół harmonijnie pasuje do wnętrza bungalowy lub dom wiejski - ciepły i naturalny, zawsze przywoła nastrój dnia wolnego, w którym wszystko nasycone jest spokojem, śpiewem ptaków i zapachami natury. Stworzenie takiego stołu cudów również jest całkiem proste.

Bierzemy drewniane belki (w tym przypadku brzozy) o tej samej wysokości i szerokości, tylko 32 sztuki. Należy również wziąć podstawę do stołu, nogi (4 sztuki), kit w tonie drzewa, śrubokręt i klej, przeznaczony do powierzchni drewnianych.

Stolik kawowy z bali na kółkach

Stolik kawowy z bali na kółkach

Proces tworzenia stolika do kawy z dzienników

Proces tworzenia stolika do kawy z dzienników

Najpierw musisz zebrać podstawę stołu, następnie przykleić drewniane belki wzdłuż obwodu, a środek wyszyć papierem. Następnie przykręć nogi do dna. Następnie przyklej do wewnętrznej powierzchni cienkich drewnianych kostek - dzięki temu wydaje się, że stół jest całkowicie drewniany. Teraz bierzemy kit i delikatnie zamykamy wszystkie puste przestrzenie, a następnie pocieramy je, aby stworzyć absolutnie płaską powierzchnię. Voilà! Teraz jesteś właścicielem niezwykłego stołu, który będzie główną atrakcją Twojej firmy wnętrze.

Jeśli pomysł pasował do ciebie, zgodnie z tym schematem, możesz tworzyć inne tabele, używając, na przykład, zamiast gałęzi słupków. Aby stworzyć taki stół, trzeba wziąć sklejkę, pomalowaną czarny farba, której rozmiar wynosi 40x40x60 cm (lub dowolny inny rozmiar według własnego uznania).

Do sklejania ramy bierzemy gałęzie, z których najpierw usuwamy luźno przylegającą korę (robimy to za pomocą nazhdachki). Jaka jest kolejność klejenia: najpierw przyklej gałęzie na długim boku stołu, a potem - wybieramy drewniane matryce i jak mozaika, połóż je na tyłek. Grubość płytek powinna wynosić około 1 cm, mogą być cięte za pomocą piły tarczowej lub parkietu. I na koniec - zainstaluj szkło, które będzie blatem stołu. Jeśli jest to pożądane, poprzez przykręcenie wsporników kół do stołu, można go przenosić.

Stolik do kawy z własnymi rękami z domu z bali

Stolik do kawy z własnymi rękami z domu z bali

Stolik kawowy z bali idealnie nadaje się do domków letniskowych

Stolik kawowy z bali idealnie nadaje się do domków letniskowych

Najprostszy wariant stolika do kawy z domu z bali

Najprostszy wariant stolika do kawy z domu z bali

Dzięki tej samej technologii możesz stworzyć o wiele więcej niezwykłych mebli. Możesz położyć gałęzie poziomo, a wtedy dostaniesz taki wspaniały stół. Wygląda na to, że te meble są nie tylko bardzo oryginalne, ale również niezwykle stylowe.

Oryginalny stół z palet

Pomysł, który trafił do czyjegoś umysłu, jest naprawdę genialny. Wydaje się, że możesz wymyślić palety, które na pewno leżą na każdej daczy? Sprawiają, że są bardzo wygodnym i funkcjonalnym elementem wnętrza.

Stolik kawowy z palet w nowoczesnym salonie

Stolik kawowy z palet w nowoczesnym salonie

Stół do kawy z paletami pomalowanymi na biało będzie wyglądał całkiem stylowo

Stół do kawy z paletami pomalowanymi na biało będzie wyglądał całkiem stylowo

Warianty stolików z palet

Warianty stolików z palet

Jak zrobić?

Aby rozpocząć, należy zgromadzić wszystkie niezbędne narzędzia dla swoich pomysłów: on przesuwać, wiertła, uchwyt, młot, śruby, ściągacza paznokci, klej do drewna, koła, mydło, grunt, śrubokrętem. Również wziąć obraz pędzla, szczotki płatek końcówkę z włosiem ścierne do wiertarek i lakieru bezbarwnego podkładu.

Etapy robienia stolików z palet własnymi rękami

Etapy robienia stolików z palet własnymi rękami

Przede wszystkim należy wykonać wiertarkę z zaprojektowaną dyszą obróbka drewna, i oczyść powierzchnię desek z zanieczyszczeń. Teraz ostrożnie zdemontuj polerowaną tacę ociekową. Lekko wybij się dużymi młoteczkowymi, zardzewiałymi paznokciami i delikatnie wyciągnij je pistoletem do gwoździ. Złamane kawałki deski przykleić klejem do drewna. Na tym etapie konieczne będą zaciski. Muszą delikatnie trzymać deski i czekać, aż wyschną.

Teraz części przygotowane do blatu muszą zostać przybite gwoździami i przyklejone na grzbiecie, następnie zaciśnięte zaciskami i poczekać, aż wyschną.

Stolik kawowy z palet

Stolik kawowy z palet

Następnie przykryj stół bezbarwnym podkładem, a następnie lakierem. Następnie od tyłu stołu zaznacz miejsca, w których znajdują się śruby do zamocowania kół. Wywierć otwory na łączniki za pomocą wiertarki. Aby śruby łatwo wpasowały się w drewno, umyj je mydłem. Za pomocą klucza z grzechotką można szybko i wygodnie dokręcić śruby za pomocą sześciokątnej głowicy.

Stylowy, kompaktowy i całkiem funkcjonalny stół jest gotowy!

Foto-instrukcja do zrobienia stolika do kawy z palet

Fotoinstrukcja przy produkcji stolika do kawy z palety

Stół z szuflad

Kolejny oryginalny pomysł urzeka swoją prostotą i zaskoczeniem - cóż, kto by pomyślał o zbudowaniu stolika pudełka? Ale przyszedł, a teraz ty sam możesz stworzyć w domu tak niezwykłe wnętrze. Z pewnością sam będziesz zachwycony, a Twoi goście docenią oryginalność tego pomysłu z godnością.

Ciekawe jest również spojrzenie na stolik kawowy z pudełek

Ciekawe jest również spojrzenie na stolik kawowy z pudełek

Jak zrobić?

Wziąć 4 drewnianymi, papierem ściernym, wałek gwoździem C, na bazie wody i szczotki, urządzenia wiertnicze 10 mm sklejki, kleju PVA, 4 koła i śruby.

Proces tworzenia stolika do kawy z pudełka

Proces tworzenia stolika do kawy z pudełka

Najpierw trzeba pomalować pudła i pokryć je lakierem. Następnie użyj wiertła z ogranicznikiem, aby zrobić dziury na końcach szuflad. Używając kleju do drewna, musisz naprawić kołki w miejscach mocowania i połączyć ze sobą pudełka. Przymocuj koła do arkusza ze sklejki, a następnie przymocuj arkusz do szuflad za pomocą śrub. Stół jest gotowy!

Takie niezwykłe rzeczy można tworzyć z zupełnie zwykłych materiałów. Mając fantazję i pragnienie oryginalności i komfortu w swoim domu, możesz łatwo dokonywać cudów. Rozejrzyj się: może stara rama okienna ma szansę przekształcić się w interesujący element wnętrza?

A może ogromna drewniana cewka z kabla przemysłowego, która może stać się eleganckim meblem?

Stolik kawowy z dużej drewnianej szpuli

Stolik kawowy z dużej drewnianej szpuli

Oryginalna wersja stolika do kawy wykonanego z opony

Oryginalna wersja stolika do kawy wykonanego z opony

Uwierzcie mi, że wokół nas jest wiele rzeczy, które mogą zmienić się w coś naprawdę wyjątkowego i cennego. Wystarczy spojrzeć na nie trochę pod innym kątem ��

Stolik do kawy własnoręcznie: instrukcja krok po kroku i 50 inspirujących pomysłów na projekt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

20 − = 18