Bir sandalye şeklinde çok fonksiyonlu çok renkli raflar

Sandalyeler şeklinde çok fonksiyonlu çok renkli raflar

raflar IKEA'da, kataloğu geniş, geniş bir yelpazede sunulan ve çeşitli kriterler için seçenekler bolluğu öneren. Her kullanıcı istediği herhangi bir sürümü seçebilir ve satın alabilir. Küçük için durum - doğru olanı seçin!

İçindekiler:

 • Yapı çeşitleri
 • Kurulum yöntemleri
 • İnişlerin Randevusu
 • IKEA kat planlarının avantajları
 • Mağazalarda ne teklif edilir?
Tavanda bir kitaplık yardımıyla salonda dekor duvar

Tavanda bir kitaplık yardımıyla salonda dekor duvar

IKEA'dan minimalizm tarzında bir salon için mobilya

IKEA'dan minimalizm tarzında bir salon için mobilya

Mutfak eşyaları için bir piramit şeklinde ilginç raf

Mutfak eşyaları için bir piramit şeklinde ilginç raf

Banyoda ahşap tabureler

Banyoda ahşap tabureler

Kitaplar ve dekoratif küçük şeyler için orijinal raflar

Kitaplar ve dekoratif küçük eşyalar için orijinal raflar

Ile birleştiğinde ahşap çekmeceler ve dolaplar, Bir zamanlar iç mekânın ortak parçaları olan rafa geri döndük, bu da uygun ve ilginç bir mobilya parçasıydı. Tüm ihtişamı kendi gözlerinizle takdir etmek istiyorsanız, kataloğu çok çeşitli modelleri temsil eden IKEA kitap raflarına dikkat edin. Bu tür mobilyalar, her tür ve bina tipinde faydalıdır: salon, banyo, üzerinde kulübe. Orada, birçok yararlı önemsemelerin olduğu yerlerde, her zaman bir yer ve bir raf var.

Yapı çeşitleri

Eviniz için bir kitaplık seçerken, tasarımının ve genel şeklinin özelliklerine dikkat etmektir. Sonuçta, modeller sadece iç mekanı süslemek için değil aynı zamanda konfor ve rahatlık sağlamak için yaratıldı, bu yüzden üretici çok sayıda varyasyon ve yönlendirme sunuyor.

Uygun bir raf ev serası için bir stand olarak hizmet edecek

Uygun bir raf ev serası için bir stand olarak hizmet edecek

Köşe rafı küçük odalar için mükemmeldir

Köşe rafı küçük odalar için mükemmeldir

 1. Kare tipi veya dikdörtgen karşılığı, odanın hemen hemen tüm konfigürasyonlarına mükemmel uyan klasik bir modeldir.
 2. Açılı ahşap varyant, bir kişinin hareketi için engel oluşturmadan ve boş alanı karıştırmayarak odanın köşesinde zarif bir şekilde konumlandırılacaktır.
 3. Oval şekilli mobilyalar boyutu daha büyüktür, ancak bu eksi tüm hatların düzgünlüğü ve özgünlüğü ile kolayca telafi edilir.
 4. Ayrıca, siparişe göre yapılan veya mağaza ürün yelpazesinden seçilebilen karmaşık bir şekle sahip standart olmayan ürünler sunuyoruz.
İki katlı kitaplığın dikdörtgen şekli

İki katlı kitaplığın dikdörtgen şekli

Art Nouveau tarzında camdan yapılmış merdivenler

Art Nouveau tarzında camdan yapılmış merdivenler

IKEA'da bir raf satın almaya karar verirseniz, tüm bu seçeneklerin aralıkta sunulacağı gerçeğine güvenebilirsiniz ve istediğiniz seçeneği seçebilirsiniz.

Malzemelere göre sınıflandırma

Ayrıca, imalatlarında kullanılan malzemelere göre geniş bir ürün sınıflandırması vardır: ahşap, plastik, metal, cam olabilir. Her biri kendine özgüdür ve kendi güçlü ve zayıf yönleri vardır.

 • Ağaçtan ürünler her zaman doğaldır ve kullanımdan hoş duyular verebilir, ilginç bir atmosfer yaratabilir. Ancak böyle bir çözüm için, nem seviyesi ve sıcaklık endeksleri dikkate alınarak özel bir arıtma yöntemi gerekecektir. IKEA'nın ahşap rafı, en küçük detaylarda bile konfor ve özgünlüğü takdir edenler için mükemmel bir seçenektir.
Çiçeklerin saklanması için ahşap mobil rafı

Çiçek için ahşap raflar

 • Metal yapılar yüksek düzeyde güvenilirlik ile ayırt edilir. Stil tasarımı için idealdir yüksek teknoloji ürünü, fakat ahşap elemanlardan gelen ısıyı almak mümkün değil.
Banyo için perdeler ile orijinal dövme kitaplık

Banyo için perdeler ile orijinal dövme kitaplık

 • En çok erişilebilen ürünler plastik malzemeden üretilmiştir. Nemden değil, örneğin mutfakta ve banyoda yeterlidir. Ancak bu kullanılabilirlik, güç endeksini etkiler, dolayısıyla bu cihazların uzun bir süre dayanması olası değildir. Olumsuz yanı, bu durumda çekici bir görünüme ulaşmak sorunludur.
Plastik raf - banyo rafları için ekonomik seçeneklerden biri

Plastik raf - banyo rafları için ekonomik seçeneklerden biri

 • Cam raf dışarıdan çekici bir seçenektir, ancak fiyat açısından oldukça pahalıdır ve çok dayanıklı değildir, bu yüzden amatörler tarafından seçilir avangard ve diğer rafine yerler farklı stil çözümlerinde. Ancak bu ürünler, iç tasarımlara özel bir zevk ve özenli bir tutumun işareti olarak hareket eder.
Sadece camdan yapılan sıra dışı bir dekoratif raf

Camdan sıra dışı dekoratif raf

IKEA'da bir raf satın almaya karar verirseniz, katalog en iyi seçeneği seçmenize ve evinizde maksimum konfor ve rahatlık yaratmanıza yardımcı olacaktır.

Kurulum yöntemleri

Mobilya parçası birkaç kattan oluşan ve kapılarla donatılmamış kapalı bir raftır. Tüm unsurlar el altında olacak ve alışılmış yaşam aktivitelerine müdahale etmeyecek şekilde düzenlenmelidir.

 • Bir raf, aynı anda bir raf tutturucu görevi gören zemin tipindedir. böyle raflar Farklı boyutsal varyasyonlarda gerçekleştirilir: en düşük yukarıda yer alır, ardından büyük boyutlarda bir raf takip eder. Bu tip bir raf herhangi bir iç dekorasyona uyum sağlayabilir ve raflar, dönüşü varsayılan bir formatta yapılabilir.
Rafların farklı kapasiteye sahip çiçekler için metal raf

Rafların farklı kapasiteye sahip çiçekler için metal raf

İpucu! En uygun model, 4 bacak üzerindeki tasarımdır, çünkü en ağır nesnelerden bile gelen yüke dayanabilir. çiçek saksıları. Mutfakta, bu tür mobilyalar sahibi sağlayacaktır Baharat ve ürünlerin uygun şekilde depolanması.

Dört tekerlek üzerinde sağlam ve pratik metal raf

Dört tekerlekte stabil pratik metal raf

 • Asılı mandallar, her santimetre alanın pahalı olduğu küçük evler için idealdir. Birkaç model seçip bunları duvarların farklı taraflarına veya köşelere yerleştirirseniz, bu alan görsel olarak genişler.
Cam kapı ile asma raf

Cam kapı ile asma raf

 • Böyle bir yapıya dikkat edebilirsiniz. ayakkabı için raf IKEA koridorlarında, konforunda maksimum konfor yaratmak ve ucuz ve küçük detaylar nedeniyle yüksek kaliteli iç tasarım sağlamak isteyenler için mükemmel bir seçenektir. Böylece, koridorunuza bu kadar önemli ve şık bir aksesuar yerleştirebilirsiniz.
Ayakkabılar için salondaki rafların mükemmel çeşitleri

Ayakkabılar için salondaki rafların mükemmel çeşitleri

Modelin seçiminin ne kadar başarılı bir şekilde gerçekleştirileceğine, mobilyaların işleyişinde daha fazla kolaylık sağlamanıza bağlıdır. Evin iç kısmında, bu zarif öğeler orijinal ve çekici görünecek.

İnişlerin Randevusu

Hangi iç mekanın seçilmesi gerektiğini düşünürsek, sadece tesislerin ideal güzelliğini değil, aynı zamanda maksimum pratiklik ve işlevsellik elde etmeyi, böylece mobilyaların çeşitli görevler üstlenmesini istiyoruz. Bu nedenle, iç mekanda göz alıcı ve ekonomide yararlı olacak bir şeyden bahsediyoruz.

 • IKEA çiçek lekesi. Kim ustaca istemez odayı çiçek aranjmanlarıyla dekore edin? Böyle bir çözüm bulmak, mükemmel bir sonuç elde edebilirsiniz. Yaprak, çiçeklenme ve hatta ağaçlar gibi bitkilerin her türüne ve türüne yer verebilirsiniz. Sadece çiçeklere değil, aynı zamanda mobilya parçasının kendisi de mekânın dekorasyonuydu, sizi kayıtsız bırakmayacak bir şey satın alabilir ve stil tasarımında en iyi sonucu elde etmenizi sağlayacak: bacaklar, dövme, kakmalara dikkat et. Elbette, sevdiğin pahalı modeller de var.
Çok sayıda çiçek ve fide, kitaplıklarını saklamak için yardımcı olacaktır.

Çok sayıda çiçek ve fide bir rafa yerleştirilebilir.

 • Kitap rafı. Klasik tarzda, yatak odasında, çocuk odasında, oturma odasında veya hatta koridorda bir yatak odasına yerleştirilebilir. Bu tür mobilyaları doldurmak için her zaman bir şey vardır, böylece iç mekanın özgün bir bileşimi olur. Her şeyden önce, daha fazla kitap içerecek büyük bir dolap veya sandık için, odanın her zaman oda olmadığını ve rafın bu sorunu çözecek ve uzun yıllar sürecek olan sadece bir mobilya parçası olacağını kabul edeceksiniz. Böylece, geceleri okuduğunuz favori yazarın bir bölümü sizi kolun boyunda bekler.
Ev kütüphanesinden bazıları raftaki oturma odasında harika görünecek

Ev kütüphanesinin bir kısmı raftaki oturma odasında harika görünecek

 • Ayakkabı rafı. Koridorda dağınık ayakkabılar - birçok kişiye tanıdık bir durum. Bir çift ayakkabı olsa iyi olur, ama ya bir sürü varsa ve her zevke göre her şey varsa? En uygun çözüm, bozukluğun ve gözle görülür şekilde hoş gözlerin problemini çözecek kompakt bir raf seçimi olacaktır.
Ahşaptan yapılmış ayakkabılar için raf en basit versiyonu, beyaz boyalı

Ahşaptan yapılmış ayakkabılar için raf en basit versiyonu, beyaz boyalı

 • Hizmetler ve hediyelik eşya için bir raf. Modern pazar IKEA, iyi ve özgün bir hizmet ve heykelcikler, çeşitli ödüller ve sahiplerine sevgili diğer küçük şeyler için çok sayıda seçenek sunuyor.
Kitaplık metal konstrüksiyonunun yaratıcı formu, hediyelik eşyalarla cam raflarla tamamlanacaktır.

Kitaplık metal konstrüksiyonunun yaratıcı formu, hediyelik eşyalarla cam raflarla tamamlanacaktır.

 • Için merdiven mutfaklar IKEA - Mutfak alanınızda yüksek kaliteli bir sonuç elde edecek ve farklı mutfak eşyaları için güvenilir bir depolama yeri olarak hizmet edecek bir başka orijinal seçenek - gazeteler, çanak çömlek, plakalar ve kupalar, figürinler ve hediyelik eşyalar. Genel olarak, uygulama evrensel olabilir, sadece pratik bir çözüm seçmek için kalır.
Mutfak için masa köşe rafı

Mutfak için masa köşe rafı

Tadıyla yapılmış bir ürün seçerseniz, konfor içinde yaşayacaksınız ve arkadaşlar seçiminizi kesinlikle takdir edecektir.

IKEA kat planlarının avantajları

Retro tarzı veya modern modellerde bulunan sevimli orijinal raflar kesinlikle size uyacaktır, çünkü uygulamalarının birçok avantajı vardır:

 • Çekici görünüm. Bu tasarım odanın herhangi bir stiline uyar ve sadece doğru bir şekilde kurmanız ve kalbi ve ruhu memnun etmek için tasarlanmış tek bir grubun keyfini çıkarmanız gerekecek.
Banyo için orijinal kontrastlı raf

Banyo için orijinal kontrastlı raf

 • Kompaktlık ve odanın en az etkilenen alanı: kitaplık, çoğu zaman bütün topluluğun ana unsuru olmasına rağmen neredeyse görünmez. Böylece her yere koyabilirsiniz ve iç mekanlarda rahat hissedebilirsiniz.
Açık raflı bir dolap şeklindeki mutfakta kompakt ve konforlu bir raf

Açık raflı bir dolap şeklinde mutfakta kompakt ve kullanışlı bir raf

 • Kullanım kolaylığı. Birincisi, bu gerçek, ürünün çok yönlülüğü ile desteklenir, çünkü ona bir şey koyabilir ve onu kaybetmezsiniz. İkincisi, gerekirse, doğru kitabı almak, çiçekleri sulamak veya eve sipariş vermek için kitapçığı bir yerden diğerine taşıyabilirsiniz.
Dolabın arkasına gizlenmiş, koridorda uygun küçük boyutlu bir raf

Dolabın arkasına gizlenmiş, koridorda uygun küçük boyutlu bir raf

 • Uygun maliyet, bu ürünün bir başka önemli avantajıdır. Bir dresser veya dolap satın almak için çok fazla harcamanız gerekecek ve bu tasarımı satın almak için çok fazla para ve zaman harcamanıza gerek yok, çünkü dükkanlarda farklı ürün çeşitliliği ve farklı fiyat kategorilerinde bulabilirsiniz.
IKEA Modern bir iç mekanda ayakta duracak bir gardırobun yerini tutacaktır.

Modern iç mekanda bir döşeme, gardırop yerine yardımcı olacaktır

Bir metal raf IKEA, ahşap bir yapı, plastik veya cam varyantı. Asıl mesele, genel üslup görüntüsüne uyması ve her zaman gözlerinizi mutlu etmesidir.

IKEA Standları: mağazalarda ne teklif edilir?

Bu tip ürünler için artan talep, bu tür tekliflerin bolluğuna neden olamazdı. Modern mağazalar çok çeşitli seçenekler sunar ve bunlardan biri kuşkusuz IKEA mağazasıdır. Katalogunda arıtma ve özgünlük ile ayırt edilen çok sayıda emtia kaleminin geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. İnsanlar herhangi bir görüş, sosyal düzey, kültür ve gelenek kullanmaları için idealdir. Herhangi bir şekil, tip, malzeme, renk, stilden bir ürün seçebilirsiniz. Yetkili bir seçim, uzun yıllar boyunca evinizin rahatlığını yaşamanıza izin verecektir.

Bir kitaplık-sandalye şeklinde gerekli aksesuarlar ile şık banyo

Bir kitaplık-sandalye şeklinde gerekli aksesuarlar ile şık banyo

IKEA Aşamaları: Her bütçeye yönelik 70+ trend seçeneğinin gözden geçirilmesi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 8 = 15