Sofa Askona, model Palermo

Sofa Askona, model Palermo

Kaliteyi ve uygunluğu seçme sorunu ile karşı karşıyaysanız oturma odası için mobilyalar, Daha sonra dikkat çekicidir, Askona'nın kanepeleridir. Kataloğun ve fiyatların çeşitliliği ve ihtiyacınız olan şeyi tam olarak bulma şansı hoş bir şekilde şaşıracak. kanepe - Bu daire bir tür merkezidir, çünkü birlikte ya da bireysel olarak tüm aile üyeleri, rahatlık misafirler ile dinlenmek. Diğer şeylerin yanı sıra, bu mobilya parçası birçok işlevi aynı anda bir araya getirir - aynı anda bir koltuk görevi görür, yatak ve hatta bir kabin bile, seçim yaparken sadece görünümün değil, aynı zamanda kaplamaların ve aksesuarların, işlevsellik ve rahatlığın kalitesini de hesaba katmak gerekiyor. Bütün bunlar, Askona kanepelerinin modellerinde mükemmel bir şekilde bir araya getirilmiş, her biri ailenin tüm üyelerine rahatlık sağlayacaktır.

İçindekiler:

 • Konfor gündüz ve gece
 • Özellikler
 • Dönüşüm mekanizmaları
 • şilte
 • renk tayfı
 • Temel Modeller
Lüks deri koltuk Askona

Lüks deri koltuk Askona

Kolçak olmadan küçük kanepe Askona

Kolçak olmadan küçük kanepe Askona

Beyaz deri kanepe, model"Адриано"

Beyaz deri koltuk, Adriano modeli

Konfor gündüz ve gece

Modern ve klasik kanepe mutlaka estetik bir görünümü yüksek kaliteli malzemeler, rahatlık ve çok işlevlilik ile birleştirmelidir. Hemen hemen tüm üreticiler alıcıların yüksek taleplerini, özellikle de yerleşik yatak, Bu nedenle, modellerin büyük çoğunluğu bir kanepeyi kolayca yatağa ve geriye çeviren kullanışlı bir dönüştürme mekanizmasıyla donatılmıştır. Fakat, ne yazık ki, her zaman böyle bir uyumayan yer, uyumaya ve bir ya da birkaç kişinin tam olarak yerleştirilmesine konforludur. Özellikle, bu tam yataklarla donatılmış bir ortopedik tabanın varlığıdır, çünkü yatak olarak çoğu koltuk bir koltuk, sırtlık veya çekmeceye hizmet eder.

konsey! standart katlama kanepe uygun için kısa uyku veya yerleştirme misafir, ancak asla değil atım ile ortopedik yatak.

Çekyat"Флоренция"

Çekyat "Floransa"

Şezlong ile Floransa çekyat

Şezlong "Floransa" ile çekyat

Davadaki en iyi çözüm, Daireye tam yatak koyma imkanı yoksa, - Ascona'nın anatomik kanepeleri, katalog ve fiyatları her bir özel durum için uygun seçeneği seçmenize izin verecektir.

Askona şirketi öncelikle ortopedik yatakları için bilinir ve şilteler, Optimum fiyat ve kalite oranı nedeniyle popülerlik kazandı. Ancak, bu mobilya fabrikasının uzmanları, müşterilerinin rahatı ile ilgilenerek, defnelerinin üzerinde durmamaya ve ortopedik şilteli tam konforlu bir uyku alanıyla donatılmış benzersiz bir tek kişilik kanepe tasarlamaya karar verdiler. Öğleden sonra, vücudun anatomik desteğini sağlayan geniş bir yatağa dönüşen güzel bir yumuşak kanepe.

Katlanmamış biçimde Floransa çekyat

Açılmış formda "Florence" yataklı kanepe

Kanepe Floransa açılması süreci

"Florence" kanepenin açılması süreci

Özellikler

Askona kanepelerinin gücü, güvenilirliği ve işlevselliği:

 • Yüksek kaliteli sunta ve sunta, huş ağacı kontrplak elemanları ile metal çerçeve.
 • Plastik veya plastik fişli destek zemin kaplaması.
 • Dış kapak-kolayca çıkarılabilen fermuarlı bir kapak ve bir battaniye olarak kullanılabilir.

Dönüşüm mekanizmaları

Ortopedik Kanepeler Alımı Askona (katalog ve fiyatlar), herkes dönüşüm için en uygun seçeneği seçebilir. Mühendisler Askona İsveçlilerle işbirliği içinde (Hilding Anders) standart ortopedik yatakları birkaç kişiye uyarladı dönüşüm mekanizmaları:

 1. Çok Amaçlı ("Akordeon") - h = 160 mm çift kişilik bir yatak ile optimal şekilde birleştirilmiştir.
 2. Kaldırma (eurosofa) - ortopedik şilte h = 160 mm için tasarlanmıştır.
 3. "Tıklama klyak" - Bir yatak h = 140 mm için tasarlanmıştır.
Lüks modüler kanepe Monica

Muhteşem modüler kanepe "Monica"

Ascona'dan modüler bir kanepenin kullanışlı bir versiyonu

Askona'dan modüler bir kanepenin kullanışlı bir çeşidi

Her mekanizmanın temelinde, sağlam ahşaptan üretilmiş ortopedik zırh ile birleştirilmiş güçlü bir metal çerçeve vardır.

konseyIçinde düzeltilmiş biçimi kanepeler ile tip transformasyon multikomfort değil sağlanan için koltuk içinde semt yatak başı. bu çok uygun sadece için yerleştirme yastıklar.

Tüm varyantlar, kullanılan malzemenin ve mukavemetinin yüksek kalitesi ile ayırt edilir, bu nedenle yapının günlük çalışması sırasında, aşınmayı unutabilirsiniz.

şilte

Bütün Askona mobilyaları gibi kanepeler ortopedik döşekler ile donatılmıştır, büyüklüğü, dönüşüm türüne bağlıdır, ancak özellikleri pratik olarak aynıdır. Yatağın yüksekliği 14 veya 16 cm, genişlik 140-180 cm, uzunluk 200 cm olarak seçilebilir.

Askona kanepelerinin donatıldığı tüm şilteler, daha fazla konfor derecesinde farklılık gösterir ve aşağıdaki parçalardan oluşur:

 • 7 bölgeden bağımsız yaylar "Nanopocket" bloğu.
 • Yüksek mukavemetli kutu.
 • Dolgu - pamuk lifi hissettim.
 • Sızdırmazlık maddesi - arttırılmış elastikiyete sahip köpük.
 • kapak - çıkarılmamış jakar (kapitone) veya yoğun pamuktan çıkarılabilir.

Ascona kanepeleri: renk skalası kataloğu

İç mekanın tarzından başlayarak, uygun Askona kanepeleri (katalog ve fiyatlar) seçmek kolaydır. Resmi web sitesinde uygulanan modeller sunuyor sınırlanmış ve evrensel renk düzeni:

 1. Hafif kremsi ve eritilmiş süt
 2. Nötr - kum, klasik bej, inci grisi, sütlü kahve, sütlü çikolata, kapuçino
 3. Koyu - gri modern, acı çikolata, menekşe, gri inci.
 4. Dumanlı - lila, krem, gül, taup, leylak.

Monofonik döşemeli olmayan bir kanepeyi de seçebilirsin, ancak bir baskısıyla (çiçek, "Londra").

Temel Modeller

Askona kanepesinde, fiyat hem belirli modeli hem de boyutunu ya da modifikasyonunu etkileyen oldukça geniş bir aralıkta değişebilir.

Düz kanepeler

Askona kanepelerinin en geniş yelpazesi, aralarında dönüşüm mekanizmalarıyla da karakterize edilen aşağıdaki modeller olan doğrudan modeller ile temsil edilmektedir:

 1. Carina - yüksek ortopedik yatak ile kombine edilmiş, çok-konforlu bir transformasyon mekanizması ile donatılmış, sıkı ve özlü bir tasarıma sahip konforlu bir kanepe. Kompakt boyuttaki kolçaklar sayesinde, modelde bile geniş oturma pozisyonu var. küçük bir odanın mütevazı boyutları. Boyutlar - 160 x 210 cm Kanepeye ek olarak dekoratif yastıklar alabilirsiniz.
 1. Helix - 4 renkte sunulan bir bütçe kompakt modeli. Kanepe geniş bir koltuğa sahiptir ve ahşap pedleri olan yüksek kol dayanağı ile donatılmıştır, bu da mümkün olduğunca konforlu hale getirir. Model 2 boyutta sunulmaktadır - 140 x 202 cm ve 160 x 202 cm.

konsey! yüksek kalite araç uygun seviye fiyatları üzerinde kanepeler Askona. Pasprodazha yardımcı olacak kazanmak favori model ile gerekli indirim.

Saklama kutusu ile

Satın aldığınız şeyler hakkında ciddi düşünmenizi sağlayan Sofas Askona, genellikle küçük bir alana sahip bir apartman dairesinde mobilyaların vazgeçilmez bir parçasını oluşturan geniş bir keten kutu ile donatılmıştır. minimalist tasarım.

Kutu, koltuğu (kolçaklardaki bazı modellerde) altında, rahat bir kilitle donatılmış, işlemi basitleştiren bir koltuğa sahiptir.

konsey! Içeriden yüzey kutuları katmerli, o anlamlı hareket hızları temizlik, ancak içinde bazı modeller yapabilirsin karşılamak için bez döşeme.

Sunset - yüksek sırt, keten kutu, fonksiyonel bir raf ile kol dayama donatmak için yeteneği ile aerodinamik şekli ile anatomik kanepe. Kolçaklar, kir tutmayan bir kaplamaya sahip overlay-masalarla donatılmıştır ve bir rol oynayabilir bir sehpa veya dizüstü bilgisayarın altında durun.

Ascona Günbatımı

Anatomik kanepe Sunset by Askona

DayNight - herhangi bir iç mekan için uygun pratik ve konforlu kanepe laconic tasarım. Kolçaklar ile alt kenar dikişle süslenmiştir ve yerleşik bir keten kutu temin edilmiştir. Model, aerodinamik şekli ve düzeltilmiş köşeleri farklı kılar, bu da kanepeyi çocuklar için tamamen güvenli kılar.

Sunrise - Dekoratif minderlerle tamamlanan konforlu bir kanepe, iniş derinliğini ayarlamanıza olanak tanır. Sleeper 140 x 200 cm boyutlarında, modelde ayrıca çamaşır için üç boyutlu bir kutu ile donatılmıştır. Temel konfigürasyona ek olarak, kolçaklarda rahat pedler satın alabilirsiniz.

Antares küçük bir kanepe ile açısal

Küçük kanepeli Angares köşe kanepe

Antares - anatomik yumuşak koltuk başlıkları ve kolçaklı şık retro tasarımlı kanepe.

Orion - derin fit, geniş alçak kolçaklı ve bir iskeletin oluşturduğu bir keten kutuya sahip bir kanepe. Kolçaklarda da eşya depolamak için bir yer var. Kanepeye ek olarak satın alabilirsiniz fonksiyonel tezgah kol dayanağına.

Orion bej rengi

Orion bej rengi

Kolçaklar olmadan

Direkt Kanepeler Askona kolçaklar olmadan oda için yer tasarrufu sağlar, ki bu da küçük daire veya stüdyolar. Cetvel, modellerle temsil edilir:

"Nika" bir "tıklama-clack" mekanizması ile donatılmış bir kompakt (140 x 200 cm) anatomik kanepe. Çok sık kullanım için tasarlanmış, derin bir uyum, geniş bir uyku yeri oluşturan elastik yüksek yatak farklıdır. Kanepe 3 pozisyonda düzenlenmiştir: oturma - uzanmak - rahatlamak. Üst kapak kolayca çıkarılır.

Kolçaksız kanepe, Nika modeli

Kolçaksız kanepe, model "Nika"

"Perseus" - "akordeon" mekanizması ile donatılmış kompakt bir kanepe, geniş (140 x 210 cm) uyku alanı. Modelin tuhaflığı yumuşak bir kafadır ve genişletilmiş formda ortaya çıkar. güzel iç yatakstüdyolar veya bekarlar için idealdir.

Vega - derin bir kanepe, bir saklama kutusu, çıkarılabilir bir kapak ile donatılmış Euro dönüşümü için bir mekanizma. Modelin özgüllüğü etkileyici bir tasarıma sahiptir (üç dekoratif yastık, eşkenar dörtgenli koltuk dikişi). Kanepeye ek olarak, bir mobil kol dayama satın alabilirsiniz.

Ascona, model Vega

Sofa Askona, model Vega

Köşe kanepeler

Askona'nın köşe kanepeleri Carina ve Antares modelleri ile temsil edilmektedir. Bu seçeneklerin tüm avantajlarını artan işlevsellik ile birleştiriyorlar.

konsey! köşe kanepeler ideal olarak uygun olacak için ferah oturma odası veya hizmet verecek denizaşırı fonksiyonel bölgeler en açık düzen stüdyo.

Carina köşe kanepe iki versiyonu mevcuttur:

 1. Küçük bir kanepeyle.
 2. Küçük bir kanepeyle mobil kabartmalı.
Carina köşe kanepe

Carina köşe kanepe

Kanape yapımında kanepenin çerçevesi ile aynı malzemeler kullanılır. Yapı bir kaldırma mekanizması ile donatılmıştır (içinde bir çamaşır kutusu vardır). Yatak, kanepe bölümüyle aynı tipte, ancak 7 değil 3 bölgeden oluşur.

Kabartı ayrıca, kapağın altında boş bir alan ve zemin kaplaması için güvenli olan yumuşak altlıklar ile donatılmıştır. Koltuğun çerçevesi kanepe örtüsü ile benzer, güçlü bir bezle kaplanmış mobilya köpük ile doldurulur.

Köşe çekyat Gloria

Köşe çekyat "Gloria"

Antares kanepesinde, versiyonun benzer varyasyonlarına ek olarak, büyük bir kanepeyle de bir değişiklik var. Askona köşe kanepeler çeşitli boyutlarda mevcuttur: 140 x 210 cm, 160 x 210 cm, 180 x 210 cm, odanın boşluğuna mükemmel bir şekilde uyan bir model seçmenizi sağlar.

Askona'nın kanepelerini seçen herkes, modern tasarım ve kusursuz performansla bir araya getirilen rahatlığı bir araya getiriyor. Stil uğruna konfordan fedakarlık etmeyin, çünkü küçük daire Yüksek kaliteli bir yatak üzerinde uyuyabilir ve öğleden sonra rahat bir koltuk olarak kullanabilirsiniz.

Kanepeler Ascona: katalog ve fiyatları: güzel deri kanepe Douglas

Muhteşem deri koltuk "Douglas"

Sofas Askona: 2018’in gerçek modelleri ve apartman için seçenekler-transformatörlere genel bakış

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

20 + = 24