Çatı katı tarzında kahverengi mutfak

Çatı katı tarzında kahverengi mutfak

kahverengi mutfak tasarım için birçok sırrı vardır. Optimal olarak nasıl düşünülür renk kombinasyonlarını seç Konfor ve kişisel zevkiniz pahasına değil. Zaman geçtikçe, bir kişinin rahat bir ev yapma arzusu gelişti ve kahverengi bir mutfak rahat bir atmosfer yaratmak için mükemmel bir seçenek. Moda trendleri ve trendlerinin sürekli değiştiği, yeni teknolojilerin ve malzemelerin ortaya çıktığı ve kahverengi renklerin birçok ev hanımının favorisi olduğu ve favoriler arasında yer alması da ilginç. düşünmek kahverengi tonlarda renk çözümlerinin temel incelikleri ve tasarımının özellikleri. Hangi gölgeler, güzel bir atmosferin yaratılmasına katkıda bulunur ve aksine, zıt ve biraz kışkırtıcıdır?

İçindekiler:

 • Renk özellikleri
 • Neden kahverengi?
 • Kahverengi tonu özellikleri
 • Mutfak için mobilya seçiminin özellikleri
 • Uzay dekorasyonu
Modern mutfaklarda ahşap ve mermer kombinasyonu

Modern mutfaklarda ahşap ve mermer kombinasyonu

Sıcak kahverengi-bej tonlarında mutfak stüdyosundaki yemek alanı. Kül taban ve tavan, iç kısmı tamamlar

Sıcak kahverengi-bej tonlarında mutfak stüdyosundaki yemek alanı. Kül taban ve tavan, iç kısmı tamamlar

Kahverengi mutfak - herhangi bir ev için mükemmel bir çözüm

Kahverengi mutfak - herhangi bir ev için mükemmel bir çözüm

Renk özellikleri

Kahverengi tonlarında mutfak, renklerin aşınma direnci, kullanımları ile evrensel çözümler kullanma, zihin durumu üzerinde olumlu etki, önerilenler arasındaki nispi yaygınlıktan dolayı ideal bir seçenek olacaktır. doğal kaplama malzemeleri.

Minimalizmi her şeyde takdir edenler için hayal gücü için büyük bir alan

Minimalizmi her şeyde takdir edenler için hayal gücü için büyük bir alan

Bu pozisyonu karşıt tarafta değerlendirirseniz, çoğu zaman bu tür gölgeler can sıkıntısına ve karanlığa yol açabilir ve aynı zamanda daha az alan açabilir (görsel olarak). "En iyiyi sevmemek, ama her zamanki gibi ortaya çıkmamak ..." için, gölgelerin uygulanmasının ana sırlarını açıklamak gerekir, böylece inanılmaz bir sonuç verir ve tipik ortak hatalardan kaçınırlar.

Her şeyden önce, ton kategorilerine göre bölgelemenin rasyonel planlaması için, bu renk çözümünün ana özelliklerine kendinizi alıştırmak gerekir.

 1. Kahverengi tonları üzerindeki etki derecesine göre, sakinleştirmeye katkıda bulunabilirler, konfor, huzur ve rahatlıkla bir sıcaklık hissine neden olabilirler. Resimlerimizin galeride beğenilebileceği kahverengi mutfaklar, renklerin aşinalıklarından dolayı da alakalı. Sonuçta, ağaç gövdeleri, toprak, taşlar ve bitkiler, hayvanların renklerinde bulunan kahverengi bir gölgenin yanı sıra.
 2. Mutfaktaki kahverengi tonları seçmek ideal bir çözümdür, çünkü öncül sadece rahat bir izlenim yaratmayacaktır Ailenin tüm üyelerinin toplanması ve yemek için yerler, ama aynı zamanda yaratıcılık için asil bir alan. Kahverengi tonu duyguların dengelenmesine yardımcı olur, bu nedenle bir yemek masasında çalışmaktan hoşlanıyorsanız, bu seçenek sizin için idealdir.
 3. Mutfaktaki bu tasarım, iç mekanda başka renk tonları kullanılsın ne olursa olsun, herhangi bir göreve olan iş anlayışını seven ve sakin olan son derece zeki insanlar için mükemmeldir.
 4. Mutfağın optik özelliklerine göre görsel olarak nesneleri daha uzak bir hale getirebilir, aynı zamanda ağırlaştırır. Mobilya köşeleri, tekstil elemanları. Aynı zamanda, hacimde artış veya azalma olmaz.
Farklı ahşap türlerini mutfağın iç kısımlarında birleştirmek

Farklı ahşap türlerini mutfağın iç kısımlarında birleştirmek

Böylece, kahverengi renkteki mutfaklar, yalnızca uygun şekilde alındığında mükemmel görünecektir. renk çözümleri kombinasyonu ve yapılar. Renk açıklamasının sırlarını bilmek, sahipleri ve misafirleri memnun etmek için tasarlanmış sessiz ve rahat bir iç mekan yaratmanızı sağlayacaktır.

Kahverengi mutfak, bir kır evinin iç kısmına uyumlu bir şekilde uyum sağlar.

Kahverengi mutfak, bir kır evinin iç kısmına uyumlu bir şekilde uyum sağlar.

Neden kahverengi?

Renk evrenseldir, bu yüzden her zaman modada kalır. Çözümün yararları arasında birkaç nokta vardır.

Kahverengi ve beyazın yetkin bir kombinasyonu mutfağı daha görsel hale getirmeye yardımcı olacak

Kahverengi ve beyazın yetkin bir kombinasyonu mutfağı daha görsel hale getirmeye yardımcı olacak

 • Çözümlerin çok yönlülüğü. Seçtiğiniz yöne bakılmaksızın, kahverengi renk her durumda geçerli olacaktır. İçinde yürütebilirsin zemin, duvarlar, süit ve mobilyabelirli aksesuarları seç. İdeal mutfaklar açık kahverengi, koyu renkler ve diğer çözümlere bakacaktır.
 • Geniş renk çözümleri yelpazesi. Kahverengi renk özel ve tüm tonları ile birleştirilmemiş gibi görünüyor. Bununla birlikte, her biri diğer renk çözümleriyle mükemmel şekilde karışabilen farklı tonlarda mevcut olduğunu unutmayın.
Kahverengi ve beyaz tonlarında mutfak kontrastları sevenlere hitap edecek

Kahverengi ve beyaz tonlarında mutfak kontrastları sevenlere hitap edecek

 • Çeşitli stilleri. Bu rengi herhangi bir tarzda herhangi bir tarzda kullanabilirsiniz, hiçbir durumda kaybetmezsiniz - eko, ülke, Retro, Provence, dağ evi ve klasik.
 • Operasyon kolaylığı. Bu tonda bir mutfak oluşturmaya karar verirseniz, kesinlikle her şeyi değiştirmeniz gerektiği anlamına gelmez. Eğer tasarımı daha çeşitli yapabilirseniz lambanın iç kısmına ekle, zemin kaplamaları, ve sonra onu donatın mutfak takımı.
Kahverengi renk - en popülerlerinden biri, bu yüzden tonlarını mutfakta birleştirmek zor değil

Kahverengi renk - en popülerlerinden biri, bu yüzden tonlarını mutfakta birleştirmek zor değil

 • İçeriğin sadeliği, şüphesiz, modern malzemeler mükemmel kalitede, temizlemesi kolay olduğundan beri. Bu odada temizlik ve düzeni koruyun diğer tonlardan daha kolaydır.
 • Ruh hali üzerinde iyi etki. Mutfak turuncu-kahverengi - burası güneşin evindeki köşesi. Bunların ve diğer tonların kombinasyonu, iştahın artmasına, enerjinin eklenmesine, tarafsızlığın ve rahatlığın yaratılmasına katkıda bulunur.

Konseyi: Daha fazla kişilik vermek istiyorsanız, tipik fikirlerin cephaneliğinden çıkarmanız ve standart olmayan faturalara öncelik vermeniz gerekir. İnan bana, sonuç sizi şaşırtacak.

Lüks mutfakta beyaz tuğla, wenge ve mermer süit

Beyaz tuğla wenge takımı lüks mutfakta mermer

Kahverengi tonu özellikleri

kahverengi panjur ve parlak duvarlar - ideal çözüm. Bu durumda kahverengi tonları kullanırsanız, çözüm uygunsuz ve çok büyük görünebilir, bu yüzden bu ayrıntıları açık bir arka plan üzerinde bırakmaya değer. beyaz veya mavibej ya da pembe.

Konseyi: Bu durumda, istisna olarak, kahverengi tonlarında sarımsı tonları olan mobilya tasarımlarını ve tekstil elemanlarını düşünebiliriz.

Koyu duvarları ile birlikte meşe mutfak takımı zarif görünüyor

Değişmeyen klasik - meşe ve karanlık duvarların mutfak takımı sade ve zevkli görünüyor

Kahverengi renk uygulama olanakları:

Tonun avantajı, görsel planda kendi tarafsızlığıdır, bu yüzden aşağıdaki durumlarda kullanabilirsiniz:

 • Zemini bitirirken - muşamba, karo, seramik kaplama, doğal taş. Ana şey, çok koyu tonlara tercih vermek değildir, çünkü kahverengi bir arka plan üzerinde, en küçük, kirlenme bile fark edilir hale gelecektir.
Kahverengi rengi kullanın zeminde bir parke şeklinde olabilir ve görüntüye detay ekleyin (ahşap bir masa takın, duvarları süslerken bir tuğla kullanın)

Kahverengi rengi kullanın zeminde bir parke şeklinde olabilir ve görüntüye detay ekleyin (ahşap bir masa takın, duvarları süslerken bir tuğla kullanın)

 • Duvarlarla çalışırken. Ancak küçük bir durum var: mobilya, perde ve genel olarak iç mekan açık renklerde uygulanmalıdır. Kahverengi duvar kağıdı kullanmanın başka bir yolu - yardımları ile bir duvar tasarımı. Bu yaklaşımın yardımıyla, iç mekanınızı rahatlık hissi ile donatıp vurgulamanın yapıldığı duvarı kaldırabilirsiniz.
 • en önlük bitirme. İç mekanların her birinde seramik fayanslar veya ahşap, taş gibi unsurlar ve apronda taklitleri mükemmel bir şekilde eşleşecektir. benzer bir renkte bir tezgah ile.

Konseyi: İkinci durumda, çok koyu renkli olduklarından, karanlık malzemelere tercih verilmemelidir.

 • Özel olarak tasarlanmış bir iç mekanda çok katı olması durumunda kahverengi renginin seyreltilmesi uygundur. Lila ekleyerek, turkuaz veya iç mavi kahverengi tonu daha "neşeli", asil ve yumuşak yapacak. İdeal olarak beyaz ve kahverengi bir mutfak görünecek.
Kısıtlama ve mekan: mutfakta beyaz ve kahverengi tonların kullanımı

Kısıtlama ve mekan: mutfakta beyaz ve kahverengi tonlarının varyasyonları

 • Odanın tasarımına bir vurgu eklemek istiyorsanız, o zaman açık kahverengi bir renge ekleyerek daha iyi bir şey yoktur. kırmızı, turuncu veya sarı ton. Kahverengi renkteki yukarıdaki tüm elemanlar akrabalardır, bu yüzden mükemmel uyumluluk sağlanır.
Standart olmayan çözüm: mutfakta kırmızı duvarlar ve koyu kahverengi bir kulaklık

Standart olmayan çözüm: kırmızı duvarlar ve koyu kahverengi mutfak takımı

Konseyi: Eğer mutfağı daha az kasvetli hale getirmek istiyorsanız, kahverengi renkle çok fazla siyah, gri tonları önleyebilirsiniz. Bu renkler çok karanlık ve kahverengi rengin kendisi de karanlık. Hafif tonlarla seyreltseniz daha uygun olacaktır.

 • Sadece koyu kahverengi mutfakları kendiniz düşünürseniz bile, çeşitli dokular kullanarak başarının anahtarıdır. İç mekânı planlarken, sadece masif ahşap zeminler ve cepheler ve ahşap gibi çözümler için kendinizi sınırlamamalısınız. Tekstil elemanlarının yanı sıra üç veya dört farklı dokumanın birleşimi ile ilgili bir sorun yoktur.
Mutfaktaki çeşitli faturalar, düzenin eksikliklerini gizlemeye yardımcı olacak

Mutfaktaki çeşitli faturalar, düzenin eksikliklerini gizlemeye yardımcı olacak

Konseyi: Bu durumda odanın içini daha konforlu hale getirmek istiyorsanız, bunu kolayca kullanabilirsiniz. kahverengi tuğla taklit duvarları, sandalyeler Hakiki deri döşeme veya onun yerine hasır mobilyalar.

 • Alternatif çözümler. Son zamanlarda, "kakao + süt" kombinasyonu çok popüler. Ancak, diğer tonlar - vanilya, tarçın, bej ile değiştirilir. İç kısımda bir gama seçmek için, uygulamayı içeren evrensel bir formül kullanmanız gerekir. kahverengi, beyaz ve çeşitli ek renkler.
Vanilya tonunda mutfak - mevsimin eğilimi

Vanilya tonunda mutfak - mevsimin eğilimi

Böylece, kahverengi mutfak, (iç mekandaki fotoğraf galeride görülebilir), birçok avantajı vardır, ancak bir bütün olarak durumu iyileştirmek için öğeleri seçmek için belirli kurallara uymak gerekir.

Mutfak için mobilya seçiminin özellikleri

Mutfak için mobilya tasarımlarının klasik bir versiyonu, özellikle kahverengi renkte yapılmışsa - doğal bir ağaç, idam için gerekli olan malzeme cephe kulaklık, yemek alanı. Ama bu tür ürünlerin maliyeti mükemmel, bütçe seçeneği - MDF, sunta mobilya. Ucuz seçeneğine rağmen, sağlam bir asil görünüme sahip olacak.

Kahverengi mutfak ve sıcak aydınlatmalı lambalar, ev konforu atmosferi yaratmaya yardımcı olacaktır.

Kahverengi mutfak ve sıcak aydınlatmalı lambalar, ev konforu atmosferi yaratmaya yardımcı olacaktır.

Tüketicilerin büyük bir kısmı mutfaklarına kurmayı tercih ediyor sınıf mobilya ekonomi sınıfı, Film gibi son yapı malzemeleri için plastik kullanılır. Kaplama, doğal ahşabı renk ve dokusunda tamamen taklit edebilir ve aynı zamanda çekici bir doygunluğa sahiptir. Modern üretim teknikleri sayesinde, çok güzel bir görünüme sahip mobilyalar sağlamak ve çok sayıda varyasyonda kahverengi bir gölge kullanmak mümkündür.

Kahverengiın soğuk tonlarını kullanarak odayı görsel olarak genişletir ve aydınlatır.

Kahverengiın soğuk tonlarını kullanarak odayı görsel olarak genişletir ve aydınlatır.

Mutfakta kahverengi ve bej tonları - Mükemmel bir çözüm, çünkü bu dekorasyon ve dekorasyon diğer çeşitleri ile "arkadaşlar" olan bu renkler. Çoğunlukla, bu renk sürpriz ev sahipleri ve misafirler kendi özgünlüğü ve çözüm çok yönlülüğü ile yapılan mutfak yemek özellikleri ve kulaklıklar. Kahverengi mutfağın cephelerinde olduğu gibi, parlak veya mat tonları ve farklı tonların kombinasyonlarından gelen elementlere sahip olabilirler. Bu tür mobilya siparişi verirken, dikdörtgen yapıların cephelerine veya daha ilginç biçimlere tercih edilmesine değer.

Bej ve kahverengi tonları - klasik mutfakta en iyi kombinasyon

Kahverengi tonlarında klasik mutfak iç

Konseyi: mutfağı antika versiyonda yapmak istiyorsanız, daha sofistike çözümler üzerinde durmaya değer - yapay yaşlanma, panelli desen kullanımı, damgalama, sıradan oymalar.

Kahverengi renkte mutfaklarda harika görünecek cam yüzeyler ve vitray pencereler mat kaplama. Ayrıca ahşap, seramik fayanstan yapılmış bir zemin de seçebilirsiniz. yüksek kaliteli parke. Duvarların dekorasyonuna küçük bir önem verilmemektedir. Yaptığınız küçük bir ekleme boyutunu seçebilirsiniz. yapay taş veya doğal elementler.

Kahve ikindi ikeada kahve tonları

Kahve Kulaklığı

Kahverengi tonlarda özgün mutfak mobilyaları, maksimum estetik zevki elde etmenizi ve evinizde eşsiz bir atmosfer yaratmanızı sağlayacaktır.

Kahverengi Mutfak: Fotoğraf Dekor Alanı

Kahverengi mutfak için dekorun önemli bir rolü vardır. Gerçek şu ki, birçok ev ve daire sahibi yanlışlıkla dekorun gerektirmediğine inanmaya alışıktır. parlak ayrıntılar, bu yüzden düşük anahtar stili tercih ederler. Ama bu yanlış bir yaklaşım. Detayların gösterişsizliği gibi, eksikliği de mutfağı uyumsuz hale getiriyor. Sadece ilk durumda rahatsız ve rengârenk olur ve ikinci - gri, sıkıcı olur.

Kahverengi mutfakta tazelik notu eko-bölümler - vazolar veya çiçekli vazolar tarafından yapılacaktır.

Kahverengi mutfakta tazelik notu ekolojik maddelerle yapılacaktır - vazolar veya çiçeklerle süslenmiş vazolar

Standart olmayan bir çözümünüz varsa, kahverengi bir tonda yeşil bir mutfak gibi, daha sonra parlak ayrıntılar gerekli olmayacaktır ve manzara için ayrılmış öğeler seçmelisiniz - beyaz, bej veya hatta gri.

kahverengi mutfak: fotoğraf - mutfak iç yeşil ve kahverengi parlak detaylar ve ek dekor gerektirmez

Mutfağın içi yeşil ve kahverengi, parlak detaylar ve ek dekor gerektirmez.

Böylece, mutfak için uyumlu ve akılcı çözümler seçimi - rahat ve rahat bir atmosfer yaratmak isteyen tüm sahipleri için ideal bir seçenek. Renginin sırlarını ve diğer tonlarla kombinasyonunu bilmek uzun bir süre için rahat bir iç mekan yaratacaktır.

Kahverengi mutfak: çikolata tonlarında iç dekorasyon ve 85 sıcak ve rahat enkarnasyon

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 6