Dėl unikalių stiklo savybių jos galimybės statyti namus yra begalinės

Dėl unikalių stiklo savybių jos galimybės statyti namus yra begalinės

Prieš savininkus namų ūkio sklypai dažnai kyla klausimas: kokio tipo statybos pasirinkti būsto statybai? Architektūros ir dizaino sritis taip aktyviai keičiasi, kad tarp siūlomų projektų sunku pasirinkti. Visų pirma, jums reikia nustatyti medžiagą statybai. Stiklas tampa vis populiaresnis šiandien. Dabar jis pagamintas ne tik iš mažų elementų langai ir durų įstiklinimas. Šiandien stiklas yra pagrindinė medžiaga originalių statinių statybai.

  • Privalumai
  • Stiklo namų savybės
  • Erekcijos technologija
  • Komunikacijos
Skeletinis namas pagamintas iš akmens ir stiklo

Skeletinis namas pagamintas iš akmens ir stiklo

Privalumai

Stiklo namai pasirodė mūsų šalyje palyginti neseniai, taigi nedaugelis žmonių jau patyrė savo ypatybes. Nepaisant populiarumo, tokius dizainus iki šiol pasirinko tik grožio žinovai, bet visi, nes nedaugelis yra susipažinę su jų privalumais. Tarp pranašumų galima nustatyti:

  1. estetinės savybės;
  2. erekcijos paprastumas;
  3. energijos taupymas.
Stiklo korpuso projektinis projektas

Stiklo korpuso projektinis projektas

Panoraminis pastato fasadas atsiveria gražiu vaizdu

Panoraminis pastato fasadas atsiveria gražiu vaizdu

Pastaba! Pirmas dalykas, kuris kenkia tokios struktūros statybai jūsų svetainėje, yra baimė užšaldyti, ypač mūsų šaltose platybėse. Iš tiesų, stiklo paketai turi ypatingą dizainą, todėl jie idealiai tinka bet kokiam reljefui, nepaisant klimato.

Dėl to, kad nėra saulės spindulių skverbimosi kliūčių, ši struktūra nėra sutaupykite pinigų elektros apšvietimui. Namas yra užpildytas šviesa su saulėtekiu, ir tik po to, kai jis nusileidžia, reikia įjungti elektros žibintus. Net žiemą saulės spinduliai pašildo kambarį. Tačiau vis dar lieka šildymo poreikis.

Nepaisant dizaino sudėtingumo, jį labai lengva surinkti. Svarbiausia yra tinkamai stebėti algoritmą ir laikytis būtinų parametrų. Konstrukcijose gali būti įvairių formų, kurios leidžia jums pritaikyti jį daugumai kraštovaizdžio dizainas.

Stiklo namų savybės

Nepaisant visų jų privalumų, tokie namai turi tam tikrų ypatumų ir trūkumų, į kuriuos reikia atsižvelgti prieš pasirenkant projektą. Visų pirma, tai yra dėl visiško sienų matomumo, dėl kurio galima peržiūrėti viską, kas vyksta namuose. Šiuo požiūriu prarastos nuomininkų privataus gyvenimo privatumas.

Patarimai! Šis defektas gali būti ištaisytas naudojant slankiojančios užuolaidos atskiroms zonoms. Be to, jei įmanoma, turite įdiegti nepastebimą aukštą tvorą.

Užuolaidos ant visų langų padės išlaikyti paslaptį, kas vyksta pastato viduje

Užuolaidos ant visų langų padės išlaikyti paslaptį, kas vyksta pastato viduje

Tačiau geriausias būdas pašalinti šią problemą - naudoti specialų atspindinčią stiklą, kurios išorinis veidrodinis paviršius.

Svarbu! Tačiau šiuo atveju sumažėja saulės spindulių kiekio sumažėjimas. Verta apsvarstyti šį faktą renkantis šią medžiagą.

Kita funkcija - rūpestingumo sudėtingumas. Skirtingai nuo daugumos tradicinių medžiagų, stiklui reikia dažniau tvarkyti švara. Šiuo atveju gali prireikti specialių ploviklių ir įrangos. Jei pastatas turi daugiau nei vieną aukštą, tada valymo darbai turi būti taikomi specializuotai valymo įmonei.

Atspindintis stiklas yra brangesnis, bet praktinė medžiaga skaidresiems namams

Atspindintis stiklas - brangesnė, bet praktinė medžiaga skaidraus namams

Svarbu sukurti stiklo gyvenamuosiuose namuose statomo projekto sudėtingumą. Šiuo tikslu rekomenduojama kreiptis į specialistus, kurių patirtis neleidžia klaidų skaičiuojant ir atrinkti medžiagas. Tas pats veiksnys sukelia tokį trūkumą. Montavimas susideda iš kelių ilgalaikių etapų, kurių metu reikia atlikti reguliarias kliento ir specialistų konsultacijas siekiant norimo rezultato.

Erekcijos technologija

  • Stiklo namai, nurodytos kaip pusiau minkšta, atvyko pas mus iš Vokietijos. Tradiciškai, jų pagrindu naudojamas rėmas pagamintas iš medžio, kuriame buvo įdėtos stiklo plokštės.

Moderni statybinių medžiagų rinka leidžia supaprastinti montavimo procesą, todėl tai padaryti ekologiškas, taip pat tradicinius dizainus.

Medinis rėmas sukuria išskirtinį pastato stilių

Medinis rėmas sukuria išskirtinį pastato stilių

Skaidrios medžiagos rėmeliai

Skaidrios medžiagos rėmeliai

Dėl panašių įrenginių statybos šiandien naudokite klijuota sija, eksponuotos gumos dažai, kuris tarnauja kaip rėmas. Pagrindinis elementas yra dvigubo stiklo langai.

Priklausomai nuo projekto, pastatas gali būti sudarytas iš vienos dėžės arba turi pertvarų, kurios taip pat rekomenduojamos pagaminti iš stiklo. Šis vidinis dizainas pasieks didžiausią vieningumo su išoriniu pasauliu efektą. Taip pat gali būti pastatai vienos istorijos arba keli lygiai.

Patarimai! Renkantis medžiagą, būtina atsižvelgti į jo apsaugos nuo saulės lygį. Svarbus vaidmuo yra stiklo transformacija ir matmenys, tai leidžia išplėsti ar sumažinti erdvę.

Komunikacijos

Šildymas, vandens tiekimas, kanalizacija yra vieninteliai elementai, kurie gali sugadinti visą projekto projektą. Todėl jų atranką ir montavimą reikia spręsti labai atsargiai.

Vamzdžiai, kurie užtikrina švaraus vandens įvedimą į pastatą ir atliekų šalinimą, turėtų būti naudojami mažiausiomis sumomis.

Patarimai! Geriausia, jei vieta, kurioje įrengta įranga, prie kurios jie yra prijungti, komunikacijos vyks po grindimis.

Šilumos taupymas šioje struktūroje jau buvo paminėtas aukščiau. Tačiau verta paminėti, kad saulės energijos naudojimas yra pelningiausias, todėl namą reikia įrengti pietinėje svetainės dalyje.

Trijų aukštų namas su panoraminiu fasadu

Trijų aukštų namas su panoraminiu fasadu

Jei jums reikės sumontuoti šildymą, geriausias šio įrenginio variantas bus grindų šildymas. Priklausomai nuo tiekimo metodo, jis gali būti dviejų tipų - elektros ir garo. Abu variantai išsiskiria tuo, kad vamzdžiai ar juostos, per kurias perduodama šiluma, yra grindyse. Norėdami paslėpti, tai geriausia naudoti keraminė plytelė. Bet jei nenorite pažeisti vidinio dizaino koncepcijos, tai idealus variantas epoksidinė 3D grindis su bet kokia jūsų skoniui parinkta kompozicija.

Puikus vaizdas ir vienybė su gamta

Puikus vaizdas ir vienybė su gamta

Išvada

Atvykite pas mus iš Vokietijos, stiklo namai yra puikus būstas. Jie turi unikalią estetinę išvaizdą, kuri, tinkamai pasirenkant montavimo vietą, leidžia neribotai mėgautis gamtos ypatumais. Tuo pat metu pats pastatas yra ekologiškai saugus. Svarbu, kad jei laikotės susitarimų technologijos, jie gali būti naudojami bet kuriuo metų laiku.

Projektų variantai ir stiklo namų statybos ypatumai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

21 − = 12