Privatus namas yra tamburas ar visiškai funkcionalus priesas

Tambūras yra visiškai funkcionalus privatinis privatinis namas

Kada privačiojo gyvenamojo pastato planavimas ir įrengimas svarbu atsižvelgti į klimato zonos ypatumus, nes mūsų platumos skiriasi nuo stiprių šalčių ir sniego žiemą ir aukštų temperatūrų vasarą. Norint sumažinti jų įtaką gyvenimo patogumui, jie galės tinkamai planuoti. Norint sukurti kliūtį šalčiai ar šilumai, įėjimas į namą yra išdėstytas specialus priedas. Toks nedidelis kambarys vadinamas tamburu.

Vitražas - tai patalpos dizainas

Vitražas - "zest" į kambario dizainą

Pagrindinės funkcijos

Tamburas yra neprivalomas elementas, jo prieinamumas nėra reikalaujamas pagal technines būsto statybos taisykles. Tačiau jis atlieka daug naudingų funkcijų, iš kurių galima išskirti šiuos dalykus:

  • Šilumos ir šalčio izoliacija. Ši erdvė yra kliūtis šilumos išgelbėti nuo būsto ir šalto į ją įkvėpti. Taip pat svarbu tai priekinės durys Jis yra apsaugotas nuo lietaus, sniego ir vėjo lašų, ​​kuris turi įtakos temperatūros rodiklių lygiui.
  • Apsauga nuo užteršimo. Vėjas namuose, kaip taisyklė, gali būti užpildytas dulkėmis ir nešvarumomis, ypač sunku, kai žiedadulkių ar poplių pūkų. Taip pat dažnai atliekant tam tikrus darbus namuose yra šiukšlių. Nedidelis kambarys yra vieta, kurioje atidedami visi nešvarumai, o ne prie prieglobsčio.
Tinkamas baldų pasirinkimas ir apdaila gali paversti vestibiulį jaukioje namuose

Tinkamas baldų pasirinkimas ir apdaila gali paversti vestibiulį jaukioje namuose

Tai yra pagrindinės tamburo funkcijos. Atsižvelgiant į tvarkos dydį ir būdą, jis gali veikti vieta, skirta laikyti viršutinius drabužius ir batus.

Patarimai! Čia galite užsisakyti laiptai, vedantys į mansardą arba antrame aukšte. Ir vasarą tai gali būti gera vieta atsipalaiduoti.

Reikalingi parametrai

Šiandien privačių namų savininkai vis labiau atsisako nereikalingų pratęsimų arba siekia, kad jie taptų daugiafunkciniai. Standartinis tamburas turi šiek tiek skirtingus parametrus ir skiriasi nuo to, kuris paprastai yra prijungtas prie namų.

Svarbu! Pagal statybines taisykles jis turi būti bent 1,2 metro gylio. Norint patobulinti savo apsaugines funkcijas, verta nustatykite įėjimo duris. Pageidautina, kad jis būtų aprūpintas stiklu. Tai užtikrins, kad šviesa patektų į kambarį.

Stiklo durys puikiai išlaikys mikroklimatą vestibiulyje ir suteiks daug dienos šviesos

Stiklo durys puikiai išlaikys mikroklimatą vestibiulyje ir suteiks daug dienos šviesos

Svarbu! Priešgaisrinės saugos taisyklės numato, kad durys tarp gatvės ir stulpo, taip pat ir namo vedančios durys turi atsidaryti į išorę.

Tačiau, kaip žinote, šis reikalavimas netaikomas privatiems pastatams, todėl jo laikymasis yra rekomenduojamas, tačiau jis nėra privalomas įgyvendinant. Taip pat žinoma, kad standartinis būgnas nėra įrengtas šildymas. Šiuolaikiniai pratęsimai priešais namus šiek tiek skiriasi nuo šių standartų.

Prieškambaris

Prieškambaris - tai yra ypatinga namo kambaryje. Tai savotiška vizitinė kortelė namuose, nes svečiai, kurie atvyksta į namus, ir patys savininkai pirmiausia patenka į šį kambarį. Paprastai tai yra įrengta vieta, kurioje galima pritvirtinti savininkų ir jų lankytojų viršutinius drabužius. Taip pat reikia batų stovas.

Patarimai! Pageidautina vieta ten veidrodis, kuris leis jums apsistoti tuoj pat prieš eidami pasivaikščioti.

Šviesos spalvos, marmuro grindys, krištolo šviestuvai - tikrasis prieškambario apdaila

Šviesos spalvos, marmuro grindys, krištolo šviestuvai - tikrasis prieškambario apdaila

Svarbų vaidmenį atlieka vieta, kur saugomi dalykai, kurie yra rekomenduojami ar būtini norint su jumis pasiimti: krepšys, skėtis, raktas. Daugelis koridoriaus savininkų patalpina kioską, skirtą laikyti sezoninius daiktus, taip pat įvairius buitinius prietaisus.

Deja, nedideli mūsų namų dydžiai mums neleidžia sukurti atskiro erdvi prieškambaris, tiek daug mano, kad puikus sprendimas - pasiimti jį prie įėjimo į priedą. Tai įmanoma, jei tenkinsite specialius reikalavimus.

Patarimai! Pasirinkite tokio kambario baldus, atsparius temperatūros pokyčiams. Tai užtikrins ilgesnį tarnavimo laiką.

Medžio ir stiklo pertvaros, atrodo, suplūdo tarpus tarp kambarių

Medžio ir stiklo pertvaros, atrodo, suplūdo tarpus tarp kambarių

Svarbu! Tokioje patalpoje tai būtina organizuoti šildymą. Tarp jo ir likusios yra durelių montavimas. Norint išvengti drėgmės ir drėgmės susidarymo, dėl kurio vėliau gali atsirasti grybelis ir pelėsiai, būtina įdiegti gaubtą.

Seny

Šiandien žodis "baldakimas" atrodo taip pasenęs, kad jis daugiausia randamas kaimuose. Tačiau tai buvo pirmi variantai, kaip organizuoti tamburą. Tačiau labai mažai žmonių prisimena jo reikšmę.

  • Seny - tai yra specialus kambarys, kuris yra tarpusavio ryšio ir buferinės zonos tarp būsto ir namų ūkio pastatų.

Mūsų protėviai viename name sujungė namą ir karvę. Tačiau, laimei, šiandien ši technika vis labiau atsisakoma. Kaip gretimą pastatą galima naudoti garažas, seminaras ir kiti pastatai. Tai leidžia jums iš vieno kambario į kitą išeiti iš gatvės, o tai yra labai patogu, ypač žiemą.

Šiuolaikinis sprendimas yra didelis išplėtimas, kuris gali būti išdėstytas jūsų nuožiūra

Šiuolaikinis sprendimas yra didelis priedas, kuris gali būti išdėstytas jūsų nuožiūra

Canopy apsaugo ne tik nuo gamtos reiškinius ir šiukšles, kad prasiskverbtų iš gatvės, taip pat suteikia puikią kliūtį kvapo ir triukšmo ateina iš statybų verslo. Nepaisant to, ekspertai rekomenduoja įrengti negyvenamųjų patalpų vėdinimą.

Patarimai! Jei iš gatvės į katilinę įvedamas papildomas įėjimas, tada su salės pagalba galima su ja susieti woodburner.

Šis rūšis reiškia nekaitintą. Kada pasirenkant duris Verta pasirinkti stiklą arba rasti lango vietą, kad užtikrintų pakankamą saulės spindulių kiekį.

Veranda

Veranda yra puikus erdvės, ribojančios erdvę, išdėstymas. Kaip ši struktūra skiriasi nuo kitų? Atsakymas yra labai paprastas: veranda yra šviesus kambarys priešais įėjimą. Taip yra dėl daugybės langų.

Didžiulė veranda yra poilsio ir atsipalaidavimo vieta

Didžiulė veranda yra poilsio ir atsipalaidavimo vieta

Sienos gali būti pastatytos iš plytų, putplasčio ir kitų medžiagų. Jie taip pat gali būti medinis, bet šiuo atveju jie turi būti izoliuojami.

Moderni statybinių medžiagų rinka leidžia pastatyti verandą, pilnai glazūruotą, naudojant pagrindinius metalo ir plastiko konstrukcijas su dvigubo stiklo langais.

Pastaba! Paprastai veranda nėra šildoma. Tai yra puiki vieta atsipalaiduoti pavasario-rudens laikotarpiu.

Veranda

Priedo dydis priklauso nuo bendrosios kiemo erdvės, esančios greta namo. Taip atsitinka, kad jis yra minimalus. Tačiau nuomininkai negali atsisakyti sukurti įėjimo zoną. Tokiu atveju galite įdiegti veranda. Tai pusiau atvira konstrukcija, kurioje nėra nei langų, nei durų.

Kuo atviresnė veranda, tuo mažiau apsaugo ji nuo oro sąlygų

Kuo atviresnė veranda, tuo mažiau apsaugo ji nuo oro sąlygų

Mažos sienos apsaugo nuo vėjo ir sniego. Bet jos šilumos izoliacijos savybės nėra tokios didelės kaip kitų pastatų. Paprastai iš medžio pastatytas verandas.

Išvada

Tambūras nėra privalomas pastato elementas, tačiau jo buvimas leidžia išlaikyti šiltą ir švarų pastatą. Statybos pasirinkimas priklauso nuo jūsų pageidavimų ir laisvos vietos kiekio. Negalima padaryti šio kambario per didelis, todėl jis negali atlikti savo pagrindinės funkcijos - suteikti šilumos izoliaciją.

Tambūras privačiame name: dekoro parinktys ir apdailos medžiagų apžvalga

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 8