Savaeigę sniego valytuvą gali lengvai valdyti net vaikas

Savaeigę sniego valytuvą gali lengvai valdyti net vaikas

Labai populiarus yra sniego valytuvų benzininis savaeigis, kurių reitingą ir kainas dažnai galima rasti tinkle. Pirmasis sniegas patinka daugeliui, bet visa laimė išgaruoja tuo metu, kai kiemas yra padengtas dreifais, o prieiga prie garažas visiškai užblokuotas. Daugelis vyrų susidūrė, kaip sunku kasti garažo durys po kelių žiemos dienų atostogų. Bet jei tu švarai kiemas nuo sniego su sniego valytuvu, o ne liniuote, šis procesas užtruks keletą minučių ir nebus sunku.

Turinys:

 • Kaip veikia sniego valytuvas
 • Privalumai
 • Tipai
 • Reitingas ir kainos
 • Kaip pasirinkti patikimą sniego valytuvą
Didžiulės zonos valymui tinka masyvi snieglentė su dideliu kibiru

Didžiulės zonos valymui tinka masyvi snieglentė su dideliu kibiru

Sniego pūstuvas, kuriame yra valymo šepetėlis

Sniego valytuvas su valymo šepečiu

Vienas modelis sniego valymas ryškių spalvų

"Snowplow" modelis ryškiomis spalvomis

Vikšrinis sniego pūstuvas namuose

Vikšrinis sniego pūstuvas namuose

Šviesus, galingas ir patogus sniego valytuvas mažiems plotaiams

Lengvas, galingas, patogus sniego valytuvas mažoms vietovėms

Net ir tarp snieglenčių valymo mašinų yra geresni egzemplioriai. Taigi, tinkamiausia parinktis yra savaeigiai modeliai. Jų pagrindinis pranašumas yra tas, kad judant nereikia ypatingų pastangų, jie judėti savarankiškai, o žmogui reikia tik nukreipti mašiną tam tikra kryptimi. Tačiau vis dėlto snieglenčių automobilių savaeigių modelių iš įvairių gamintojų didžiulis kiekis. Mes padėsime jums pasirinkti geriausią.

Sniego valymo mašina su dviejų etapų sniego išjungimo sistema

Sniego valymo mašina su dviejų etapų sniego išjungimo sistema

Sniego valytuvai yra savaeigis benzinas, kurių įvertinimas ir kainos skiriasi kiekvienais metais, yra puiki alternatyva klasikinėms sniego pūtimo mašinoms. Gausa stebina ir tuo pačiu metu sukelia painiavą. Sunku nuspręsti, kuris automobilis yra geresnis. Sniego platformos turi skirtingus dizainus, smūgį ir varžto tipą. Renkantis svarbu atkreipti dėmesį į šias mašinų detales, nes jų funkcionalumas priklauso nuo atlikto darbo kokybės.

Su tokiu namų pagalbininku galite greitai ir efektyviai atsikratyti sniego drebėjimo

Su tokiu namų pagalbininku galite greitai ir efektyviai atsikratyti sniego drebėjimo

Kaip veikia sniego valytuvas

Savaeigės sniego mašinos yra lengva naudoti. Jie važiuoja savarankiškai, ratais arba vikšrine pagalba. Yra keletas pagrindinių elementų - sniego valytuvas - variklis, sraeriai ir varžtai. Varžtai yra su ašmenimis, kurių ašmenys yra briaunos. Dirželiai yra būtini, kad išdžius net sunkiausius ir ledus sniego gabalėlius. Sraigtiniai konvejeriai suspaudžia sniegą ir siunčia jį tiesiai į siurblį, tada išmeta jį. Šis procesas yra toks greitas, kad snieglenčių savininkai, pirmą kartą naudojant tokią mašiną, išstumia pasenusį įrenginį į kampą.

Palikime prakeiktus praustuvus

Palikime prakeiktus praustuvus

Kalbant apie kurso, jis yra vikšrinis arba ratinis. Kiekvienas iš šių judėjimo būdų yra patogu. "Caterpillar" benzininis savaeigis sniego pūstuvas laikomas geriausiu, nes tai padeda efektyviau valyti. Taip yra dėl to, kad vikšrai gerai prilimpa prie paviršiaus ir susidoroja su sudėtingu reljefu.

Dažnai galite rasti kitą savaeigių mašinų pavadinimą, ty "dviejų etapų". Šis vardas yra dėl to, kad sistemą sudaro sraigtas ir sparnuotė. Darbaratis tiesiogiai veikia sėjos iš mašinos sietą ir kokybę. Taigi, sniegas praeina du etapus valymo metu.

Galingas dviejų pakopų prietaisas, kuris padės pašalinti sniego masę ir net ledo, tuo pačiu metu nejaučia visiškos šalčio jėgos

Galingas dviejų pakopų prietaisas, kuris padės pašalinti sniego masę ir net ledo, nesijaudindamas visos šalnos jėgos

Privalumai

Savaeigis benzininis sniego valytuvas, kurio apžvalgos dažniausiai yra teigiamos, turi daug privalumų. Šie pranašumai suteikiami ne tik lyginant su krepšio veikimu, bet ir su elektrinėmis sniego valymo mašinomis. Pagrindiniai tokių namų pagalbininkų privalumai:

Elektrinis snieglenčių pjovimas mažam kiemui

Elektrinis snieglenčių pjovimas mažam kiemui

 • Nereikia stengtis dirbti su mašina. Savaeigis mechanizmas turi būti nukreiptas tik į būtiną pusę.
 • Ilgas sniego išmetimas. Skirtingos sparnuotės konfigūracijos leidžia išmesti sniegą iki 15 m atstumu.
 • Gebėjimas valdyti visiškai snieguotą paviršių. Varžtų peiliai dantys puikiai valdomi net ir ant ledo dengtų sniego plyšių.
 • Dėl savo konstrukcijos sniego valytuvas leidžia lengvai ir greitai išvalyti didelius plotus.
Savaeigė sniego valytuvas su dideliu kibiru

Savaeigė sniego valytuvas su dideliu kibiru

 • Savaeigėms transporto priemonėms kibiro plotis gali siekti 80 cm, todėl kartais galima užfiksuoti sniego tūrį.
 • Nepaisant to, kad savaeigiai sniego valytuvai turi didelį svorį (iki 80 kg), mašina vis dar turi gerą manevringumą.
 • Benzino variklių sniego valytuvai yra daug galingesni nei elektriniai varikliai.
 • Benzino sniego valytuvai yra brangūs, tačiau didelė kaina nesvarbi, nes tokios mašinos yra patvarios. Jiems sunku apdoroti bet kokio sudėtingumo svetaines.
Kokybiška brangi įranga tarnauja jums daugelį metų

Kokybiška brangi įranga tarnauja jums daugelį metų

Taip pat galite rasti daug šiuolaikinių modelių, kuriuos papildo pagalbinės funkcijos. Dažnai yra automobiliai su šildomomis rankenomis arba su priekiniais žibintais. Priekiniai žibintai leidžia valyti net tamsoje.

Jei jums patinka sniego valytuvai ant ratų, tada galite pasirinkti padangas su projektoriais, jie keletą kartų sumažina slydimą. Norėdami valyti teritoriją ne tik iš sniego, bet ir iš šiukšlių, dažniausiai snieglentininkams suteikiami šepečiai. Tačiau patogiausia įrengti mašiną su ratų ir takelių atrakinimo sistema. Taigi, norint pasukti sniego valytuvą nereikia dėti pastangų, tiesiog paspauskite mygtuką.

Snowplow modelis su priekiniais žibintais ir išjungta diferencialo užraktas

Snowplow modelis su priekiniais žibintais ir išjungta diferencialo užraktas

Tipai

Sniego gniūžtės principas visada yra tas pats, neatsižvelgiant į tai, kokia mašina Jūs perkate. Bet daugiausia šio įrenginio naudojimo patogumui turi įtakos variklio tipui, smūgiui ir kitiems duomenims. Klasėje yra trijų tipų sniego valytuvai:

 • Šviesa Jie turi mažą svorį ir taip pat gali tvarkyti nedidelius dydžio plotus.
Lengva snieglenčių versija su plastikiniu varžtu

Lengva snieglenčių versija su plastikiniu varžtu

 • Vidutinis. Mašinos yra patogu naudoti namuose, įskaitant mažų parametrų kiemus. Jie yra galingesni už šviesą, bet jie nėra profesionalūs.
Vidutinė benzininio sniego valytuvas su priekiniais žibintais ir mažais slidėmis, pritvirtintas prie krautuvo

Vidutinė benzino sniego valytuvas su priekiniais žibintais ir mažomis slidėmis prie kibiro

 • Sunkus Ši technika yra nepaprastai galinga, ji gali įveikti bet kokius sniego drebėjimus ir ilgą laiką nepavyko. Tuo pačiu metu šios klasės sniegaeigiai turi didelę kainą. Kadangi jie verta pirkti tik už dideli plotai.
Galingas sniego valytuvas su dideliu kibiru ir ilgą sniegą

Galingas sniego valytuvas su dideliu kibiru ir ilgą sniegą

Kitas, lygiai taip pat svarbus elementas, kurį sniego griovys atskiria į rūšis, yra grūdas. Jis gali būti kelių tipų:

 • Plastiko. Šio tipo varžtas yra labai lengvas ir beveik neturi jokio poveikio bendro konstrukcijos svoriui. Šis dizainas yra labai švelnus ir gali atsikratyti sunkių ir sunkių sniego klubų. Todėl šis kibiras tinka šviežiai nukritusio sniego, purusio ir lengvo.
Plastmasinis sraigtas ant nedidelio sniego valytuvo, skirtas dirbti nedideliuose plotuose

Plastmasinis sraigtas ant nedidelio sniego arklio dirba mažose vietose

 • Metalinis. Metalas pats garantuoja patikimumą. Tačiau dažnai gamintojai apgaubia jį guma, ir tai daro papildomą stiprumą. Sraigtas yra sureguliuotas tiek minkštu, tiek drėgnu sniegu.
Kokybės metalinis varžtas ant krautuvo snieglenčių

Kokybės metalinis varžtas ant krautuvo snieglenčių

 • Plienas. Dažnai tai sukurta dantyta ar spirale. Tokia mašina gali pašalinti net ledas padengtus sniego pleistrus, jis nebus pertrauktas ir nesudarys įtrūkimų.
Plieninis sraigtas. Varžtų pjovimo briaunoje yra agresyvių dantų

Plieninis sraigtas. Varžtų pjovimo briaunoje yra agresyvių dantų

Patarimai! Naudodamiesi reduktoriais, svarbu prisiminti, kad jie dekoratyvinės plytelės ir grindys yra agresyvios: jie gali būti subraižyti ar net sugadinti.

Savaeigis sniego motoroleris ant benzino "InterBank SMB-550" Rusijos produkcijos

Savaeigė sniego valytuvas taip pat yra dviejų tipų pagal sniego valymo sistemą. Dviejų pakopų sistema yra populiariausias. Įrenginyje yra sukamasis mechanizmas - sparnuotė. Ji, savo ruožtu, turi specialius peilius, kurie valdo sniegą. Tokiu peiliu pagalba sniego dalys išsiskleidžia dideliais atstumais.

Kalbant apie trijų etapų sistemą, ji puikiai tinka didelėms vietoms, nes ji yra patvariausia. Yra tokia trijų sraigių sistema: dvi iš abiejų pusių ir viena - centre. Tai padidina valymo galią ir padidina našumą.

Renkantis sniego valytuvą, svarbu atkreipti dėmesį į atskiras dalis, nes tai priklauso nuo jų darbo priklauso nuo sniego valymo kokybės.

Trijų etapų sniego valytuvas Cub Cadet 526 HD SWE su kuro bako talpa 4,7 l

Trijų etapų sniego valytuvas Cub Cadet 526 HD SWE su kuro bako talpa 4,7 l

Sniego valytuvai benzininiai savaeigiai: įvertinimas ir kainos

Savaeigis benzininis vidaus sniego plūgas, pirkti, kad dabar tai yra įmanoma ne tik specializuotose parduotuvėse, bet ir internetu prekybos centrai, populiarus ilgą laiką. Taip yra dėl to, kad šis snieglenčių tipas yra pats galingiausias ir patikimas. Nepaisant tokių akivaizdžių pranašumų, daugelis gamintojų kalba apie jų mašinų privalumus. Norint suprasti, kas yra geriausias sniego valymas, verta susipažinti su jų įvertinimu. Galite rasti gerą savaeigė benzino snowthrower į Leroy Merlin, nes tai Prancūzijos įmonė parduoda prietaisai gyvenime nuo 1923. Čia populiariausios tokios sniego mašinos:

 • "Wolf-Garten SF 66TE" - geriausia praėjusių metų sniego valymo mašina. Jis gali valyti sniegą ne tik mažose vietovėse, bet ir parkuose. Ši mašina sugeba nugalėti sniego dūmus iki pusės metro aukščio ir iki 60 cm pločio. Mesti sniegą 8-10 m atstumu. Įrenginys juda ant vikšrinio kelio, kuris leidžia perkelti net sunkiausią reljefą. Kaina prasideda nuo 108 000 rublių.
Savaeigė vikšrinė sniego valytuvas su dviejų pakopų valymo sistema, mechaninio išmetimo vamzdžio padėties reguliavimas ir prožektoriaus židinys

Savaeigė vikšrinė sniego valytuvas su dviejų pakopų valymo sistema, mechaninio išmetimo vamzdžio padėties reguliavimas ir prožektoriaus apšvietimas

 • Modelis Husqvarna ST 5524, kaip ir ankstesnis sniego valytuvas, yra savaeigis. Puikiai tinka vasarnamiai, nes jis gali išvalyti net ledus sniego sritis. Šis modelis yra įrengtas priekinių žibintų, skirtų darbui vakare. Vienintelis trūkumas yra rankinis variklio paleidimas. Šio automobilio kaina prasideda nuo 99 000 rublių.

Modelis "Husqvarna ST 5524" turi galingą variklį, kuris sutaupys Jūsų pinigų iš degalų sąnaudų. Automobilis turi gerą manevringumą, o jo padangų giliai apsauga užtikrins, kad važiuojant bus lengviau ir neleis paslysti

 • Stiga ST 3255 P veikia su metaliniais varžtais. Rankenos plotis ir aukštis 55 ir 40 cm, atitinkamai. Kalbant apie greitį, ši mašina turi 4. Kaina nuo 45 000 rublių ir daugiau.
Su 4/2 pavarų dėže mašinų valdymo sistema leidžia patikimai pasirinkti kryptį

Su 4/2 pavarų dėže mašinų valdymo sistema leidžia patikimai pasirinkti kelionės kryptį

Kiekviena čia nurodyta mašina turi privalumų ir trūkumų. Tačiau tai buvo ta, kad 2016 m. Pirkėjai nustojo rinktis. Jei jų kainos yra per didelės, galite nusipirkti savaeigio benzino sniego valytuvą.

Kaip pasirinkti patikimą sniego valytuvą

Savaeigių sniego valytuvų yra lengva valdyti, todėl naudokite mašiną, kuri sveria apie šimtą kilogramų, o gal net moteris. Ir vis dėlto, norint, kad sniego valytuvas ilgą laiką veiktų be gedimų, reikia imtis atsakingo požiūrio į jo pasirinkimą. Todėl svarbu atkreipti dėmesį į tokias savybes:

Nuo modelių asortimento įvairovės šiuolaikinėje rinkoje, reikia pasirinkti geriausią variantą, kuris atitiktų visus jūsų pageidavimus

Nuo modelių asortimento įvairovės šiuolaikinėje rinkoje, reikia pasirinkti geriausią variantą, kuris atitiktų visus jūsų pageidavimus

 • Galia. Arklio galia, įvertinanti benzino sniego valytuvų galingumą, turi įtakos mašinų našumui, taip pat jo veikimo trukmei. Kuo daugiau arklio galių, tuo galingesnė mašina. Tačiau verta apsvarstyti tai, kad galingiausias variklis reikalauja daug degalų. Be to, kuo galingesnis aparatas, tuo triukšmingesnis jis veikia.
Savaeigė ratinė sniego valytuvas su benzininiu varikliu ir sniego išleidimo galia 12 vietų

Savaeigis sniego valytuvas su benzino varikliu ir sniego išmetimo galia 12 metrų

Patarimai! Jei planuojate apdoroti sniego valytuvą su mažomis dalimis, tuomet neturėtum pirkti per daug galingų mašinų. Taigi jūs sutaupysite benziną ir užtikrinsite tylesnį darbą.

Sniego surinkėjas - puikus pagalbininkas kovoje su sniego

Sniego surinkėjas - puikus pagalbininkas kovoje su sniego

 • Augeriai. Ši sniego valytuvo dalis yra svarbiausia, nes ji priklauso nuo jo stiprumo, kaip sunku, kad dalys galėtų valdyti pasirinktą įrenginį. Žolės yra plastikinės, metalinės su guminiu ratlankiu ir plieninėmis pavaromis. Pirmasis tipas gali išvalyti tik minkštą sniegą, antrasis gali nuimti drėgną, o ant trečiojo tipo ant peties bet kokio tipo sniego. Atitinkamai, kuo stipresnis sraigtas, tuo didesnė snieglenčių kaina. Todėl, prieš pradėdami pirkti automobilį, svarbu nustatyti, kaip sunku atlikti užduotį.
 • Savaeigės mašinos turi keletą pavarų. Todėl operacijos greitis priklauso nuo šių transmisijų skaičiaus.
Benzininio sniego valytuvo prietaisas

Benzininio sniego valytuvo prietaisas

 • Pavaros tipas. Sniego valytuvai važiuoja ratais arba keltuvuose. Vikšrinis keltuvas laikomas geriausiu, nes tai užtikrina gerą sukibimą su paviršiumi. Tačiau jų pagrindinis trūkumas yra tai, kad jie negali greitai pakeisti greičio.
 • Apdorotų plotų aukštis. Kuo didesnis šis skaičius, tuo storesnis sniego sluoksnio storis gali užfiksuoti.
Sniego valytuvai benzininiai savaeigiai: reitingas ir kainos - sniego krautuvo įrengimas su vikšrais pagerina sukibimą su paviršiumi vairuojant, taip sumažinant važiavimo laiką ir darant jį efektyvesnį šlaituose

Snowcrawler įrengimas su vikšrais pagerina sukibimą su paviršiumi važiuojant, taip sumažinant važiavimo laiką ir padidinant jo veiksmingumą šlaituose

 • Apdorotų plotų plotis. Šis indikatorius rodo juostos, kurią mašina gali išvalyti, pločio. Dėl to priklauso nuo tokio prietaiso veikimo greitis.
 • Papildomos funkcijos. Dažnai gamintojai prideda papildomų standartinio dizaino funkcijų. Jie skirti supaprastinti darbą. Pavyzdžiui, šiuolaikiniai sniego valytuvai yra su žibintais ir šildomomis rankenomis.
Sniego valymo mašina yra labai patogu manevruoti, ypač ant ledo paviršių dėl padangų su žiemos apsauga. Rankenėlė su šildymu užtikrins maksimalų komfortą, kai žiemą mirs sniegas

Sniego valymo mašina yra labai patogu manevruoti, ypač ant ledo paviršiaus dėl padangų su žiemos apsauga. Rankenėlė su šildymu užtikrins maksimalų komfortą, kai žiemą mirs sniegas

Kiekvieną iš šių punktų svarbu atsižvelgti renkantis. Galų gale, prieš perkant yra apsvarstyti teritorijos dydį kaimo namas, kuris turi būti išvalytas, taip pat klimatas ir reljefas. Tik tokiu būdu galite būti tikri, kad benzininiai savaeigiai sniego valytuvai, kurių kaina yra labai aukšti, buvo pasirinkti teisingai.

Benzininiai savivarčiai snieginiai plūgai: populiarių modelių įvertinimas ir palyginimas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 + 1 =