1 paveikslas. Tamsiai rudas laminatas gyvenamajame kambaryje

Tamsiai ruda laminatas gyvenamajame kambaryje

Laminatas - daugiasluoksnis skydas, gautas spaudžiant kelis sluoksnius iš popieriaus ir medžio plaušų plokštės. Popieriuje naudojama tekstūra, paprastai imituojanti natūralų medį. Tada jis yra ne už akrilo dervos arba melamino plius apsaugine plėvele sluoksnio - jei jie sukurti suspaudžiamą sluoksnį, apibrėžiantį laminato atsparumas dilimui, užteršimo ir mechaninių pažeidimų. Skydo apačioje yra stabilizavimo juosta, kuri palaiko lentos formą ir apsaugo nuo drėgmės įsiskverbimo. Spalva ir tekstūra laminatas tiksliai imituoja natūralų parketas, bet tokios medžiagos kaina yra daug mažesnė.

Turinys

 • Kambarių laminato pasirinkimas
 • Laminatas šiuolaikinio būsto interjere
 • Kaip pasirinkti laminatą prie durų

Kambarių laminato pasirinkimas

Laminatas turi atitikti dekoro ir, svarbiausia, funkcinį kambario tikslą. Skirtingoms patalpoms reikia pasirinkti laminatą su ypatingomis savybėmis:

 • virtuvė - kambarys su specialiais švarumo, higienos ir didelio drėgnumo reikalavimais. Todėl verta dėti drėgmei atsparų laminatą, atsparų daugeliui šlapių valomųjų. Į grindis nebuvo matomų dėmių, dėmių ar spaudinių, o grindys nebuvo slidžios - turėtumėte pasirinkti laminatą, turinčią tekstūruotą paviršių. Kadangi virtuvės grindų apkrova yra gana didelė, baldų ir perduodamų žmonių skaičiaus atžvilgiu reikia pasirinkti laminatą, kurio apkrovos klasė yra ne mažesnė kaip 33 mm.
Šviesus grindys virtuvėje

Šviesus grindys virtuvėje

 • vonios kambarys - tai tinkamas vandeniui atsparus laminatas, pagamintas iš PVC plokščių, kurios nesugeria vandens. Toks sluoksniuota medžiaga yra atspari ilgalaikio poveikio drėgmės, neprarandant formą ir apeliacijos, ir jos charakteristikos (tvirtumas, patvarumas, atsparumas vandens, ir tt) ji yra arti normalus keraminės plytelės. Kai kurie laminato modeliai, skirti įrengti vonios kambaryje, išilgai visos plokštės pusės yra guminės sandarinimo juostelės - tai leidžia pasiekti beveik absoliučią atsparumą vandeniui
Vonios kambario grindys

Vonios kambario grindys

 • gyvenamosios patalpos - miegui ir vaikų kambariui triukšmo sugėrimo indikatorius tampa vienu iš svarbiausių veiksnių. Šį parametrą įtakoja dervos kokybė, kuri buvo įmirkyta laminato plokšte. Be to, norint atsikratyti nemalonių squeakių ir echo atsiradimo vaikščiojant, kai kurie gamintojai taiko papildomą triukšmą slopinančią sluoksnį ant pagrindo. Prieš montuojant laminato grindis, galima pagerinti triukšmo mažinimo savybes, padengiant grindis specialiu triukšmą izoliuojančiu pagrindu. Kadangi miegamasis naudojamas gana švelniai, jis tinka 22 laminato klasei. Vaikų kambaryje ir gyvenamajame kambaryje krūvis yra dėl didesnio pravažiavimo (plius taip pat gali būti gana sunkūs baldai gyvenamajame kambaryje), todėl verta pasirinkti laminato klasės aukštesnę - 23
Laminato grindys gyvenamajame plote

Laminato grindys gyvenamajame plote

 • koridorius ir koridorius - patalpos, kurioms būdingas didelis eismas, be to, patys purviausi kambariai butas. Dulkių, smėlio ir nešvarumų iš gatvės yra labai didelės abrazyvinės savybės, veikiančios grindis, kaip švitrinis popierius. Todėl turėtumėte pasirinkti aukščiausią klasę - 34 ar 33 klasę
Seksas"под дерево" в прихожей

Grindas "po medžiu" koridoriuje

Laminatas šiuolaikinio būsto interjere

Viena iš neginčijamų laminato grindų populiarumo priežasčių - platus tekstų ir spalvų pasirinkimas, leidžiantis realizuoti kambario dizainą bet kokio stiliaus interjere:

 • šalis - amerikietiško rančo stilius, kuriame vyrauja tonuotas, neapdorotas medis - grindys, sijos, baldai, kartu su suklastotais elementais, audimas. Kaip alternatyva grindims iš natūralios medienos, galima naudoti dažniausiai tamsių atspalvių laminatą, tiksliai pakartojant dengtų grindų struktūrą
Mediniai laiptai namuose šalies stiliaus

Mediniai laiptai namuose šalies stiliaus

 • vasarnamio chalet - o tai reiškia, "Country namas" arba "Shepherd trobelė" stilius, kuris sujungia natūralaus akmens ir medžio lubų sijos - atviras, natūralių spalvų, daugiausia tamsių spalvų, kartu su lyties užuomina. Norėdami maksimaliai tiksliai sukurti tam tikrą interjerą, turėtumėte naudoti laminatą iš spalvos "pelenai" arba "veržlė"
Juodoji staliuko miegamajame yra Šveicarijos kotedžo stilius

Juodoji staliuko miegamajame yra Šveicarijos kotedžo stilius

 • Provence - komfortas ir kaimo paprastumas, natūralios medžiagos, "seni" baldai, dažniausiai šviesūs, pastelinės spalvos patalpose, kuriose yra nedideli ryškūs dėmės. Grindui tinkamas yra ryškus laminatas su "ištemusiu", nepatirtiniu, tarsi sunkaus tekstūru, kaip pavyzdį galima paimti "balintą ąžuolą" su grioveliu
Foto 8 - Tamsusis laminatas virtuvėje Provanso stiliaus

Tamsus laminatas virtuvėje Provence stiliaus

 • Japonų stilius - šiame interjere grindys yra pagamintos iš sizalio arba bambuko. Šiandien jūs galite pasirinkti laminatą, kuris tiksliai imituoja šias natūralias medžiagas. Tuo pačiu metu jie gali būti arba šviesūs, arba pakankamai tamsūs atspalviai - laminato spalva ir tekstūra parenkami taip, kad atitiktų bendrą spalvų balansą kambaryje
Japoniško stiliaus kambaryje yra laminato grindys

Japoniško stiliaus kambaryje yra laminato grindys

 • minimalizmas - pagrindinis bruožas - sulaikymas, dažnai - ne daugiau kaip du ar trys atspalviai. Ant grindų klijuoti balto, juodo arba kompromiso laminatas - pilkas
Šviesus grindis gyvenimo kambaryje minimalistiniu stiliumi

Šviesus grindis gyvenimo kambaryje minimalistiniu stiliumi

 • aukštųjų technologijų - juodas, pilkas, kartais baltas laminatas. Dažniausiai spalva "wenge"
Virtuvė aukštųjų technologijų stiliumi

Virtuvė aukštųjų technologijų stiliumi

 • Gotika - gili juoda spalva iš laminato
Juodos grindys gotikinio stiliaus kambaryje

Juodos grindys gotikinio stiliaus kambaryje

 • pop menas - ypač kūrybingiems interjerams yra visiškai netikėta linija, tiek sekso, tiek atspalvių - mėlyna ir žalia, kuri puikiai tinka drąsiai sienų dekorui
Šviesus aukštas pop stiliaus stiliaus kambaryje

Šviesus aukštas pop stiliaus stiliaus kambaryje

Patarimai! Jei namuose nėra mažų vaikų ir augintinių, blizgusis laminatas papildys prabangos, elegancijos ir grožio kambarį. Šis požiūris yra ypač palankus patalpoms su mažomis lubomis - blizgus vizualiai "pakelia" lubas.

Nuotrauka 14 - Laminatas vaikų kambaryje

Laminatas vaikų kambaryje

Dažnai naudojamas laminatas patalpų zonavimas - skirtingos funkcinės sritys skiriamos dažymo, atspalvių ar tekstūros spalvinimo plokštėmis. Labai svarbu pasirinkti visas tos pačios storos plokštes ir kiekvienos zonos tam tikrą klasę. Sumaišius skirtingų spalvų laminato plokštes, galite sukurti originalų grindų spalvinį sprendimą. Ši parinktis bus pritaikyta kūrybingiems, ne trivialiems žmonėms, išskyrus monotoniją iš jų gyvenimo. Norėdami nustatyti kambarį tam tikrą ritmą ir pridėti energijos, dizaineriai naudoja tamsų sluoksnį su lengvu kūgiu. Be to, šis metodas leidžia vizualiai prailginti kambarį.

Pilka virtuvės grindys

Pilka virtuvės grindys

Šiuolaikinės technologijos leidžia gauti labai netikėtos tekstūros laminatą, pavyzdžiui, imituojant nuolydį arba krokodilą. Kambarys su tokiu grindų danga yra grazus ir rafinuotas.

Patarimai! Laminatas taip pat gali būti naudojamas kaip sienų danga - fragmentuojant jį, taip pabrėžiant tam tikrą plotą.

Nuotrauka 16 - siaura juostelių laminatas

Laminatas iš siauros juostelės

Kaip pasirinkti laminatą prie durų

Paprastai reikalaujama, kad grindų ir durų spalva nebūtinai būtų sujungta. Šiuo atveju tam tikrais atvejais durys ir grindys atrodo naudingos, priešingai nei sienoms. Pavyzdžiui, tamsios grindys ir durys puikiai atrodo nespalvotų šviesių sienų fone arba, priešingai, tamsių sienų fone - lengvas grindys ir durys.

Šviesus miegamasis grindys

Šviesus miegamasis grindys

Tačiau pastaraisiais metais dizaineriai pradeda naudoti kitą metodą - durų spalva, pakoreguotą dėl baldų spalvos (dažniausiai - kūno), o sienos ir grindys tuo pačiu metu yra fone. Norėdami sujungti visus elementus vienoje spalvų erdvėje, turite pastatyti baldų ir durų spalvą.

18 pav. Tamsiai rudas laminatas vaikų kambaryje

Tamsiai ruda laminatas vaikų kambaryje

Patarimai! Pasirinkdami laminatą, turėtumėte atsižvelgti į tai, kad gerai apšviestame kambaryje tamsiose plytelėse nešvarumai ir dulkės bus matomos daug stipresniau ir aiškiau nei lengvesni.

Laminatas interjere (39 nuotraukos): kaip pasirinkti tekstūrą ir spalvą

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

36 − = 26