Poilsio zona su patogiais sofomis ir kepsnine

Poilsio zona su patogiais sofomis ir kepsnine

Žemės sklypas žmonių sąmonėje jau seniai praėjo iš vietų, kur auginamos daržovės ir vaisiai šeimos poilsio centre. Po tokios pramogos atėjo laikas vakarieniauti, ir nieko geresnio negu mėsa, pagaminta ugnyje. Tačiau statyti ugnį name nėra geriausia idėja nuo ugnies saugos požiūriu, todėl būtina įrengti specialų skyrių - barbekiu zona. Mes sutinkame, kad šis pavadinimas bus apibendrinti kelis galimus variantus maisto ruošimui, ne tik lauke, bet uždaroje ugnies ir pažvelgti į juos išsamiau, siekiant pasirinkti geriausią variantą duoti.

Turinys:

  • Dizaino pagrindai
  • Atidaryti tipą
  • Uždara versija
  • Universalus variantas
  • Patio
  • Dekoro
  • Išvada
Maistas, virtas ant grotelių, turi puikų skonį

Maistas, virtas ant grotelių, turi puikų skonį

Dizaino pagrindai

Prieš pradėdami svarstyti galimus projektus, atkreipkite dėmesį į keletą taisyklių, kurios turėtų būti išklausytos, kai jos įgyvendinamos atskirai.

  • Pirma taisyklė yra optimalus atstumas iki gyvenamosios struktūros. Tuo atveju, jei nėra numatyto įrenginio atskiro vandens ir energijos tiekimo, tai nenaudinga nustatyti maksimalų atstumą. Be to, su sąlyga, kad produktai bus saugomi pastatuose, pavyzdžiui, mažame šaldytuvas, jie turės grįžti laikas nuo laiko.
Verandas atviro tipo klasikinio stiliaus

Verandas atviro tipo klasikinio stiliaus

BBQ zona, esanti prie namo

BBQ zona, esanti prie namo

  • Dviejų lygių aukštoji platforma. Jo naudojimas yra akivaizdžiai būtinas, nes nepalankios oro sąlygos lemia tai, kad tiesiog negalima naudoti skirtos teritorijos pagal paskirtį.
  • Trečioji taisyklė yra tai, kad virimo vieta turėtų būti atskirta nuo vietos, kur žmonės valgo. Tai galite padaryti fiziškai ar sąlygiškai. Pirmuoju atveju tai naudojama visų rūšių sienoms, įskaitant groteles ar gyvenimo plantacijas, o antroji - aktyvi zonavimo metodų taikymas su lentelių padalijimu stogai ir paprastą pravažiavimų organizavimą.

Atidaryti tipą

Lengviausias dalykas organizacijoje bus šis metodas. Tam nereikalingos specialios priemonės ir daug statybinių medžiagų, o svarbiausia - darbo sąnaudos. Juk jis idealus įsigyti Grilis arba kepsninė. Fantazija negali būti apribota montavimu treniruokliai arba suoliukai su stalais. Jie bus sėkmingai pakeisti pasivaikščiojimas, Įsikūręs šalia židinio, kuris gali būti pastatytas atvirai.

Minkšti baldai darys patogesnius susibūrimus grynu oru

Minkšti baldai darys patogesnius susibūrimus grynu oru

Išmanus natūralių žalių ir pilkojo betono derinys

Išmanus natūralių žalių ir pilkojo betono derinys

Svarbiausia, kad jame nereikia stogo ar sienų, ribojančių veiksmų laisvę ir aplinkinio pobūdžio peržiūrą. Bet baldų pasirinkimas turėtų teikti pirmenybę variantų būti lengvai perkelti iš vienos vietos į kitą blogo oro atveju, arba tiesiog nebus sugadinti nuo drėgmės perteklius ar saulės spindulių. Pavyzdys yra kaltiniai kėdės ir stalai, padengtas fasado laku.

Uždarytas tipas

Ši parinktis dažniausiai naudojama, nes ji turi ne tik daugybę modifikacijų, bet ir optimalų patogių savybių rinkinį, pavyzdžiui, visą orą ir patrauklią išvaizdą. Jis gali būti ekologiškai parašytas namų dizainas, naudojant tuos pačius metodus ir panašias statybines medžiagas.

Baseinas leis jums atvėsti per karštą dieną

Baseinas leis jums atvėsti per karštą dieną

Jaukios terasos su Provanso stiliaus elementais dizainas

Jaukios terasos su Provanso stiliaus elementais dizainas

Sostinės lauko gaminimas

Sostinės lauko gaminimas

Uždaro tipo variantai yra pavėsinės ir paviljonai, kuris gali būti derinamas su visomis krosnimis, kur galite gaminti daug įvairių patiekalų, tai yra, naudokite ne tik grilį ar keptuvę. Galbūt tai yra dėl vamzdžių, kurie rodomi virš stogo.

Pastaba! Čia yra dar vienas pliusas - dūmų nebuvimas ir degimo kvapas, galintis sugadinti vasaros nuotaiką.

Prieinamumas stogas leidžia atsigaivinti, nepaisant oro sąlygų, ir, jei lietus sumažės, svečiai bus patenkinti šašinio kebabo ir kitų gėrybių skoniu. Kaip premiją - laisvę pasirinkti baldus, nes ji nebus jautresnė aktyvios saulės ir kritulių.

Universalus variantas

Ši konstrukcija vadinama universalia, nes ji jungia atvirų ir uždarų privalumus projektavimo projektai. Šis efektas pasiekiamas dėl sulankstomų modulinių dalių. Jų ryškus pavyzdys yra įtraukiami ir ištempti stogai, kurie papildyti sulankstomais baldais. Taip pat galima naudoti mobiliuosius rėmus iš medžio arba metalo, taip pat jų derinius su tekstilės gaminiais.

Markizės padės apsaugoti jus nuo karščio saulės ar netikėtų kritulių

Markizės apsaugo jus nuo degimo saulės ar netikėtų kritulių

Pastaba! Svarbu, kad tokia erdvė būtų pritaikyta atsižvelgiant į sezono ir sezoninius orų sumanymus.

Šis metodas neleis įrengti stacionarios krosnies su šildomomis medinėmis medžiagomis, tačiau jūs galite visapusiškai pasinaudoti didelių keptuvių su ratais ir netgi nauda įmontuota kepimo orkaitė.

Stogo rėmas bet kuriuo metu gali būti padengtas brezentu ar kita vandeniui atsparia medžiaga

Stogo rėmas bet kuriuo metu gali būti padengtas brezentu ar kita vandeniui atsparia medžiaga

Patogus poilsio zonos Viduržemio jūros stiliumi

Patogus poilsio zonos Viduržemio jūros stiliumi

Patio

Ši įsikūnijimas atėjo iš Vakarų, kur tokios struktūros dažnai naudojamas tiesiogiai namų, esančių priemiestyje, bet pakankamai tankus pastatuose, kur beveik kaimynas gali atrodyti už tvoros, kur veja, kaip įprasta, ekologiškesnis. Norėdami to išvengti, organizuokite terasa - kiemo siena su sienomis, bet be stogo, kurioje galite nustatyti sėdynes, stalus ir, žinoma, kepsninė.

Patarimai! Matmenys kiemo yra mažos, todėl bazėje be problemų, galite organizuoti svetainę iš grindinio plokštės arba visiškas pamatas greta pagrindinės struktūros.

Dekoro

Pradedant nuo krosnies arba židinio pasirinkimo, daugelis pamirštame dekoro, kuris yra svarbus, nes priskiriamoje zonoje vaidina ne tik maistą. Po ilgos vasaros dienos jis turėtų būti pakankamai patogus maloniai bendrauti ir atsipalaiduoti. Todėl būtina rūpintis papildomomis patogumais - pledai ir pagalvės.

Atviras ugnis ne tik šildo vėsiu oru, bet ir tarnauja kaip dekoro elementas

Atviras ugnis ne tik šildo vėsiu oru, bet ir tarnauja kaip dekoro elementas

Žvakės, esančios nišose, atrodo labai įspūdingos

Žvakės, esančios nišose, atrodo labai įspūdingos

Patarimai! Pageidautina, kad baldų paviršius būtų lygus ir be krūvos, kad nebūtų kaupiami lauko purviai ir drėgmė. 

Kitas svarbus akcentas - lauko apšvietimas, kuris ypač svarbus vakare. Tuo pačiu metu ji gali būti pritvirtinta prie bendro apšvietimo sistemos svetainėje arba pagaminta individualiai, todėl prireikus ji skiriasi atsižvelgiant į situaciją ir žmonių skaičių. Svarbu atkreipti dėmesį į apšvietimo prietaisai. Jie turi atitikti lauko apšvietimo standartą, atsižvelgiant į atsparumą drėgmei ir dulkėms. Priešingu atveju jūs neturėsite skaičiuoti ilgalaikio veikimo.

Išvada

Kaip matote, yra daug būdų, kaip organizuoti civilizuoto maisto vartojimo vietą lauke, ir kiekvienas iš jų turi savo niuansų. Bet nesvarbu koks jūsų sprendimas, tikėkitės sėkme ir leiskite savo svetainei tapti puiki vieta asmeniniam poilsiui ir dvasinėms susibūrimams su artimaisiais!

Mes įrengome idealią barbekiu vietovę šalyje: projekto galimybes ir geriausius įgyvendinimus

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 1