Mini vonia iš medžio su pritvirtinta vasaros virtuve

Maža pirtis iš medžio su pritvirtinta vasaros virtuve

Sukurkite mini vonią - geriausią sprendimą dėl biudžeto pasirinkimo šalies name. Be to, jis gali tilpti net labai maža priemiesčio plotas. Patikrink tai patys!

Turinys:

 • Padaryti pamatą
 • Sienos montavimas
 • Grindys
 • Konstrukcijos šildymas
 • Stogas
 • Komunikacijos
 • Viryklė vonioms
Miniatiūrinė vonia mansardoje

Būsto stiliaus parinktis

Vonios kambario interjeras

Mažos pirties interjeras

Banya-barrel, įrengtas ežero kranto

Vonios kambarys ant ežero kranto

Rusų pirtis mažų dydžių

Rusų pirtis mažų dydžių

Norint gauti gerą rezultatą, būtina tinkamai sudaryti visus mazgus ir ryšius kambaryje, reikia atidžiai apgalvoti projektą. Norėdami tai padaryti, turite nustatyti sau kelis veiksnius:

 • koks plotas, kurį esate pasiruošęs statyti;
 • Dirvožemio savybes ir drenažo sistemos organizavimo galimybes;
 • komunikacijos poreikis;
 • pastato kambarių skaičius;
 • kaip dažnai jis bus naudojamas;
 • iš kokios medžiagos bus pastatyta;
 • stogo dangos medžiagos;
 • šilumos izoliacijos variantai.
Modernaus stiliaus mini vonios dizainas

Modernus dizainas

Saunoje ant medžio sutaupoma elektros energija

Malkos gali sutaupyti elektros energijos

Jei esate ribotas erdvėje, tai pakanka padaryti mini-vonios rankomis. Jei planuojate naudoti jį ištisus metus, verta galvoti apie persirengimo kambarį, kuriame galite keisti drabužius. Kartais garinė pirtis sujungta su skalbimo kambariu. Visa tai yra dėl kambario dydžio.

Kaip variantą, norėdami pastatyti vonią, galite naudoti priekabą, konteineris ar sunkvežimio dėžė. Dėl patogumo transportuoti kartais konstrukcija yra ant platformos ar priekabos.

Mobili vonia yra puiki galimybė žmonėms, kurie mėgsta keliauti

Mobilioji versija yra puiki galimybė žmonėms, kurie mėgsta keliauti

Padaryti pamatą

Kai tik mini-namelių pirtys būtina pradėti pamatyti. Mažame kambaryje su skeleto sienomis nėra reikalo tvirto pagrindo, bet jo išvaizda priklausys nuo vonia ir dirvožemio vietos.

Prieš statybų pradžią būtina išvalyti ir lyginti teritoriją

Prieš statybų pradžią būtina išvalyti ir lyginti teritoriją

Pirmiausia reikia išvalyti ir pašalinti svetainę, kurioje bus atliekama statyba. Mes atsikratyti piktžolių žolės, kad būtų lengviau iškasti, po kurių mes žymimos. Apskaičiuojant reikia nustatyti įstrižainę ir patikrinti ją, matuojant atstumą tarp kampų: jie turėtų būti lygūs, tokiu atveju mes pasieksime kampus.

Statybos aikštelės išdėstymas

Statybos aikštelės išdėstymas

Pylimas į pamatą

Pylimas į pamatą

Mes ištraukiame strypą tarp kaiščių, tada nukreipkite atstumą iki pagrindo pločio ir užfiksuokime keturis smeigtukus kampuose. Dėl smėlio dirvožemio paimtas 40 cm, molis -. 25 cm Daugiau Yra kasimo griovius, kurių gylis yra apie 50 cm, jei numatyta pertvara, taip pat reikia sukurti pagrindą jiems savo dizainą .. Pasibaigus tranšėjos dugnas yra nustatyta smėlio sluoksnis iki 10 cm. Kartais žvyras naudojamas būti gerai sutankintas ir išlyginti.

Atsižvelgiant į 10 mm skersmens metalinį lazdele, gelžbetoninės konstrukcijos gardelės. Naudojame faneros plokštes ar lakštus, pastatome klojinius, kurių aukštis yra apie 20 cm. Metalo grotelės jau turėtų būti centimetrų tranšėjos plotis 10, jis turi būti padėtas, naudojant specialius pamušalus iš plytų. Kitas žingsnis yra sprendimo parengimas. Gatavus tirpalą įpilama į tranšėją, o viršutė išlyginta šluoste, po to reikia laukti tam tikro laiko, kad pamatytų pamatą. Per gelžbetoninę konstrukciją būtina pastatyti hidroizoliacinę medžiagą.

Gelžbetonio konstrukcija

Gelžbetonio konstrukcija

Klojinių klojimo skiedinys

Klojinių klojimo skiedinys

Mini vonios diržo pamatas

Juostelio pamatas

Kartais naudojamas stulpinis pamatas: šiuo atveju išpilstymas nėra nepertraukiamas sluoksnis, o segmentai. Atramos dedamos per kiekvieną metrą. Jei planuojate naudoti sunkią krosnį, taip pat turite užpildyti pamatą.

Stulpelio pamatas tinka mažiems pastatams

Stulpelio pamatas tinka mažiems pastatams

Sienos montavimas

Gražus saunas su gultais ant stogo

Originali idėja su gėlynu ant stogo

Nedidelė akmens vonia

Nedidelė akmens vonia

Statybai medinė vonia būtina paruošti sienų juostą. Norėdami tai padaryti, supjaustykite sijos dydį ir apdorokite jungties kraštus. Ant gatavo pagrindo yra klijuota hidroizoliacija, virš kurios sijos uždedamos taip, kad kraštai patenka į griovelius, tuo pat metu į kiekvieną išorinį kampą prisukamas varžtas. Surinkus pirmąją eilutę, įstrižainė yra pažymėta ir išlyginta. Tada dizainas tvirtinamas savisriegiais sraigtais, sijos į pamatą tvirtinamos inkaro varžtais.

Pagrindo hidroizoliacija

Pagrindo hidroizoliacija

Pirmosios rąstų eilės įrengimas

Pirmosios rąstų eilės įrengimas

Kita eilutė dedama ant ankstesnio ir užfiksuota metaliniais kampais, nustatytais lygyje. Langų angoms reikia pjūvį pjaustyti ir sustiprinti angą papildomais horizontaliaisiais tiltais. Tas pats daroma su durimis. Kartais rėmo konstrukcijoje sienos sienos yra surenkamos atskirai, o po to tvirtinamos prie pagrindo.

Kepimo vamzdžių montavimo pavyzdys mini vonios statyboje

Statybos metu rąstų pavyzdys

Grindys

Grindų montavimas savo rankomis

Grindų montavimas savo rankomis

Gerai sumaišant žemę pastato viduje, jis yra padengtas hidro barjerą, ant kurio pilamas molis. Tada būsimoms grindims bus nustatytos atsilikimo. Tarp lagų gali būti dedama mineralinė vata izoliacijai, iš viršaus ji yra padengta plėvele. Grindys yra apsiūtos lentomis, kurios yra sulankstytos. Garų kambario kambaryje reikia nutiesti nuolydį, kuris vandenį išleis tam tikroje vietoje. Jei regionas, kuriame vyksta statyba, šalčio žiemą nesiskiria, grindys negali būti izoliuoti. Pagal garų kambarį, grindys pilami betonu su tam tikru nuolydžiu, siekiant sujungti vandenį, ant viršaus padengtos lentomis.

Betoninių grindų izoliacijos schema

Betoninių grindų izoliacijos schema

Medinės grindų šildymo schema

Medinės grindų šildymo schema

Konstrukcijos šildymas

Dažniausiai išorinės vonios sienos dalys yra izoliuojamos šilumą izoliuojančiomis medžiagomis, kurios viršuje yra išklojamos pamušalu arba dembliu. Vidaus darbams reikia statyti garintuvą. Izoliacijai naudokite putų polistireną arba mineralinę vatą: už tai jie turi būti labai tvirtai pritvirtinti, viršutiniai padengti hidrobarjerais ir gaudyti. Nepamirškite patalpinti lentynų garinėje patalpoje, kurioje galite sėdėti. Padarykite iš poliruoto lentjuostes. Jis tvirtinamas savisriegiais varžtais arba cinkuoto plieno vinimis. Matmenys yra parinkti tiesiai po kambariu.

Vonios sienų šilumos izoliacijos schema su mineraline vata

Sienų šilumos izoliacijos schema su mineraline vata

Stogas

Mini saunos stogo įrengimas iš juostos

Stogo įrengimas iš medienos

Nedidelis stogas tinka viengubajai stogui: sijos, kurios tvirtinamos metaliniais kampais, dėžutė yra pagaminta iš viršaus ir dengiama grindų danga. Lubos yra suformuotos įprastomis grindimis, tada hidro barjeras yra padengtas ir izoliuotas mineraline vata arba putplasčiu. Kartais sumontuotos lubų sijos, kurios yra užliejamos pamušalu.

Komunikacijos

Ypatingą dėmesį reikėtų skirti montavimui medinėje vonioje

Ypatingą dėmesį reikėtų skirti montavimui medinėje vonioje

Būtina suplanuoti ryšių vietą net pradiniame mini vonia rengimo etape. Elektros laidai turėtų būti paslėpti po oda, o jie turi būti uždėti specialiomis metalinėmis rankovėmis. Kabelį reikia paimti dviguba juosta. Taip pat reikia įžeminti. Apšvietimo pasirinkti Sandarūs šviestuvai. Jie gali būti sumontuoti tiek ant lubų, tiek ant sienos.

Ventiliacija yra svarbi kiekvienos vonios išdėstymo dalis

Ventiliacija yra svarbi kiekvienos vonios išdėstymo dalis

Būtų logiška naudoti baką, kuriame bus kaitinamas vanduo iš krosnies šilumos. Svarbus dalykas yra ventiliacijos išdėstymas, todėl lubose yra padarytos ventiliacijos grotelės su išėjimais po stogo nuolydžiu. Nepamirškite pastatyti nutekėjimo angos, kur vanduo nutekės. Tai turėtų būti neįprasto dydžio, porinis akmuo, kuris tarnauja kaip specialus filtras, yra palaidotas viduje.

Viryklė vonioms

Mikrobangų krosnelė su gražiu dizainu

Elektros dizaino orkaitė

Tai galite padaryti pats arba nusipirkite paruoštą versiją. Antrasis bus jums saugesnis ir patikimesnis. Moderni statybos rinka yra didelis asortimentas elektrinės orkaitės, kurios yra skirtingos dydžio ir gali sukurti reikalingą temperatūrą kambaryje. Norint apskaičiuoti, kokios rūšies orkaitę reikia nusipirkti, reikia nustatyti kambario apimtį ir palyginti ją su TEN galia 1 m kubine - 1 kW. Orkaitė sumontuota ant paruoštos pagrindo. Nepamirškite padaryti hidroizoliacijos.

Mini vonia kūrimo projektas yra nebrangus, tačiau konstrukcija gali trukti keletą dešimtmečių ir beveik nesiskiria nuo įprastos garų kambario versijos.

Mini vonios: šiuolaikinių modernių projektų apžvalga ir visi statybos etapai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + 1 =