Automatinis laistymas yra būtinas duoti

Automatinis laistymas yra būtinas duoti

Automatinis laistymas dacha - Progresyvi, sudėtinga sistema, reikalaujanti rūpestingos ir rūpestingos priežiūros. Kuo sodinami daugiau šimtai hektarų, tuo labiau reikėtų apsvarstyti šią galimybę, užtikrinant tinkamą vandens kiekį.

 • Automatinio laistymo tipai
 • Vandens lašelių funkcijos nustatymas
 • Bendrosios rekomendacijos ir sistemos įdiegimo rekomendacijos
 • Pagrindinės laistymo taisyklės ir principai
Automatinis laistymas palengvins poilsį name

Automatinis laistymas palengvins poilsį name

Automatinis laistymas šalyje yra būtinas net vejoje

Automatinis laistymas šalyje yra būtinas net vejoje

Lietaus drėkinimo technologija šalyje

Lietaus drėkinimo technologija šalyje

Automatinio laistymo tipai

Automatinis laistymas šalyje yra geriausia proga supaprastinti jūsų gyvenimą sodas ar sodas ir įspūdingas pinigų taupymas. Racionaliai paskirstant skystą drėkinimą, galima sutaupyti šios žaliavos. Praktinė problema susijusi su trimis pagrindinėmis drėkinimo sistemų rūšimis.

 1. Lietaus vandens technologija apima vandens srautą iš viršaus. Taigi, augalų lapai yra drėkinami, iš jų pašalinamos dulkės, o dirvožemis lieka nepakitęs. Šis tipas yra pats efektyviausias, nes jis yra kuo artimesnis natūraliam hidratacijai.
 2. Mažiausia ekonomiškesnė yra lašinamoji veislė, nes tai nereiškia, kad augalo paviršiuje ar netoliese esančiame dirvožemyje nėra vandens. Šiuo atveju neveikia ir šaknys - paaiškėja, kad dirvožemis yra visiškai hidratuotas tiek, kiek reikia. Šis drėkinimo būdas yra idealus sprendimas dideliems sodo savininkams ir ribotam vandens kiekiui.
 3. Vandens sodo ir sodo vidinė dirvožemio forma reiškia žemės drėgmę, o viršutinis sluoksnis išlieka sausas. Tai reiškia, kad vanduo yra iš vidaus, ir šis sąveikos būdas padeda apsaugoti stiebus ir augalų lapus nuo skilimo, taip pat neleidžia piktžoles augti.
Lietaus drėkinimo technologija turi labai gerą drėkinimą

Lietaus drėkinimo technologija, efektyvus drėkinimas

Apskritai sistema gali veikti automatiškai ir mechaniškai. Pirmuoju atveju nereikia stebėti vandens kiekio ir lovų laistymo dažnio. Taip yra dėl to, kad visos funkcijos yra aiškiai sureguliuotos ir yra automatiškai valdomos.

Pastaba! Tokio tipo diegimas yra skirtas ilgiau kaip 10 metų, bet tai užims daug pinigų gamybai. Kartais naudojama pusiau automatinė schema, leidžianti pasirinkti reikiamą laiko režimą. Automatinį laistymą kaimo namuose gali organizuoti pats, tačiau tam būtina atlikti racionalių pasirengimo darbui priemonių kompleksą.

Lašinamas drėkinimas

Lašinamas drėkinimas

Vandens lašelių funkcijos nustatymas

Metodo esmė yra tiekti vandenį į rezervuarą esant tam tikram slėgio indeksui, o vamzdeliuose yra specialių lašintuvų, kurie yra arti šaknies sistemos. Operacijos stoka yra tai, kad paprastai vanduo tiekiamas tik artimiausiems lašintuvams, o likusiems elementams kyla vandens stygius.

Patarimai! Su padidėjusiu slėgio indeksu pirmieji šalia esantys elementai turės perteklių drėgmės, todėl būtina sukurti aukštos kokybės slėgio sistemą.

Lašinamojo drėkinimo įrengimo schema

Lašinamojo drėkinimo įrengimo schema

Jei nuspręsta taikyti šią konkrečią drėkinimo sistemą, verta atkreipti dėmesį į keletą elementų sudedamųjų dalių:

 • Vamzdynų tipo sistema, nukreipimo vienetų buvimas. Tradiciškai pirmenybė teikiama metalo plastiko gaminiams.
 • Vožtuvai - šie komponentai reikalingi vandens srautui reguliuoti, tai yra, jei viršijama riba, vožtuvas neleidžia vėlesniam maitinimui.
Automatinio laistymo vožtuvas

Automatinio laistymo vožtuvas

 • Skaitliukas - šis elementas yra reikalingas norint gauti informacijos apie sunaudotą vandens kiekį. Be to, gali kilti problemų nustatant augalams patenkančio vandens kiekį.
Skaitiklis automatiniam laistymui

Skaitiklis automatiniam laistymui

 • Vandens filtrai yra labai gausu, todėl vartotojui nebus sunku pasirinkti tinkamą, atsižvelgiant į teikiamos vandens kokybę. Esant aukštam užterštumo lygiui, verta pirmenybę teikti produktams, kurie turi automatinį skalbimo būdą.
Automatinio laistymo filtras

Automatinio laistymo filtras

 • Tręšimo agregatai - juos galima montuoti atskirai nuo rezervuaro ir naudoti kokybiškai skystų ir granuliuotųjų trąšų. Trąšos reaguoja su vandeniu vamzdžiuose ir įpilamos į gamyklą lašintuvu.
 • Prijungimo ir slopinimo mechanizmai turėtų būti naudojami tose vietose, kur vamzdeliai yra šakotos.

Taigi, atsakymas į klausimą, kaip pastatyti priekabą prie dachos, yra gana paprastas, todėl būtina racionaliai užtikrinti šios sistemos organizavimą, pirmiausia sukūręs svetainės schemą ir vaizduodamas lovos su augalais. Tai leis jums apskaičiuoti reikalingų jungčių skaičių ir lašintuvus.

Pripučiamojo drėkinimo sistemos priedai

Pripučiamojo drėkinimo sistemos priedai

Bendrosios rekomendacijos ir sistemos įdiegimo rekomendacijos

Automatika yra pernelyg sudėtingas dizainas, padedantis žymiai supaprastinti sodininko gyvenimą. Tačiau savaiminio drėkinimo automatizavimas gali būti sudėtingas.

Pneumatinių sistemų komponentai dažnai vadinami siurbliais, slėgio reguliavimo įrankiais, laikmačiais, valdymo įtaisais. Dažnai sodininkai pasitiki šių galimybių įgyvendinimu specialistams, o sprendžiant dėl ​​savarankiško darbo turėtumėte susisiekti su specialistu. Norint, kad sistema veiktų sklandžiai ir neatsirastų, reikia laikytis kelių pagrindinių sąlygų:

 • Papildomų dirvožemio drėgmės rodiklių įrengimas. Tokiu atveju laikmatis veiks neatsižvelgiant į natūralių kritulių kiekį, kuris yra būtinas norint išvengti dirvožemio perpildymo.
 • Bet kuriam sistemos įrengimui reikalingas tam tikras planas, o tam reikia paruošti sekcijos schemą ir schematiškai nurodyti purkštuvų ar lašelių elementų vietą.
Norėdami automatiškai laistyti, labai svarbu tinkamai pritvirtinti vamzdžius

Norėdami automatiškai laistyti, labai svarbu tinkamai pritvirtinti vamzdžius

 • Po to, kai visa grandinės gamyba, planą galima išplėsti. Tam tradiciškai naudojamos nagai ir spalvoti virveliai.
 • Kad sistema būtų aprūpinta vandeniu, būtina įsigyti gerą siurblį, kuris gali turėti drenažo rūšį ir gali būti tiekiamas su ašimis, stūmokliais. Pasirinkimas grindžiamas vandens kiekiu, kuris reikalingas drėkinimui.
Automatinio laistymo sistemos montavimas

Automatinio laistymo sistemos montavimas

Automatinė laistymo sistema ant dagos padės išvengti pernelyg didelių susirūpinimą dėl darbo ir funkcionalumo.

Patarimai! Nesijaudinkite dėl laistymo kokybės - racionaliai įrengus, viskas turėtų būti padaryta geriausiu įmanomu būdu. Tačiau periodiškai patikrinkite ir pakeiskite filtrų elementus. Taip pat reikia reguliaraus poslinkio akumuliatoriai.

Laistyti savo rankomis

Lietaus vandens automatinio laistymo technologija

Lietaus vandens automatinio laistymo technologija

 • Purškimas yra automatinė sistema, dažnai naudojama vejoms laistyti, tačiau šis metodas taip pat svarbus sodo, sodo ir sodo savininkams. Jei darbas atliekamas automatiškai, svarbus vaidmuo tenka balansui tarp drėkinimo dažnio ir drėgmės sugėrimo laipsnio. Šis principas turi didžiulį pranašumą - netrukdo dirvos dangai. Dėl stipraus vandens purkštukų nereikia nereikalingų skylių, todėl šaknų sistema turi teisę išsaugoti vientisumą. Svarbi tokios sistemos savininko užduotis yra tai, kad būtina užtikrinti visišką purkštukų galvos ir intensyvumo kontrolę, siekiant išvengti dirvožemio drėgmės.

Norėdami įrengti lietaus drėkinimo įrangą asmeninėje erdvėje, būtina užtikrinti vamzdžių naudojimą ir drėkinimo sistemų paskirstymą vienodam vandens tekėjimui visoje aikštelėje.

Patarimai! Vandens makiažo atveju krūmai ir medžiai mechanizmai turi būti pritvirtinti aukščiau. Svarbi visos sistemos dalis yra 20 mm vamzdžio elementai, taip pat reikia atkreipti dėmesį į kranus ir purkštuvus su purkštukais. Drėkinimas turi būti vienodas, priešingu atveju yra galimybė šaknų sistemą išdžiūvti arba sulaužyti.

Jei buvo nuspręsta savarankiškai statyti dachą savo rankomis, tuomet jūs penkių minučių nuo kompetentingo atsakymo į šį klausimą. Racionalus požiūris į šį klausimą leis pasiekti optimalų rezultatą ir sukurti kokybišką darbo sistemą be didelių sunkumų.

Patogi ir paprastas būdas veją šalyje drėkinti

Patogi ir paprastas būdas veją šalyje drėkinti

Automatinis laistymas šalyje: pagrindinės laistymo taisyklės ir principai

Norint efektyviai dirbti drėkinimo sistemą, turite laikytis tam tikrų pagrindinių taisyklių:

 • Nepriklausomai nuo drėkinimo sistemos automatizavimo lygio, ne visiškai atsiskirkite nuo šio proceso. Laisvumo nebuvimas laistymo procese yra minimalus, o dirvožemio paviršiuje susidaro pluta, apsauganti nuo drėgmės įsiskverbimo. Jis būtinai turi būti atlaisvinamas, nes dirvožemis yra prisotintas reikalingomis medžiagomis.
 • Norėdami naudoti sistemą, nepageidautina naudoti šalto vandens. Geriausia duoti pirmenybę nusistovėjusiam, saulėje šildomam vandeniui. Taip yra dėl to, kad šaltas poveikis neigiamai veikia šaknies sistemą apskritai.
 • Būtina pasiskirstyti augalines kultūras teritorijoje, kad būtų galima ją padalyti į zonas pagal drėgmės laipsnį: vienoje pusėje yra augalai, kurie myli vandenį, o tie, kurie yra linkę augti sausoje klimatoje, Kita vertus. Tai palengvina paprastą drėkinimo sistemos organizavimą.

 • Jei drėkinimo darbai atliekami tiesiogiai iš žarnos, vandens srove neturėtų būti griežtai nukreipta po šaknimi, nes tai gali sukelti rimtą žalą šaknų sistemai ir sukelti skilimą. Lygiai taip pat svarbu drėkinimo darbų vienodumą, tai yra, vanduo turi būti įsisavinamas į dirvą visur.
 • Kai yra drėgmės išlaikymo dirvožemyje reikia, tai gali būti padengtas iš šiaudų šulinių. Šiuo atveju žemė lieka drėgna, nes barjeras yra sukurta, kad neleidžia momentinį garavimą drėgmės.

Patarimai! Jei atsiras sausros, laistymas turėtų būti gausus, bet dažnas. Faktas yra tas, kad dažnai suvartojus skystą, bet seklią ekspoziciją, šaknys negaus pakankamai drėgmės. Dėl to susidaro pluta, kuri tampa kliūtimi šaknų sodrumui su vandeniu.

Jei nuspręsite pirkti automatinę laistymo į šalį, būtina kvalifikuotai požiūris į savo atrankos ir diegimo!

Automatinis laistymas šalyje: automatinio laistymo tipai ir visos informacijos apie tinkamą sistemos diegimą

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

50 + = 52