Ryškios tapetos ir brėžiniai vietoj tradicinių paveikslų. Naujas pažvelgti į klasiką

Ryškios tapetos ir brėžiniai vietoj tradicinių paveikslų. Naujas pažvelgti į klasiką

Prieškambaris yra prielaida, kuri dominuoja kiekviename bute, taigi svarbu pasirinkti tinkamą foną gatvėje, nuotraukas, kurių interjere galite pamatyti toliau galerijoje. Galų gale kiekvienas būstas prasideda, kai svečias ar savininkas turi jaustis namų komfortą. Kai skambinate tarpo koridorių, kiekvienas siekia savų tikslų, bet jei nusprendžiama atlikti plataus masto renovacijos, jų pasirinkimas - pagrindinis uždavinys turi būti išspręstas. Šiandien su sienų apdailos medžiagų asortimentu nėra jokių problemų: tradiciniai popieriaus variantai, vinilas ir kiti elementai, skirti ne tik dekoruoti kambarį, bet ir vizualiai paslėpti savo trūkumus. Tačiau didžiulis pasirinkimas reiškia savininkų klaidas, kurios nusprendė įvežti jo buto prieškambaris ar namuose yra pastabos apie komfortą.

Turinys:

 • Ką reikia žinoti apie prieškambario foną
 • Kaip pašalinti trūkumus kambaryje
 • Įvairių tapetų savybės
 • Vienodos medžiagos - ramus ir jaukus
 • Ekrano užsklandos
 • Aktyviojo piešimo pasirinkimas: kaip tai padaryti
Spalvoti fono paveikslėliai pabrėžia interjero detales

Spalvoti fono paveikslėliai pabrėžia interjero detales

Kubizmas yra vėl madingas

Kubizmas yra vėl madingas

Sulaikyti monofoniniai tapetai pilkos spalvos atspalviais kartu su baltais baldais suteiks butą kilnus išvaizdą

Sulaikyti monofoniniai tapetai pilkos spalvos atspalviais kartu su baltais baldais suteiks butą kilnus išvaizdą

Prieškambario savininkas atnaujinimas gali lengvai paklausti apie kokius variantus būtų aktualiausios ne tik patinka, bet ir dizaino savybių, ir jis bus teisus, nes "drabužiai" gerai pasirinkta sienos garantuoja ramią atpalaiduojančią atmosferą ir puikią nuotaiką šeimininkų. Apsvarstykite kaip pasirinkti ekrano užsklandą Būsto koridoriuje, kad jų atrankos ir naudojimo procesas atneštų malonumą.

Ką reikia žinoti apie prieškambario foną

 • Prieš pradėdami rinktis, turite atsižvelgti į kambarį ir jo savybes. Galų gale visi iš gatvės atnešti nešvarumai "įsikurs" čia. Todėl pirmenybė turėtų būti teikiama plaunamos tapetai arba vinilo produktai, lengva ir paprasta valyti ir bet kokia apkrova.
 • Sienų dangų taisymas. Pasirinkus užsklandą, kuri visiškai atitinka ankstesnį momentą, yra dar viena taisyklė: nepasirinkite šviesos spalvų turinčių medžiagų, nes jie greitai purvina. Dulkių, purvo, batų tepalas, lietaus vanduo - visa tai bus iš karto ant esminis faktas, ir kaip prieškambario nėra langų, lemputė dega blausiai ir matomas plika akimi netobulumo bus sunku.
Prieškambaris tamsiose spalvose - praktinis sprendimas

Prieškambaris tamsiose spalvose - praktinis sprendimas

 • Nustačius spalvotų tapetų pasirinkimą, verta atkreipti dėmesį į gaminio tekstūrą. Šiuo metu vestibiuliuose yra gana populiarus tapetai su imitacija mūrijoms, plytelių ir akmens elementų, bus įdomu atrodyti kaip imitacija tinkas. Šio tipo tapetai puikiai tinka bet kokiam interjerui ir sukuria jai nepakartojamą komforto ir jaukumo atmosferą.
Tekstuotos tapetos mėlynos spalvos tonai

Tekstuotos tapetos mėlynos spalvos tonai

 • Atskiras niuansas yra atkreipti dėmesį į tokį variantą kaip dekoratyvinis akmuo ir tapetai. Jų pagrindinis pranašumas paprasčiausiai perkeliant valymą ir plovimą, tuo pačiu pašalinant nešvarumų daleles, galite naudoti įvairius mišinius. Be to, pakartotinai bus galimybė pertvarkyti tokias struktūras. Vienas iš trūkumų yra aukšta produktų kaina, tačiau galite sumokėti už grožį ir įkvėpimo pojūtį.
Plytų siena kartu su tapetais greitai atsikratys dulkių ir nešvarumų

Plytų siena kartu su tapetais greitai atsikratys dulkių ir nešvarumų

 • Tarp visų variantų, tinkamų dekoruoti koridorių, verta apsvarstyti dar vieną - tai skystas tapetai, kurie puikiai tinka senų namų sienoms klijuoti. Juk pagrindinė problema, kuri turi nuolat kovoti su savo Šeimininkai - nelygios Sienos: per didelis pasvirimo kampas plokštelės, iš daugelio piliakalnių formavimas, įlenkimai - visa tai gadina patalpų išvaizda, o nė vienas iš formulių negali susidoroti su šia defekto tipą. Privalumai yra lengva valyti ir pakeisti toną.
 • Jei norite sukurti neįprastą vaizdą kambaryje, galite sukurti interjerą naudodamiesi geležiniais tapetais. Viršutinėje dalyje jie yra padengti plonu folijos sluoksniu, todėl paviršius gali būti padengtas skirtingais modeliais. Kitas tokios dangos plumas yra tai, kad patalpoje, kurioje yra nedidelis apšvietimas, metalas blizgesys, dėl ko kambarys bus lengvesnis.

Tokiu būdu Pasirinkite garderobą ir koridorių tapetą paprasčiausiai svarbiausia atsižvelgti į kelis specialistų patarimus ir veikti pagal savo pageidavimus.

Prieškambario fonai padeda sukurti ypatingą komforto atmosferą

Prieškambario fonai padeda sukurti ypatingą komforto atmosferą

Fonai garderoboje: nuotrauka interjere ir kaip pašalinti kambario trūkumus

Fono paveikslėliai - tai ne tik būdas papuošti "plikas" sienas, bet ir puiki proga pašalinti daugybę trūkumų koridoriuje. Pavyzdžiui, bus galima pašalinti mažas lubas, netolygias sienas, mažus kambario matmenis ir nepakankamą šviesos kiekį.

Svarbu žinoti! Daugelis butų prisiima nestandartinę ilgio ir mažo pločio koridoriaus formą. Nepaisant to, jei pageidaujama, tokiose patalpose galima sukurti erdvės išplėtimo efektą, jei taikyti skirtingus fono paveikslėlius.

Derinant mėtų ir pilkos spalvos foną garderobu

Derinant mėtų ir pilkos spalvos foną garderobu

Paimkime keletą sienų klijavimo variantų ir medžiagų pasirinkimo savybių

 • Dangos su horizontalia juostele idealiai tinka kambariui su mažomis lubomis, nes tai žymiai padidins jo aukštį.
 • Senami apartamentai paprastai yra įrengti su mažomis koridoriais. Norėdami pašalinti šį trūkumą, verta duoti pirmenybę tapetams, turintiems juostelėmis, išdėstytomis horizontaliai. Lengvųjų medžiagų naudojimas labai padidins erdvę.
Horizontali juostelė apartamentuose su mažomis lubomis

Horizontali juostelė apartamentuose su mažomis lubomis

 • Jei prieškambaryje nėra pakankamai šviesos, jau minėti metaliniai tapetai yra geri. Be to, turėsite galimybę specialiai atlikti remontą. Kad padidintumėte apšvietimo lygį, galite klijuoti šviesius tapetinus į viršutinę sienelės sritį ir naudoti tamsius elementus apatinėje srityje. Tai tam tikra dizaino plano apgaulė, dėl kurios bus pasiektas gero kambario apšvietimo poveikis.
 • Dideliam koridoriui idealiai tinka tapetai su dideliais piešiniais ar tamsiomis tapetomis - tai gali būti subtilus didelių gėlių ar geometrinių figūrų, jų raštų. Norėdami sukurti pernelyg mažą kambarį, jums reikia sutelkti dėmesį į pasirinktą dangtelį su mažais modeliais.
Tapetai su minimalistiniu raštu mažam prieškambaryje

Tapetai su minimalistiniu raštu mažam prieškambaryje

 • Šiuolaikinio tipo namuose dažnai randamos siaura ir ilgos koridoriai. Galima sukurti optinę iliuziją tapetai ant lubų, svarbiausia pasirinkti gerą spalvų derinį ir dizainą.

Patarimas: pastarojo tipo patalpose nebūtina nagrinėti medžiagų su horizontaliomis juostomis, nes tai padidins koridoriaus ilgį. Negalima manyti, kad balta spalva yra vizualiai suprojektuota padidinti plotį, priešingai, tai sukurs ligoninės jausmą. Naudok vaizduotę, gera, erdvę šiuolaikinės koridoriai leidžia jums tai padaryti.

Lengvųjų tapetų ir veidrodžių paviršių naudojimas vizualiai išplečia koridorių

Lengvųjų tapetų ir veidrodžių paviršių naudojimas vizualiai išplečia koridorių

Įvairių tapetų savybės

Atsižvelgiant į tai, kokio tipo ir tipo tapetai turėtų būti naudojami prieškambaryje, verta atkreipti dėmesį baldai, kurie bus įrengti patalpose. Būtina atsižvelgti į lubų tekstūrą ir spalvą: kiekvienas elementas turi papildyti kitus komponentus pagal spalvų schemą ir bendrą stilių. Taip pat verta paminėti, kad, praėję prieškambario, jūs ir jūsų svečiai pateks į kitus kambarius, taigi reikia laikytis stiliaus vienovės.

Rytų modeliai ant tamsios tapetos koridoriuje

Rytų modeliai ant tamsios tapetos koridoriuje

Patarimas: Koridoriuje yra nepakankamai šviesos vieta, tačiau niekas nepanaikina galimybės padaryti ją "gyvesniu", pateikdama geles viduje. Tai turėtų būti augalai, nepretenciški priežiūroje, šiuo atveju šis metodas padės pasiekti gerų rezultatų dizaino srityje.

Naudojimas dekoro koridoriuje padės"оживить" квартиру

Naudojimas dekoro koridoriuje padės "atgaivinti" butą

Apsvarstykite pagrindines spalvų gaminių juostų spalvas, nuotraukų interjerus su jais ir kitus įdomius sprendimus.

Vienodos medžiagos - ramus ir jaukus

Šiuolaikiniame namuose būdinga prieškambario dalis yra maža teritorija, naudojama kiek įmanoma ar visiškai ilgas siauras koridorius. Jo sienoms atrodė efektyvi ir pelninga pabrėžti dizaino idėjas, reikia rūpintis spalvų sprendimų harmonija. Paimkime keletą variantų.

 • Vienos tonos šiuolaikinės tapetai koridoriuje bus puikiai sujungti sniego balta apdaila kitos patalpos. Ir jei pasirinksite gražus kilimas ir sėkmingai puošia lubas, tada koridorius gali puikiai tilpti į bendrą buto dizainą.
Juodos tapetos ir baltos lubos vizualiai praplečia prieškambarį

Juodos tapetos ir baltos lubos vizualiai praplečia prieškambarį

 • Vienodos medžiagos su įspaudimu yra geriausias bet kokio prieškambario sprendimas. Reljefija leidžia vizualiai išplėsti erdvę, o spalvotų tapetų derinys su baldų dizaino tonais sukurs kambarį jūsų svajonėms.
Tamsi tapetai su auksu, įspausta garderobu

Tamsi tapetai su auksu, įspausta garderobu

 • Pasirinkdami užsklandas kietas spalvas, turite pasirengti tai, kad jie turi būti "izoliuojami" su kitais kambario elementais, pavyzdžiui, baldais ar dekoracijomis.
 • Pastelinių atspalvių tonų naudojimas kartu su "šiltais" žibintais - tai komforto ir šilumos garantija, ypač kambariuose, kuriuose nėra pakankamai natūralios šviesos.
Pastelinės atspalviai prieškambario projekte

Pastelinės atspalviai prieškambario projekte

 • Kietas tapetai gilioje spalvoje, atsižvelgiant į šviesių baldų ir dekoracijų spalvą, pabrėžia kambario rafinuotumą ir brangesnę išvaizdą. Tai bus puikus bambuko užsklanda prieškambaryje.
 • Pastaruoju metu pardavimo hitai buvo tapetai su tekstūruotu ornamentu. Dėl tokių sprendimų galite sukurti patrauklią atmosferą, o jie veikia kaip puiki fone kitų elementų. Vos pastebimas monofoninių medžiagų modelis suteiks dar daugiau patobulinimų interjerui.

Taigi, vieno tono sprendimai puikiai tinka, jei juos įvairinate su kitais dekoro elementais. Jei norite, galite pasiekti didžiulį rezultatą ir pasiimti patraukliausius interjero pastabas.

Sukuriamos juodos ir baltos juostelės kartu su šviesiomis durimis"правильный" контраст в интерьер

Juodos ir baltos juostos kartu su šviesiomis durimis interjere sukuria "teisingą" kontrastą

Ekrano užsklandos

Jei norite sukurti ypatingą atmosferą kambaryje, tada medžiagos su augalų elementais yra idealios. Tai gali būti šviesos arba tamsios tapetos su gėlėmis, lapais, šakomis ar net medžio kamienais.

Tapetai stiliaus"ботаника"

Tapetai stiliaus "Botanika"

Tūrinis juodos ir baltos spalvos piešinys ant visos sienos

Tūrinis juodos ir baltos spalvos piešinys ant visos sienos

Kiekvienas brėžinys gali atrodyti puikiai net kuklys kambaryje, taigi pasirenkant šią parinktį nesigailėsite. Pasirinkdami sėkmingą spalvų derinį, galite prašyti prieškambario su originaliomis detalėmis, kad kambarį taptų elegantiškesnis.

Augalų elementų naudojimas stiliaus koridoriuje"прованс"

Augalų elementų naudojimas prieškambario "Provence" stiliaus

Vegetatyvinis objektas kartu su įspaudimu bet kokiu stiliumi visada yra madingas ir tinkamas. Jis gali nustatyti bendrą koridoriaus koncepcijos tonas ir tapti išeitiu iš išlenktų sienų ir kitų defektų.

Volumetriniai piešiniai ant tamsių tapetų slepia netolygias sienas

Volumetriniai piešiniai ant tamsių tapetų slepia netolygias sienas

Patarimas: Jei nenorite Sablīvēt salės gausios modelio erdvę, galite atnešti mažą tapetų, kurių sudėtyje yra daržovių daiktus ir likusias sienas dažyti monochromatinės dažų arba teisingai tapetai.

Aktyviojo piešimo pasirinkimas: kaip tai padaryti

Sėkmingai pasirinkta tapetai į salę bus sukurti bendrą įspūdį Jūsų namuose ar buto interjerą, tad jei norite nustebinti savo svečius, tada nėra nieko geriau nei renkasi sočiųjų spalvų.

Klasikinis tamsių spalvų tualetas

Klasikinis tamsių spalvų tualetas

Yra keletas kambarių dizaino variantų, kurie rodo, kad nėra trivialus ekrano užsklandos. Apsvarstykite pagrindines tapetų idėjas koridoriuje.

 • Tamsių ir šviesių atspalvių kontrastas leis sukurti bendrą ryškią kambario įvaizdį, o bet kokios šio kraštovaizdžio vaizdai atrodys labiausiai naudingos.
 • Interjeras eklektišku stiliumi - ryškus, madingas ir modernus. Norite nustebinti savo svečius su nedidelėmis detalėmis - šis sprendimas sukurtas tik tau!
Eklektika pagrįsta motyvais"китайского шика"

Eklektika pagrįsta "kinų šiuolaikine"

 • Ar norite kažko neįprasto? Groti kontrastomis. Pavyzdžiui, viename koridoriuje galite tilpti kelis tonus - balta, raudona ir juodo tono užrašai. Šis harmoningas aljansas sukurs maksimalų patogumą jūsų kambaryje.

Patarimas: ryškių tapetų privalumas yra galimybė juos naudoti bet kokiu stiliumi. Prabangus Kinija, suvaržyta Europa, kontrastingos Rytų šalys, išskirtinės pietinės kompozicijos - visa tai realiai įgyvendinama gerai išrinktomis tapetomis.

Gatvių prieškambario dekoravimas yra svarbus žingsnis siekiant sukurti komfortą šiame kambaryje. Todėl būtent ji turėtų atkreipti dėmesį.

Fono paveikslėlis prieškambaryje: nuotrauka interjere - geometriniai piešiniai ant prieškambario tapetų

Geometriniai piešiniai ant prieškambario tapetų

Fono paveikslėlis prieškambaryje: nuotrauka interjere ir 80 pasirinktų originalių sprendimų, skirtų įėjimo zonai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

13 − = 10