Objemový obrázok z oleja

Trojrozmerný obrázok. olej

fotografie dať priestor individualite a môže veľa povedať o preferenciách, materiálnym majetkom majiteľa dom alebo byt. Vyberte ich s prihliadnutím na dizajn miestnosti, textúry a farby stien, usporiadajte, zachovávajte štylistickú, sémantickú kompatibilitu.

Bývanie nie je galérii, pretože obrazy v ňom by nemali vyčnievať, ale dopĺňajú interiér a prinášajú harmóniu. Skvelá možnosť pre dom je trojrozmerná panel, ktoré je možné zakúpiť už hotové alebo vyrobené samostatne.

Trojrozmerný obraz v modernom interiéri

Trojrozmerný obraz v modernom interiéri

Aplikácie a funkcie

Nástenné dekorácie môžu byť najrozmanitejšie. Myslel, že musí brať do úvahy veľa odtieňov, pretože to bude vyzerať atraktívne v rovnakej miestnosti môžu byť úplne mimo misu v miestnosti, ktorá bola uzavretá v inom štýle. Zdobenie povrchov je dôležitou úlohou, ktorú možno premeniť na vzrušujúci proces. Ukážte svoju kreativitu alebo sa obráťte na špecialistov a s ich pomocou otočte dom do domu vašich snov!

Zaujímavá voľba materiálu

Zaujímavá voľba materiálu

Tip! Ak ste dlho snívali, že dáte novosti do jednotlivých izieb v apartmáne, masívne panely ideálne pre túto úlohu.

Dekorácie pre viktoriánsky štýl

Dekorácie pre viktoriánsky štýl

faktúra

 • Obrázky často získavajú a nezávisle aby sa obnovil interiér. V dôsledku toho sa zdá, že priestory ožívajú. Takéto panely sú vnímané odlišne v závislosti od uhla, na ktorý sa ľudia pozerajú. Jedná sa o jedinečnú kvalitu, jednu z tých výhod, pre ktoré sú tieto diela oceňované.
 • Mobilita je tiež veľmi dôležitá. V prípade potreby môžete kedykoľvek presunúť obrázok na iné miesto, kde bude úplne inak.
 • Veľké práce sa nikdy nudiť. panel môžu byť vyrobené v akejkoľvek veľkosti, na základe osobných preferencií a dostupnosti voľného miesta.
Portrét kusu papiera

Portrét kusu papiera

Štýl a téma

Nie je ťažké nájsť panel do bežného štýlu, čo je samozrejme dôležitá výhoda. Môžu byť vykonávané vo forme jedinečných produktov, ktoré nikto iný nemá, alebo kúpiť v hotovej forme.

Dôležité! Pamätajte si, že dekor nielen zdobí dom, ale odráža aj záľuby, estetické vkusy ľudí, ktorí v ňom žijú.

Domáca kancelária v duchu secesie

Domáca kancelária v secesnom štýle

priestor

Stojí za zmienku, že objemné panely sú ideálne pre malé priestory, pretože vizuálne rozšíriť priestor. Ak sa snažíte vizuálne zväčšiť miestnosť, uistite sa, že získate tento obrázok.

Ak máte kreatívne schopnosti, môžete urobte to sami. Zamerajte sa na štýl a funkcie miestnosti. Pomocou panelu môžete ľahko vyhladiť existujúce nedostatky a zdôrazniť výhody miestnosti. Ak chcete nasnímať obrázok, vyberte si stenu preťaženú inými dekoratívnymi prvkami. V prípadoch, keď je na stenách vidieť nejakú chybu, budete ich môcť skryť.

Tip! Najefektívnejšie volumetrické obrázky vyzerajú, keď sú umiestnené na vyčnievajúcich častiach steny a vnútri nástenné výklenky. V závislosti od úlohy môžete použiť funkciu rozdelená do zón alebo naopak, premeniť ho na jediný celok.

Štýlový a jednoduchý

Rada: aby ste vy a ostatní obyvatelia v niektorej z izieb boli príjemní a pohodlní, zmenili svoj domov, vytvorili v ňom útulnú atmosféru, vyjadrili sa v ňom!

Pôvodná myšlienka pre objemný panel

Pôvodná myšlienka pre objemný panel

Master-class pri vytváraní 3D panelov

Pomocou svojich rúk môžete vytvoriť moderné a veľmi pekné výrobky, ktoré plne spĺňajú existujúce požiadavky a vlastnosti miestnosti. Vytvorte, príďte s rôznymi nápadmi a realizujte to najlepšie!

Kombinácia viacerých materiálov dá väčší dôraz

Kombinácia viacerých materiálov dá väčší dôraz

Ponúkame vám, aby ste sa oboznámili s rôznymi spôsobmi vytvárania panelov a pokúsili sa vytvoriť vlastné majstrovské dielo, ktoré poteší oko a zvýrazní výhody miestnosti. Ako základ pre volumetrické prvky použite plátno alebo papier. Takéto obrazy môžete vytvoriť, aby ste vyzdobili dom, na dovolenku alebo vyskúšajte darček.

Obrázky z umelých kvetín

Obrázky z umelých kvetín


Tvorba trojrozmernej kvetiny


Navrhujeme, aby ste urobili nádherný obraz vo forme kvetu. Úloha je pomerne jednoduchá, dokonca sa s ňou môže zaobchádzať aj začiatočník a získané výsledky sú elegantné, s vašou prácou budete spokojní.

Ak chcete získať krásny obrázok, pripravte:

 1. Plátno.
 2. Burgundský netkaný materiál (plsť).
 3. Plátno na pozadí.
 4. Nožnice.
 5. Lepiaca pištoľ.

Pri výbere tkaniny na pozadie si myslite, že jej rozmery by mali byť väčšie ako rozmery rámčeka. Rozdiel 5 až 7 cm je povolený.

Tip! Vezmite mäkkú handričku, napríklad šedú. Na pozadí bude krásna kvetina, ktorú vytvoríte, prospešná, aby ste vynikli a pritiahli pozornosť hostí.

postup:

 • Predbežne zistite potrebné rozmery pozadia a vyrezajte štvorec z tkaniny.
 • Vystrihnite prvok umiestnený na rovnom povrchu s vonkajšou stranou nadol, položte plátno hore. Lepidlo na základe štvorca, počínajúc stranami. Potom zložte rohy a lepte ďalšie dve strany - spodné, horné.
 • Pokračujte pri výrobe polotovarov z plátkov na plátky. Pripravte obdĺžniky v množstve 34 kusov. (10 veľkých a stredných, 14 malých). Rozmery veľkých prvkov by mali byť 11 x 7,5 cm, stredné a malé - 9 x 6,5 cm a 7,5 x 5 cm.
Deka na okvetné lístky

Deka na okvetné lístky

 • Formulár okvetné lístky kvetina. Práca s úzkou časťou polotovarov. V strede línie, čo je šírka obdĺžnika, naneste lepidlo a zložte plsť na polovicu, pevne ju stlačte v strede zo spracovanej strany. Otočte obrobok hore dnom a pomocou lepidla upevnite tkaninu na oboch stranách záhybu. Potom pokračujte v spracovaní ďalšej úzkej strany výrobku. Tu je potrebné opatrne orezávať rohy, čím produkt prináša krásny tvar okvetných lístkov.

Tip! Počkajte, kým sa lepidlo vyschne, a až potom dokončite tvorbu okvetných lístkov.

 • Vytvorte špecifikovaný počet prvkov a vytvorte kvet. Rovnomerne rozložte veľké okvetné plátno na plátno a prilepte ho a ponechajte trochu priestoru na stredu kvetu vo vnútri.
Lepidlá plátujeme dohromady

Lepidlá plátujeme dohromady

Tip! Zakryte len základ lístkov s lepidlom, neaplikujte ho na celý prvok.

 • Na prvom rade okvetných lístkov lepte prvky strednej veľkosti. Urobte to isté s malými okvetnými lístkami (7 ks)

Dôležité! Počkajte, kým sa lepidlo vyschne, a až potom dokončite tvorbu okvetných lístkov.

 • Z zostávajúcich štyroch malých prvkov vytvorte štvrtú vrstvu. Po tejto akcii budete mať tri ďalšie okvetné lístky - vytvorte od nich strednú a tiež spoľahlivo opravte na plátne.
Jasná realizácia plsti

Jasná realizácia plsti

Možno sa vám bude páčiť takáto kreativita a budete chcieť vytvoriť viac ako jeden obrázok. Majstrovské kurzy pre začiatočníkov veľa, určite zvládnete. No, ak nemáte túžbu robiť takú prácu, trojrozmerné panel Vždy si môžete kúpiť od talentovaných ľudí, ktorí ich vyrobia podľa vašich želaní a uvedomia si tie najviac šialené nápady!

Časové akcenty: ako harmonicky používať trojrozmerné obrazy a panely vo vnútri?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

57 + = 59