Dekoratívne dekorácie pre interiér

Dekoratívne dekorácie pre interiér

ruže nie bez dôvodov sa považuje za kráľovnú všetkých farieb. Táto krásna rastlina vás naozaj obdivuje krásou. Jemné okvetné lístky, ktoré sú zbierané v elegantných púhoch a majú jemnú čerstvú arómu, sú vždy nádherným darčekom. Tak prečo sa nestal pánom pri výrobe týchto výrobkov zo špeciálneho materiálu? Čerstvé kvety sú dobré, ale ak chcete, aby nikdy nezomreli, môžete urobiť ruže z fameirana. Tento materiál má mnoho výhod a umožňuje vytvoriť to, čo chcete vidieť.

 • Kde môžem použiť kompozíciu?
 • Tipy pre efektívnu kreativitu
 • Čo je Foamiran?
 • Výhody ručne vyrábané
 • Vytvorte ružu z materiálu marshmallow
 • Majstrovská trieda
Elegantné šperky pre hlavu

Elegantné šperky pre hlavu

Kde môžem použiť kompozíciu?

Keď sa naučíte pracovať s týmto zaujímavým materiálom, obdržíte:

 • príležitosť zdobiť si vlastné oblečenie;
 • výzdoba príslušenstvo;
 • Môžete použiť výslednú kompozíciu vo svojom interiéri a zdobiť ju dekoratívnym dizajnom.

Venujte pozornosť! Po zvládnutí tohto remesla má každý človek príležitosť stavať svoje vlastné podnikanie založené na výrobe autorských šperkov. Ďalším skvelým riešením pre použitie ruží bude vytvorenie nádherného darčeka pre blízkych. Koniec koncov, čo by mohlo byť lepšie ako dielo darované zo srdca a vyrobené vlastnými rukami?

Dekorácia ruky pre družičky

Dekorácia ruky pre družičky

Tipy pre efektívnu kreativitu

V tomto článku uvažujeme niekoľko užitočných majstrovských tried pre výrobu ruží. V rámci každej lekcie sa očakávajú podrobné vysvetlenia a ilustrácie, ktoré budú pochopiteľné aj pre začínajúcich mladých bežcov. Ak chcete zvládnuť túto techniku, potrebujete minimálny čas, ale musíte sa snažiť, byť opatrný, byť usilovný a rozvíjať svoju predstavivosť. Ale ako odmena dostanete originálne kvetinové kompozície, ktoré sa vám bude páčiť váš zrak po mnoho rokov!

 

Čo je Foamiran?

Foamiran je dekoratívny materiál s penovými vlastnosťami, ktorý sa používa vo sfére remeslá. V praxi získal mnoho ďalších mien. Jedná sa o plastový semiš, penovú gumu, EVA. Kľúčovým materiálom jeho zloženia je polymér. Je vyrobená z mäkkých plechov rôznych surovín. Ak je cítiť foiraman, môžete vidieť plasticitu a originalitu všetkých spotrebiteľských kvalít.

Je dôležité vedieť! Pri zahrievaní môže mať foamiran akýkoľvek tvar prostredníctvom mnohých zákrutov a ohybov. Tiež môže byť ľahko znížiť na počet dielov potrebných na výrobu suvenírov.

Jednoduché a nenáročné skladovacie materiály, ktoré sú k dispozícii vo forme listu a vyznačujú sa jemnosťou

Mäkké, ľahké a nenáročné skladovanie, foirame je k dispozícii vo forme listu

Výhody ručne vyrábané

Nezávislá práca zaručuje veľa pozitívnych vecí:

 • príležitosť ukázať svoju kreativitu a skúsiť sa v novej oblasti;
 • - výber tohto zariadenia a farebný dizajn, ktoré sa vám bude páčiť;
 • vyrobená kvetina nikdy zomrie;
 • môžete predložiť darček z vlastných rúk.

Tip! Kompetentný výber materiálových a farebných riešení umožní dosiahnuť dobrý výsledok v tomto plavidle na krátky čas.

Materská trieda číslo 1. Vytvorte ružu z materiálu marshmallow

Ak chcete vytvoriť túto krásu, budete potrebovať nasledujúci arzenál materiálov:

 1. zapaľovač;
 2. "Druhá" adhézna kompozícia;
 3. špongia a pastel;
 4. páska;
 5. fólie;
 6. vlásenka;
 7. guma.

Potom zostáva len používať tieto materiály a postupovať podľa krok za krokom algoritmus činností.

 1. Vytváranie vzoru. V tejto fáze sú plátky vyrezané - 9 malých, 11 stredných a 5 veľkých. Počas montáže je možné ich počet znížiť.
 2. Budete potrebovať dva druhy materiálu kvôli tomu, že japonský ruže je neobvyklá paleta farieb. Preto stojí za to dať prednosť svetelnému purpuru a marshmallow tónu.
 3. Tónovanie okvetných lístkov.

  Tip! Pri spevňovaní sa používa špeciálna špongia. Všetky tieto manipulácie sa vykonávajú na vrchole okvetných lístkov.

 4. Spracovanie okvetných lístkov, v ktorých je vrchol zvyčajne zložený v akordeóne a trení, a potom sa mierne uvoľní vzduch a horná časť prvkov sa stáva tenšou.
 5. Potom, pomocou zapaľovača, plátky sú zahrievané v intervaloch na každých 2 cm, natiahnuté. Z nich sa vytvárajú vlny a stred sa postupne prehlbuje, aby vytvoril pohár.
 6. Na vytvorenie stredu sa používa fólia, ktorá sa postupne skrúca. Potom sa odoberie malý okvetný lístok, do ktorého sa potom obaľujú. Druhý prvok je aplikovaný vedľa seba, a to až do konca procesu.
 7. Potom sú pripevnené stredné a veľké okvetné lístky. Môžeme predpokladať, že po tejto fáze je ruža pripravená.

Potom musíte upraviť okraje listov a okvetných lístkov a vychutnať si vytvorenú krásu!

Master class číslo 2yu. Vytváranie malých ruží

Malé ruže vhodný aj na realizáciu akéhokoľvek účelu - zdobenie gumových pások a okrajov vlasov, tvorba hrebenek atď. Materiály sú myslené to isté, len navyše budeme potrebovať železo, fólie, kancelársky papier. Potom postupujte podľa špeciálnych pokynov.

Krásny rám v romantických tónoch

Krásny rám v romantických tónoch

 1. Vezmite dva prúžky suroviny. Jedna veľkosť je 5 x 24 cm, druhá je 4 x 36 cm, rozrezaná na obdĺžniky s rozmermi 5 x 4 cm v množstve 6 kusov a 4 x 3 cm v počte 12 kusov. Z nich sa potom vytvoria okvetné lístky podobné kvapôčkam.
 2. Potom je potrebné pripraviť kancelársky papier, rozložiť výrobky získané v prvom odseku a na sebe naniesť hornú a ďalšiu vrstvu. Po tomto žehlení výrobky so železom na oboch stranách, až okvetné lístky sú tenké.
 3. V tomto štádiu sú pripravené veľké okvetné lístky, sú tiež farbené pastelovými farbami. Prvky sú zložené akordeón, a potom trenie medzi prstami.

  Tip! Po malom šírení môžete vytvoriť depresiu, ktorá sa vzťahuje na hornú časť okvetného lístka.

 4. Malé prijaté výrobky sú zložené v akordeóne a trete. Potom musí majster tiež narovnať a vytvoriť drážku vo vnútri.
 5. V ďalšej etape sú výrobky lepené dohromady v pároch. Súčasne sa pomocou fólie vytvorí guľa, ktorá je určená na vytvorenie základne malej ruže. Fólia by mala mať rozmery 12 x 12 cm.
 6. Lepenie letákov sa uskutočňuje len na jednej strane. Potom je potrebné vytvoriť horné časti stredu a lepiť spodnú a druhú stranu. Všetko zbytočné podlieha obriezke. Nakoniec dostanete nádherný pôvodný kvet.
 7. Pokiaľ ide o malé okvetné lístky, lepia spolu v kruhu, to sa deje v kole. V strednej časti je vložený bud - a ruža možno považovať za pripravenú.

  Zakrútenie okvetných lístkov malého pupenku

  Zakrútenie okvetných lístkov malého pupenku

 8. Zostáva len odstrihnúť z rovnakých materiálov špeciálne listy a zabezpečiť ich plné tonovanie pomocou zelená pastely. V tomto prípade musí byť kalich zatienený špongiou. Na listoch sú vytvorené špeciálne rezy, ktoré sa spracujú so železom. Teplota procesu by mala byť rovnaká ako teplota použitá pri vlne a hodvábe.

  Šikovný materiál, vďaka ktorému produkt vyzerá celkom realisticky

  Šikovný materiál, vďaka ktorému produkt vyzerá celkom realisticky

Potom je výsledný produkt upevnený na klip a môže byť považovaný za kompletný. Nebude vám veľa času na vytvorenie takejto krásy a budete ju môcť používať na rôzne účely a pri riešení veľkého množstva úloh.

Rose z Foamiran: Tajomstvo Handymasters a Turn-Based Master Classes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 15 = 19