Peniaze Topiary - vynikajúci suvenír a vynikajúci nápad na darček pre priateľov, rodinu a blízkych

Peniaze Topiary - vynikajúci suvenír a vynikajúci nápad na darček pre priateľov, rodinu a blízkych

Problém pri hľadaní daru priateľovi, príbuznému alebo kolegovi nevyhnutne stojí pred všetkými. Vyberte si dobrú suvenír nie vždy získate, aj keď poznáte osobu dobre, jeho zvyky a chute. Čo môžem povedať, ak jubileum nie je tak blízko a spýtať sa na preferencie v predvečer osláv nie je vždy vhodné. V takýchto prípadoch z trapnej situácie pomôže prísť originálny dar - topiary vyrobené vlastnými rukami, ktorý vždy nájde svoje miesto v dome.

 • Popis a funkcie
 • Peniaze strom: master class
 • Peniaze dort s vlastnými rukami

Popis a funkcie

História vzhľadu topiary začalo s kvitnutím dizajn krajiny, keď dokonale hladké rastliny s krásnymi účesmi začali zdobiť záhrady aristokratov. Z koruny stromov vyrezávajú všetky druhy figúr, ktoré súťažia v zručnosti a úteku fantázie. V priebehu času sa topiary používali v záhradná floristika, vytvárajú nádherné kytice.

V súčasnosti umenie tvorby remesiel v podobe stromu pozostávajúceho z kmeňa, koruny a hrnca presahuje presne ohraničené hranice a topiary sa nielen nazývajú kvety a stromy, ale aj všetky druhy remesiel.

Topiary peňazí majú zvláštne miesto vyšívanie, pretože je to skvelé pre dar. Tento suvenír má niekoľko funkcií, medzi ktorými je možné rozlíšiť nasledovné:

 1. Originálnosť myšlienky a neobvyklá realizácia. Pri vytváraní daru môžete prísť s rôznymi možnosťami, čím sa vytvoríte topiary vo forme lode alebo koláča.
 2. Zjavenie tvorivých schopností a možnosť prezentovať dar bez utrácania veľa peňazí. Darček vyrobený vlastnými rukami vždy spôsobuje viac emócií ako nákup banálneho súboru.
 3. Zaujímavá legenda, že peniaze strom prináša domu šťastie a prosperitu. Takéto povery sú vlastné mnohým národom a sú staroveké tradície, ktoré sú starostlivo chránené a prenášané z generácie na generáciu.
Nápady na vytvorenie množiny peňazí

Nápady na vytvorenie množiny peňazí

Tip! Voľba denominácie, ako aj ich pravosť závisí výlučne od majstra. Ak plánujete darovať malú sumu, môžete pridať jednu skutočnú poznámku na najcennejšie miesto.

Peniaze kytica je ďalší super-darček pre darček

Peniaze kytica je ďalší super-darček pre darček

Peniaze strom: master class

Jeden z najobľúbenejších typov topiary je peňažný strom účtov a mincí. Urobiť taký dar nie je vôbec ťažké, ak postupujete podľa pokynov krok za krokom.

Ak chcete urobiť suvenír, budete potrebovať:
 1.  malý hrniec pre vnútorné rastliny alebo hrnček;
 2.  mince a účty;
 3.  lepiaca a obojstranná lepiaca páska;
 4.  povrazy;
 5.  nožnice;
 6.  alabaster;
 7.  palica na sushi.
Je lepšie mať na dosah ruky potrebné nástroje

Je lepšie mať na dosah ruky potrebné nástroje

 • Vezmite prútik na sushi a na jeho koniec spojte zväzok povrazov, potom obaľte lano celým prútom, aby ste získali kmeň stromu. Pripravený dať sudu do hrnca a opraviť ho alabastrom, ponechať horné miesto pre mince.
Samozrejme, peňažný strom pre dekor je vyrobený z maľovaných účtov

Samozrejme, peňažný strom pre dekor je vyrobený z maľovaných účtov

 • Zoberte účet a zložte ho na polovicu, mierne posúvajte okraje. Musí byť nerovnomerne zložený tak, aby sa okraje premiestňovali, a potom treba nerovný okraj upevniť dvojstrannou lepiacou páskou a lepidlom. Zo zloženého účtovníctva vytvorte obálku a zafixujte okraje pomocou lepenej strany.
Technika skladania účtov

Technika skladania účtov

 • Pre kvetinu potrebujete 15 z týchto obálok, pre rovnakú technológiu urobte ďalších 14. Z výsledných 15 obálok zbierate kvetinu, roh obálky by mal byť v strede a rozšíril sa na vonkajší okraj. Namažte pravú stranu každej obálky a navzájom spojte všetky účty pomocou obojstrannej lepiacej pásky.
Prvky pripojte spolu s lepiacou pištoľou alebo lepiacou páskou

Prvky pripojte spolu s lepiacou pištoľou alebo lepiacou páskou

 • Vezmite dve rovnaké mince a prilepte ich do stredu výsledného kvetu, jeden na každej strane na fixáciu kvetu. Vezmite hrniec s kmeňom a rozložte hornú časť kufra pomocou lepidla a položte kvetinu z obálok tak, aby bol kmeň vnútri skrytý. Fix lepidlo na zadnej strane trupu, ktorý uzatvára vnútornú obálku.
Takýto elegantný strom vyšiel z nás

Elegantný strom s vlastnými rukami

 • Zostáva zdobiť hrniec mince. Ak chcete urobiť, vezmite výsledný strom a mince. Každú mincu namažte lepidlom a uzamknite pod kmeňom stromu v ľubovoľnom poradí, čím sa navzájom prekrývajú, aby sa mince posunula.

Peniaze strom je pripravený!

Tip! Ak chcete pracovať s mincami, je lepšie použiť spoľahlivejšie lepidlo, aby nedošlo k rozpadu konštrukcie. Na tento účel je vhodná adhezívna pištoľ alebo superglue.

Peniaze dort s vlastnými rukami

Táto hlavná trieda je ideálna pre darček s originálnymi účtami, pretože peniaze zostanú neporušené bez akýchkoľvek stôp lepidla a záhybov. Dort z bankoviek bude vynikajúci darček na svadbu, kde je obzvlášť dôležitý hotovostný suvenír a prezentácia sa stane oveľa úžasnejšou a nezabudnuteľnou.

Pre výrobu budete potrebovať:
 1.  hustý a tenký kartón;
 2.  tenký saténová stuha a elegantný luk;
 3.  kancelárske sponky;
 4.  obojstranná lepiaca páska a lepidlo;
 5.  účty (nie menej ako 100 kusov).
 • Vezmite tesnú lepenku a vystrihnite 3 základy pre každú vrstvu.
sochory

Predvalky na hotovostný koláč

Dôležité! Najväčší priemer by mal byť približne 30 cm a každý následne menší o 2-3 cm.

 • Umiestnite okraj podstavca saténovou stuhou, aby ste skrátili. Z tenkého lepenky vyrežte 3 pásy pre každú podložku. Výška pásu by mala zodpovedať fakturovanému bankovku do trubice a dĺžka skladaného pásu sa nastaví na kruh.
Základ koláča má najväčší priemer

Základ koláča má najväčší priemer

Tip! Skladaný pás by mal byť o niečo menší ako základňa, aby sa na ňom mohli namontovať peniaze.

 1. Rezanie pruhov vytvára 6 trojúhelníkov v priemere v rovnakej vzdialenosti v kruhu z jednej strany a druhá úplne od zubatých okrajov. Tieto okraje sa prehĺbia a roztiahnu s lepidlom a fixujú okraj koláča na základni.
 2. Vezmite účtovníctvo, zložte ho pomocou rúrky a upevnite ho pomocou sponky na papier. Vonkajšia strana papierovej spinky na bankovke ju položila na stranu koláča. Urobte to isté pre celý kruh. Podľa toho istého princípu vytvorte 2 zvyšné základne a vyzdobte ich účty.
 3. Z tenkej lepenky vyrežte ešte jeden kruh zodpovedajúci priemeru najmenšej základne. Kruh tenkej lepenky je špičkou koláča. Vo svojom strede pomocou lepidla musíte opraviť luk.
 4. Zbierajte koláč a lepte jednu vrstvu na druhú pre výrazné trojuholníky.

Aukcia peňazí je pripravená!

Vlastný darček vyrobený vlastnými rukami

Vlastný darček vyrobený vlastnými rukami

Tip! Ak sa používajú doláre, potrubie by nemalo byť sklopené až do konca, takže prezidentova tvár bude vidieť. Každá nasledujúca poznámka je pripojená na ľavej strane a zatvára zostávajúci chvost od predchádzajúceho.

Topiary z peňazí: krok za krokom majstrovských tried na vytvorenie zázraku peňazí s vlastnými rukami

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 51 = 61