Stilingas modernios virtuvės interjero sprendimas

Stilingas modernios virtuvės interjero sprendimas

Atranka apdailos medžiaga grindims ir sienoms užduotis nėra lengva, nes ji turi sujungti daugelį savybių: jėgą, patvarumą, patogumą ir patrauklią išvaizdą. Visos šios funkcijos yra apvytos keraminėmis plytelėmis po akmeniu. Apie tai, kas yra, kokie skirtumai plytelėsporcelianiniai keramikos dirbiniai - mes išsamiau suprasime.

 • Porcelianas ar plytelės?
 • Imitacijos ypatybės
 • Naudokite atvejus
 • Spalvų paletė
 • Pasirinkimo savybės
 • Priežiūros instrukcijos
Apjungti plyteles po akmeniu sienų ir grindų apdailai yra tinkamesnis minimalistinio dizaino kambariuose

Apjungti plyteles po akmeniu sienų ir grindų apdailai yra tinkamesnis minimalistinio dizaino kambariuose

Porcelianas ar plytelės?

Dažnai galima išgirsti nuomonę, kad porcelianinės plytelės geriau plytelių, bet tai priklauso nuo to, kurią pusę įvertinti. Dėl grindų, žinoma, geriau, nes jis yra stipresnis ir ilgesnis, be to, jo struktūra yra labiau tikroviška nei imitacija ant plytelių.

Šiltų natūralių tonų keramikas granitas sukuria jaukumo atmosferą

Šiltų natūralių tonų keramikas granitas sukuria jaukumo atmosferą

Svarbu! Jei tai susiję su sienomis, tada pageidautina antroji parinktis, nes ji yra patogesnė.

Malachito plytelių ir nedidelės virtuvės derinys sukuria nuostabų efektą

Malachito plytelių ir nedidelės virtuvės derinys sukuria nuostabų efektą

Pastaba! Abi keramikos gaminiai sėkmingai imituoti natūralų akmenį, ypač jei pažvelgsite į žinomų prekių ženklų, gaminančių tokius produktus, rinkinį.

Ką pasirinkti, iš esmės priklauso nuo finansinių galimybių. Plytelių tikrai yra labiau prieinamos, ir yra daugiau būdų imituoti natūralią medžiagą, įskaitant įvairius spalvų variantai.

Imitacijos ypatybės

Imitacija "po akmeniu" Daugelį metų palmių laikosi vartotojų pageidavimuose. Ir visa tai, nes tokiu būdu sutvarkytos sienos ir grindys atrodo natūraliai. Asmuo, kasdien ateina į namus, kur yra toks dizainas, jaučiasi ramus, įsitikinęs. Spalvų paletė yra natūrali.


Dėl specialios technologijos, keramika gali realizuoti net mažiausias nelygumus, būdingus uoloms, smaragdo perpildymui, grakštiniams įtrūkimams ir įtrūkimams. Tokia medžiaga sėkmingai tinka įvairiems interjerams - klasikinis, Skandinaviškas, tai bus tinkama net kaimiškas stilius.

Atkreipkite dėmesį! Svarbiausia nagrinėjamos medžiagos problema yra tai, kad, kiek tai susiję su eksploatavimu, dekoratyvinis "akmens" sluoksnis yra išbringas. Dėl to tokia patraukli išvaizda prarandama, be to, paviršius tampa slidžias. Daugiausia tai susiję grindų plytelės.

Nepamirškite apie porcelianą, nes jis vadinamas tikru dirbtiniu akmeniu. Ši medžiaga sukurta esant aukštam mineralinių pigmentų sluoksniui, sparnui, masei ir kvarciniam smėliui. Po pirminio paspaudimo įvyksta šaudymas, kuris padidina stiprumą. Turi santykinai mažą poringumą.

Pastaba! Naudojant papildomą patogumą, paviršius padengtas glazūra ir (arba) poliruotas.

Kiekviena medžiaga turi savo specifinį panaudojimą. Taigi, plytelės nėra naudojamos gatvėje, nes ji bus slidžios. Kalbant apie porcelianą, tai tik puikus sprendimas terasos, atviri plotai. Be to, ši medžiaga turi reikiamą stiprumą ir atsparumą temperatūros pokyčiams. Tačiau jis taip pat turi savo trūkumų: didelį svorį, sunkumus perdirbant, ribotus dekoratyvinius sprendimus ir, žinoma, didelę kainą.

Naudokite atvejus

Priklausomai nuo medžiagos tipo, ši plytelė gali būti naudojama skirtingose ​​srityse:

 1. Rūsio apdaila. Ji atlieka ne tik dekoratyvinę, bet ir grynai praktinę funkciją. Suprantama, kad šis namo skyrius turi atlaikyti stiprų mechaninį poveikį, turėti reikiamą stiprumą ir patikimumą, ir tai tik padeda tai padaryti.

  Stilingas ir patikimas sprendimas jūsų namui

  Stilingas ir patikimas sprendimas jūsų namui

 2. Sprendimas yra patalpų viduje. Nei vienodos originalios tekstūros pritraukia tiems, kurie svajoja gyventi pilyje, arba siekia atnešti originalią "įdegį" į savo namus. Jis dažnai naudojamas kaip vietos sienų apdaila, pavyzdžiui, kampuose ir net sienos centre. Kalbant apie namo vidinę erdvę, akmens plytelės yra visiškai tinkamos vonios kambarys, virtuvė, prieškambaris. Žinoma, svarbu ne pernakvoti.

  Juodojo marmuro plytelė - puikiai ir skoningai

  Juodojo marmuro plytelė - puikiai ir skoningai

Patarimai! Originalus kambario plytelių dekoravimas ant senovinio akmens. Tai, kas atneš ypatingą žavesį, būdingas nudegimas, laiko įtrūkimai ir šiek tiek pakeistos natūralios spalvos.

Spalvų paletė

Kuris šešėlių pasirinkimas priklauso nuo stilistinio sprendimo ir savininkų pasirinkimų, tačiau nepamirškite, kad pernelyg nenatūralus atspalvis bus netinkamas. Turite stebėti gaminio, kuris imituoja natūralią medžiagą, pasirinkimas natūrali paletė.

Atsižvelgiant į tai, kokia akmens rūšis yra imituojama, turite stebėti atspalvių korespondenciją:

 1.  Pagal marmurą - smėlio spalvos, juoda, balta tarpinis pilka.
 2.  Oniksas - gintaras, žalia, rožinė
 3.  Smiltainis, granitas ar kalkakmenis - pilka, smėlinga.
 4.  Malachitas yra gilias žalsvas.

Jei neįmanoma tiksliai nustatyti, kuris natūralus akmuo buvo jūsų kolekcijos pagrindas, turėtumėte pasirinkti atspalvius kaip galima natūralesnį: ruda, pilka, balta, rausva.

Pasirinkimo savybės

Pasirinkimas priklauso nuo daugelio veiksnių, visų pirma nuo paviršių, kurie bus pašalinti iš jo. Kriterijai, kuriuos reikia spręsti:

 1. Žymėjimas. Tai priklauso nuo to, kokiomis sąlygomis medžiaga gali būti naudojama. Pavyzdžiui, "A" reiškia, kad medžiaga yra atspari temperatūros kritimui, "B" - tinka patalpoms su dideliu drėgnumu. Šalia raidės gali būti ir kitas paveikslas, tuo daugiau jis yra, tuo blogiau kokybė. Dažytos batai reiškia, kad medžiaga gali būti naudojama grindims, nors ji leidžiama naudoti sienoms.
 2. Renkantis, atkreipkite dėmesį į vakarėlis, ir net jei jis yra iš tos pačios kolekcijos, jis gali šiek tiek skirtis, nes šaudymas vyksta būtent su partijomis.
 3. Atsparumas šalčiui ir vandens sugėrimas. Šie rodikliai įtakoja akytumo laipsnį. Sienų kolekcijoms šis parametras neviršija 10%, grindų dangai - 3%. Atsparumo šalčiui atveju šioje dalyje parodoma, ar plytelės atlikti šaldymą ir atitirpinimą, neprarandant jų savybių. Jei šis parametras yra didelis, tai leidžiama lauko laikymas, jei mažas, tada tik kambario viduje.

Žinoma, prieš pirkdami, turėtumėte patikrinti bent jau geriausius keramikos elementus: neturėtų būti traškučių, įtrūkimų ir kitų defektų.

Svarbu! Jei kyla abejonių, kokia pasirinkimo galimybė, visada galite kreiptis į pardavėją. 


Kokybės tyrimas

Patarimai! Jūs galite patikrinti esminį kokybės momentą parduotuvėje be pardavėjo įsitraukimo. Norėdami tai padaryti, įjunkite vieną ar daugiau daiktų iš dėžutės ir pritvirtinkite prie plokščio paviršiaus. Sulenkti vienoje ar kitoje pusėje reiškia prastos kokybės.

Be to, tarpusavyje turi būti taikomi du elementai, jie turi būti tokie pat dydžiai. Jei kuris nors iš šių bandymų nepavyks, geriau atsisakyti pirkti, kitaip problemų su įdiegimu bus daugiau nei pakankamai.


Priežiūros instrukcijos

Norint išlaikyti stilingą "akmens" išvaizdą ilgą laiką, reikia gerai rūpintis keraminės plytelės. Savybės:

 •  Glazonas netoleruoja abrazyvinių medžiagų - nepamirškite apie tai.
 •  Agresyvios valymo priemonės yra nenaudingos, gana tinka druskos vanduo.
 •  Laiku pašalinus užteršimo ženklus: neleiskite jiems įsiskverbti į konstrukciją, tokiu atveju jų nebus galima nuimti.

Išvada

Plytelė su natūraliu poveikiu atrodo originali ir gyvybinga. Svarbu ne pernakvoti, kitaip namas ar butas pasidarys viduramžių gotikinė pilis, kur gyventi nepatogiai. Tačiau tai yra skonio dalykas ir, kaip žinote, skonio klausimas nesiginčija ... Sėkmės su savo pasirinkimu!

Keraminės plytelės po akmeniu: mes pasirenkame spalvų paletę ir jos naudojimo variantus

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + = 18